Як видалити банер з робочого столу, якщо його пропустив антивірус Касперського

Від разу до разу банери-блокувальники робочого столу стають все розумнішими і розумнішими

Від разу до разу банери-блокувальники робочого столу стають все розумнішими і розумнішими. І не дивно - творці зарази хочуть грошей;) Не так давно, для того, щоб розблокувати робочий стіл і позбутися від Windows-блокера - досить було знайти в Інтернеті код і ввести його.
Зараз же з кожним разом шкідливий код проникає глибше і глибше в систему і часом трапляється що виколупати його звідти складніше, ніж заново перевстановити систему.
Більш того, навіть працюючий антивірус з актуальною базою - зовсім не панацея і не дає 100% гарантії, що у Вас не заблокують робочий стіл.
У новій версії Kaspersky Internet Security 2014 розробники вже врахували такий варіант розвитку подій і розробили технологію боротьби з банерами-блокувальниками. Вона заснована на спеціальному компоненті - безпечної клавіатурі, яка унеможливлює сторонню блокування клавіатури.


Тепер, побачивши на робочому столі банер - ви можете натиснути комбінацію клавіш Ctrl + Alt + Shift + F4 (або багаторазово натиснути Ctrl + Alt + De l). Цим Ви вкажете Kaspersky Internet Security, що у Вас з'явився банер. Після цього буде запущений Анти-Блокер, який вміє визначати запущені процеси шкідливих програм і видаляти банер із системи.
У разі, якщо Ви підхопили складніший банер-блокувальник - технологія KIS 2014 дозволить зробити відкат системи і обійтися без установочного диска або додаткових помічників.

IRC (Internet Relay Chat)