Як зробити банер онлайн?

Безкоштовний онлайн сервіс Banner Fans надає користувачеві можливість самому зробити банер онлайн і при цьому заходи створений банер безкоштовно Безкоштовний онлайн сервіс Banner Fans надає користувачеві можливість самому зробити банер онлайн і при цьому заходи створений банер безкоштовно.

В кінцевому результаті виходить досить якісний рекламний матеріал. Зручний варіант, коли потрібно швидко зробити нескладний банер. Banner Fans - сервіс з багатомовним інтерфейсом, його сайт доступний на 15 мовах, в тому числі і російською.

Велика кількість різноманітних шрифтів і налаштувань. На відміну від багатьох інших безкоштовних онлайн сервісів в базі Banner Fans є шрифти, що підтримують кирилицю, в ньому можна зробити банери з російським текстом.

Банер можна зберегти в jpg, png або gif форматі (зробити анімований банер в цьому сервісі можна) або відразу отримати код для сайту. Створення банерів в Banner Fans не вимагає реєстрації (тільки в тому випадку, якщо ви хочете зберігати ваші роботи в своєму профілі на сайті сервісу, потрібно буде зареєструватися).

Зручний "drag and drop" інтерфейс дозволяє переміщати напис на банері, просто перетягуючи його мишкою.

Банер, зроблений в сервісі Banner Fans:

Для початку перейдіть на сайт онлайн сервісу Banner Fans . У разі необхідності змініть мову інтерфейсу (у правому верхньому куті). Переклад на російську не зовсім коректний, але тим не менш дозволяє вільно орієнтуватися на сайті сервісу.

Тепер спробуємо зробити банер в онлайн генераторі. Як бачите, його робоча область розділена на дві частини, у верхній відображається створюваний банер, в нижній встановлюються його налаштування (в російській перекладі вони звучать так: Макет, Текст, Вплив, Прикордонна, Формат).

У розділі Макет встановіть потрібні фон і розміри банера У розділі "Макет" встановіть потрібні фон і розміри банера. По ходу створення свого банера натискайте на кнопку "Змінити банер" на нижній панелі робочої області, щоб наочно бачити внесені вами зміни.

Розміри банера. Вибір першого пункту встановлює банер за розміром завантаженої вами картинки (якщо ви збираєтеся використовувати своє зображення). У другому варіанті - ви самі встановлюєте потрібну ширину і висоту в пікселях, в третьому - вибираєте зі списку встановлених стандартних розмірів.

Фонова заливка банера (Виберіть фоновому режимі). Перший пункт - це суцільна заливка одним кольором. При виборі цієї опції вкажіть потрібний вам колір. Другий варіант - застосування градієнта (перехід від одного кольору до іншого). Тут встановлюються потрібні кольори і тип градієнта (вертикальний, горизонтальний, радіальний або ін.)

Останній пункт в цьому меню потрібно вибирати, якщо в якості фону для банера ви бажаєте використовувати своє зображення. В поле "Завантаження фонового малюнка" можна завантажити картинку з комп'ютера (кнопка Огляд) або нижче вказати її URL-адресу в інтернеті. Зображення повинно бути в форматі jpg, jpeg, gif або png і розміром не більше 450kb.

Якщо розмір завантажуваного зображення відрізняється від встановлених вами параметрів банера, тоді справа потрібно вибрати один з шести варіантів:

  • Розтягнути з урахуванням мого банера - картинка відобразиться під задані розміри банера
  • Зміна розмірів і привести її в лівій, а потім заповнити будь-який порожній простір з цим кольором - цим хотіли сказати, що завантажена картинка буде вирівняна по лівому краю, а час, що залишився порожній простір заповниться обраним тут же кольором
  • Зміна розміру і помістити його в середину, а потім заповнити будь-який порожній простір з цим кольором - те ж саме, але вирівнювання зображення по центру
  • Зміна розмірів і привести його у відповідність з правом, а потім заповнити будь-який порожній простір з цим кольором - те ж саме з вирівнюванням по правому краю
  • Плитка все більш ваш банер - вибір цієї опції розмножить завантажену картинку однаковими кадрами на весь створюваний банер, що не коригуючи розмір картинки. Іншими словами, картинка розмножується, але обрізається знизу по заданій висоті банера
  • Зміна розміру, а потім плитка все більше ваш банер - цей пункт дозволяє скорегувати завантажену картинку за розміром банера і розмножити її кадрами по всій довжині.

Розділ Текст Розділ Текст. Отже, зовнішній вигляд банера налаштований, тепер необхідно написати на ньому бажаний текст, наприклад, адреса і слоган сайту.

На банер можна нанести до 6 рядків тексту (Лінії) і кожну окремо налаштувати - встановити їм шрифт, розмір, колір і кут повороту. У вікні вибору шрифту вгорі розташовуються різні категорії шрифтів, серед них є підтримуючі кирилицю (в розділі Stock у всіх шрифтах є російські літери). Спочатку виберіть категорію і далі сподобався шрифт.

У розділі Вплив встановлюються ефекти, що застосовуються до тексту (для кожної лінії тексту окремо) У розділі Вплив встановлюються ефекти, що застосовуються до тексту (для кожної лінії тексту окремо).

У колонці Тінь можна встановити тінь для тексту та її розташування. Якщо ви не хочете використовувати тінь, вкажіть значення No shadow. Поле Відстань встановлює зсув тіні від тексту, а Колір зрозуміло, що дозволяє вибрати колір тіні.

Колонка Яскравість налаштовує прозорість тексту, Текст плану - встановлює контур (обведення) навколо тексту. Якщо обведення не потрібна, вкажіть значення Disabled. В поле Начерки квітів можна вибрати колір для контуру тексту.

Наступний розділ Прикордонна дозволяє вибрати і налаштувати вид рамки навколо банера Наступний розділ Прикордонна дозволяє вибрати і налаштувати вид рамки навколо банера.

Тип рамки: None - без рамки, Solid - одинарна суцільна лінія, Dashed - одинарна пунктирна, Double Solid - подвійна суцільна, Double Dashed - подвійна пунктирна.

В налаштуваннях рамки (Прикордонна докладніше) встановлюються колір, розмір (товщина) і яскравість рамки. Якщо обрана подвійна рамка, перераховані настройки встановлюються для внутрішньої і зовнішньої лінії окремо. Поле Відстань вказує відступ від краю банера, а також відстань між внутрішньою і зовнішньою лініями.

На завершення в розділі Формат виберіть розширення для створеного банера і збережіть його у себе на комп'ютері (кнопка Завантажити банер) На завершення в розділі Формат виберіть розширення для створеного банера і збережіть його у себе на комп'ютері (кнопка Завантажити банер).

Щоб отримати готовий код для сайту, соціальних мереж, форумів, профілів, натисніть кнопку Отримати коди і виберіть потрібний варіант.

За замовчуванням в коді вказано посилання на онлайн сервіс Banner Fans, щоб змінити її, введіть в верхнє поле адресу свого сайту і натисніть кнопку Оновлення кодів.

Тепер можете копіювати код, вставляти його куди вам завгодно, і банер буде вести на ваш сайт.

IRC (Internet Relay Chat)