Як прибрати Adware рекламу і віруси в браузері

 1. Спливаючі вікна (рекламні банери) - як заблокувати?
 2. Забираємо зайве в ярлику оглядача.
 3. Блокуємо банери, використовуючи AdwCleaner
 4. MalwareBytes AntiMalware
 5. HitmanPro
 6. Перевіряємо, чи немає сторонніх програм на комп'ютері
 7. Планувальник завдань
 8. Розширення з рекламою
 9. Зміни у файлі Hosts
 10. налаштування DNS
 11. Якщо нічого не допомагає

Навігація по статті

Якщо ви навмисно відвідали цю сторінку, то швидше за все вам не дає ні хвилини спокою один простий, але дуже важливе питання - як прибрати рекламу в браузері. Причому йдеться не про звичайних рекламних оголошеннях, які висять на всіх сайтах. Йдеться про шкідливі банерах, що з'являються у всіх, або окремих браузерах на комп'ютері після установки якого-небудь програмного забезпечення, або просто скачування стороннього файлу. Звичайними баннерорезку, типу Adblock, або Adguard їх не усунути. Тому тут потрібно вдатися до особливого підходу.

Нижче ми обговоримо різні ситуації, при яких в браузері з'являється реклама, а також, як її видалити, але при цьому не втратить улюбленого оглядача і не вдаватися до крайнощів у вигляді повного переустановлення Windows.

Щоб убезпечити себе про спливаючих вікон і банерів, що з'являються у вікні браузера, намагайтеся не відвідувати сумнівні інтернет-ресурси і не викачувати підозрілі файли в мережі. А ще варто обзавестися хорошим антивірусом!

Спливаючі вікна (рекламні банери) - як заблокувати?

Як би сумно звучить, але сотні тисяч людей в мережі постійно заражають свої комп'ютера подібного роду рекламою. Причому, часто навіть самі того не знаючи. Припустимо, ви знайшли в інтернеті якусь програму і вирішили її завантажити, а в ній встановлюються купа незрозумілих додатків, які додають кошти для перегляду сайтів купу спливаючих вікон.

По суті, це не віруси, адже користувач сам погоджується на те, щоб оголошення убудовувалися, встановлюючи ПО. Але суті проблеми це ніяк не міняє. Подібні оголошення і банери дуже заважають нормально користуватися браузером, закривають собою потрібні кнопки і взагалі частина екрану. До того ж, як правило, з'являються вони навіть після закриття, а буває, що взагалі не закриваються.

Таке ПО, яке вбудовує рекламу в інші програми називається AdWare. І зараз ми розповімо, як позбавиться від нього на своєму комп'ютері.

Забираємо зайве в ярлику оглядача.

На практиці досить часто можна зустріти, що постійно вилітає стартова сторінка при запуску браузера, і її ніяк не виходить прибрати. Спробуйте зробити наступне:

 1. Клацніть правою кнопкою миші по ярлику потрібного браузера.
 2. Виберіть властивості.
 3. У висвітиться вікні знайдіть вкладку "Ярлик". Там є рядок "Об'єкт". Подивіться, чи немає там зайвих адрес і тому подібного після лапки. Якщо є, адресу та натисніть кнопку ОК, щоб зберегти зміни. Навігація по статті  Якщо ви навмисно відвідали цю сторінку, то швидше за все вам не дає ні хвилини спокою один простий, але дуже важливе питання - як прибрати рекламу в браузері

Використовуємо програми для видалення AdWare

Безумовно, Adware програм, які вбудовують рекламні банери в інтернет-програми стає з кожним днем ​​все більше. Причому їх розробники роблять їх розумнішими і більш непомітними, що додає проблем при видаленні цієї реклами. Тим не менш, є хороша новина. Багато хороших розробників працюють над створенням спеціальних програм, що дозволяють прибрати з системи всі шкідливі програми такого роду, і відключити всю небажану рекламу. Ми наводимо список найбільш популярних і ефективних.

Блокуємо банери, використовуючи AdwCleaner

Відмінне програмне забезпечення для очищення комп'ютера від спливаючих вікон і банерів. Причому треба сказати, що зі своїм завданням справляється просто чудово. Вона видаляє практично всі - банери, спливаючі вікна, настирливі тулбари, стартові сторінки з рекламою і багато іншого. Варто почитати відгуки про неї в інтернеті, і стає зрозуміло, що ця програма одна з кращих в своєму роді.

MalwareBytes AntiMalware

Ще одна потужна програма, яка легко справляється з AdWare, банерами в браузера, спливаючими вікнами і іншою нечистю. Варто лише встановити її, перевірити свій комп'ютер, і, якщо знайдеться щось підозріле, провести очищення за допомогою MalwareBytes AntiMalware. Все, ваш браузер буде очищений від реклами.

Інструкція:

Вам дається пробний період на 14 днів, після чого доведеться придбати платну версію програми! Але 2-х тижнів цілком досить, щоб позбутися від Adware банерів.

HitmanPro

Якщо все вищенаписане не допомогло, спробуйте використовувати програму HitmanPro. Вона платна, але є також і безкоштовна версія. Ви можете використовувати її, щоб перевірити систему на наявність в ній шкідливої ​​реклами. І якщо вона знайдеться, просто видалити її.

Інструкції писати не будемо, так як вона проста у використанні. І все робиться за схожим принципом, як і в програмах, розглянутих вище.

Перевіряємо, чи немає сторонніх програм на комп'ютері

Звичайно таке буває рідко, але все ж буває. Ви встановлюєте якусь програму, а разом з нею встановлюєте ще додаткове ПО. І це ПО може викликати показ банерів. Перевірте, чи немає ні на комп'ютері програм, які ви не встановлювали. Часто в їх назві є слова, типу: Adware, Webalta, RSTUpdater.exe, toolbar тощо. Але насправді їх є величезна кількість, тому уважно подивіться. І якщо є додатки, які ви сто відсотків не встановлювали, видаліть їх. Це робиться так:

 1. Заходимо в пуск.
 2. Вибираємо "Панель управління".
 3. Там натискаємо по "Програми та засоби".
 4. У списку шукаємо сторонні програми, тиснемо на неї правою кнопкою миші і вибираємо пункт Видалити.

Будьте уважні, щоб не видалити життєво важливі компоненти Windows. Тому що без них система перестане працювати.

Планувальник завдань

Зовсім недавно віруси з рекламою все частіше стали використовувати планувальник завдань системи Віндовс, щоб запускати себе. Причому вони можуть робити це навіть без запуску браузера. І подібну нечисть навіть програми з пошуку шкідливого ПЗ не знайдуть.

Щоб прибрати вірус з планувальника робіть наступне:

Розширення з рекламою

Так-так, навіть розширення і доповнення для браузерів можуть бути шкідливими і включати показ поганий реклами і спливаючих вікон без вашого відома. І щоб позбутися від подібного роду продукт плейсменту потрібно відключити, або ж найкраще взагалі повністю видалити подібні розширення.

У різних браузерах це робиться приблизно однаково, відмінність лише в тому, що розділ називається по-різному. Наприклад в Яндекс браузері і Опері він називається «Додатки», в Google Chrome - «Розширення». Також може називатися «Аддони». Але суті це не змінює. Щоб прибрати рекламу, треба видалити такі розширення.

Щоб прибрати рекламу, треба видалити такі розширення

Як видалити розширення з рекламою в браузері:

Як я вже говорив вище, в кожному браузері це робиться трохи інакше, але в загальному, схоже.

 • Клацніть по значку меню в своєму браузері, знайдіть там пункти на кшталт "Розширення", "Аддони«, "Додатки".
 • Виберіть дивні розширення і видаліть їх.

Зміни у файлі Hosts

При попаданні певних вірусів в систему, вони можуть змінювати вміст системного файлу Hosts, прописуючи туди адреси сайтів з рекламою. Через це у користувача постійно відкриваються сторонні сайти з купою реклами, а то й гірше всячена «Хробаками» і «Троянами». А іноді віруси можуть навіть забороняти доступ до інтернету в цьому самому файлі, дозволяючи заходити тільки на свої сайти.

Але насправді проблема вирішується простим способом. Потрібно лише видалити все зайве вміст з файлу Hosts. Як це зробити:

Пробуйте запустити браузер, і перевірте, чи є реклама.

налаштування DNS

Перевірте, чи не стоять невідомі вам DNS сервера в налаштуваннях. Для цього:

Якщо нічого не допомагає

І нарешті остання порада. Якщо вам нічого не допомагає позбавиться від Adware програм, то залишається тільки повне видалення браузера і повне очищення реєстру.

Спробуйте видалити всі свої браузери і почистити реєстр за допомогою Ccleaner. А потім знову встановити їх і перевірити, пропала реклама, чи ні.

Спливаючі вікна (рекламні банери) - як заблокувати?
Спливаючі вікна (рекламні банери) - як заблокувати?
IRC (Internet Relay Chat)