Як створити банер: 4 способи + 9 програм для формування банера

 1. Що таке банер: актуальність і загальні поняття
 2. 4 способи, як створити банер
 3. Варіант 1. Створити банер, скориставшись послугами професіоналів.
 4. Варіант 2. Створити банер за допомогою графічного редактора.
 5. Варіант 3. Можна створити банер з допомогою спеціальних програм.
 6. Варіант 4. Створити банер, застосувавши онлайн-конструктор банерів.
 7. №1. Banner Fans.
 8. №2. Bannerovich.
 9. №3. Canva.
 10. Як створити правильний банер: 3 рекомендації

Як створити банер: поняття банера + актуальність банерної реклами + 4 способи створення рекламного блоку + 3 ради для новачків в цьому питанні.

Швидше за все, ви вже знайомі зі всілякими видами реклами і знаєте для чого вони потрібні. Рекламне просування товарів і послуг в Інтернеті знайшло на сьогодні велику популярність, а це, в свою чергу, стало причиною того, що з'явилося багато нових способів представити свій товар покупцеві.

Але, незважаючи на все нові тенденції, одним з найбільш продають видів просування в мережі як і раніше залишається банерна реклама. У цій статті ми розповімо, як створити банер, і чи потрібні для цього спеціальні знання.

Що таке банер: актуальність і загальні поняття

Навряд чи сьогодні можна зустріти людину, яка б чув поняття «банер» вперше. А все тому, що перші блоки банерної реклами з'явилися ще 14 років тому і з тих пір ставали дедалі популярнішими.

Незважаючи на те, що вже багато років користувачі мережі намагаються створити всі нові і нові способи блокування банерної реклами, численні дослідження в цій області все ще стверджують, що банери були і залишаються в числі найбільш популярних і продаваних видів реклами .

Підтвердженням вищесказаного служить представлена ​​діаграма:

Так що ж таке банер? Як трактують це поняття фахівці?

Банер в перекладі з англійської означає транспарант. Але, якщо говорити про конкретний термін, то банер - це рекламний блок, представлений у вигляді графічного зображення або анімованої картинки, яка націлена на залучення потенційних споживачів товарів і послуг.

Банер містить в собі не тільки зображення, а також і гіперпосилання, при натисканні на яку відвідувач переходить на ресурс рекламодавця. Сьогоднішні технології припускають перехід по посиланню не тільки при натисканні на неї, але і при простому наведенні на неї курсором мишки.

Найчастіше банери використовуються у вигляді логотипів, щоб привернути увагу потенційних покупців.

Виглядає блок банерної реклами в такий спосіб:


Виглядає блок банерної реклами в такий спосіб:

Заробіток на перегляді реклами

Існує безліч класифікацій банерів, але ми розглянемо тільки найосновніші.

Банери класифікують виходячи з: Розмірів і форми • Прямокутні (728 * 90, 300 * 600).
• Квадратні (250 * 250, 125 * 125).
• «Майже квадратні» (336 * 280, 300 * 250). Місце розташування на сайті • Pop-up - перекриває зображення сайту, відкриваючись в окремому вікні.
• Pop-under - відкривається в окремому вікні під попереднім зображенням.
• Top Line - займає всю верхню частину веб-ресурсу. Динамічності • Статичний - має вигляд звичайної картинки.
• Анімований - являє собою анімоване зображення.
• Richtext - поєднує текст і зображення.

А тепер перейдемо до основного питання - створення банера. Багато хто вважає, що для цього потрібні спеціальні знання або хоча б матеріальні вкладення. Ми розглянемо всі способи, які доступні кожному з нас.

4 способи, як створити банер

Банерна реклама хоч і поступається багато в чому новим видам просування в мережі, все ще дуже популярна і ефективна. Більш того, такий маркетинговий інструмент, як і раніше входить в число найдорожчих.

Якщо ви зібралися зайнятися просуванням власного сайту або плануєте стати професійним творцем банерів на замовлення, ми представимо вам 4 основних способи, які допоможуть створити банер.

Який з них ви виберете, буде залежати від вашої кінцевої мети.

Варіант 1. Створити банер, скориставшись послугами професіоналів.

Якщо ви цікавитеся, як створити банер для реклами власного сайту і при цьому маєте передбачений капітал для рекламної компанії, тоді цей спосіб для вас.

Такий варіант найбільш простий, так як від вас буде потрібно тільки знайти підходящу організацію або людину, які займаються створенням подібних об'єктів і оформити у них замовлення. Але, з іншого боку, цей метод є найбільш витратним, що цілком логічно. Якщо ви не докладаєте жодних зусиль, то повинні заплатити за необхідну роботу.

Знайти подібне агентство в мережі не складно. Існує багато невеликих компаній, які готові створити ваш банер в найкоротші терміни.

Ось вам кілька таких для прикладу:

 • http://beflystudio.com/razrabotka-bannerov.html
 • http://www.alexfill-design.ru/razrabotka_i_sozdanie_bannerov_flash_i_gif.htm
 • https://tolkunov.com

Але не тільки на таких ресурсах можна домовитися про те, щоб створити банер. Ви можете також скористатися послугами фрілансерів, пошукавши таких на спеціалізованих майданчиках.

Найвідоміші з них такі:

 • https://www.weblancer.net/freelancers/bannery-8
 • https://www.fl.ru/freelancers/dizajner-bannerov-dizajn
 • http://freelance.youdo.com/design/banners

Що стосується цінової політики, то вона буде відрізнятися в залежності від того, який саме рекламний блок вам потрібно створити. Якщо мова йде про звичайний статичному банері, то його вартість складе від 500 руб. Коли ж ви плануєте замовити комплект з 5 анімованих банерів, то приготуйтеся заплатити до 5 тис. Руб.

Варіант 2. Створити банер за допомогою графічного редактора.

Розглянувши найпростіший, але витратний спосіб, як створити банер на сайт, перейдемо до самого незатратним, але складного варіанту.

Створити необхідне рекламне оголошення в графічному редакторі може, в принципі, кожен, але складність такого способу в тому, що починати роботу потрібно «з нуля». Причому, якщо користуватися редактором ви не вмієте, то спершу потрібно отримати необхідні знання в цій галузі, а вже після приступати до роботи.

Правда, на сьогодні це не проблема, досить подивитися пару уроків на You Tube, і ви вже можете стати вмілим користувачем одного з редакторів. Але який же редактор вибрати?

Задавши таке питання, найчастіше можна почути один і той же відповідь - для того, щоб створити банер, найкраще використовувати Photoshop.

Так, дійсно, цей графічний редактор дуже багатофункціональний, але має масу інструментів, з якими можна розбиратися роками. Тому радимо вам створити рекламу в тому редакторі, який здасться вам найбільш зручним в роботі.

Найчастіше створюють рекламні блоки в таких редакторах:

 • Photoshop - як уже й було сказано, така програма вимагає професійного підходу, тому, якщо ви бажаєте навчитися користуватися нею або вже маєте деякі навички, то можете сміливо пробувати створити банер саме в Photoshop. Для зручності можете використовувати онлайн версію редактора: https://online-fotoshop.ru
 • Paint.net (http://paintnet.ru) - нескладний у використанні, але функціональний графічний редактор, який своїми можливостями нагадує Photoshop. Він є прототипом стандартного Paint, такий же простий для початківців, але в той же час дуже вдосконалений.
 • GIMP (http://gimp.ru) - ще один дуже непоганий і простий графічний редактор, який дозволяє створити банер і веб-дизайн сайту. Працює в найпопулярніших операційних системах.

Схема роботи з кожним з редакторів практично однакова, і всі вони не складні у використанні, так що цей варіант дуже підійде новачкові.

Розглянемо принцип дій на прикладі роботи з Photoshop:

 1. Спершу завантажуємо і встановлюємо редактор (в разі, якщо ви не використовуєте онлайн версію), після чого приступаємо до роботи.
 2. Щоб створити банер, вибираємо вкладку «Файл» і «Створити». Перед нами з'явиться вікно, в якому ми повинні визначити розміри рекламного блоку.
 3. Перед нами з'явиться вікно, в якому ми повинні визначити розміри рекламного блоку

 4. Після визначення розмірів вибираємо колір заливки і додаткові ефекти.
 5. Після визначення розмірів вибираємо колір заливки і додаткові ефекти

 6. Далі задаємо потрібний стиль у вікні параметрів.
 7. Далі задаємо потрібний стиль у вікні параметрів

 8. Тепер пишемо необхідний текст і займаємося його оформленням.
 9. Тепер пишемо необхідний текст і займаємося його оформленням

Макет банера на цьому завершено. Далі можна використовувати інші додаткові функції редактора, щоб надати рекламному блоку більш професійний вид.

Варіант 3. Можна створити банер з допомогою спеціальних програм.

Такий спосіб є ще одним методом, як створити банер без зайвих зусиль, а тим більше без грошових витрат.

Програми, призначені для того, щоб створити блок реклами, багато в чому перевершують графічні редактори, так як мають багато переваг.

До них варто віднести:

 • Простоту у використанні - програми дозволяють новачкам легко і безкоштовно створити яскравий і продає банер.
 • Багатофункціональність - такі сервіси мають безліч інструментів для доповнення банерів різними спецефектами. До того ж, в більшості з них уже передбачена велика кількість шаблонів, що дозволяє швидше визначитися із зовнішнім виглядом банерної реклами.
 • Російськомовний інтерфейс - у багатьох програмах в якості основного мови використовується англійська, але практично всі вони дозволяють змінити його на російську мову.

Головним достоїнством програм для створення банерів, безумовно, є їх простота у використанні. Для того, щоб створити банер в одній з таких програм, не знадобляться ніякі серйозні знання. До того ж, подібних майданчиків на сьогодні дуже багато, що дозволяє вибрати будь-яку з них на свій розсуд.

Проаналізуємо кілька найбільш відомих сервісів:

 1. EasyBanner - багатофункціональна і не складна в використанні майданчик, яка дозволяє створити як звичайний, так і анімований банер. Тут можна вибрати потрібне зображення, попрацювати над ефектами, вставити текст. Найбільша перевага ресурсу у великій кількості готових шаблонів, які значно спрощують завдання.
 2. Sothink SWF Easy - програма, яка дозволяє не тільки створити стандартний баннер, а й оформити професійний анімований блок з яскравими елементами. При цьому ресурс розрахований на використання новачками, оскільки всі дії можна зробити, посилаючись на невеликі підказки. Інтерфейс програми зручний для роботи, до того ж тут також є великий вибір шаблонів і зображень.
 3. Atani - багатофункціональна програма, яка складе конкуренцію навіть професійним сервісів. Тут можна створити статичний і динамічний банери, використавши для цього зображення в самих різних форматах.

Використовувати кожну з цих програм не складно.

Алгоритм дій виглядає наступним чином:

 1. Завантажуєте, наприклад, Sothink SWF Easy і запускаєте програму.
 2. Насамперед вам потрібно визначити, який об'єкт буде створений. У нашому випадку вибираєте «Банер».
 3. У нашому випадку вибираєте «Банер»

 4. Далі вибираєте зацікавив вас шаблон і переглядаєте його, щоб переконатися, що саме він буде до речі.
 5. Далі вибираєте зацікавив вас шаблон і переглядаєте його, щоб переконатися, що саме він буде до речі

 6. Тепер можете задати потрібний розмір вашого рекламного продукту і вибрати фон.
 7. Тепер можете задати потрібний розмір вашого рекламного продукту і вибрати фон

 8. Наступним етапом буде введення текстової інформації.
 9. Наступним етапом буде введення текстової інформації

 10. На завершальному етапі створення реклами вкажіть посилання на ваш сайт, яка буде використовуватися в якості гіперпосилання.
 11. На завершальному етапі створення реклами вкажіть посилання на ваш сайт, яка буде використовуватися в якості гіперпосилання

Тепер ви створили свій банер і можете приступати до просування свого бренду або продукту.

Варіант 4. Створити банер, застосувавши онлайн-конструктор банерів.

І останнім способом з 4-х представлених є варіант створення рекламного блоку за допомогою онлайн-конструкторів. Такий метод є самим універсальним і простим.

Навіть у порівнянні з програмами для створення банерів використовувати конструктор ще простіше. Пояснюється це тим, що для формування інструменту просування вам не знадобиться нічого встановлювати і розбирати. До того ж, такі веб-сервіси мають не меншу функціональність, найчастіше безкоштовні і так само, як і програми, мають російськомовний інтерфейс.

Головне - вибрати найбільш оптимальний з конструкторів для своєї ситуації, щоб мати можливість створити якісний і продається банер.

Проаналізуємо кілька популярних ресурсів.

№1. Banner Fans.

http://bannerfans.com/banner_maker.php

До основних переваг даного сервісу відносять його простоту і багатофункціональність, а також підтримку багатьох мов. Як тільки ви перейдете по посиланню на цей конструктор, мова інтерфейсу буде англійською, але ви зможете змінити його у верхньому правому куті.

Перед вами буде макет банера, який ви зможете змінити на свій смак, вибравши необхідні елементи, фон і застосувавши шаблон. Якщо в кінцевому підсумку, що-небудь вам не сподобається, то ви зможете змінити свій банер. Внизу сторінки після створення продукту можете отримати код для того, щоб вставити банер на сайт.

Цей ресурс безкоштовний, але має кілька мінусів:

 • По-перше, російська мова, на який здійснюється переказ на сайті, дуже далекий від ідеалу.
 • По-друге, не завжди текст можна надрукувати російською мовою, багато знаки він не читає.

Тому краще всього пробувати створити банер за допомогою цього конструктора тільки англійською мовою.

№2. Bannerovich.

bannerovich.ru

Дуже простий в експлуатації онлайн-конструктор, який дозволяє створити банер двома способами:

 1. Перший спосіб використовується, коли необхідно швидко оформити нескладний рекламний блок. Тоді потрібно просто вибрати «Створити банер» і оформити його, застосувавши фон, картинки і анімацію.
 2. Тоді потрібно просто вибрати «Створити банер» і оформити його, застосувавши фон, картинки і анімацію

 3. Коли потрібен банер більш професійний, тоді, натиснувши «Створити банер», потрібно перейти в редактор і там використовувати всі необхідні інструменти.
 4. Коли потрібен банер більш професійний, тоді, натиснувши «Створити банер», потрібно перейти в редактор і там використовувати всі необхідні інструменти

Помітним мінусом цього редактора виступає відсутність шаблонів, але тут є великий вибір зображень і фонових малюнків. До того ж, сервіс російськомовний і безкоштовний.

№3. Canva.

https://www.canva.com/ru_ru/

Один з найпопулярніших і зручних для роботи сервісів по створенню банерів. Сервіс безкоштовний, але за розширення кількості інструментів потрібно заплатити. Можна купити період використання тривалістю в один місяць, а можна придбати таке право відразу на рік.

Ресурс дуже функціональний, дозволяє вибирати найрізноманітніші макети і шаблони рекламних блоків для різних потреб. Також тут можна вибрати потрібний фон, написати текст і вставити додатковий елемент.

До особливих переваг сервісу слід віднести можливість поділитися своїми роботами з іншими користувачами мережі і соціальних мереж.

Спершу для роботи на цьому майданчику доведеться зареєструватися, після чого зможете приступити до оформлення.

Отже, ми проаналізували 4 найпопулярніших способу, як створити банер самостійно або за допомогою веб-майстрів. Наостанок хотілося б додати кілька слів про те, як зробити ваш рекламний продукт більш конкурентоспроможним на ринку.

Як створити правильний банер: 3 рекомендації


Поняття «правильний банер» передбачає, що він стане хорошим інструментом реклами і просування, залучаючи тим самим багатьох потенційних споживачів.

Щоб ваш рекламний блок мав успіх, і щоб користувачі мережі звертали на нього увагу, даємо вам кілька нескладних для дотримання рад:

 • Не навантажуйте ваш рекламний продукт незрозумілими картинками і великою кількістю інформації.

  Такі банери не приносять бажаних відвідувачів або додатковий дохід. Вони швидше дратують аудиторію, яка навряд чи знову захоче повернутися після цього на ваш сайт.

 • Банер повинен нести потрібну інформацію і бути таким, що запам'ятовується.

  У продовженні розмови про занадто строкатих і яскравих рекламах нагадаємо, що головна мета банерної реклами - це запам'ятатися потенційному покупцеві або змусити його задуматися про те, що, перейшовши за посиланням, він може отримати важливу інформацію.

  Буде набагато краще, якщо ви, рекламуючи якийсь продукт, представите зображення вашого торгового знака і додасте кілька слів про те, що товар має бездоганну якість.

 • Розміщуйте банери на сайтах, виходячи з цільової аудиторії.

  Дуже часто велику роль грає не саме оформлення банерної реклами, а портрет аудиторії, якій вона адресована.

  Ви повинні чітко розуміти, кому ви направляєте свою рекламу і виходячи з цього її оформляти.

Створення рекламного банера.

Як швидко зробити рекламний банер в інтернеті?
Покрокова інструкція.

Ми розібралися не тільки з головним питанням, як створити банер, але і привели безліч способів, як саме це можна зробити, за допомогою якої програми або ресурсу.

Вміти грамотно і правильно сформувати рекламне звернення - це, найчастіше, вже половина успіху. Тому вибирайте метод, який найбільше вам підходить, і користуйтеся невеликими підказками.

Як трактують це поняття фахівці?
Але який же редактор вибрати?
Як швидко зробити рекламний банер в інтернеті?
IRC (Internet Relay Chat)