Як створити статичний і анімований банер онлайн [Відео]

Привіт друзі! Сьогодні записала новий відеоурок, в якому показую, як досить просто зробити банер для сайту онлайн.

Для цього я використала кілька безкоштовних сервісів-генераторів, які дозволяють без особливих проблем створювати банери потрібного кольору, розміру і формату. Якщо ви не сильні в дизайні і фотошопі, як я, то подібні конструктори можуть вас здорово виручити, тим більше, що працювати з ними нескладно.

Важливо тільки продумати, що ви хочете показати на своєму банері, який текст написати ... І вже, виходячи з цього, підібрати фон, кольору, картинки, а сам банер зробити статичним або у вигляді слайдів.

Я вирішила трошки потренуватися і зробити власні банери для двох партнерських програм. Ось що у мене вийшло:

Перший варіант зайняв кілька хвилин часу і був зроблений за допомогою сервісу bannerfans.com. Тут ми можемо створювати тільки статичні банери і при необхідності зберігати їх для подальшого редагування. Правда, для цього знадобиться зареєструватися.

На останньому кроці пропонується або завантажити банер, або згенерувати html-код для вставки його на сайт. Але, у мене цей код не хотів генеруватися (можливо, перебої на сервісі), тому я використовувала інші інструменти.

В принципі, це навіть краще, так як наш банер не буде залежати від працездатності сервісу. Ми просто завантажуємо його в медіафайли на своєму блозі, копіюємо url-адреса і за допомогою спеціального генератора створюємо свій код. Мені, наприклад, сподобався ось цей сервіс.

З іншого боку, можна зробити ще простіше і скористатися універсальним кодом, про який я розповіла в даному відеоуроці .

Ну а для того щоб виготовити ось такий анімований банер, я використовувала вже названий конструктор bannerfans.com і онлайн-сервіс для створення анімацій toolson.net. У першому я просто підготувала слайди з написами і зберегла їх в форматі gif, а в другому - скомпонована все це справа в одну анімацію.

Поекспериментувати з різними ефектами анімацій можна також на сервісі minimultik.ru.

Ось і все, нічого складного ...

А зараз подивіться відеоурок, в якому я докладно показала, як зробити банер онлайн, згенерувати його код і розмістити на своєму сайті:

Буду рада, якщо мій урок виявився для вас корисним. Залишайте свої питання і думки в коментарях. Із задоволенням відповім. Буду рада, якщо мій урок виявився для вас корисним

Бажаю успіхів!

З повагою, Вікторія Карпова

Поділитися в соціальних мережах

IRC (Internet Relay Chat)