Як зробити банер в Фотошопі

 1. Що необхідно, щоб зробити анімований банер в фотошоп?
 2. Куди додавати готові банери?
 3. Нам необхідна графіка
 4. Графічний редактор для створення банера
 5. Малюємо банер в Adobe Фотошоп CC 2015
 6. Шари банера в Фотошоп
 7. Кнопка, яка буде рухатися
 8. Як зробити анімацію в фотошоп нашої кнопки
 9. Відкриваємо вікно Шкала часу
 10. Створюємо новий кадр
 11. Складніша gif анімація кнопки
 12. Як добитися ефекту на банері, що кнопка натиснута?
 13. Зберігаємо gif банер з анімацією
 14. Як зробити рамку для банера?
 15. Обов'язково зберігаємо вихідні в PSD форматі

У цій транскрібаціі ми поговоримо про те, як зробити банер в фотошоп з простою анімацією для Яндекс.Директ.

Яндекс Яндекс.Директ недавно став приймати графічні оголошення , Тобто банери, і я припускаю, що ви хочете, щоб на вашому банері була присутня анімація, щоб привернути увагу відвідувачів різних сайтів. Ми в це відео (Відкриється в новому вікні) і в траскрібаціі разом зробимо анімований банер в фотошоп, з кнопкою, яка змінюється.

Що необхідно, щоб зробити анімований банер в фотошоп?

Почнемо з лімітів

Які у нас є обмеження?

У нас є вимоги від модерації, і є вимоги за розмірами. Ми можемо завантажувати наступні розміри (240 × 400, 300 × 250, 300 × 500, 300 × 600, 336 × 280, 640 × 100, 640 × 200, 640 × 960, 728 × 90, 960 × 640, 970 × 250) , і наш банер повинен важити до 120 КБ. Тобто, якщо ми зробимо багато анімації у великого банера, то швидше за все, він не пройде по вазі, це зрозуміло.

Куди додавати готові банери?

Давайте відразу поговоримо, де додавати ці графічні оголошення. Коли ви створюєте рекламну кампанію, то в ній є чекбокс зміни типу оголошень.

Якщо ви вибираєте Графічне, то ви можете додати зображення (завантажити його з комп'ютера, наприклад), і додається посилання на сайт Якщо ви вибираєте Графічне, то ви можете додати зображення (завантажити його з комп'ютера, наприклад), і додається посилання на сайт. Швидше за все, ви додасте сюди ряд оголошень, тобто для одного типу орієнтування ви додасте безліч банерів. Це пов'язано з тим, що в РСЯ багато різних сайтів, і вони в залежності від свого дизайну додають рекламні блоки різного розміру для показу оголошень. Думаю, це теж зрозуміло.

Далі, вибираєте тип орієнтування, ключові фрази, або сегмент будь-якої аудиторії, або ретаргетінг, і переходите до наступного кроку, де вже виставляєте ціну за клік.

Отже, ми вирішили створити банер. Що нам для цього необхідно?

Нам необхідна графіка

Один із принципів створення гарного банера - це збереження безперервності. Тобто: той текст, той стиль, який є на сторінці приземлення, його необхідно частково перенести на наш банер. Щоб у користувача, коли він клацне по банеру, склалося враження, що він потрапив туди, куди хотів.

Тому, якщо ви налаштовуєте рекламу на замовлення, необхідно всю графіку попросити у власника сторінки приземлення. Якщо ви рекламуєте свій власний сайт, то вибираєте ту ж графіку. Тобто все логічно.

У моєму випадку я взяв ось це велике зображення, взяв фотографію Ніка і намалював кнопочку в тому ж стилі, як на сторінці приземлення У моєму випадку я взяв ось це велике зображення, взяв фотографію Ніка і намалював кнопочку в тому ж стилі, як на сторінці приземлення. Так само і текст, в тому ж стилі, як на сторінці приземлення. Можливо, шрифт відрізняється, але ідея така ж.

Графічний редактор для створення банера

Далі нам необхідний редактор. Я малюю банери в Adobe Photoshop CC 2015. У вашому випадку може бути інший графічний редактор, мені просто зручно в ньому, тому я буду показувати на прикладі Adobe Photoshop.

Малюємо банер в Adobe Фотошоп CC 2015

Далі ви створюєте новий документ, рекомендую почати з великого розміру. Це пов'язано з тим, що коли ви намалюєте перший банер великий, і він повністю влаштує вас або вашого замовника, то ви все елементи, які сюди завдали, можете простим перетягуванням перенести на інший документ.

Наприклад, мені потрібен Нік Наприклад, мені потрібен Нік. Обираю цей шар, і просто перетягувати в новий документ, і ось у мене в новому документі є Нік. Тут в Adobe Photoshop я можу натиснути клавіші Ctrl + T або Command + T, і я отримую доступ до інструмента Трансформування. І тут я можу змінювати розміри, це дуже зручно. Тому я рекомендую вам обов'язково починати малювати банери з великого розміру.

Шари банера в Фотошоп

Отже, у нас є Adobe Photoshop, є графіка, ми створили документ (в моєму випадку це 960х640), я сюди додав фон - це просто біле полотно. Зроблено це для того, щоб наступний мій шар не привертав уваги - у нього є ступінь прозорості (я виставив заливку 80%), так як фотографія досить якісна, чітка, і тому якщо залишити заливку 100%, то вона занадто привертає увагу. Наступним елементом я додав сюди Ніка. Бачите, він вирізаний з якоїсь студійної фотографії. Все це можна скомбінувати.

Ще такий момент, в Adobe Photoshop верхні шари перекривають нижні шари Ще такий момент, в Adobe Photoshop верхні шари перекривають нижні шари. Тобто якби шар з Ніком знаходився нижче шару з фото мечеті, то він був би перекритий мечеттю Кул Шаріф. Тому він знаходиться тут, вище.

Далі, у мене є текст, тут вся інформація. Потім, у мене є логотип.

Одна з вимог Яндекс.Директ, щоб на банері був логотип або свідоцтво про Державну організації. Я відразу додав і те, і інше, щоб цей же банер використовувати, наприклад, в myTarget. Ще у мене додано тут "6 +", це теж вимога від Яндекс.Директ, щоб на банерах з заходами була відмітка про вік.

Кнопка, яка буде рухатися

Ну і сама кнопка Ну і сама кнопка. Я її намалював, складається вона з фігури, яка малюється за допомогою інструменту Прямокутник з округленими кутами, швидка клавіша U. Намалював в тому ж кольорі, що і на сайті. І далі завдав текст "купити квиток" червоним кольором, як на сайті.

Ще у мене у прямокутника є ефект тіні (до речі, він є і у інших елементів цього банера - у тексту). Давайте перейдемо сюди і подивимося, що це за тінь. Я два рази клікнув по шару і потрапив в Стилі шару. І ось тут є параметр Тінь. Режим накладення Нормальний, непрозорість 100%, кут 90 градусів і зміщення 0. Через те, що така тінь застосована, з'являється ефект легкості, неначе об'єкт знаходиться ближче до глядача.

Як зробити анімацію в фотошоп нашої кнопки

Тепер у нас є всі об'єкти.

Що необхідно зробити, щоб створити просту анімацію?

Що необхідно зробити, щоб створити просту анімацію

Відкриваємо вікно Шкала часу

Для цього потрібно вибрати меню Вікно і поставити галочку Шкала часу. Ось якщо я зараз її зніму, я не зможу створювати анімацію кадру. Зараз я включу, і ви побачите, що у мене є два кадри. Другий видалю, і у мене є один кадр.

Якщо я так збережу, то у мене ніякої зміни не відбувається. Також тут я відразу виставив затримку 1 секунда. Справа в тому, що це вимоги Яндекс.Директ.

Якщо у нас відбувається анімація об'єкта з текстом, то цей текст повинен встигати читатися. Однією секунди цілком достатньо для прочитання тексту.

Далі у мене стоїть ще Постійно, щоб анімація крутилася постійно. Якщо у нас буде один раз, то анімація відбудеться тільки один раз.

Створюємо новий кадр

Для того, щоб створити наступний кадр, необхідно натиснути кнопку Новий кадр. І ми можемо на цьому кадрі просто прибрати, зробити невидимою кнопку. Тобто на одному кадрі у нас є кнопка, а на другому немає. І якщо я натисну відтворення, то вже наша анімація створена.

Складніша gif анімація кнопки

Але давайте ми створимо трохи складнішу анімацію. І для цього я на другому кадрі зроблю дублікат цієї кнопки. У групі Кнопка знаходяться шар з текстом і сам прямокутник-підкладка. Для цього я виберу групу Кнопка, натискаю правою кнопкою миші, вибираю Дублікат групи, погоджуюся, і у мене з'являється нова група Кнопка копія.

Зверніть увагу, я перебуваю на другому кадрі і приховую попередню кнопку.

Давайте зараз перейдемо в браузер, і я розповім, якого ефекту я хочу добитися Давайте зараз перейдемо в браузер, і я розповім, якого ефекту я хочу добитися. Ось перед вами банер, який повинен у нас вийде.

І ви бачите, що на першому кадрі є ефект легкості, а на другому створюється враження, що кнопка натиснута.

Як добитися ефекту на банері, що кнопка натиснута?

Переходжу в Adobe Photoshop, і переходжу в стилі шару прямокутника-підкладки групи Кнопка копія (подвійним кліком по шару) Переходжу в Adobe Photoshop, і переходжу в стилі шару прямокутника-підкладки групи Кнопка копія (подвійним кліком по шару). І замість Тіні я ставлю Внутрішню тінь і переходжу в настройки: режим накладення Нормальний, непрозорість 100%. Далі я роблю зміщення, таке щоб було помітно. 7 пікселів достатньо. І можна ще кут поміняти - зробимо 140 градусів, щоб тінь була збоку.

Тепер у нас на першому кадрі повітряна кнопка, а на другому натиснута.

Але погодьтеся, чогось їй не вистачає.

Для цього необхідно встати на шар з текстом в кнопці, вибрати інструмент переміщення, і я на клавіатурі натискаю стрілку Вниз. Таким чином, я знімаю текст вниз, натискаючи два рази. І ще два рази вправо.

Можна ще по одному пікселю додати. У нас тепер є два кадри, які крутяться постійно. Ми можемо перевірити, як це все працює, натиснувши кнопку Play.

Зберігаємо gif банер з анімацією

Щоб зберегти, необхідно вибрати Файл - Зберегти для веб - і з'являється вікно Щоб зберегти, необхідно вибрати Файл - Зберегти для веб - і з'являється вікно. Щоб у нас працювала анімація, необхідно вибрати формат GIF. Якщо ми виберемо формат JPEG або PNG, то наша анімація не буде працювати, і буде тільки перший кадр. Вибираємо GIF, можемо вибрати параметри повторів (постійно або одноразово - рекомендую обов'язково перевірити), і можемо подивитися тут, як працює анімація.

Все б добре, але в даному випадку ви бачите, що у нас GIF має великий розмір. Це пов'язано з тим, що розмір банера великий, через це вага нашого об'єкта дуже великий. В даному випадку я рекомендую його зберегти як JPEG, причому в якості 50, тоді його вага буде 104 КБ. А ліміт, нагадаю, 120 КБ, тобто ми входимо.

Але через те, що ми добре попрацювали в великому банері, ми тепер ці об'єкти можемо переносити в баннери меншого розміру, і там вже зможемо сміливо зберігати в GIF. Можете в цьому переконатися, коли попрацюєте. У підсумку коли ми його збережемо, цей банер ми вже можемо завантажувати собі в рекламну кампанію.

Як зробити рамку для банера?

Ще я б хотів відзначити такий момент, що у цього фону є обведення. Вона тут не дуже помітна, тому що є присутнім чорний колір, але в браузері видно, що фіолетова обведення є. Її необхідно зробити, рамка - це теж одна з вимог Яндекс.Директ.

Як її зробити?

Для цього переходите в фотошоп, вибираєте шар з фоном-картинкою, і якщо ви працюєте в іншому розмірі, вам необхідно вибрати рамку (інструмент Кадрування), і обрізати її за розміром документа Для цього переходите в фотошоп, вибираєте шар з фоном-картинкою, і якщо ви працюєте в іншому розмірі, вам необхідно вибрати рамку (інструмент Кадрування), і обрізати її за розміром документа.

Банери невеликі, тому об'єкт з фоном у вас буде, швидше за все, більше, ніж ваш банер. Тому його потрібно буде обрізати саме в тому розмірі.

Після того, як ви відріже, подвійним кліком викликаєте стилі шару і використовуєте параметр накладення Виконати обведення, виберіть Положення Всередині, виберіть колір, який вам необхідний, можете його номер вставити сюди в цифровому вигляді, і вибираєте розмір Після того, як ви відріже, подвійним кліком викликаєте стилі шару і використовуєте параметр накладення Виконати обведення, виберіть Положення Всередині, виберіть колір, який вам необхідний, можете його номер вставити сюди в цифровому вигляді, і вибираєте розмір.

Я думаю, більше 3 пікселів немає сенсу. Відмінно, зберігаєте. І тепер ви отримуєте на виході готовий банер, який можна використовувати.

Обов'язково зберігаємо вихідні в PSD форматі

Цей документ теж зберігаєте в форматі PSD, щоб в подальшому можна було внести зміни в шарах. Раптом захід перенесеться на годину, і щоб все це змінити, вам необхідний исходник. Логіку, я думаю, ви теж розумієте. Відмінно.

Ось таке відео про те , Як зробити банер (ви прочитали транскрібацію). Якщо воно вам сподобалося, то обов'язково ставте лайк, підписуйтесь на мій YouTube-канал , Тому що вас чекає ще багато цікавого відео. З вами був Денис Герасимов, бувай-бувай!

Підпишіться на YouTube канал

Що необхідно, щоб зробити анімований банер в фотошоп?
Куди додавати готові банери?
Що необхідно, щоб зробити анімований банер в фотошоп?
Куди додавати готові банери?
Що нам для цього необхідно?
Що необхідно зробити, щоб створити просту анімацію?
Як добитися ефекту на банері, що кнопка натиснута?
Як зробити рамку для банера?
Як її зробити?
IRC (Internet Relay Chat)