Як створити анімований банер GIF для сайту онлайн

  1. Безкоштовний онлайн сервіс Banner Fans для створення банерів.
  2. Анімуємо банер на онлайн сервісі Gifovina
  3. Іконка для сайту або як зробити Favicon ico ...

Вітаю вас, шановні читачі блогу Vorabota

Вітаю вас, шановні читачі блогу Vorabota.ru! Якщо в мережі зустрічається сайт або блог, на якому немає реклами, у багатьох (особливо початківців Web майстрів, які вирішили створити самостійно сайт) виникає закономірне підозра. Підозра ні до ресурсу (сайту або блогу), а до його творцеві. «На чому ж він (творець сайту) заробляє»?

Займатися міркуванням, хто і як заробляє на своєму сайті, в цьому матеріалі я не буду. Просто зараз рідко можна зустріти сайт, на якому немає рекламного банера. І «лити воду» на тему, що таке банери Банер - переважний формат реклами в інтернеті. Має вигляд графічного зображення аналог рекламному модулю в пресі. Являє собою статичне зображення у форматі PNG або JPG, а також анімацію, в форматі GIF. , І яку вони відіграють роль в заробітку Web майстра, теж не буду. «Банери були, є і будуть»! І нехай кожен самостійно вирішує, чи варто йому встановлювати банер на свій сайт або розміщувати його десь ще, наприклад, в соц.сетях. У цьому матеріалі хочу просто поділитися з вами тим, як можна зробити банер самостійно будь-якому (якщо, звичайно, це йому треба) користувачеві.

Адже для створення нескладного банера зовсім не обов'язково знати і вміти користуватися якийсь «супер-програмою» для роботи з зображеннями. Досить скористатися безкоштовним онлайн сервісом на якому є можливість швидко зробити нескладний, але цілком привабливий рекламний банер. Навіть тим, хто «дружить» з різними програмами для роботи із зображеннями, «побалуватися» на такому онлайн сервісі буде не зайвим. Можливо, і в нагоді.

Безкоштовний онлайн сервіс Banner Fans для створення банерів.

Мабуть, з великої кількості безкоштовних онлайн сервісів, на яких можна робити банери, цей ресурс (на мій погляд) цілком гідний уваги. З переваг цього сервісу хочу відзначити його прийнятну швидкість і підтримку кирилиці (російський шрифт). І, щоб на ньому швидко освоїтися, пропоную пройти шлях виготовлення нескладного банера на прикладі. Не буду описувати кожну кнопку панелі інструментів цього сервісу. Може вийти багато «води». А вивчити всі інструменти і функції цього сервісу в подальшому не повинно скласти праці.

Отже, переходимо по посиланню на онлайн сервіс Banner Fans. . Можете не реєструватися. Реєстрація потрібна лише в тому випадку, якщо ви збираєтеся зберігати зроблені банери не тільки на свій комп'ютер, а й зберігати на сервісі. У верхньому правому куті встановлюємо мову Russian. Хоча і «кривий», але буде цілком зрозумілий переклад.

У верхній частині робочої області відбивається вікно макета банера, а в нижній панель інструментів.

1. Макет:

- Розмір банера: 300 px - 50 px (розмір мого банера)

- Фонові дані: градієнт кольору

- Колір градієнтів: перший - 8a8aff, другий - 186EAE (якщо клікнути по квадратику, можна вибрати колір)

- Режим градієнта: Коло 2.

- Натискаємо кнопку «Змінити банер» в центрі нижньої частини панелі інструментів, щоб побачити результат змін.

2. Текст:

- Ваш текст: Лінія 1: «Безкоштовні онлайн сервіси»

- Шрифт: Palatino Linotype Bold (щоб вибрати кирилицю, потрібно клацнути на назву вибраного шрифту і у вікні,, в верхньому правому куті вибрати Stock)

- Розмір: 14 px

- Колір: ffffff (залишив за замовчуванням)

- Обертання: 0 ° (залишив за замовчуванням)

- Натискаємо кнопку «Змінити банер»

- Вирівнюємо текст: наводимо курсор мишки на рядок тексту> захоплюємо хрестиком рядок натисканням правої кнопки миші і робимо переміщення

- Натискаємо кнопку «Змінити банер»

3. Вплив:

Тінь • Відстань • Колір • Яскравість • Текст плану • Начерки квітів

Ці ефекти призначаються для кожної лінії тексту окремо.

Лінія 1: В даному прикладі залишив без змін за замовчуванням

Лінія 2: Проробляю той же шлях (пункти 2 і 3), маніпулюючи шрифтом.

4. Прикордонна:

- Вибір стилю кордонів: (якщо простою мовою, то це - рамка банера) В даному прикладі залишив None за замовчуванням.

5. Після завершення редагування переходжу на вкладку Формат - Обираю потрібний мені формат PNG (можна вибрати JPG або GIF) і зберігаю до себе на комп'ютер, натиснувши на «Завантажити банер».

Для користувачів і початківців Web майстрів, які «далекі» від HTML мови програмування, є зручна функція:

- Отримати код

- Отримати код

У верхній частині вікна замінюєте адресу онлайн сервісу на посилання потрібної вам сторінки і оновлюєте код. Дуже зручна функція, особливо для тих, хто розміщує свої реферальні посилання на різних дошках оголошень, форумах і соц.сетях. Скопіювали потрібний вам варіант коду і вставляйте там, де підтримується функція HTML. У своєму прикладі я вставив посилання на сторінку групи «Знайди свій безкоштовний онлайн сервіс».

У своєму прикладі я вставив посилання на сторінку групи «Знайди свій безкоштовний онлайн сервіс»

На сторінці групи, як і в моєму блозі, можна задавати питання і робити пропозиції. А вступили в групу можуть публікувати свої матеріали про безкоштовні онлан сервісах. На цьому прикладі видно, як, використовуючи безкоштовний онлайн сервіс Banner Fans, я зробив простенький банер. Як то кажуть, «Все геніальне просто, навіщо винаходити велосипед». Але багато хто погодиться з тим, що динамічні банери набагато ефективніше виконують рекламну роль. І для того щоб цей банер анімувати, змусити «Дригало», перейдемо на інший не менш корисний безкоштовний онлан сервіс gifovina.

Анімуємо банер на онлайн сервісі Gifovina

Для того щоб анімувати зображення, в нашому випадку баннер, достатньо всього два файли з різними картинками. Але для прикладу, я підготував кілька зображень в сервісі Banner Fans, попередньо зберігши їх у форматі GIF (це для того щоб отриманий в подальшому анімований банер мав невелику вагу). Отже, для створення анімованого банера переходимо на сервіс gifovina

Так само, як і на онлайн сервісі Banner Fans, реєструватися не обов'язково. На цьому ресурсі зможе розібратися навіть дитина. Завантажуйте заздалегідь підготовлені файли. Робіть нескладні настройки і натискайте кнопку «Готово». Якщо вас не влаштовує результат, можна повернутися назад для редагування закривши вікно. Якщо все вас влаштовує можете завантажити собі на комп'ютер або поділитися посиланням.

З моїх заздалегідь підготовлених зображень вийшла ось така «штукенція».

Ось так, шановні читачі, використовуючи два абсолютно безкоштовних онлайн сервісу, можна робити банери без особливих знань графічних програм.

На цьому хочу закінчити показувати свої «художества» і сподіваюся побачити від вас коментарі. Також пропоную підписатися на оновлення блогу (щоб не пропустити, щось цікавеньке) і приєднатися до групи «Знайди свій безкоштовний онлайн сервіс».

Бажаю всім удачі і творчих успіхів у виготовленні власних рекламних банерів. До нових зустрічей на сторінках блогу Vorabota.ru

Вас це може зацікавити:

Іконка для сайту або як зробити Favicon ico ...

Фавікон - це невелика картинка, яка з'являється в Яндексі при видачі результатів пошуку. Вона привертає увагу до сайту і провокує користувачів переходити ...

«На чому ж він (творець сайту) заробляє»?
IRC (Internet Relay Chat)