Як прибрати банер Windows заблокований: 3 простих способи

 1. Чому блокують Windows?
 2. Простий сервіс від Dr.Web
 3. Програма Kaspersky Rescue Disk
 4. AntiWinLocker LiveCD
 5. замість висновку

Ви вимкнули на час ПК або ноутбук, потім включили його, а на робочому столі красується повідомлення «Ваш Windows заблокований МВС РФ ...»? При цьому всі заблоковано, не працює клавіатура і мишка? Це звичайний вірус. Або як його ще називають - банер здирник. Ви вимкнули на час ПК або ноутбук, потім включили його, а на робочому столі красується повідомлення «Ваш Windows заблокований МВС РФ

Грамотність у шахраїв іноді кульгає Треба сказати, ці шахраї знають, що роблять. Коли читаєш, як строгим офіційною мовою написано, що МВС РФ (або України) заблокувало ПК за перегляд нехороших відео і Вам загрожує штраф за статтею такий-то .... Це викликає шок і здивування. А потім і страх за свої дані, оскільки нижче написано, що якщо протягом N годин Ви не сплатите штраф, Windows буде видалений.

Але нижче вказано особистий номер телефону або гаманця (це ж доказ проти самого себе!), А також написано, що після закінчення часу ПК ліквідується, вибухне і полетить в космос. Це вже викликає сміх і розуміння, що повідомлення «Windows заблокований» просто жарт. Тому, з комп'ютером нічого не трапиться і платити цим шахраям не потрібно. Правда все ж доведеться розбиратися, як розблокувати комп'ютер від вірусу вимагача.

До речі, «блокувати» Windows може хто завгодно: МВС РФ, Служба безпеки України, Microsoft Security Essentials і т.д. Фантазія у шахраїв працює непогано.

Ви, звичайно, можете заплатити цей нібито «штраф» на вказаний гаманець або телефон в надії отримати рятівний код для розблокування, але .... А куди шахрай буде його надсилати? І кому? Та й як Ви думаєте - наскільки сильно йому це треба? В результаті Ви тільки витратите гроші, а коду не отримаєте. А потім все одно доведеться вникати, як прибрати банер МВС з комп'ютера.

Зміст статті:

Чому блокують Windows?

Тому що Ви зловили вірус з якогось сумнівного сайту. Можливо, це були чіти для комп'ютерної іграшки. Можливо, якась програма або установка Windows. Був у мене також один випадок, коли цей вірус зловили при завантаженні реферату.

До речі, дуже часто на сторонніх сайтах спливає повідомлення «Ваш Flash Player застарів, поновіть його». Якщо Ви клацніть на нього, то можете зловити цей вірус. Ігноруйте подібні повідомлення, і оновлюйтеся тільки вручну і тільки з офіційного сайту Adobe.

Детальніше про те, як це зробити, написано тут: Як правильно оновити Adobe Flash Player ?

Детальніше про те, як це зробити, написано тут:  Як правильно оновити Adobe Flash Player

Приблизно таке повідомлення спливає в браузерах (з вірусом, звичайно) Загалом, від цього не застрахований ніхто. І банер здирник з'являється всюди: на Windows XP, 7, 8 або 10. Можна, звичайно, встановити антивірус і не заходити на сумнівні сайти - це знизить ймовірність зловити цю заразу, але гарантій ніяких.

Тепер перейдемо в головному і розглянемо найбільш ефективні способи прибрати банер «Windows заблокований».

Оскільки Ваш ПК або ноутбук неробочий, і з нього нічого зробити не вийде, то в деяких випадках для вирішення проблеми знадобиться другий комп'ютер. Саме з його допомогою Ви зможете знайти потрібні програми, щоб видалити банер.

Простий сервіс від Dr.Web

Найпростіше рішення даної проблеми - ввести номер гаманця або телефону, вказаний в повідомленні, і подивитися, чи є вже в інтернеті код для розблокування вірусу. Для цього:

 1. Зайдіть на сайт Dr.Web ( посилання ).
 2. Введіть номер і натисніть кнопку «Шукати коди».
 3. Подивіться, чи знайдені якісь коди розблокування.

Подивіться, чи знайдені якісь коди розблокування

Якщо сервіс щось знайшов, спробуйте ввести даний код. Можливо, це допоможе розблокувати комп'ютер від банера. Якщо ж нічого не знайдено, тоді йдемо далі.

Програма Kaspersky Rescue Disk

Безкоштовна утиліта Kaspersky Rescue Disk - один з найбільш ефективних варіантів видалити банер «Віндовс заблокований». Адже вона може не тільки розблокувати комп'ютер від банера МВС, але також перевірити його на віруси і усунути залишилися сліди цієї зарази.

Для початку Вам потрібно завантажити її на працюючому ПК з оф. сайту ( посилання ), А потім правильно записати на флешку за допомогою програм UltraISO, Rufus і т.п.

Якщо не знаєте, як це зробити, читайте тут: Як користуватися програмою Rufus ?

Далі необхідно завантажитися з неї на заблокованому комп'ютері або ноутбуці. Для цього Вам треба зайти в BIOS або в Boot Menu і виставити, щоб USB-флешка завантажувалася першої, а вже після неї - HDD-накопичувач.

Детальніше про те, як це зробити, читайте тут:

Як включити завантаження з флешки в BIOS ?

Як увійти в Boot Menu ?

Після успішного завантаження запуститься утиліта Kaspersky Rescue Disk. далі:

 1. Натискаєте будь-яку кнопку і обираєте російську мову.
 2. Натиснути клавішу «1», щоб прийняти ліцензійну угоду.
 3. Вибираєте режим запуску - Графічний.
 4. Заходьте в меню і вибираєте пункт «Термінал» (чи не звертайте увагу на запустився сканування системи).
 5. Відкриється чорне вікно, куди потрібно ввести команду - windowsunlocker.
 6. З'явиться меню - натискаєте кнопку 1.

З'явиться меню - натискаєте кнопку 1

Далі утиліта приступить до роботи і видалить докучливий банер про те, що Віндовс заблокований. Після цього рекомендується перевірити за тією самою програмою свій комп'ютер або ноутбук, щоб остаточно стерти сліди, що залишилися цього вірусу.

Після цього рекомендується перевірити за тією самою програмою свій комп'ютер або ноутбук, щоб остаточно стерти сліди, що залишилися цього вірусу

Якщо мишка і тачпад на ноутбуці не працюють, тоді виберіть текстовий режим, а не графічний. Після запуску ОС натисніть F10 (щоб приховати меню), а потім напишіть в командний рядок команду windowsunlocker.

AntiWinLocker LiveCD

Ще одна відмінна і безкоштовна утиліта - AntiWinLocker LiveCD . Записуєте на флешку і завантажуєтесь з неї на заблокованому ПК (про те, як це зробити, написано вище).

Після цього:

 1. Чекаєте, поки утиліта завантажиться.
 2. Чи приймаєте осіб. угоду.
 3. Натискаєте кнопку «Старт» і вибираєте пункт «Автоматичний запуск».

Натискаєте кнопку «Старт» і вибираєте пункт «Автоматичний запуск»

Утиліта виконає перевірку і видалить вірус.

замість висновку

На цьому все. Тепер Ви знаєте, що робити, якщо Windows заблокований, і як позбутися від банера вимагача. Звичайно, існує ще багато інших способів розблокувати комп'ютер від вірусу МВС, але і цих 2 програм більш ніж достатньо.

По-перше, вони найбільш ефективні. По-друге, дані способи дуже прості і зрозумілі навіть для новачків. І за допомогою цих утиліт Ви зможете прибрати банер МВС, після чого ПК або ноутбук знову буде працювати, як і раніше.

PS Якщо у Вас немає бажання розбиратися в цьому або жоден спосіб не допоміг, можна перевстановити операційну систему. Це радикальний метод (адже втечуть програми і файли на локальному диску C), але він 100% робочий. Покрокову інструкцію можете прочитати тут: Як перевстановити Windows 7 ?

Чому блокують Windows?
»?
При цьому всі заблоковано, не працює клавіатура і мишка?
А куди шахрай буде його надсилати?
І кому?
Та й як Ви думаєте - наскільки сильно йому це треба?
IRC (Internet Relay Chat)