Як прибрати рекламу на Андроїд. Рекламний вірус

  1. Частина 1. Видаляємо простий рекламний вірус на Андроїд
  2. Частина 2. Основні правила безпеки на Андроїд.

Ох, як набрид спливає банер після кожного включення телефону. Як просто прибрати рекламу на андроїд? У деяких випадках це просто, в деяких - складніше. Про те, як я видаляв віруси, які залишалися в смартфоні навіть після скидання на заводські настройки я писав в пості Що робити, якщо вірус на Андроїд не видаляється при скиданні . А зараз займемося простим випадком.

Частина 1. Видаляємо простий рекламний вірус на Андроїд

Я нормально ставлюся до реклами, але банери, які вискакують і закривають собою весь екран при тому, що в ситуації включення пристрою я точно потребую інформації, а не в рекламі просто вибешівает. Промишляє цим найбільша рекламна індійська мережу - inMOBI. Не тільки вони, є ще й інші, навіть більш капосні.


Ось як це виглядає:

Знімаєте ви блокування для термінового дзвінка і шукайте хрестик, щоб закрити цю спливаючу погань, яка займає весь екран.

Будемо шукати винуватця. Відразу обмовлюся, що в цій частині ми розберемося з простим варіантом реклами. Набагато гірші приклади будуть розібрані в другій частині.

Реклама з повітря не береться. Значить потрібно знайти той додаток, що виводить рекламу на екран. Відкриваємо налаштування -> Програми.

У списку встановлених додатків шукаємо ті, після установки яких став з'являтися банер. До речі, банери можуть не з'являтися без підключення до Інтернету або можуть з'явитися на другий-третій день після того, як додаток закріпилося в системі. Часто «зараження» трапляється при установки додатків з неофіційних джерел. Таким чином, прибрати рекламу вийде тільки після блокування реклами або після видалення рекламного додатки.У мене «подарунок» знайшовся швидко.

У мене «подарунок» знайшовся швидко

Дозволи. Є така штука в Андроїд - дозволу. Зрозуміло, що для електронної пошти потрібен інтернет, а для навігації - доступ до визначення місця розташування. А що бачимо нижче? Ліве додаток буде комусь телефонувати, надсилати СМС попередньо зібравши інформацію з усіх акаунтів. Що воно робить корисного, крім як показує рекламу? Нічого. Так що висновок зрозумілий - видаляємо.

Так що висновок зрозумілий - видаляємо

Дозволи додатків дивимося тут: Налаштування - Додатки - (Назва додатка) - Дозволи.

Управляємо дозволами тут: Налаштування - Безпека - App permissions. Тут же можна відключити будь-який з цих дозволів.

У моєму випадку просто потрібно було видалити додаток. Ну ніякої користі воно мені не приносило :)

Ну ніякої користі воно мені не приносило :)

Так я очистив свій смартфон від настирливої ​​реклами, яка досить сильно напружувала. Цей випадок є чи не найпростішим. Набагато складніші способи прибрати рекламу на Андроїд я розгляну в наступних частинах, а нижче перерахую основні правила безпеки.

Частина 2. Основні правила безпеки на Андроїд.

- Встановлюйте антивірус найпершим додатком. Він допоможе детектувати погрози під час установки наступних додатків «на льоту».

- Додатки встановлюйте з офіційного магазину або з сайту розробника. На популярних громадських сайтах і форумах, на жаль, шахраї намагаються підсунути заражене додаток або використовувати такий сайт »в темну».

- Забезпечте безпеку вашої локальної мережі як на роботі, так і вдома. Брандмуер і антивірус повинні бути встановлені на всіх комп'ютерах мережі, що не виключає необхідність правильного налаштування мережевого обладнання. Заражений смартфон в домашній мережі може запросто поширити вірус на всіх, хто до цієї мережі підключено.

- Нові віруси і рекламні програми можуть перший час не детектуватиметься антивірусними засобами. Даний факт ви повинні враховувати. Робіть копії важливих даних і обережно поводьтеся з даними акаунтів.

Дотримання цих простих правил дозволить вам знизити ймовірність зараження вашого пристрою, а значить зберегти час і гроші.

В наступній частині будемо далі позбавлятися від настирливої ​​реклами всіма доступними методами. Частина 2 - Як я видалив рекламний банер на Андроїд .

Як просто прибрати рекламу на андроїд?
А що бачимо нижче?
Що воно робить корисного, крім як показує рекламу?
IRC (Internet Relay Chat)