Банери вимагачі: як з ними боротися?

  1. Як видалити банер здирник якщо інтернет не працює?

Останнім часом, в інтернеті стало багато всіляких вірусів . Вони стали трансформуватися і ховатися за всілякими речами. Одним з них, є рекламний банер здирник, який з'являється на екрані Вашого комп'ютера, і вимагає відправити SMS з якимось кодом на невідомий номер. Останнім часом, в інтернеті стало багато   всіляких вірусів

який вимагає банер

Натомість на ці дії, він обіцяє зникнути і розблокувати комп'ютер. Часто це обманний хід, на який більшість недосвідчених користувачів довірливо купуються, відправляють зі свого мобільного телефону SMS-ки, і витрачають гроші. Банер іноді на превеликий подив зникає, але це відбувається вкрай рідко, і грошей іде досить багато. Як з цим боротися? Про це і піде мова.

Найпершим справою, потрібно розібратися, що це за програма, так нахабно вимагає грошей. Якщо це звичайний банер, розташований на сайті, рекламного образу, то його можна просто проігнорувати. Це звичайні прохання поповнити рахунок. Якщо ж це повідомлення з'являється на екрані Вашого монітора, точніше, на робочому столі, або навіть при відключеному інтернеті, а вже тим більше при завантаженні операційної системи - це вірус. Причому вірус досить противний. Він блокує всі програми, і приховує робочий стіл. Для користувача, який не розбирається в комп'ютері досить добре, це перший крок до паніки. Але не варто засмучуватися. Як і загроза є і захист від банерів вимагачів.

Як і загроза є і захист від банерів вимагачів

Ефективний захист від блокувальників

Такий захист надають багато сайтів, обіцяючи вилікувати Ваш комп'ютер. Але система лікування така складна, і вихід в інтернет часом неможливий, так що це дуже складно реалізувати. Тому пропонується реальна система по лікуванню таких вірусів на практиці.

1. Переконайтеся, що програма вимагає відправити SMS дійсно вірус. Якщо ви не в інтернет браузері, і віконце вилізло на робочому столі, то це так.

2. Тепер потрібно перевірити, що можна зробити. Якщо є доступ в інтернет і до програм, то все добре. Діємо далі.

3. Викачується останній антивірус, для цих цілей рекомендується CureIt.exe (програмний продукт від Доктора Web'a).

exe (програмний продукт від Доктора Web'a)

Доктор веб curelt

4. Можна використовувати Касперський 12 версію. Разом з антивірусом, скачується останнім його оновлення. Все це встановлюється, і комп'ютер проходить сканування. Як правило, вірус перебувати і віддаляється.

Як правило, вірус перебувати і віддаляється

Сканування програмою Касперський 12

5. Якщо це не допомогло, можна скористатися іншим методом. Необхідно відвідати http://antonkozlov.ru/support.kaspersky.ru/viruses/deblocker цей сайт або йому подібний http://antonkozlov.ru/www.esetnod32.ru/.support/winlock/. Як ввести свій номер шахраїв і слова (якщо є), згенерує вам код, введення якого вилікує Ваш комп'ютер. Так само на цих сайтах є інші можливі обходи.

Видалення банера з робочого столу через сервіс Касперського

Як видалити банер здирник якщо інтернет не працює?

В цьому випадку слід виконати всі ті ж дії, на працюючому комп'ютері. Якщо немає такої можливості, або все що написано вище не допомогло, є один, але найвірніший спосіб для вирішення цієї проблеми. Потрібно перевстановити Windows на Вашому персональному комп'ютері. Це ускладнюється тим, що втрачається інформація на комп'ютері, але разом з нею і віруси. Але не все так просто. Насправді, навіть при перевстановлення Windows, слід насамперед встановити антивірус, і зробити повне сканування комп'ютера. Часто віруси знаходяться в папках, які заховані глибоко в файлах.

Бувають такі випадки, що банери здирники - це прості скрипти, які спливають на сторінках в інтернеті. Позбутися від них теж можна і дуже просто. Для цього, необхідно правильно налаштувати свій браузер. Заходьте в настройки браузера , Шукайте інструменти. Знайшовши вкладку сторінки, відключаєте флеш і всі додаткові скрипти, які так само вантажать комп'ютер. Тепер на сторінках немає ніякої реклами, інтернет працює швидше.

Виникнення банерів вимагачів помічено досить давно. Такі програми розраховані на простодушний народ інтернету, який вірить і лякається зловмисників. А вони в свою чергу, заробляють чималі гроші на цьому. Але від цього можна вберегтися.

  1. На персональному комп'ютері завжди повинен стояти найсвіжіші антивірус з останніми оновленнями.
  2. Відвідування сайтів повинно бути обережним. Мається на увазі, що не варто відвідувати сайти з сумнівним змістом, адже сайти, наприклад, з порнографічним змістом особливо заражені вірусами. Так само вірусів багато в соціальних мережах, так як там дуже багато довірливих користувачів.
  3. Завжди читати спливаючі вікна, перш, ніж на них погоджуватися чи ні.

Ці прості дії, допоможуть простому користувачеві уберегти свій комп'ютер від вірусу або шахраїв, які намагаються вкрасти інформацію або гроші. Важливо розуміти, що жоден банер здирник не здатний завдати шкоди комп'ютеру, і лікуватися на ура. Тому відправка SMS - це найдурніший вчинок в даній ситуації. Маючи комплект перерахованого «зброї» з ними можна вести ефективну боротьбу.

Як видалити банер здирник якщо інтернет не працює?
Як з цим боротися?
IRC (Internet Relay Chat)