Банери в браузері, як прибрати? покрокове керівництво

  1. Тож почнемо. Банери в браузері, як прибрати? Пункт перший.
  2. Як видалити банери в браузері пункт другий. Очищаємо тимчасові файли.
  3. Банери в браузері, як прибрати? Пункт третій.
  4. Пункт четвертий. Перевірка безкоштовними утилітами
  5. Пункт п'ятий.
  6. Пункт 6, банери в браузері, як прибрати? Підміна ярлика браузера.

Всім привіт. Останнім часом все частіше приносять на чистку комп'ютери, у яких в браузерах Chrome, Opera, Mozilla, постійно спливають банери, в основному порнографічного характеру, причому на будь-яких сайтах і в будь-яких місцях екрану. При цьому закривається основний контент, а також травмується дитяча психіка від перегляду таких всіляких «ілюстрацій». Як же прибрати банери в браузері? У цій невеликій статті я покроково розповім що потрібно робити без основних подробиць.

Як же прибрати банери в браузері

Тож почнемо. Банери в браузері, як прибрати? Пункт перший.

Для початку потрібно скачати з офіційного сайту антивірусну утиліту AVZ і перевірити весь комп'ютер на наявність троянських програм і вірусів. Як це зробити зазначено в нашій статті Антивірусна утиліта AVZ . Дана утиліта допоможе знайти і знешкодити на комп'ютері SpyWare і AdWare модулі, вірусами та іншої комп'ютерної нечистю.

Як видалити банери в браузері пункт другий. Очищаємо тимчасові файли.

Шкідливі віруси і троянські програми зазвичай знаходяться в папках тимчасових файлів операційної системи, прописуються в папки профілю користувача і автозавантаження. У цьому пункті буде показано як автоматично почистити кеш браузера, папки з тимчасовими файлами за допомогою дуже корисною безкоштовної утиліти Ccleaner.

Не раджу проробляти операції, описані в пункті 2 цієї інструкції початківцям користувачам, які не мають досвіду роботи з реєстром, так як це може призвести до незворотних наслідків !!!

Отже завантажуємо утиліту з офіційного сайту (згодом викладу її в наш блог) і запускаємо.

Ви побачите ось таке меню і насамперед потрібно зайти в пункт «Очищення».

Ви побачите ось таке меню і насамперед потрібно зайти в пункт «Очищення»

Галки у вкладці Windows і вкладці Приложения можна залишити такими, як на скріншотах.

Галки у вкладці Windows і вкладці Приложения можна залишити такими, як на скріншотах

Головне в даній операції, як я вже говорив, очистити тимчасові файли операційної системи і кеш браузерів. Натискаємо кнопочку Аналіз, потім кнопочку Очищення. Готово, тимчасові файли видалені.

Далі заходимо в пункт меню Реєстр.

Натискаємо - Пошук проблем. Далі кнопку Виправити.

УВАГА! Вам буде запропоновано зробити резервну копію даних, завжди погоджуйтеся і зберігайте копію для випадку якщо щось піде не так при чищенні. Потім ви завжди зможете відновити первісний стан реєстру системи.

Вибираємо пункт меню Сервіс - видалення програм. Видаляємо всі програми, які здадуться вам дивними і які ви не встановлювали, що не мають Видавця у відповідному стовпці.

В меню Автозавантаження також перевіряємо видавців і прибираємо невідомі записи.

Банери в браузері, як прибрати? Пункт третій.

Знайдіть шляхом c: \ WINDOWS \ system32 \ drivers \ etc \ файл hosts. Скопіюйте його на всякий пожежний в будь-яку папку (зробіть резервну копію). Далі відкрийте файл будь-яким текстовим редактором, наприклад Блокнотом і подивіться що всередині. Оригінальний файл повинен виглядати ось так:

У разі, якщо присутні ще каки-то написи в зазначеному прямокутнику, їх слід видалити, завантажившись в безпечному режимі. Або в цій же папці c: \ WINDOWS \ system32 \ drivers \ etc \ є файл hosts.awl - це оригінальний файл hosts, його потрібно перейменувати в hosts і замінити пошкоджений вірусами файл.

Пункт четвертий. Перевірка безкоштовними утилітами

Для власного заспокоєння рекомендую також завантажити безкоштовні утиліти для перевірки ПК на віруси drweb cureit і Kaspersky Virus Removal Tool. Завантажити їх можна з офіційних сайтів. Вимкніть вбудований антивірус, якщо такий є і перевірте по черзі комп'ютер даними утилітами.

Пункт п'ятий.

Оновлення або купіть надійний антивірус, а краще комплексне рішення для захисту комп'ютера з файловим антивірусом, вбудованим веб-контролем і контролем активності програм. Практика показує, що поява банерів в браузерах і на робочому столі говорить про те, що комп'ютер або не мав належного програмного забезпечення, для захисту від вірусів. Або ліцензія на нього була прострочена і бази не оновлені. Періодично стежте за захистом, щоб не втратити дані і працездатність системи.

Пункт 6, банери в браузері, як прибрати? Підміна ярлика браузера.

Якщо всі попередні пункти виконані, але в браузері все також красується банер, придивіться до ярлику на робочому столі.

Закрийте браузер, клацніть правою кнопкою по ярлику вашого браузера, наприклад Chrome, виберіть пункт меню властивості. У пункті об'єкт ви побачите шлях до виконуваного файлу c: \ Program Files \ Google \ Chrome \ Application \ chrome.exe, а далі можливий запис на шкідливий сайт.

exe, а далі можливий запис на шкідливий сайт

Якщо ви побачили такий напис - негайно видаліть цей ярлик і зробіть новий з папки з програмою!

Ось власне і все пункти, про які хотів розповісти. Все вийшло коротко, так як якщо розписати докладніше кожен пункт, то інструкція вийде ну дуже вже велика за обсягом. На все добре, задавайте питання в коментарях, допоможу чим зможу.

Банери в браузері, як прибрати?
Банери в браузері, як прибрати?
Пункт 6, банери в браузері, як прибрати?
Як же прибрати банери в браузері?
Банери в браузері, як прибрати?
Банери в браузері, як прибрати?
Пункт 6, банери в браузері, як прибрати?
IRC (Internet Relay Chat)