Як прибрати банер з робочого столу. Найпростіший спосіб

Існує кілька способів прибрати вірус порно банер з робочого столу комп'ютера або як його ще називають Winlock

Існує кілька способів прибрати вірус порно банер з робочого столу комп'ютера або як його ще називають Winlock. Але ми розглянемо найпростіший і зрозумілий. Не потрібно качати якісь програми антіблокіратори, які часто самі містять трояни. Не в якому разі не відправляйте СМС на номери телефонів які вказані в порно банері, ніхто Вам не надасть код розблокування. Звичайно є сервіси на сайтах виробників антивірусів, такі як ESET, Касперський і Dr.Web, які пропонують допомогу в розблокуванні. Ними звичайно варто скористатися, але вони не завжди допомагають. Тому ми розглянемо найпростіший спосіб «Як прибрати порно банер з робочого столу комп'ютера».

Отже, для початку нам знадобитися будь Мультізагрузочний диск типу LiveCD, LiveDVD або з якою-небудь міні XP. Якщо не знаєте, що це таке, то у Вас напевно знайдеться знайомий комп'ютерник, який в цьому розбирається, просто покажіть йому цю статтю або попросіть у нього такий диск.

Загалом вставляємо диск в дисковод і завантажується з Мультізагрузочний диска, вибираємо міні XP і завантажуємо систему.

Якщо у кого не виходить або є запитання, можете задавати питання в коментарях, я з задоволенням Вам допоможу.

Після того як міні система завантажилася, тиснете кнопку «ПУСК» і йдете в форму пошуку. Також можна скористатися пошуком «Total Commander», він зазвичай входить в збірку міні XP.

У терміні пошуку набираєте * .exe і вибираєте папку для пошуку «Users» або «Allusers» або «Користувачі» вони буває по різному називаються (це в Windows 7, а для windows XP R12; папка «Document and Settings / Allusers або Users або користувачі ») і тиснете шукати.

Пошук видасть всі файли з розширенням exe. Ось тут то нам і потрібно знайти сам файл вірусу блокуючого робочий стіл, який потрібно видалити. Як же визначити, який із них вірус а який ні? Дуже просто, в основному це файли з назвою щось 048651.exe або 004451.exe, в загальному назва файлу в основному складається з цифр, рідко коли з букв. Просто видаляємо такий файл і перезавантажуємося. Ось власне і все.

А тепер ще раз коротко Як прибрати банер з робочого столу. Завантажуємося з LiveCD, в папці «USERS» через пошук знаходимо всі файли з розширенням .EXE, знаходимо підозрілий файл з назвою складається з цифр, видаляємо (прибираємо) його, перезавантажується, радіємо.

Як же визначити, який із них вірус а який ні?
IRC (Internet Relay Chat)