Як зробити ротацію банерів

Ротація банерів - це циклічна зміна рекламних банерів з метою внесення різноманітності в оформлення сайту і залучення уваги відвідувачів сайту до багатьох цікавих ідей, текстів, предметів і так далі.

Конкретний приклад: зробив сім клікабельних банерів і розмістив їх на сторінці Як зробити рекламний банер , А банер, провідний на сторінку Як зробити швидкий сайт , Помістив в хедері сайту - відразу на згадуваної сторінці помітив невеликий наплив відвідувачів, що є конкретною користю сайту.

Через тиждень замінив на банер, провідний на сторінку джерело . Буду спостерігати, до чого призведе ця заміна: зміни наочно видно на сайті лічильника HotLog в розділі Популярність сторінок, причому найбільш наочно на графіках. Джерело цікавить відвідувачів сайту більше!

Вручну раз на добу або раз в тиждень замінювати банер в хедері якось несолідно: треба шукати способи автоматизувати цей процес. Пошукав інформацію в Інтернеті, спробував різні способи, які виявилися неприйнятними по елементарним причин або непрацездатності, або складності освоєння.

Самий начебто просте і легкий спосіб - використовувати один з безлічі плагінів. Мені він не подобається, так як невиправдано подовжує код сайту, бо плагіни невиправдано переускладнений в претензії на універсальність, що ускладнює їх освоєння. Я взагалі намагаюся уникати використання плагінів , Мінімізують їх кількість і активують їх тільки при гострій необхідності.

Перетворювати працює HTML-код в JavaScript досить складно, тому вирішив самостійно написати фрагмент PHP-коду для вставки в файли footer.php і header.php

Щоб дарма не мучити хедер сайту і не ризикувати доступністю сторінок сайту, налагодження PHP-коду ротації банерів спочатку пробував вести на цій сторінці, використовуючи коди трьох клікабельних банерів зі сторінки Як зробити рекламний банер . Там вони все видно, а тут повинні були ховатися один за одним, змінюючись при наступному відвідуванні сторінки.

Остаточні результати спочатку будуть видні в футере сайту, потім в хедері сайту, а потім і в інших місцях сайту. Код з поясненнями опублікував в кінці цієї сторінки.

Спробував використовувати в HTML-коді цієї сторінки змішання режимів HTML і PHP - а воно не працює: WordPress калічить PHP-код.

Прийшов до висновку, що найкращим місцем для налагодження нового коду є самий кінець файлу footer.php безпосередньо над закриває тегом </ body>, бо іноді трапляються ситуації, при яких перестає працювати весь наступний код.

Продовжував експерименти, попутно освоюючи мови PHP і JavaScript. Процес налагодження ротації банерів йшов повільно, так ця проблема не була тоді пріоритетною.

Налагодив ротацію банерів в хедері і в футере сайту, що можете бачити на кожній сторінці сайту. Ось фрагмент коду, укладеного в коментарі і забезпечує ротацію:

<! - Ротація # 2 зосереджених банерів висотою 90-те пікселів і різної ширини ->
<Div>
<? Php
$ Ban = array (); <! - Задаємо масив і заповнюємо його зображеннями банерів ->
$ Ban [0] = '<a title=»Как зробити швидкий сайт» href=»http://ep-z.ru/stroitelstvo/sayt/kak-sdelat-byistryiy-sayt» target=»_blank»> <img class = "aligncenter» alt = »b0" src = "http://ep-z.ru/wp-content/banners/b0.jpg» width = »970" height = "90" /> </a> ' ;
...
$ Ban [5] = '<a href=»http://ep-z.ru/stroitelstvo/sayt/shablon/banners-onto-images» target=»_blank»> <img class = "aligncenter» alt = » »src =" http://ep-z.ru/wp-content/uploads/2014/04/Pr1130_90.jpg »/> </a> ';
echo $ ban [array_rand ($ ban)]; <! - Відображення випадково обраних банерів ->
?>
</ Div>
<! - Кінець ротації # 2 ->

Це найпростіший і ефективний спосіб забезпечити ротацію зосереджених банерів. У хедері сайту код поміщений відразу після відкриваючого тега <body ...>, а в футере сайту код вставлений поки що в двох місцях: над футером і під ним. Число банерів 22.05.2014 одно шести, що явно замало, бо іноді внизу поряд вискакують однакові банери. Незабаром збираюся довести число широких банерів до десяти, до двадцяти або навіть більше.

Щоб швидко наростити число банерів, 09.06.2013 ввів в число клікабельних банерів і девізи сторінок сайту. Вийшло 6-ть банерів і 9-ть девізів, тобто в сумі 15-ть. Буду намагатися, щоб число банерів збігалося з числом девізів, і постараюся варіювати колірну гаму банерів і девізів, щоб внести різноманітність в оформлення сторінок сайту.

Після того, як сторінка потрапила в кеш сервера хостингу, банери на ній не будуть змінюватися до тих пір, поки не буде проведена очистка кешу. За добу я кілька разів проводжу очищення кешу, тому сподіваюся на те, що заморожування банерів в кеші не встигне набриднути тим відвідувачам, хто приходить на сторінку повторно.

Ротацією банерів над текстом і під текстом кожної сторінки сайту, а також в правому сайдбарі ще не займався за непотрібністю. Упевнений, що ніяких особливих труднощів з цим не буде, потрібно буде тільки підготувати серію банерів для правого сайдбара і серію не надто широких банерів для розміщення під текстом всіх сторінок сайту.

Над текстом сторінок сайту банери розміщу ненадовго і тільки в порядку експерименту, бо вважаю, що там банерах не місце.

Контекстность банерів забезпечити буду не в змозі - нехай контекстними банерами займаються пошукові системи!

Складно буде вставити банери в середину тексту довгих сторінок, але якщо сильно закортить, можна буде вставити і туди, неабияк повозитися зі створенням відповідного скрипта.

Вважаю, що краще рекламувати сторінки свого сайту, ніж навантажувати сторінки сайту зайвими зовнішніми запитами, погіршуючи швидкісні показники сторінок сайту, і отримувати жалюгідні копійки від посередників типу Google і інших. До Яндексу це не відноситься, бо реклама від Яндекса є способом віддячити Яндекс за ту користь, яку Яндекс приносить сайту і мені особисто.

Ротація банерів дозволить з часом перейти на пряму рекламу, виключивши посередників, які забирають собі левову частку від розміщення реклами . Включив пряму рекламу в перелік послуг .

Запрошую всіх висловлюватися в Коментарях. Критику та обмін досвідом схвалюю і вітаю. У хороших коментарі зберігаю посилання на сайт автора!

І не забувайте, будь ласка, натискати на кнопки соціальних мереж, які розташовані під текстом кожної сторінки сайту.
І не забувайте, будь ласка, натискати на кнопки соціальних мереж, які розташовані під текстом кожної сторінки сайту продовження тут ...

IRC (Internet Relay Chat)