Як прибрати банер здирник

  1. Види банерів вимагачів
  2. Як прибрати і запобігти появі банера вимагача
  3. Як прибрати банер здирник за допомогою утиліти NOD32

Якщо після включення свого комп'ютера ви виявили на екрані вікно, в якому розміщені вимоги по перерахуванню деякої суми, значить, ви підчепили один з банерів-вимагачів. Як правило, крім цього виявляється, що банер частково або повністю блокував можливість доступу до даних або якимось чином обмежив можливості роботи, але головне - це те, що він вимагає викуп за факт зняття обмежень.

підчепили один з банерів-вимагачів

Види банерів вимагачів

1. Досить нешкідливий, який блокує тільки перегляд сторінок в інтернет-браузері і не впливає на решту працездатність комп'ютера. Тільки з'явившись, такі банери, блокували переважно один браузер, а саме - Internet Explorer і, встановивши будь-який інший браузер можна було далі працювати в мережі. І часто на самому початку вони представляли собою саме порно-банери, де говорилося про перегляд матеріалу для дорослих, наприклад, такий:

2. Існують також банери блокують мережеве з'єднання. Як правило, на робочому столі або в треї Windows з'являється повідомлення про те, що заблоковано мережеве з'єднання через порушення правил користування інтернетом. Також повідомлення можуть бути підписані фактично будь-якою програмою, навіть антивірусом Касперського.

Також повідомлення можуть бути підписані фактично будь-якою програмою, навіть антивірусом Касперського

Як прибрати і запобігти появі банера вимагача

Для того щоб не допустити появу такого "подарунка" на своєму екрані варто, перш за все, приймати попередні заходи. Не варто завантажувати підозрілі файли і при вході на сайт оновлювати програми з раптово спливли вікон. Але якщо проблема у вас все, ж з'явилася, то можна спробувати впорається самостійно з нею, для цього не потрібно якихось спеціальних знань.

Для початку пробуємо завантажитися в безпечному режимі і якщо вийшло, то просто відновлюємо стан комп'ютера до тієї дати, коли ще не з'явився банер.

Якщо це не допомогло, то є ще варіант. Якщо є один з виходом в інтернет, то існує можливість підбору коду розблокування системи, тобто просто обманюємо блокіратор. Для цього буде потрібно зайти на відомий сайт антивірусної програми, наприклад, Dr.Web . На таких сайтах існує можливість за зовнішнім виглядом або ж номеру вимагача підібрати код до системи. І якщо це вдається зробити, то відразу необхідно видалити сліди самого трояна. Виконати це можна за допомогою спеціалізованих програм, таких як Dr.Web CureIt . Якщо не виконати таку операцію, то є ймовірність блокування роботи окремо взятих програм.

Як прибрати банер здирник за допомогою утиліти NOD32

LiveCD ESET NOD32 - це завантажувальний диск використовуючи який ви зможете досить швидко пожвавити свій комп'ютер і всю працездатність вашої ОС яку вивели з ладу. Для того щоб створити «завантажувальний диск ESET» буде потрібно завантажити ISO- образ безпосередньо з сервера NOD32 і записати його на флеш накопичувач або ж DVD (CD) -диск (інструкція як створити завантажувальний диск і флешку ).

Щоб завантажити комп'ютер за допомогою завантажувального флешки або диска потрібно встановити носій із записаним чином нашого завантажувального диска і виконати перезавантаження комп'ютера. Тільки попередньо варто включити в настройках BIOS завантаження з флешки або ж з диска. Може вам буде потрібно оновити BIOS , Але це в рідкісних випадках.

Для цього потрібно:

  1. Запустити настройку BIOS в момент завантаження комп'ютера за допомогою клавіші Delete.
  2. Вибираємо вкладку Advanced Bios Features і тиснемо Enter.
  3. Далі вибравши вкладку First Boot Device тиснемо Enter, у вікні вибираємо наш спосіб завантаження.
  4. Виходимо з BIOS, зберігши свої настройки, натисканням клавіші F10. Після чого комп'ютер пере запуститься, і піде завантаження обраним вами способом.

Далі ви побачите чотири варіанти яким чином будуть завантажуватися. Найоптимальнішим є перший. Після вибору цього варіанта на робочому столі знаходимо і натискаємо на файл Userinit_fix і далі слідуємо інструкції, що з'явилися в чорному вікні. Після всього перерахованого вище додатково скануємо комп'ютер за допомогою антивірусу, для оптимального вибору раджу прочитати статтю про види антивірусних програм та інструкцію, що робити якщо вірус не дає встановити антивірус .

IRC (Internet Relay Chat)