Як створити рекламний банер онлайн безкоштовно за 5 хвилин?

Пошуковий запит як створити рекламний банер онлайн безкоштовно Пошуковий запит "як створити рекламний банер онлайн безкоштовно?" зустрічається досить часто. Я хочу поділитися своїми напрацюваннями створення банерів і установки їх на блозі буквально за лічені хвилини. Моє 6-хвилинне відео явне тому підтвердження!
Взагалі-то мені незрозуміло, чому виникає таке питання, "як створити банер безкоштовно", оскільки партнери зазвичай пропонують безліч готових банерів абсолютно безкоштовно. І безумовно це в їхніх інтересах ...

Інша справа, що нас, блогерів, ці банери з цілого ряду причин можуть не влаштовувати.

Або до загального оформлення блогу не підходять, або текст на банері не в твоєму форматі, а то і з пропущеними запитом! Коротше, простіше створити банер самому! Даю, як зазвичай, покрокову інструкцію з скріншот плюс відео.

Для створення власного банера нам, перш за все, потрібні партнерська посилання і відповідна картинка. А далі необхідно знати, як їх з'єднати в одне ціле і помістити в потрібне місце свого блогу. Всього-то 4 простих кроки, і ви вже щасливі власники нового банера! Робимо разом!

1. Партнерська посилання. Береться в своєму особистому кабінеті. Я взяла для створення реального банера свою партнерську посилання: для тренінгу «Секрети створення продати Сторінки» компанії RuElSoft.
2. Картинка. Зазвичай я намагаюся "вбити відразу двох зайців". Щоб картинка і по дизайну підходила, і в той же час була максимально ідентична сторінці переходу, на яку відвідувач потрапляє, клікнувши на нашу банеру. Друге навіть, на мій погляд, важливіше! Так як, не отримавши очікуваного оформлення на сторінці переходу, відвідувач може її просто закрити, не читаючи.

Тому зазвичай я намагаюся вирізати будь-яку картинку зі сторінки переходу і "доростити" її необхідними кнопками і написами по технології, описаної мною для створення унікального хедера з вашою фотографією . У даній статті я скористаюся вже готової картинкою, просто вирізавши її на сторінці переходу.

Пропоную повторювати всі кроки відразу за мною, щоб відразу отримати не тільки знання, а й навички. Вирізати картинку можна будь-яким підручним способом, яким ви володіє. Будь-то Clip2net, FastStone Capture або ще щось. Я особисто користуюся інструментом Ножиці (Snippet), який стандартно входить в пакет Microsoft Office 2010. Мені взагалі 2010 Офіс більше подобається, ніж 2013, так що не поспішайте оновлюватися!
Вирізану картинку зберігаємо під якимось унікальним ім'ям на комп'ютер, наприклад, в розділ Завантаження або Зображення. Головне, самим пам'ятати, куди зберегли!

Отже, картинка вийшла досить великий: розмір під 600х500 пікселів і "вага" більше Отже, картинка вийшла досить великий: розмір під 600х500 пікселів і вага більше   150 Кб 150 Кб. Розмір-то можна і при установці на блог відкоригувати, а ось з "вагою" розбиратися потрібно відразу! Я вважаю за краще оптимізувати фото і скріншоти до розміру 30-60 Кб, щоб це не відбивалося на швидкості відкриття блогу. Інакше нетерплячий відвідувач може і не дочекатися завантаження вашого безцінного дітища! У своєму відео я докладно зупиняюся на цьому моменті, використовуючи для зменшення "ваги" безкоштовний інтернет-ресурс RIOT (абревіатура від назви Radical Image Optimization Tool). "Вага" оптимізованої картинки залежить від обраного вами за допомогою горизонтального бігунка якості зображення.

3. Об'єднання картинки для банера з партнерської посиланням. Власне банер.
- Входимо в Консоль свого блогу. У лівому вертикальному меню вибираємо Сторінки - Додати нову. І створюємо нову Сторінку, на якій і будемо виробляти все подальші маніпуляції.

- Додаємо мультимедійний шляхом завантаження зображення з нашого комп'ютера (див. Відео внизу статті). З пропонованих розмірів завантаження картинки на блог (Мініатюра, Середній, Повний) вибираємо Середній - 300х251 пікселів.

- Натискаємо віртуальну кнопку Зберегти. Головне, пам'ятати, що в даному випадку кнопка Опублікувати є забороненою!
- Натискаємо віртуальну кнопку Зберегти

- Я планую вставити банер в бічну колонку на своєму блозі (сайдбарі), і я знаю з налаштувань своєї теми Weaver Admin, що її ширина 265 пікселів. Тобто нашу картинку 300х251 піксель потрібно зменшити за розміром. Роблю це прямо тут, на блозі.

- Клацаю по картинці лівою клавішею миші, і картинка - Клацаю по картинці лівою клавішею миші, і картинка   стає блакитного кольору стає блакитного кольору. Клацаю ще раз, і зліва вгорі з'являється дві маленькі віртуальні кнопки Редагувати і Видалити. Обираю Редагувати і в новому випадаючому меню вибираю 80%. Потім саме в випадаючому меню (не плутати зі Сторінкою) натискаю віртуальну кнопку Оновити (див. Відео). Природно, що відсоток зменшення картинки ми вибираємо щоразу різний.
Однак особисто я сама вважаю за краще зменшувати зображення ще до завантаження на блог в будь-якому зручніше редакторі типу стандартного Диспетчера малюнків Micrisoft Office 2010 року.

- Ми бачимо, що зображення зменшилася - Ми бачимо, що зображення зменшилася. Перевіряємо на всякий випадок його розмір і знову клацаємо по ньому лівою клавішею миші, щоб картинка знову стала блакитного кольору. Однак тепер наше завдання інша. Клацаємо по картинці-посиланням у верхньому рядку Редактора консолі і міняємо вихідну посилання на свою партнерську. Обов'язково помічаємо галочкою чек-бокс Відкривати в новому вікні / вкладці!

- Після цього переходимо в текстову частину Редактора консолі Текст. І просто копіюємо повністю весь HTML-код (див. Відео).

4. Розміщення банера на блозі. Цей скопійований код і є наш банер, який чекає, щоб його якомога скоріше розмістили в потрібному місці на блозі. Ті, хто знає, як це робити, далі можуть не читати, однак я з самого початку створення блогу орієнтувалася на новачків в інтернеті, а тому опишу все, як годиться.

- Знову йдемо в ліве вертикальне меню Консолі блогу, але на цей раз обираємо Зовнішній вигляд - - Знову йдемо в ліве вертикальне меню Консолі блогу, але на цей раз обираємо Зовнішній вигляд -     Віджети Віджети.

- Йдемо в праве вертикальне меню з різними областями блогу. Я буду вставляти свій банер в Secondary Widget Area (тобто в другу зверху область сайдбара). Відкриваю її, потім шукаю в середній частині екрану Доступний віджет Текст.

- Тепер моє завдання перетягнути його в потрібне місце моєї бічній колонки. Я затискаю віджет текст лівою клавішею миші і тягну його в потрібне місце. Ви побачите, що простір для нього само собою звільняється (см.відео).

- Тепер нам потрібно написати заголовок до віджету і вставити скопійований нами до цього HTML-код свого банера - Тепер нам потрібно написати заголовок до віджету і вставити скопійований нами до цього HTML-код свого банера. Після вставки коду вам буде прекрасно видно, чи потрібно ще підкоригувати розміри банера, якщо що! Це можна зробити прямо тут, в кодової частини.

- Обов'язково Зберігаємо інформацію в щойно створеному нами віджеті Текст і клацаємо по віртуальній кнопці Закрити.

ПЕРЕВІРКА УСТАНОВКИ БАНЕРА. Виходимо в режим Перегляд і знаходимо наш банер серед інших. Тепер наше завдання клацнути по ньому лівою клавішею миші і подивитися, в потрібне місце здійснюється перехід ?!
У мене все працює прекрасно, так що буду дуже рада, якщо дана стаття виявилася корисною і для вас! А зараз раджу подивитися коротке відео, де видно сам процес установки даного банера в режимі реального часу з поясненнями.

З цікавістю чекаю ваших коментарів і питань!

З цікавістю чекаю ваших коментарів і питань

Тепер наше завдання клацнути по ньому лівою клавішею миші і подивитися, в потрібне місце здійснюється перехід ?
IRC (Internet Relay Chat)