Банери-вимагачі або Windows заблокований

  1. Сервіс розблокування комп'ютерів від Dr Web
  2. Видалення банерів і розшифровка файлів від Касперського

Що робити, якщо заблокований Windows Що робити, якщо заблокований Windows? Це питання може з'явитися у користувача, коли він включає комп'ютер, і замість свого робочого столу бачить баннер-вимагач з написом Windows заблокований, а нижче пропозицію відправити СМС для розблокування.

Звичайно ж, СМС посилати не варто Звичайно ж, СМС посилати не варто. По-перше, з Вашого телефону знімуть гроші, по-друге, немає ніякої гарантії, що слідом за цим банером не буде іншого банер, з такою ж пропозицією, а після нього третій, і так далі. Та й заохочувати зловмисників, годувати їх грошима. теж не хочеться. Але як бути? Вихід є.

Для розблокування операційної системи можна скористатися одним з двох безкоштовних сервісів: від компанії Dr Web і від Лабораторії Касперського.

Розберемося по порядку, як з ними працювати.

Сервіс розблокування комп'ютерів від Dr Web

Спочатку перепишіть з банера, яку СМС вони вимагають відправити, і на який номер, або на який гаманець вони хочуть, щоб відправили гроші. Після цього заходите на незаблокованому комп'ютері за посиланням:

І вводите номер гаманця, або номер телефону, на який потрібно переслати гроші. або відправити СМС. Натискаєте на кнопку Шукати коди. В результаті з'явиться картинка банера, а праворуч код розблокування. Цей код вводите в банер на заблокованому комп'ютері.

Якщо такий телефон, або гаманець, не знайдений. можна спробувати знайти банер по зображенню.

Кодів може бути кілька. Якщо це так, але потрібно переписати їх все, і вводити один за іншим, поки банери не будуть прибрані.

Може додаватися також інструкція, яку потрібно обов'язково прочитати, і виконати всі необхідні дії.

Якщо вилікувати комп'ютер все одно не вдається, то тоді потрібно використовувати завантажувальний диск Dr.Web LiveCD, або завантажувальний флешку Dr.Web LiveUSB. Завантажуєте їх на диск, або на флешку, і використовуєте на своєму комп'ютері. На сервісі Ви знайдете також інструкції щодо їх застосування.

На замітку: ці завантажувальні диск або флешка також використовуються, коли заражений комп'ютер взагалі не завантажується.

Видалення банерів і розшифровка файлів від Касперського

Заходьте на сервіс Касперського за посиланням:

За допомогою нього можна видалити ті банери, які не мають кодів розблокування.

У розділі Як прибрати банер натискаєте на посилання Як використовувати, і читаєте інструкцію. Завантажуєте потрібний Вам образ утиліти, і записуєте його на диск, або на флешку.

Далі дієте за інструкцією.

На той випадок, коли заражений комп'ютер взагалі не завантажується, можна використовувати не тільки диски і флешку від Dr Web, але і диск від Касперського Kaspersky Rescue Disk.

Щоб його знайти, натискаєте на посилання Як використовувати, тільки тепер в лівому меню вибираєте Боротьба з вірусами Щоб його знайти, натискаєте на посилання Як використовувати, тільки тепер в лівому меню вибираєте Боротьба з вірусами. Знаходьте пункт Не можу видалити вірус з допомогою Антивірусу Касперського. Що робити? Натискаєте на нього. Там буде посилання на Kaspersky Rescue Disk 10. Клікаєте по ній, і завантажуєте собі.

Далі вже, клікаючи в лівому меню пункти Статті по продукту, Файли і інформація, Усунення збоїв в роботі, дивіться, як цей диск використовувати.

Більш докладні відомості Ви можете отримати в розділах "Всі курси" і "Корисністю", в які можна перейти через верхнє меню сайту. У цих розділах статті згруповані за тематиками в блоки, які містять максимально розгорнуту (наскільки це було можливо) інформацію з різних тем.

Також Ви можете підписатися на блог, і дізнаватися про всі нові статтях.
Це не займе багато часу. Просто натисніть на посилання нижче:
Підписатися на блог: Дорога до Бізнесу за Комп'ютером

Проголосуйте та поділіться з друзями анонсом статті на Facebook:

Але як бути?
Що робити?
IRC (Internet Relay Chat)