Як зробити рекламний банер в фотошопі

Привіт всім, сьогодні торкнуся таку тему зробити рекламний банер в фотошопі, я недавно вже писав подібний пост, сьогодні в принципі для деяких дана стаття буде і не новиною, але для інших, трошки відкрию очі   Мені пишуть люди про те, щоб якось докладніше все описати і показати, (я хочу зробити банер для сайту)

Привіт всім, сьогодні торкнуся таку тему зробити рекламний банер в фотошопі, я недавно вже писав подібний пост, сьогодні в принципі для деяких дана стаття буде і не новиною, але для інших, трошки відкрию очі

Мені пишуть люди про те, щоб якось докладніше все описати і показати, (я хочу зробити банер для сайту). Так ось сьогодні саме так і буде! Я в подробицях покажу що і як робиться.

У статті " Як зробити банер для сайту самому »Я говорив що в даній програмі« swishMax3 »можна робити також непогані банера, але є невелика АЛЕ ... При збереження банера, в форматі gif, програма swich зберігає в дуже великому розмірі, що для сайту не дуже добре, тому що буде банер довго вантажиться. У даній програмі можна створювати красиві фреш банера.

Я буду показувати на прикладі «Adobe Photoshop cs6» ви можете використовувати і 5, але я рекомендую версію по новіше. На сайті, безкоштовні легальні програми для комп'ютера російською http://programmybesplatno.com можна завантажити будь-яку програму,

Заходимо в програму, створюємо новий файл, я буду створювати звичайний банер з розміром 468 × 68, це стандартний розмір. Для початку покажу вам, який банер я буду робити:

Як ви бачите, все простенько і без наворотів, так як зараз чим простіше тим і не напружує очі, по стилю flat.

Отже створили новий файл з розмірами тепер потрібно все намалювати що вам потрібно. Щоб було легше, можна на папері намалювати що за чим буде йти, щоб в фотошопі тільки намалювати і зліпити все в купу.

Все описувати сенсу напевно немає, оскільки я записав відео яке тривалістю в 35 хвилин, з цього бажаю вам гарного перегляду і створювати красиві барннера для своїх сайтів.

Дякую всім за увагу, чекаю ваших коментарів.

наостанок новина

Ось буквально вчора купив собі дві нових рибки, навіть можна сказати не рибки а гіганти). Великі скалярии, ну і зняв для вас коротеньке відео з цього приводу, так що дивіться.

У кого є якісь питання задавайте !!!

Написано Євген Смецкой в ​​/ 7999 Views

IRC (Internet Relay Chat)