Як зробити банер онлайн безкоштовно: для сайту, ВК, Ютуб і т.д.

Якщо ви думаєте, що для того, щоб оформити статтю, вам неодмінно потрібен дизайнер, то глибоко помиляєтеся! Практично кожен фрілансер стикається з необхідністю створення презентації, візитки, колажу, оголошення або, наприклад, зробити банер онлайн для ютуба.

І не варто забувати - успішний фріланс передбачає постійне бажання вчитися і вдосконалюватися. І, в таємниці, зізнаюся, як би ви не ламали голову, думаючи, як вибрати напрямок роботи, все одно доведеться вчитися всьому по чуть-чуть.

Зараз можна знайти безліч сервісів, які дозволяють зробити банер безкоштовно.

Одним з дуже простих у використанні, але при цьому безкоштовним і дуже крутим в плані кінцевого результату, є онлайн-сервіс Canva . Зробити банер в ВК більше не проблема, тут це можливо в пару кліків. І ура! Більше не треба ламати голову, як зробити банер в Фотошопі. Геть громіздкі сервіси.

Давайте розберемося, що ж таке Canva і з чим, так би мовити, його їдять. А точніше, що нам може запропонувати цей чудо-помічник в дизайнерських справах. Сьогодні ми будемо вчитися, як зробити банер онлайн для блогу.

Сьогодні ми будемо вчитися, як зробити банер онлайн для блогу

 1. При попаданні на сайт вам запропоновано буде зареєструватися. Вибирайте мета, для досягнення якої вам необхідно подружитися з «Канвою», і реєструйтеся (можна через іншу соц.сетях).

сетях)

 1. Як тільки ми увійшли, необхідно вибрати, що саме будемо створювати: графіка для соціальних мереж, фотоколаж, презентація, плакат, листівка. А якщо клікнути на квадрат «Ще», то нам відкриється маса інших варіантів. Наприклад, тут можна створити обкладинку для книги, меню, бирку, флаєр, резюме, випускний альбом і багато іншого. Тут ви можете як зробити банер для ВК, так і оформити масштабну презентацію.

Тут ви можете як зробити банер для ВК, так і оформити масштабну презентацію

 1. Вибираємо то, що нам необхідно створити. Як ми вже домовилися, будемо робити банер онлайн для блогу. Тоді на основі нашого вибору буде сформований список всіляких шаблонів і варіантів оформлення.

Тоді на основі нашого вибору буде сформований список всіляких шаблонів і варіантів оформлення

 1. Тепер вже зовсім все просто. У графі «Макети» зібрані готові шаблони, яких, до речі кажучи, налічується більше мільйона. Перед тим, як зробити банер на сайт, я переглядаю штук 100, напевно, в пошуку кращого рішення. Відмінний варіант для тих, хто не знає, з чого почати. Вибираємо то, що найбільше до душі.

Вибираємо то, що найбільше до душі

 1. Якщо клікнути на фон (в нашому випадку на машину), то висвітиться меню редактора. Можна це зображення повернути, обрізати, скопіювати, накласти на нього фільтри і т.д. Все, як зазвичай роблять банери в Фотошопі, в загальному, тільки простіше і великою кількістю готових рішень.

Все, як зазвичай роблять банери в Фотошопі, в загальному, тільки простіше і великою кількістю готових рішень

 1. А якщо клікнути на текст, то і його можна змінити: колір, шрифт, розміщення, жирність та інше.

А якщо клікнути на текст, то і його можна змінити: колір, шрифт, розміщення, жирність та інше

 1. У «Елементах» знаходяться додаткові деталі для повноцінного дизайну: сітки для колажів, рамки для фотографій, геометричні фігури і лінії, милі ілюстрації та значки. Наприклад, у нашого банера з'явився значок з розділом "Інструкції". До речі, в фільтрах є «прозорість», якщо хочеться збалансувати зображення. Так що полазьте, там можна знайти багато цікавого і корисного.

Так що полазьте, там можна знайти багато цікавого і корисного

 1. Якщо вас не влаштовує вихідний шрифт і дизайн тексту в шаблоні, або потрібно щось додати, зайдіть у вкладку «Текст», там теж зібрана ціла колекція найрізноманітніших готових написів і шрифтів. Їх теж можна редагувати, клікнувши по тексту.

Їх теж можна редагувати, клікнувши по тексту

 1. Можете замінити фон або зробити власний банер без використання шаблонів. Правда, тут вже в основному все круті фони платні, але дещо знайшлося.

Правда, тут вже в основному все круті фони платні, але дещо знайшлося

 1. Ну, а вкладка «Моє» - це ваше сховище якихось картинок або фотографій, які можна використовувати при створенні дизайнерських робіт.

Ну, а вкладка «Моє» - це ваше сховище якихось картинок або фотографій, які можна використовувати при створенні дизайнерських робіт

 1. Якщо ваш твір готове, ви облазили всі можливі функції, наліпили, чого душа забажає, і задоволені своєю роботою і кінцевим результатом, зберігаємо в потрібному форматі і насолоджуємося своєю майстерністю!

Якщо ваш твір готове, ви облазили всі можливі функції, наліпили, чого душа забажає, і задоволені своєю роботою і кінцевим результатом, зберігаємо в потрібному форматі і насолоджуємося своєю майстерністю

Ну, що ж, ось і ми і познайомилися з Canva . Сподіваємося, тепер робота зі створення графічних і дизайнерських робіт буде тільки в радість, і ви зможете все: і зробите банер онлайн для ютуба, і як зробити банер для сайту всім розкажіть.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями. Є що сказати? Напишіть коментар нижче.

Сподобалася стаття?
Є що сказати?
IRC (Internet Relay Chat)