Як прибрати банер з робочого столу Windows 7?

 1. Як видалити банер windows 7: покрокова інструкція
 2. Видалення банера через командний рядок
 3. Завантаження комп'ютера з командою та усунення несправностей комп'ютера
 4. Як прибрати банер з Робочого столу за допомогою коду розблокування?
 5. Відео «Як прибрати банер?»

Часто під час пошуку в глобальній путини Інтернет Ви можете потрапити на сайт, який містить вірус і встановити собі на комп'ютер шкідливий код, який заблокує Вашу ОС.

Як правило, для розблокування знадобиться відправити смс з кодом і заплатити за повідомлення певну суму. Для того, щоб прибрати банер з робочого столу самостійно існує кілька простих і не дуже способів.

Отже, ми розглянемо найбільш прості і поширені варіанти, як прибрати банер в Windows 7 і Windows XP. Отже, ми розглянемо найбільш прості і поширені варіанти, як прибрати банер в Windows 7 і Windows XP

Як видалити банер windows 7: покрокова інструкція

В першу чергу слід спробувати видалити банер з Безпечним режимом завантаження ПК.

Щоб прибрати банер з допомогою Безпечного режиму необхідно вимкнути комп'ютер і спробувати завантажити його в безпечному режимі. Для цього потрібно при початку завантаження натиснути клавішу F-8, а потім вибрати необхідний режим завантаження.

Якщо у Вас вийшло завантажити Безпечний режим, то необхідно відновити попередню версію системи використовуючи додаткові контрольні точки відновлення.

Якщо ж відновити систему не вийшло, то виконуємо наступні дії:

1. Для початку включимо відображення прихованих папок, тому як вірусні файли будуть обов'язково прихованими. В ОП Windows XP: натискаємо на будь-якій папці правою кнопкою миші і тиснемо на сходинку Сервіс, тут вибираємо Властивості папки, далі шукаємо вкладку Вид і в ній зазначено пункт Показувати приховані файли і папки, натискаємо Застосувати.

В ОП Windows 7: відкриваємо Панель управління, вибираємо стиль відображення Дрібні значки, далі вибираємо Параметри папок і там шукаємо вкладку Вид, відзначаємо пункт Показувати приховані файли і папки. Готово.

2. Заходимо в Пуск і відкриваємо вікно Виконати, в стоці набираємо msconfig і у вкладці Автозавантаження видаляємо всі підозрілі програми, які були встановлені в цей день, але для надійності бажано видалити всі. Слід перевірити, щоб в папці Автозавантаження також нічого не залишилося. Адреса папки: C: \ Users \ Ім'я користувача \ AppData \ Roaming \ Microsoft \ Windows \ Start Menu \ Programs \ Startup.

3. Перевіряємо диск (С :) на наявність дивних папок і додатків з ім'ям OYSQFGVXZ.exe або іншими незрозумілими іменами, в разі якщо такі виявлені, видаляємо їх.

4. Видаляємо схожі файли з папок:

 • C: \
 • C: \ Documents and Settings \ Ім'я користувача \ Application Data
 • C: \ Documents and Settings \ Ім'я користувача \ Local Settings
 • З: \ Documents and Settings \ Ім'я користувача \ Local Settings \ Temp

5. Далі необхідно перевірити ключі реєстру, які відповідають за Автозавантаження, і видалити з них все дивні файли. Адреси ключів:

 • HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Run
 • HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ RunOnce
 • HKEY_CURRENT_USER \ Software \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Run
 • HKEY_CURRENT_USER \ Software \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ RunOnce

При виконанні всіх перерахованих вище дій банер буде вилучений і ОС знову буде нормально функціонувати. Для завершення процедури бажано перезавантажити комп'ютер і просканувати його на наявність вірусів за допомогою антивірусних програм.

ВАЖЛИВО: після перезавантаження комп'ютера і видалення банера, Вам необхідно почистити тимчасові папки Вашого пошукача, так як там можуть зберегтися вірусні файли.

Для цього пройдіть за адресою C: \ Users \ Ім'я користувача \ AppData \ Roaming \ Назва браузера і C: \ Users \ Ім'я користувача \ AppData \ Local \ Ім'я вашого браузера і видаліть всі тимчасові файли.

При цьому втечуть всі закладки в браузері, але зате Ви мінімізуєте ризик повторного зараження комп'ютера.

Видалення банера через командний рядок

Якщо видалення банера так і не вийшло виконати, тоді завантажуємо ПК в безпечному режимі з підтримкою командного рядка.

Як видалити банер Windows 7 цим способом: у відкритому командному вікні набираємо C: \ Windows \ system32> rstrui.exe і натискаємо клавішу Enter, після чого відкривається вікно Відновлення системи.

Для Windows XP:% systemroot% \ system32 \ restore \ rstrui.exe і клавіша Enter. Після чого відкриється вікно Відновлення системи і зазначивши потрібний пункт Ви відновите більш раннє стан комп'ютера.

Також за допомогою командного рядка Ви можете відкрити папку Автозавантаження.

Для цього в ОС Windows XP необхідно ввести команду explorer, після чого Ви перейдете на Робочий стіл. Потім слід відкрити Пуск і вибрати команду Виконати.

Подальші дії для того, щоб прибрати банер з Робочого столу будуть такими ж, як і при безпечному режимі в папці Автозавантаження.

Завантаження комп'ютера з командою та усунення несправностей комп'ютера

У разі якщо у Вас не вийшло завантажити Безпечний режим і Безпечний режим з підтримкою командного рядка, Ви все одно можете використовувати Відновлення системи для того, щоб прибрати банер з Робочого столу. Для того, щоб видалити банер Windows 7 можна скористатися середовищем відновлення.

Для цього на початку завантаження потрібно натиснути F-8, в меню вибрати команду Відновити комп'ютера і при відкритому вікні натиснути Відновлення системи.

Потім у вікні Параметри знову вибрати пункт Відновлення системи і вказати потрібну точку відновлення, яка за часом збереження відповідає періоду до зараження.

Буває, що в меню немає пункту та усунення несправностей, в такому випадку Вам знадобиться диск відновлення або інсталяційний диск Windows 7 для того, щоб видалити банер. При завантаженні з диска необхідно пройти такі ж кроки, які описані раніше для Відновлення системи.

Для відновлення системи за допомогою диска в операційній системі Windows ХР можна скористатися Live CD.

Як прибрати банер з Робочого столу за допомогою коду розблокування?

Якщо у Вас не виходить запустити відновлення системи, то для того, щоб прибрати банер можна скористатися кодом розблокування від антивірусних програм. Для того, щоб використовувати код знадобиться інший комп'ютер або допомога друзів.

Щоб отримати код на сайті розробників антивірусної програми необхідно ввести у відповідне вікно номер телефону, на який пропонувалося відправити СМС для розблокування комп'ютера і натиснути кнопку Шукати коди.

Коли код буде знайдений потрібно ввести його в рядок на банері і активувати, після цього банер пропаде.

Відео «Як прибрати банер?»

Більш докладну інструкцію ви можете подивитися у відео «Як прибрати банер з робочого столу Windows 7?»

Відео «Як прибрати банер?
Як прибрати банер з Робочого столу за допомогою коду розблокування?
Відео «Як прибрати банер?
IRC (Internet Relay Chat)