Як розблокувати комп'ютер від банера - розблокування комп'ютера від банерів

 1. Як розблокувати комп'ютер Ваш комп'ютер заблокований? Сьогодні, шахрайство в IT індустрії поширене...
 2. Як прибрати банер з допомогою кодів розблокування
 3. Прибрати банер з автозавантаження Windows
 4. Перекласти час комп'ютера в Windows або BIOS
 5. Розблокування за допомогою відновлення системи
 6. Розблокувати комп'ютер від банера з допомогою антивірусу
 7. Як уберегти комп'ютер від вірусу-банера
 8. Як розблокувати комп'ютер
 9. Як розблокувати комп'ютер від банера в Windows і видалити вірус
 10. Як прибрати банер з допомогою кодів розблокування
 11. Прибрати банер з автозавантаження Windows
 12. Перекласти час комп'ютера в Windows або BIOS
 13. Розблокування за допомогою відновлення системи
 14. Розблокувати комп'ютер від банера з допомогою антивірусу
 15. Як уберегти комп'ютер від вірусу-банера
 16. Як розблокувати комп'ютер
 17. Як розблокувати комп'ютер від банера в Windows і видалити вірус
 18. Як прибрати банер з допомогою кодів розблокування
 19. Прибрати банер з автозавантаження Windows
 20. Перекласти час комп'ютера в Windows або BIOS
 21. Розблокування за допомогою відновлення системи
 22. Розблокувати комп'ютер від банера з допомогою антивірусу
 23. Як уберегти комп'ютер від вірусу-банера

Як розблокувати комп'ютер

Ваш комп'ютер заблокований Ваш комп'ютер заблокований? Сьогодні, шахрайство в IT індустрії поширене повсюдно. І інтернет став тим місцем, де злочинці почувають себе безкарно. А там де інтернет, там і віруси. Одними з найнебезпечніших представників цих шкідливих програм, є віруси, замасковані під банери.

І якщо ви зловили таку "красу", то напевно шукайте рішення даної проблеми, щоб дізнатися, як розблокувати комп'ютер без оплати. А також знайти відповідь на питання, як прибрати банер, який заблокував систему. Читайте про способи розблокування, на сайті комп'ютерної допомоги Смарт-Тронікс!


Як розблокувати комп'ютер від банера в Windows і видалити вірус

Найчастіше, такі віруси не тільки вимагають гроші, а й поєднують в собі розкладає складову, шантажуючи вас порно-банером. Чи треба говорити, що таке неприпустимо? Побачити порно-банер можуть діти! Хочеться зауважити, що найбільш поширені банери з номерами від МТС. Трохи відстають, в цьому плані, Білайн і Мегафон. Відразу порадимо прочитати статтю по темі, - як видалити вірус, який просить СМС . Можливо це допоможе в розумінні, як видалити смс банер з робочого столу і розблокувати комп'ютер.

Отже, прибрати банер, коли комп'ютер вже заблокований, можна кількома способами. Ці методи різні за складністю, тому радимо прочитати про все і вибрати більш простий. Ось як це можна зробити:

 1. Отримати коди для розблокування банерів на сайтах Касперського або Dr.Web.
 2. Видалити вірус-банер з автозавантаження операційної системи Windows.
 3. Відновити Windows за допомогою служби відновлення.
 4. Прибрати банер з допомогою перевірки антивірусом.
 5. Почекати деякий час або перевести годинник Windows вперед.

Дані способи не універсальні, і підходять до різних ситуацій. Давайте зупинимося докладно на цих пунктах і розберемося в плюсах і мінусах кожного способу.

Як прибрати банер з допомогою кодів розблокування

Отже, перший спосіб, як прибрати банер, якщо комп'ютер заблоковано. Даний метод підійде для кожного, у кого під рукою є інтернет. Власне під рукою доступ в онлайн не обов'язковий, адже комп'ютер вже заблокований. Ви завжди можете подзвонити другу або людині, яка готова допомогти, і попросити його продиктувати код.


Де його взяти? На сайтах Касперського або Доктор Веб. Ці дві компанії, що виробляють антивірусну продукцію вже давно запустили сервіси з кодами для розблокування банерів. Ось їх адреси:

Відразу попередимо, - спосіб не універсальний. Далеко не факт, що правильний код розблокування є в базах сайтів. Тому, читаємо про інші методи лікування заблокованого комп'ютера.

Прибрати банер з автозавантаження Windows

Ще один відносно простий спосіб, коли комп'ютер заблокований, - це "вимкнути" вірус з автозавантаження Windows. Для цього потрібно завантажити систему в безпечному режимі. Робиться це просто. На початку завантаження комп'ютера, потрібно натискати клавішу F8, в результаті цих простих маніпуляцій, з'явиться меню з вибором типів завантаження операційної системи Windows.

У цьому меню необхідно вибрати пункт "Безпечний режим" і натиснути клавішу Enter.

Після того, як ОС завантажиться, можливі два варіанти подій. Перший, песимістичний, - банер буде на своєму місці. Це означає, що прибрати його в безпечному режимі не вийде. Читайте статтю далі.

Другий варіант подій, більш оптимістичний. Windows завантажилася в безпечному режимі без вірусу.

Якщо після завантаження Windows, банер не з'явився, то спробуємо його видалити. Робимо наступне:

 1. Натискаємо пуск і вводимо в командному рядку "msconfig".
 2. Переходимо на закладку "Автозавантаження".
 3. Тут потрібно знайти підозрілі елементи автозавантаження, знявши з них галочку. Якщо на розум нічого не приходить, а розблокувати Віндовс ви все ще не передумали, знімайте все галки.
 4. Тиснемо OK і перезавантажуємося.

Якщо не допомогло, спробуйте наступні способи.

Перекласти час комп'ютера в Windows або BIOS

Даний спосіб дуже простий, але швидше за все вже мало актуальний, оскільки зловмисники весь час удосконалюють віруси. Полягає він в наступному. Перезавантаживши комп'ютер в безпечний режим, просто переведіть годинник вперед, наприклад на тиждень. Можливо банер пропаде, від такого щастя, так як деякі види цих вірусів запрограмовані пропадати після деякого часу.

Якщо ж в безпечному режимі Windows виправити час можливості немає, то його можна змінити в БІОС комп'ютера. Увійти в BIOS можна при завантаженні ПК.

Розблокування за допомогою відновлення системи

Цей метод розблокування банера-вірусу схожий з попередніми, оскільки обов'язковою умовою його застосування, є Windows, яка зберегла працездатність в безпечному режимі. Перевагою такого лікування системи, є простота реалізації. Але є у такого підходу і істотний недолік. Цілком ймовірно, що розблокувати банер з допомогою відкату операційної системи не вийде, оскільки не завжди точка відновлення буває доступна. Проте, опишемо все по кроках:

 1. Завантажившись в безпечному режимі і переконавшись, що банера немає, йдемо в Пуск -> Стандартні -> Службові -> Відновлення системи.
 2. Там вибираємо відновлення і дату, на яку необхідно відновити Windows.
 3. Погоджуємося і чекаємо, поки ОС шарудить мізками.
 4. Після цього, перезавантажуємо комп'ютер.

Як бачите, все просто. Тільки потрібно зловити "правильний" вірус, що не заблокує безпечники. Якщо ж в безпечному режимі вас зустрічає паразит, читайте далі.

Розблокувати комп'ютер від банера з допомогою антивірусу

Тут також можливі два результату подій. Якщо Windows запустилася в безпечному режимі, то завжди можна скористатися безкоштовним антивірусом наданими популярними антивірусними компаніями, які за чутками, ці віруси і пишуть. Компанія Смарт-Тронікс, не поділяє цю думку і пропонує вашій увазі дві чудові, безкоштовні для домашнього використання, програми:

Розблокувати банер за допомогою антивірусу, на перший погляд легко. Але що робити, якщо вірус заблокував всі підходи до робочого столу, і запустити антивірусну програму не виходить?


На допомогу прийдуть спеціальні завантажувальні диски, які називаються LiveCD. З допомогу них можна завантажити антивірус, який і знищить банер. Процедура завантаження Live CD проста. Необхідно записати образ обраного вами завантажувального диска на DVD болванку або, що ще зручніше, на флешку. Завантажити з цієї флешки вміст образу, вибравши її при завантаженні комп'ютера (клавіша F5), або виставивши пріоритет завантаження в БІОС. І перевірити Windows на віруси.

Варіантів таких рятувальних дисків багато, але ми радимо використовувати безкоштовні LiveCD від dr web або касперского. Ось посилання на них:

Цього арсеналу повинно вистачити, щоб вивести всіх тарганів. Якщо методи не допомогли, то можливо простіше буде провести переустановлення Windows . Наостанок, напишемо кілька рекомендацій, які допоможуть вам зберегти комп'ютер в безпеці.

Як уберегти комп'ютер від вірусу-банера

Дотримуючись цих простих поради, ви знизите ймовірність зараження комп'ютера вірусами:

Дотримуючись цих простих поради, ви знизите ймовірність зараження комп'ютера вірусами:

 • Будь системі, на базі ОС Windows необхідний надійний антивірус. Не скупіться, - це заощадить час і гроші в майбутньому.
 • Періодично перевіряйте логічні диски на віруси. Це можна зробити навіть за допомогою безкоштовних програм. Якщо ви не бачите вірусної активності, це не означає, що вірусів на комп'ютері немає.
 • при лікуванні комп'ютера від вірусів , Відключайте доступ в інтернет, і перевіряйте операційну систему в безпечному режимі.

Мабуть, вистачить. Ми сподіваємося, що стаття виявилася для вас інформативною. Читайте smartronix.ru і перемагайте віруси-банери МТС, Мегафон або Білайн самостійно!

Як розблокувати комп'ютер


Ваш комп'ютер заблокований Ваш комп'ютер заблокований? Сьогодні, шахрайство в IT індустрії поширене повсюдно. І інтернет став тим місцем, де злочинці почувають себе безкарно. А там де інтернет, там і віруси. Одними з найнебезпечніших представників цих шкідливих програм, є віруси, замасковані під банери.

І якщо ви зловили таку "красу", то напевно шукайте рішення даної проблеми, щоб дізнатися, як розблокувати комп'ютер без оплати. А також знайти відповідь на питання, як прибрати банер, який заблокував систему. Читайте про способи розблокування, на сайті комп'ютерної допомоги Смарт-Тронікс!


Як розблокувати комп'ютер від банера в Windows і видалити вірус

Найчастіше, такі віруси не тільки вимагають гроші, а й поєднують в собі розкладає складову, шантажуючи вас порно-банером. Чи треба говорити, що таке неприпустимо? Побачити порно-банер можуть діти! Хочеться зауважити, що найбільш поширені банери з номерами від МТС. Трохи відстають, в цьому плані, Білайн і Мегафон. Відразу порадимо прочитати статтю по темі, - як видалити вірус, який просить СМС . Можливо це допоможе в розумінні, як видалити смс банер з робочого столу і розблокувати комп'ютер.

Отже, прибрати банер, коли комп'ютер вже заблокований, можна кількома способами. Ці методи різні за складністю, тому радимо прочитати про все і вибрати більш простий. Ось як це можна зробити:

 1. Отримати коди для розблокування банерів на сайтах Касперського або Dr.Web.
 2. Видалити вірус-банер з автозавантаження операційної системи Windows.
 3. Відновити Windows за допомогою служби відновлення.
 4. Прибрати банер з допомогою перевірки антивірусом.
 5. Почекати деякий час або перевести годинник Windows вперед.

Дані способи не універсальні, і підходять до різних ситуацій. Давайте зупинимося докладно на цих пунктах і розберемося в плюсах і мінусах кожного способу.

Як прибрати банер з допомогою кодів розблокування

Отже, перший спосіб, як прибрати банер, якщо комп'ютер заблоковано. Даний метод підійде для кожного, у кого під рукою є інтернет. Власне під рукою доступ в онлайн не обов'язковий, адже комп'ютер вже заблокований. Ви завжди можете подзвонити другу або людині, яка готова допомогти, і попросити його продиктувати код.


Де його взяти? На сайтах Касперського або Доктор Веб. Ці дві компанії, що виробляють антивірусну продукцію вже давно запустили сервіси з кодами для розблокування банерів. Ось їх адреси:

Відразу попередимо, - спосіб не універсальний. Далеко не факт, що правильний код розблокування є в базах сайтів. Тому, читаємо про інші методи лікування заблокованого комп'ютера.

Прибрати банер з автозавантаження Windows

Ще один відносно простий спосіб, коли комп'ютер заблокований, - це "вимкнути" вірус з автозавантаження Windows. Для цього потрібно завантажити систему в безпечному режимі. Робиться це просто. На початку завантаження комп'ютера, потрібно натискати клавішу F8, в результаті цих простих маніпуляцій, з'явиться меню з вибором типів завантаження операційної системи Windows.

У цьому меню необхідно вибрати пункт "Безпечний режим" і натиснути клавішу Enter.

Після того, як ОС завантажиться, можливі два варіанти подій. Перший, песимістичний, - банер буде на своєму місці. Це означає, що прибрати його в безпечному режимі не вийде. Читайте статтю далі.

Другий варіант подій, більш оптимістичний. Windows завантажилася в безпечному режимі без вірусу.

Якщо після завантаження Windows, банер не з'явився, то спробуємо його видалити. Робимо наступне:

 1. Натискаємо пуск і вводимо в командному рядку "msconfig".
 2. Переходимо на закладку "Автозавантаження".
 3. Тут потрібно знайти підозрілі елементи автозавантаження, знявши з них галочку. Якщо на розум нічого не приходить, а розблокувати Віндовс ви все ще не передумали, знімайте все галки.
 4. Тиснемо OK і перезавантажуємося.

Якщо не допомогло, спробуйте наступні способи.

Перекласти час комп'ютера в Windows або BIOS

Даний спосіб дуже простий, але швидше за все вже мало актуальний, оскільки зловмисники весь час удосконалюють віруси. Полягає він в наступному. Перезавантаживши комп'ютер в безпечний режим, просто переведіть годинник вперед, наприклад на тиждень. Можливо банер пропаде, від такого щастя, так як деякі види цих вірусів запрограмовані пропадати після деякого часу.

Якщо ж в безпечному режимі Windows виправити час можливості немає, то його можна змінити в БІОС комп'ютера. Увійти в BIOS можна при завантаженні ПК.

Розблокування за допомогою відновлення системи

Цей метод розблокування банера-вірусу схожий з попередніми, оскільки обов'язковою умовою його застосування, є Windows, яка зберегла працездатність в безпечному режимі. Перевагою такого лікування системи, є простота реалізації. Але є у такого підходу і істотний недолік. Цілком ймовірно, що розблокувати банер з допомогою відкату операційної системи не вийде, оскільки не завжди точка відновлення буває доступна. Проте, опишемо все по кроках:

 1. Завантажившись в безпечному режимі і переконавшись, що банера немає, йдемо в Пуск -> Стандартні -> Службові -> Відновлення системи.
 2. Там вибираємо відновлення і дату, на яку необхідно відновити Windows.
 3. Погоджуємося і чекаємо, поки ОС шарудить мізками.
 4. Після цього, перезавантажуємо комп'ютер.

Як бачите, все просто. Тільки потрібно зловити "правильний" вірус, що не заблокує безпечники. Якщо ж в безпечному режимі вас зустрічає паразит, читайте далі.

Розблокувати комп'ютер від банера з допомогою антивірусу

Тут також можливі два результату подій. Якщо Windows запустилася в безпечному режимі, то завжди можна скористатися безкоштовним антивірусом наданими популярними антивірусними компаніями, які за чутками, ці віруси і пишуть. Компанія Смарт-Тронікс, не поділяє цю думку і пропонує вашій увазі дві чудові, безкоштовні для домашнього використання, програми:

Розблокувати банер за допомогою антивірусу, на перший погляд легко. Але що робити, якщо вірус заблокував всі підходи до робочого столу, і запустити антивірусну програму не виходить?


На допомогу прийдуть спеціальні завантажувальні диски, які називаються LiveCD. З допомогу них можна завантажити антивірус, який і знищить банер. Процедура завантаження Live CD проста. Необхідно записати образ обраного вами завантажувального диска на DVD болванку або, що ще зручніше, на флешку. Завантажити з цієї флешки вміст образу, вибравши її при завантаженні комп'ютера (клавіша F5), або виставивши пріоритет завантаження в БІОС. І перевірити Windows на віруси.

Варіантів таких рятувальних дисків багато, але ми радимо використовувати безкоштовні LiveCD від dr web або касперского. Ось посилання на них:

Цього арсеналу повинно вистачити, щоб вивести всіх тарганів. Якщо методи не допомогли, то можливо простіше буде провести переустановлення Windows . Наостанок, напишемо кілька рекомендацій, які допоможуть вам зберегти комп'ютер в безпеці.

Як уберегти комп'ютер від вірусу-банера

Дотримуючись цих простих поради, ви знизите ймовірність зараження комп'ютера вірусами:

Дотримуючись цих простих поради, ви знизите ймовірність зараження комп'ютера вірусами:

 • Будь системі, на базі ОС Windows необхідний надійний антивірус. Не скупіться, - це заощадить час і гроші в майбутньому.
 • Періодично перевіряйте логічні диски на віруси. Це можна зробити навіть за допомогою безкоштовних програм. Якщо ви не бачите вірусної активності, це не означає, що вірусів на комп'ютері немає.
 • при лікуванні комп'ютера від вірусів , Відключайте доступ в інтернет, і перевіряйте операційну систему в безпечному режимі.

Мабуть, вистачить. Ми сподіваємося, що стаття виявилася для вас інформативною. Читайте smartronix.ru і перемагайте віруси-банери МТС, Мегафон або Білайн самостійно!

Як розблокувати комп'ютер


Ваш комп'ютер заблокований Ваш комп'ютер заблокований? Сьогодні, шахрайство в IT індустрії поширене повсюдно. І інтернет став тим місцем, де злочинці почувають себе безкарно. А там де інтернет, там і віруси. Одними з найнебезпечніших представників цих шкідливих програм, є віруси, замасковані під банери.

І якщо ви зловили таку "красу", то напевно шукайте рішення даної проблеми, щоб дізнатися, як розблокувати комп'ютер без оплати. А також знайти відповідь на питання, як прибрати банер, який заблокував систему. Читайте про способи розблокування, на сайті комп'ютерної допомоги Смарт-Тронікс!


Як розблокувати комп'ютер від банера в Windows і видалити вірус

Найчастіше, такі віруси не тільки вимагають гроші, а й поєднують в собі розкладає складову, шантажуючи вас порно-банером. Чи треба говорити, що таке неприпустимо? Побачити порно-банер можуть діти! Хочеться зауважити, що найбільш поширені банери з номерами від МТС. Трохи відстають, в цьому плані, Білайн і Мегафон. Відразу порадимо прочитати статтю по темі, - як видалити вірус, який просить СМС . Можливо це допоможе в розумінні, як видалити смс банер з робочого столу і розблокувати комп'ютер.

Отже, прибрати банер, коли комп'ютер вже заблокований, можна кількома способами. Ці методи різні за складністю, тому радимо прочитати про все і вибрати більш простий. Ось як це можна зробити:

 1. Отримати коди для розблокування банерів на сайтах Касперського або Dr.Web.
 2. Видалити вірус-банер з автозавантаження операційної системи Windows.
 3. Відновити Windows за допомогою служби відновлення.
 4. Прибрати банер з допомогою перевірки антивірусом.
 5. Почекати деякий час або перевести годинник Windows вперед.

Дані способи не універсальні, і підходять до різних ситуацій. Давайте зупинимося докладно на цих пунктах і розберемося в плюсах і мінусах кожного способу.

Як прибрати банер з допомогою кодів розблокування

Отже, перший спосіб, як прибрати банер, якщо комп'ютер заблоковано. Даний метод підійде для кожного, у кого під рукою є інтернет. Власне під рукою доступ в онлайн не обов'язковий, адже комп'ютер вже заблокований. Ви завжди можете подзвонити другу або людині, яка готова допомогти, і попросити його продиктувати код.


Де його взяти? На сайтах Касперського або Доктор Веб. Ці дві компанії, що виробляють антивірусну продукцію вже давно запустили сервіси з кодами для розблокування банерів. Ось їх адреси:

Відразу попередимо, - спосіб не універсальний. Далеко не факт, що правильний код розблокування є в базах сайтів. Тому, читаємо про інші методи лікування заблокованого комп'ютера.

Прибрати банер з автозавантаження Windows

Ще один відносно простий спосіб, коли комп'ютер заблокований, - це "вимкнути" вірус з автозавантаження Windows. Для цього потрібно завантажити систему в безпечному режимі. Робиться це просто. На початку завантаження комп'ютера, потрібно натискати клавішу F8, в результаті цих простих маніпуляцій, з'явиться меню з вибором типів завантаження операційної системи Windows.

У цьому меню необхідно вибрати пункт "Безпечний режим" і натиснути клавішу Enter.

Після того, як ОС завантажиться, можливі два варіанти подій. Перший, песимістичний, - банер буде на своєму місці. Це означає, що прибрати його в безпечному режимі не вийде. Читайте статтю далі.

Другий варіант подій, більш оптимістичний. Windows завантажилася в безпечному режимі без вірусу.

Якщо після завантаження Windows, банер не з'явився, то спробуємо його видалити. Робимо наступне:

 1. Натискаємо пуск і вводимо в командному рядку "msconfig".
 2. Переходимо на закладку "Автозавантаження".
 3. Тут потрібно знайти підозрілі елементи автозавантаження, знявши з них галочку. Якщо на розум нічого не приходить, а розблокувати Віндовс ви все ще не передумали, знімайте все галки.
 4. Тиснемо OK і перезавантажуємося.

Якщо не допомогло, спробуйте наступні способи.

Перекласти час комп'ютера в Windows або BIOS

Даний спосіб дуже простий, але швидше за все вже мало актуальний, оскільки зловмисники весь час удосконалюють віруси. Полягає він в наступному. Перезавантаживши комп'ютер в безпечний режим, просто переведіть годинник вперед, наприклад на тиждень. Можливо банер пропаде, від такого щастя, так як деякі види цих вірусів запрограмовані пропадати після деякого часу.

Якщо ж в безпечному режимі Windows виправити час можливості немає, то його можна змінити в БІОС комп'ютера. Увійти в BIOS можна при завантаженні ПК.

Розблокування за допомогою відновлення системи

Цей метод розблокування банера-вірусу схожий з попередніми, оскільки обов'язковою умовою його застосування, є Windows, яка зберегла працездатність в безпечному режимі. Перевагою такого лікування системи, є простота реалізації. Але є у такого підходу і істотний недолік. Цілком ймовірно, що розблокувати банер з допомогою відкату операційної системи не вийде, оскільки не завжди точка відновлення буває доступна. Проте, опишемо все по кроках:

 1. Завантажившись в безпечному режимі і переконавшись, що банера немає, йдемо в Пуск -> Стандартні -> Службові -> Відновлення системи.
 2. Там вибираємо відновлення і дату, на яку необхідно відновити Windows.
 3. Погоджуємося і чекаємо, поки ОС шарудить мізками.
 4. Після цього, перезавантажуємо комп'ютер.

Як бачите, все просто. Тільки потрібно зловити "правильний" вірус, що не заблокує безпечники. Якщо ж в безпечному режимі вас зустрічає паразит, читайте далі.

Розблокувати комп'ютер від банера з допомогою антивірусу

Тут також можливі два результату подій. Якщо Windows запустилася в безпечному режимі, то завжди можна скористатися безкоштовним антивірусом наданими популярними антивірусними компаніями, які за чутками, ці віруси і пишуть. Компанія Смарт-Тронікс, не поділяє цю думку і пропонує вашій увазі дві чудові, безкоштовні для домашнього використання, програми:

Розблокувати банер за допомогою антивірусу, на перший погляд легко. Але що робити, якщо вірус заблокував всі підходи до робочого столу, і запустити антивірусну програму не виходить?


На допомогу прийдуть спеціальні завантажувальні диски, які називаються LiveCD. З допомогу них можна завантажити антивірус, який і знищить банер. Процедура завантаження Live CD проста. Необхідно записати образ обраного вами завантажувального диска на DVD болванку або, що ще зручніше, на флешку. Завантажити з цієї флешки вміст образу, вибравши її при завантаженні комп'ютера (клавіша F5), або виставивши пріоритет завантаження в БІОС. І перевірити Windows на віруси.

Варіантів таких рятувальних дисків багато, але ми радимо використовувати безкоштовні LiveCD від dr web або касперского. Ось посилання на них:

Цього арсеналу повинно вистачити, щоб вивести всіх тарганів. Якщо методи не допомогли, то можливо простіше буде провести переустановлення Windows . Наостанок, напишемо кілька рекомендацій, які допоможуть вам зберегти комп'ютер в безпеці.

Як уберегти комп'ютер від вірусу-банера

Дотримуючись цих простих поради, ви знизите ймовірність зараження комп'ютера вірусами:

Дотримуючись цих простих поради, ви знизите ймовірність зараження комп'ютера вірусами:

 • Будь системі, на базі ОС Windows необхідний надійний антивірус. Не скупіться, - це заощадить час і гроші в майбутньому.
 • Періодично перевіряйте логічні диски на віруси. Це можна зробити навіть за допомогою безкоштовних програм. Якщо ви не бачите вірусної активності, це не означає, що вірусів на комп'ютері немає.
 • при лікуванні комп'ютера від вірусів , Відключайте доступ в інтернет, і перевіряйте операційну систему в безпечному режимі.

Мабуть, вистачить. Ми сподіваємося, що стаття виявилася для вас інформативною. Читайте smartronix.ru і перемагайте віруси-банери МТС, Мегафон або Білайн самостійно!

Як розблокувати комп'ютер Ваш комп'ютер заблокований?
Чи треба говорити, що таке неприпустимо?
Де його взяти?
Але що робити, якщо вірус заблокував всі підходи до робочого столу, і запустити антивірусну програму не виходить?
Як розблокувати комп'ютер Ваш комп'ютер заблокований?
Чи треба говорити, що таке неприпустимо?
Де його взяти?
Але що робити, якщо вірус заблокував всі підходи до робочого столу, і запустити антивірусну програму не виходить?
Як розблокувати комп'ютер Ваш комп'ютер заблокований?
Чи треба говорити, що таке неприпустимо?
IRC (Internet Relay Chat)