Як розмістити партнерське посилання з баннера

Шановні друзі, всім привіт! Сьогодні розповім Вам, як правильно розмістити партнерське посилання з баннера або з картинки. Як зробити це правильно і не допустити того, щоб наприклад Ваш сайт працював, а картинка або банер не відображалися, таке дуже часто буває і вирішити дану проблему насправді дуже легко.

Мені вже не один раз писали на пошту по-поводу того, що партнерські банери не завжди відображаються на блозі, звичайно, не на моєму, а на блогах користувачів і дійсно, така проблема є. У мене теж раніше так бувало. Проблема в тому, що після того як ми зареєструвалися в партнерській програмі, то нам необхідно розмістити спеціальний код на своєму блозі. Давайте розглянемо це на прикладі партнерської програми Твій Старт.

Загалом все просто, взяли скопіювали код, замінили свій логін і розмістили в потрібному місці, але справа в тому, що даний банер розміщується на сайті партнера і якщо сайт буде на профілактиці або будуть проблеми з хостингом, хакерські атаки і так далі або просто під час вебінару перейде занадто багато людей одночасно і «покладуть сайт», то Ваші банери перестануть відображатися. Вилікувати це можна досить просто, треба натиснути на картинку банера правої кнопки миші і вибрати «Зберегти зображення як ...» далі зберігаємо на свій комп'ютер і потім завантажуємо на свій блог. Нам буде потрібно адресу до картинки, дивимося приклад нижче:

На зображенні ми бачимо потрібний нам шлях до картинки банера, тепер нам залишилося розмістити партнерське посилання з баннера. Для цього нам треба вставити в текстовий віджет, наступний код:

<a href="ВАША ПАРТНЕРСЬКА ССИЛКА"rel="nofollow" target="_blank"> <img src = "ШЛЯХ ДО КАРТИНКЕ" /> </a>

Таким чином Ви отримуєте працюючий банер на своєму сайті і дана картинка завжди буде працювати, а Ви не будете втрачати потенційних клієнтів. Також Ви можете розмістити на блозі все що завгодно, можливо свій унікальний банер або картинку і вставити туди партнерську посилання. Можна зробити свої тизери і вбудувати в них свої посилання на платники, про це я говорив на своєму вебінарі «Час заробляти», запис вебінару доступна тут . Загалом все залежить тільки від Вашого бажання. Даний код можна розміщувати і в файлі (single.php) для того щоб відображати банери над і під контентом записи 🙂 І плагіни для розміщення реклами не потрібні. Загалом користуйтеся на здоров'я і монетизує свій блог по повній. Якщо є питання, то задавайте їх у коментарях до даної статті, як завжди відповім усім.

А зараз хочу представити Вам безкоштовний відеокурс від Євгена Попова по роботі з програмою "Adobe Dreamweaver", за допомогою якого Ви зможете робити свої сайти легко і просто, а особливо одностранічнікі для продажу курсів або партнерських програм.

ЗАБРАТИ КУРС БЕЗКОШТОВНО!

З повагою, Євген Вергус .

IRC (Internet Relay Chat)