Як позбутися від блокування ПК вірусом-здирником | виживи сам

 1. Як позбутися від блокування ПК вірусом-здирником Ваш комп'ютер заблокований? Сьогодні, шахрайство...
 2. Як прибрати банер з допомогою кодів розблокування
 3. Прибрати банер з автозавантаження Windows
 4. Перекласти час комп'ютера в Windows або BIOS
 5. Розблокування за допомогою відновлення системи
 6. Розблокувати комп'ютер від банера з допомогою антивірусу
 7. Як уберегти комп'ютер від вірусу-банера
 8. Захистіть себе від ботнетів
 9. Як позбутися від блокування ПК вірусом-здирником
 10. Як розблокувати комп'ютер від банера в Windows і видалити вірус
 11. Як прибрати банер з допомогою кодів розблокування
 12. Прибрати банер з автозавантаження Windows
 13. Перекласти час комп'ютера в Windows або BIOS
 14. Розблокування за допомогою відновлення системи
 15. Розблокувати комп'ютер від банера з допомогою антивірусу
 16. Як уберегти комп'ютер від вірусу-банера
 17. Захистіть себе від ботнетів
 18. Як позбутися від блокування ПК вірусом-здирником
 19. Як розблокувати комп'ютер від банера в Windows і видалити вірус
 20. Як прибрати банер з допомогою кодів розблокування
 21. Прибрати банер з автозавантаження Windows
 22. Перекласти час комп'ютера в Windows або BIOS
 23. Розблокування за допомогою відновлення системи
 24. Розблокувати комп'ютер від банера з допомогою антивірусу
 25. Як уберегти комп'ютер від вірусу-банера
 26. Захистіть себе від ботнетів

Як позбутися від блокування ПК вірусом-здирником

Ваш комп'ютер заблокований? Сьогодні, шахрайство в IT індустрії поширене повсюдно. І інтернет став тим місцем, де злочинці почувають себе безкарно. А там де інтернет, там і віруси. Одними з найнебезпечніших представників цих шкідливих програм, є віруси, замасковані під банери.

І якщо ви зловили таку красу, то напевно шукайте рішення даної проблеми, щоб дізнатися, як розблокувати комп'ютер без оплати І якщо ви зловили таку "красу", то напевно шукайте рішення даної проблеми, щоб дізнатися, як розблокувати комп'ютер без оплати. А також знайти відповідь на питання, як прибрати банер, який заблокував систему.

Як розблокувати комп'ютер від банера в Windows і видалити вірус

Найчастіше, такі віруси не тільки вимагають гроші, а й поєднують в собі розкладає складову, шантажуючи вас порно-банером. Чи треба говорити, що таке неприпустимо? Побачити порно-банер можуть діти! Хочеться зауважити, що найбільш поширені банери з номерами від МТС. Трохи відстають, в цьому плані, Білайн і Мегафон. Можливо це допоможе в розумінні, як видалити смс банер з робочого столу і розблокувати комп'ютер.

Отже, прибрати банер, коли комп'ютер вже заблокований, можна кількома способами. Ці методи різні за складністю, тому радимо прочитати про все і вибрати більш простий. Ось як це можна зробити:

 1. Отримати коди для розблокування банерів на сайтах Касперського або Dr.Web.
 2. Видалити вірус-банер з автозавантаження операційної системи Windows.
 3. Відновити Windows за допомогою служби відновлення.
 4. Прибрати банер з допомогою перевірки антивірусом.
 5. Почекати деякий час або перевести годинник Windows вперед.

Дані способи не універсальні, і підходять до різних ситуацій. Давайте зупинимося докладно на цих пунктах і розберемося в плюсах і мінусах кожного способу.

Як прибрати банер з допомогою кодів розблокування

Отже, перший спосіб, як прибрати банер, якщо комп'ютер заблоковано. Даний метод підійде для кожного, у кого під рукою є інтернет. Власне під рукою доступ в онлайн не обов'язковий, адже комп'ютер вже заблокований. Ви завжди можете подзвонити другу або людині, яка готова допомогти, і попросити його продиктувати код.

Де його взяти? На сайтах Касперського або Доктор Веб. Ці дві компанії, що виробляють антивірусну продукцію вже давно запустили сервіси з кодами для розблокування банерів. Ось їх адреси:

Відразу попередимо, - спосіб не універсальний. Далеко не факт, що правильний код розблокування є в базах сайтів. Тому, читаємо про інші методи лікування заблокованого комп'ютера.

Прибрати банер з автозавантаження Windows

Ще один відносно простий спосіб, коли комп'ютер заблокований, - це "вимкнути" вірус з автозавантаження Windows. Для цього потрібно завантажити систему в безпечному режимі. Робиться це просто. На початку завантаження комп'ютера, потрібно натискати клавішу F8, в результаті цих простих маніпуляцій, з'явиться меню з вибором типів завантаження операційної системи Windows.

У цьому меню необхідно вибрати пункт "Безпечний режим" і натиснути клавішу Enter.

Після того, як ОС завантажиться, можливі два варіанти подій.

Перший, песимістичний, - банер буде на своєму місці.

Це означає, що прибрати його в безпечному режимі не вийде.

Читайте статтю далі.

Другий варіант подій, більш оптимістичний. Windows завантажилася в безпечному режимі без вірусу.

Якщо після завантаження Windows, банер не з'явився, то спробуємо його видалити. Робимо наступне:

 1. Натискаємо пуск і вводимо в командному рядку "msconfig".
 2. Переходимо на закладку "Автозавантаження".
 3. Тут потрібно знайти підозрілі елементи автозавантаження, знявши з них галочку. Якщо на розум нічого не приходить, а розблокувати Віндовс ви все ще не передумали, знімайте все галки.
 4. Тиснемо OK і перезавантажуємося.

Якщо не допомогло, спробуйте наступні способи.

Перекласти час комп'ютера в Windows або BIOS

Даний спосіб дуже простий, але швидше за все вже мало актуальний, оскільки зловмисники весь час удосконалюють віруси. Полягає він в наступному. Перезавантаживши комп'ютер в безпечний режим, просто переведіть годинник вперед, наприклад на тиждень. Можливо банер пропаде, від такого щастя, так як деякі види цих вірусів запрограмовані пропадати після деякого часу.

Якщо ж в безпечному режимі Windows виправити час можливості немає, то його можна змінити в БІОС комп'ютера.

Увійти в BIOS можна при завантаженні ПК.

Розблокування за допомогою відновлення системи

Цей метод розблокування банера-вірусу схожий з попередніми, оскільки обов'язковою умовою його застосування, є Windows, яка зберегла працездатність в безпечному режимі.

Перевагою такого лікування системи, є простота реалізації.

Але є у такого підходу і істотний недолік. Цілком ймовірно, що розблокувати банер з допомогою відкату операційної системи не вийде, оскільки не завжди точка відновлення буває доступна.

Проте, опишемо все по кроках:

Проте, опишемо все по кроках:

 • Завантажившись в безпечному режимі і переконавшись, що банера немає, йдемо в Пуск - Стандартні - Службові - Відновлення системи
 • Там вибираємо відновлення і дату, на яку необхідно відновити Windows.
 • Погоджуємося і чекаємо, поки ОС шарудить мізками.
 • Після цього, перезавантажуємо комп'ютер.

Як бачите, все просто.

Тільки потрібно зловити "правильний" вірус, що не заблокує безпечники.

Якщо ж в безпечному режимі вас зустрічає паразит, читайте далі.

Розблокувати комп'ютер від банера з допомогою антивірусу

Тут також можливі два результату подій. Якщо Windows запустилася в безпечному режимі, то завжди можна скористатися безкоштовним антивірусом наданими популярними антивірусними компаніями, які за чутками, ці віруси і пишуть. Компанія Смарт-Тронікс, не поділяє цю думку і пропонує вашій увазі дві чудові, безкоштовні для домашнього використання, програми:

Розблокувати банер за допомогою антивірусу, на перший погляд легко. Але що робити, якщо вірус заблокував всі підходи до робочого столу, і запустити антивірусну програму не виходить?

На допомогу прийдуть спеціальні завантажувальні диски, які називаються LiveCD. За допомогою них можна завантажити антивірус, який і знищить банер.

Процедура завантаження Live CD проста. Необхідно записати образ обраного вами завантажувального диска на DVD болванку або, що ще зручніше, на флешку. Завантажити з цієї флешки вміст образу, вибравши її при завантаженні комп'ютера (клавіша F5), або виставивши пріоритет завантаження в БІОС. І перевірити Windows на віруси.

Варіантів таких рятувальних дисків багато, але ми радимо використовувати безкоштовні LiveCD від dr web або касперского. Ось посилання на них:

Цього арсеналу повинно вистачити, щоб вивести всіх тарганів. Якщо методи не допомогли, то можливо простіше буде провести переустановлення Windows. Наостанок, напишемо кілька рекомендацій, які допоможуть вам зберегти комп'ютер в безпеці.

Як уберегти комп'ютер від вірусу-банера

Дотримуючись цих простих поради, ви знизите ймовірність зараження комп'ютера вірусами:

 • Будь системі, на базі ОС Windows необхідний надійний антивірус. Не скупіться, - це заощадить час і гроші в майбутньому.
 • Періодично перевіряйте логічні диски на віруси. Це можна зробити навіть за допомогою безкоштовних програм. Якщо ви не бачите вірусної активності, це не означає, що вірусів на комп'ютері немає.
 • При лікуванні комп'ютера від вірусів, відключайте доступ в інтернет, і перевіряйте операційну систему в безпечному режимі.

Сподіваємося, що стаття виявилася для вас інформативною.

http://smartronix.ru/kak-razblokirovat-kompyuter - link

Захистіть себе від ботнетів

Ботнети - це віруси на комп'ютерах, які дозволяють хакерам віддалено керувати вашим комп'ютером. Так, ви правильно прочитали цю пропозицію: ваш комп'ютер можна було контролювати без вашого усвідомлення через вірус, завантажений на ваш комп'ютер.

Кращий спосіб захистити себе від хакерів, які роблять це, - це антивірусні програми.

Наступний кращий варіант - переконатися, що ваш браузер і операційна система оновлюються кожного разу, коли є нове оновлення. Більшість оновлень в ці дні спеціально призначені для безпеки, оскільки виявлені нові уразливості.

Як ви можете бачити, ваша онлайн-безпеку і захист від хакерів починається з ВАС. Немає чарівної кнопки, яку ви можете натиснути, щоб хтось прийшов, рятуючи вас

Немає чарівної кнопки, яку ви можете натиснути, щоб хтось прийшов, рятуючи вас

Як позбутися від блокування ПК вірусом-здирником

Ваш комп'ютер заблокований? Сьогодні, шахрайство в IT індустрії поширене повсюдно. І інтернет став тим місцем, де злочинці почувають себе безкарно. А там де інтернет, там і віруси. Одними з найнебезпечніших представників цих шкідливих програм, є віруси, замасковані під банери.

І якщо ви зловили таку красу, то напевно шукайте рішення даної проблеми, щоб дізнатися, як розблокувати комп'ютер без оплати І якщо ви зловили таку "красу", то напевно шукайте рішення даної проблеми, щоб дізнатися, як розблокувати комп'ютер без оплати. А також знайти відповідь на питання, як прибрати банер, який заблокував систему.

Як розблокувати комп'ютер від банера в Windows і видалити вірус

Найчастіше, такі віруси не тільки вимагають гроші, а й поєднують в собі розкладає складову, шантажуючи вас порно-банером. Чи треба говорити, що таке неприпустимо? Побачити порно-банер можуть діти! Хочеться зауважити, що найбільш поширені банери з номерами від МТС. Трохи відстають, в цьому плані, Білайн і Мегафон. Можливо це допоможе в розумінні, як видалити смс банер з робочого столу і розблокувати комп'ютер.

Отже, прибрати банер, коли комп'ютер вже заблокований, можна кількома способами. Ці методи різні за складністю, тому радимо прочитати про все і вибрати більш простий. Ось як це можна зробити:

 1. Отримати коди для розблокування банерів на сайтах Касперського або Dr.Web.
 2. Видалити вірус-банер з автозавантаження операційної системи Windows.
 3. Відновити Windows за допомогою служби відновлення.
 4. Прибрати банер з допомогою перевірки антивірусом.
 5. Почекати деякий час або перевести годинник Windows вперед.

Дані способи не універсальні, і підходять до різних ситуацій. Давайте зупинимося докладно на цих пунктах і розберемося в плюсах і мінусах кожного способу.

Як прибрати банер з допомогою кодів розблокування

Отже, перший спосіб, як прибрати банер, якщо комп'ютер заблоковано. Даний метод підійде для кожного, у кого під рукою є інтернет. Власне під рукою доступ в онлайн не обов'язковий, адже комп'ютер вже заблокований. Ви завжди можете подзвонити другу або людині, яка готова допомогти, і попросити його продиктувати код.

Де його взяти? На сайтах Касперського або Доктор Веб. Ці дві компанії, що виробляють антивірусну продукцію вже давно запустили сервіси з кодами для розблокування банерів. Ось їх адреси:

Відразу попередимо, - спосіб не універсальний. Далеко не факт, що правильний код розблокування є в базах сайтів. Тому, читаємо про інші методи лікування заблокованого комп'ютера.

Прибрати банер з автозавантаження Windows

Ще один відносно простий спосіб, коли комп'ютер заблокований, - це "вимкнути" вірус з автозавантаження Windows. Для цього потрібно завантажити систему в безпечному режимі. Робиться це просто. На початку завантаження комп'ютера, потрібно натискати клавішу F8, в результаті цих простих маніпуляцій, з'явиться меню з вибором типів завантаження операційної системи Windows.

У цьому меню необхідно вибрати пункт "Безпечний режим" і натиснути клавішу Enter.

Після того, як ОС завантажиться, можливі два варіанти подій.

Перший, песимістичний, - банер буде на своєму місці.

Це означає, що прибрати його в безпечному режимі не вийде.

Читайте статтю далі.

Другий варіант подій, більш оптимістичний. Windows завантажилася в безпечному режимі без вірусу.

Якщо після завантаження Windows, банер не з'явився, то спробуємо його видалити. Робимо наступне:

 1. Натискаємо пуск і вводимо в командному рядку "msconfig".
 2. Переходимо на закладку "Автозавантаження".
 3. Тут потрібно знайти підозрілі елементи автозавантаження, знявши з них галочку. Якщо на розум нічого не приходить, а розблокувати Віндовс ви все ще не передумали, знімайте все галки.
 4. Тиснемо OK і перезавантажуємося.

Якщо не допомогло, спробуйте наступні способи.

Перекласти час комп'ютера в Windows або BIOS

Даний спосіб дуже простий, але швидше за все вже мало актуальний, оскільки зловмисники весь час удосконалюють віруси. Полягає він в наступному. Перезавантаживши комп'ютер в безпечний режим, просто переведіть годинник вперед, наприклад на тиждень. Можливо банер пропаде, від такого щастя, так як деякі види цих вірусів запрограмовані пропадати після деякого часу.

Якщо ж в безпечному режимі Windows виправити час можливості немає, то його можна змінити в БІОС комп'ютера.

Увійти в BIOS можна при завантаженні ПК.

Розблокування за допомогою відновлення системи

Цей метод розблокування банера-вірусу схожий з попередніми, оскільки обов'язковою умовою його застосування, є Windows, яка зберегла працездатність в безпечному режимі.

Перевагою такого лікування системи, є простота реалізації.

Але є у такого підходу і істотний недолік. Цілком ймовірно, що розблокувати банер з допомогою відкату операційної системи не вийде, оскільки не завжди точка відновлення буває доступна.

Проте, опишемо все по кроках:

Проте, опишемо все по кроках:

 • Завантажившись в безпечному режимі і переконавшись, що банера немає, йдемо в Пуск - Стандартні - Службові - Відновлення системи
 • Там вибираємо відновлення і дату, на яку необхідно відновити Windows.
 • Погоджуємося і чекаємо, поки ОС шарудить мізками.
 • Після цього, перезавантажуємо комп'ютер.

Як бачите, все просто.

Тільки потрібно зловити "правильний" вірус, що не заблокує безпечники.

Якщо ж в безпечному режимі вас зустрічає паразит, читайте далі.

Розблокувати комп'ютер від банера з допомогою антивірусу

Тут також можливі два результату подій. Якщо Windows запустилася в безпечному режимі, то завжди можна скористатися безкоштовним антивірусом наданими популярними антивірусними компаніями, які за чутками, ці віруси і пишуть. Компанія Смарт-Тронікс, не поділяє цю думку і пропонує вашій увазі дві чудові, безкоштовні для домашнього використання, програми:

Розблокувати банер за допомогою антивірусу, на перший погляд легко. Але що робити, якщо вірус заблокував всі підходи до робочого столу, і запустити антивірусну програму не виходить?

На допомогу прийдуть спеціальні завантажувальні диски, які називаються LiveCD. За допомогою них можна завантажити антивірус, який і знищить банер.

Процедура завантаження Live CD проста. Необхідно записати образ обраного вами завантажувального диска на DVD болванку або, що ще зручніше, на флешку. Завантажити з цієї флешки вміст образу, вибравши її при завантаженні комп'ютера (клавіша F5), або виставивши пріоритет завантаження в БІОС. І перевірити Windows на віруси.

Варіантів таких рятувальних дисків багато, але ми радимо використовувати безкоштовні LiveCD від dr web або касперского. Ось посилання на них:

Цього арсеналу повинно вистачити, щоб вивести всіх тарганів. Якщо методи не допомогли, то можливо простіше буде провести переустановлення Windows. Наостанок, напишемо кілька рекомендацій, які допоможуть вам зберегти комп'ютер в безпеці.

Як уберегти комп'ютер від вірусу-банера

Дотримуючись цих простих поради, ви знизите ймовірність зараження комп'ютера вірусами:

 • Будь системі, на базі ОС Windows необхідний надійний антивірус. Не скупіться, - це заощадить час і гроші в майбутньому.
 • Періодично перевіряйте логічні диски на віруси. Це можна зробити навіть за допомогою безкоштовних програм. Якщо ви не бачите вірусної активності, це не означає, що вірусів на комп'ютері немає.
 • При лікуванні комп'ютера від вірусів, відключайте доступ в інтернет, і перевіряйте операційну систему в безпечному режимі.

Сподіваємося, що стаття виявилася для вас інформативною.

http://smartronix.ru/kak-razblokirovat-kompyuter - link

Захистіть себе від ботнетів

Ботнети - це віруси на комп'ютерах, які дозволяють хакерам віддалено керувати вашим комп'ютером. Так, ви правильно прочитали цю пропозицію: ваш комп'ютер можна було контролювати без вашого усвідомлення через вірус, завантажений на ваш комп'ютер.

Кращий спосіб захистити себе від хакерів, які роблять це, - це антивірусні програми.

Наступний кращий варіант - переконатися, що ваш браузер і операційна система оновлюються кожного разу, коли є нове оновлення. Більшість оновлень в ці дні спеціально призначені для безпеки, оскільки виявлені нові уразливості.

Як ви можете бачити, ваша онлайн-безпеку і захист від хакерів починається з ВАС. Немає чарівної кнопки, яку ви можете натиснути, щоб хтось прийшов, рятуючи вас

Немає чарівної кнопки, яку ви можете натиснути, щоб хтось прийшов, рятуючи вас

Як позбутися від блокування ПК вірусом-здирником

Ваш комп'ютер заблокований? Сьогодні, шахрайство в IT індустрії поширене повсюдно. І інтернет став тим місцем, де злочинці почувають себе безкарно. А там де інтернет, там і віруси. Одними з найнебезпечніших представників цих шкідливих програм, є віруси, замасковані під банери.

І якщо ви зловили таку красу, то напевно шукайте рішення даної проблеми, щоб дізнатися, як розблокувати комп'ютер без оплати І якщо ви зловили таку "красу", то напевно шукайте рішення даної проблеми, щоб дізнатися, як розблокувати комп'ютер без оплати. А також знайти відповідь на питання, як прибрати банер, який заблокував систему.

Як розблокувати комп'ютер від банера в Windows і видалити вірус

Найчастіше, такі віруси не тільки вимагають гроші, а й поєднують в собі розкладає складову, шантажуючи вас порно-банером. Чи треба говорити, що таке неприпустимо? Побачити порно-банер можуть діти! Хочеться зауважити, що найбільш поширені банери з номерами від МТС. Трохи відстають, в цьому плані, Білайн і Мегафон. Можливо це допоможе в розумінні, як видалити смс банер з робочого столу і розблокувати комп'ютер.

Отже, прибрати банер, коли комп'ютер вже заблокований, можна кількома способами. Ці методи різні за складністю, тому радимо прочитати про все і вибрати більш простий. Ось як це можна зробити:

 1. Отримати коди для розблокування банерів на сайтах Касперського або Dr.Web.
 2. Видалити вірус-банер з автозавантаження операційної системи Windows.
 3. Відновити Windows за допомогою служби відновлення.
 4. Прибрати банер з допомогою перевірки антивірусом.
 5. Почекати деякий час або перевести годинник Windows вперед.

Дані способи не універсальні, і підходять до різних ситуацій. Давайте зупинимося докладно на цих пунктах і розберемося в плюсах і мінусах кожного способу.

Як прибрати банер з допомогою кодів розблокування

Отже, перший спосіб, як прибрати банер, якщо комп'ютер заблоковано. Даний метод підійде для кожного, у кого під рукою є інтернет. Власне під рукою доступ в онлайн не обов'язковий, адже комп'ютер вже заблокований. Ви завжди можете подзвонити другу або людині, яка готова допомогти, і попросити його продиктувати код.

Де його взяти? На сайтах Касперського або Доктор Веб. Ці дві компанії, що виробляють антивірусну продукцію вже давно запустили сервіси з кодами для розблокування банерів. Ось їх адреси:

Відразу попередимо, - спосіб не універсальний. Далеко не факт, що правильний код розблокування є в базах сайтів. Тому, читаємо про інші методи лікування заблокованого комп'ютера.

Прибрати банер з автозавантаження Windows

Ще один відносно простий спосіб, коли комп'ютер заблокований, - це "вимкнути" вірус з автозавантаження Windows. Для цього потрібно завантажити систему в безпечному режимі. Робиться це просто. На початку завантаження комп'ютера, потрібно натискати клавішу F8, в результаті цих простих маніпуляцій, з'явиться меню з вибором типів завантаження операційної системи Windows.

У цьому меню необхідно вибрати пункт "Безпечний режим" і натиснути клавішу Enter.

Після того, як ОС завантажиться, можливі два варіанти подій.

Перший, песимістичний, - банер буде на своєму місці.

Це означає, що прибрати його в безпечному режимі не вийде.

Читайте статтю далі.

Другий варіант подій, більш оптимістичний. Windows завантажилася в безпечному режимі без вірусу.

Якщо після завантаження Windows, банер не з'явився, то спробуємо його видалити. Робимо наступне:

 1. Натискаємо пуск і вводимо в командному рядку "msconfig".
 2. Переходимо на закладку "Автозавантаження".
 3. Тут потрібно знайти підозрілі елементи автозавантаження, знявши з них галочку. Якщо на розум нічого не приходить, а розблокувати Віндовс ви все ще не передумали, знімайте все галки.
 4. Тиснемо OK і перезавантажуємося.

Якщо не допомогло, спробуйте наступні способи.

Перекласти час комп'ютера в Windows або BIOS

Даний спосіб дуже простий, але швидше за все вже мало актуальний, оскільки зловмисники весь час удосконалюють віруси. Полягає він в наступному. Перезавантаживши комп'ютер в безпечний режим, просто переведіть годинник вперед, наприклад на тиждень. Можливо банер пропаде, від такого щастя, так як деякі види цих вірусів запрограмовані пропадати після деякого часу.

Якщо ж в безпечному режимі Windows виправити час можливості немає, то його можна змінити в БІОС комп'ютера.

Увійти в BIOS можна при завантаженні ПК.

Розблокування за допомогою відновлення системи

Цей метод розблокування банера-вірусу схожий з попередніми, оскільки обов'язковою умовою його застосування, є Windows, яка зберегла працездатність в безпечному режимі.

Перевагою такого лікування системи, є простота реалізації.

Але є у такого підходу і істотний недолік. Цілком ймовірно, що розблокувати банер з допомогою відкату операційної системи не вийде, оскільки не завжди точка відновлення буває доступна.

Проте, опишемо все по кроках:

Проте, опишемо все по кроках:

 • Завантажившись в безпечному режимі і переконавшись, що банера немає, йдемо в Пуск - Стандартні - Службові - Відновлення системи
 • Там вибираємо відновлення і дату, на яку необхідно відновити Windows.
 • Погоджуємося і чекаємо, поки ОС шарудить мізками.
 • Після цього, перезавантажуємо комп'ютер.

Як бачите, все просто.

Тільки потрібно зловити "правильний" вірус, що не заблокує безпечники.

Якщо ж в безпечному режимі вас зустрічає паразит, читайте далі.

Розблокувати комп'ютер від банера з допомогою антивірусу

Тут також можливі два результату подій. Якщо Windows запустилася в безпечному режимі, то завжди можна скористатися безкоштовним антивірусом наданими популярними антивірусними компаніями, які за чутками, ці віруси і пишуть. Компанія Смарт-Тронікс, не поділяє цю думку і пропонує вашій увазі дві чудові, безкоштовні для домашнього використання, програми:

Розблокувати банер за допомогою антивірусу, на перший погляд легко. Але що робити, якщо вірус заблокував всі підходи до робочого столу, і запустити антивірусну програму не виходить?

На допомогу прийдуть спеціальні завантажувальні диски, які називаються LiveCD. За допомогою них можна завантажити антивірус, який і знищить банер.

Процедура завантаження Live CD проста. Необхідно записати образ обраного вами завантажувального диска на DVD болванку або, що ще зручніше, на флешку. Завантажити з цієї флешки вміст образу, вибравши її при завантаженні комп'ютера (клавіша F5), або виставивши пріоритет завантаження в БІОС. І перевірити Windows на віруси.

Варіантів таких рятувальних дисків багато, але ми радимо використовувати безкоштовні LiveCD від dr web або касперского. Ось посилання на них:

Цього арсеналу повинно вистачити, щоб вивести всіх тарганів. Якщо методи не допомогли, то можливо простіше буде провести переустановлення Windows. Наостанок, напишемо кілька рекомендацій, які допоможуть вам зберегти комп'ютер в безпеці.

Як уберегти комп'ютер від вірусу-банера

Дотримуючись цих простих поради, ви знизите ймовірність зараження комп'ютера вірусами:

 • Будь системі, на базі ОС Windows необхідний надійний антивірус. Не скупіться, - це заощадить час і гроші в майбутньому.
 • Періодично перевіряйте логічні диски на віруси. Це можна зробити навіть за допомогою безкоштовних програм. Якщо ви не бачите вірусної активності, це не означає, що вірусів на комп'ютері немає.
 • При лікуванні комп'ютера від вірусів, відключайте доступ в інтернет, і перевіряйте операційну систему в безпечному режимі.

Сподіваємося, що стаття виявилася для вас інформативною.

http://smartronix.ru/kak-razblokirovat-kompyuter - link

Захистіть себе від ботнетів

Ботнети - це віруси на комп'ютерах, які дозволяють хакерам віддалено керувати вашим комп'ютером. Так, ви правильно прочитали цю пропозицію: ваш комп'ютер можна було контролювати без вашого усвідомлення через вірус, завантажений на ваш комп'ютер.

Кращий спосіб захистити себе від хакерів, які роблять це, - це антивірусні програми.

Наступний кращий варіант - переконатися, що ваш браузер і операційна система оновлюються кожного разу, коли є нове оновлення. Більшість оновлень в ці дні спеціально призначені для безпеки, оскільки виявлені нові уразливості.

Як ви можете бачити, ваша онлайн-безпеку і захист від хакерів починається з ВАС. Немає чарівної кнопки, яку ви можете натиснути, щоб хтось прийшов, рятуючи вас

Немає чарівної кнопки, яку ви можете натиснути, щоб хтось прийшов, рятуючи вас

Як позбутися від блокування ПК вірусом-здирником Ваш комп'ютер заблокований?
Чи треба говорити, що таке неприпустимо?
Де його взяти?
Але що робити, якщо вірус заблокував всі підходи до робочого столу, і запустити антивірусну програму не виходить?
Чи треба говорити, що таке неприпустимо?
Де його взяти?
Але що робити, якщо вірус заблокував всі підходи до робочого столу, і запустити антивірусну програму не виходить?
Чи треба говорити, що таке неприпустимо?
Де його взяти?
Але що робити, якщо вірус заблокував всі підходи до робочого столу, і запустити антивірусну програму не виходить?
IRC (Internet Relay Chat)