Банерна реклама

Переглядів: 9275

Опис: Партнерська програма PROPELLERADS працює по всьому світу (включаючи Росію) Опис: Партнерська програма PROPELLERADS працює по всьому світу (включаючи Росію). Пропонують величезну кількість рекламних форматів, в тому числі clickunder, банери і рекламу в відеороликах. Ціни цілком прийнятні, платять в доларах. З партнеркою на сьогоднішній день співпрацює величезна кількість сайтів, наприклад, за форматом clickunder можливо до 30 мільйонів переходів на добу. А для банерної реклами - до 200 мільйонів показів, при цьому середній CTR 2%.

Реєстрація: Зареєструватися в Propellerads.com

Детальніше...

Переглядів: 7446

Опис: HILLTOPADS - це рекламна мережа, де бажаючі можуть монетизувати мобільний і десктопний трафік з власних сайтів або арбітражу по CPA, CPC і CPM моделям Опис: HILLTOPADS - це рекламна мережа, де бажаючі можуть монетизувати мобільний і десктопний трафік з власних сайтів або арбітражу по CPA, CPC і CPM моделям. Сервіс працює з 2014 року, а головний офіс компанії знаходиться в Лондоні. Для арбітражніков, власників майданчиків і рекламодавців тут доступний гнучкий таргетинг трафіку по часу, географії, типам пристроїв, ключовими словами, браузерам і ОС, а також поділ інтернет-трафіку за джерелами: Wi-Fi або мобільний оператор. Є можливість налаштувати ретаргетінг.

Щоденний охоплення реклами - більше 150 млн показів для всіх форматів. В основному переважає зарубіжний трафік, але є і RU-трафік. Пропонують рішення по обходу adblock. Працюють на власній платформі. Приймають трафік різних тематик і все ГЕО.

Реєстрація: Зареєструватися в Hilltopads.com

Детальніше...

Переглядів: 6474

Опис: Найпопулярніша рекламна мережа для цих рекламних форматів Опис: Найпопулярніша рекламна мережа для цих рекламних форматів. Відвідуваність сайту цієї партнерки не менше 40 тис. Чоловік на добу! З ними співпрацюють найбільш популярні сайти, які для монетизації вважали за краще використовувати даний формат реклами. Топові вебмастера заробляють 20-50 рублів за 1000 показів банера. Все додаються сайти проходять предмодераціі - це радує)) З'явився формат мобільний редирект.

Правила участі: Приймають якісно наповнені сайти з відвідуваністю від 500 хостів на добу, має бути більше 3-х переглядів на людину (можливі виключення), викуповують трафік з Росії і країн Європи, Америки, Канади, Латинської Америки, Азії. Чи не візьмуть сайти: порушують законодавство, які завантажили віруси, присвячені заробітку в мережі. Якщо ваш сайт не пройшов модерацію - виправляйте помилки і відправляйте на повторну.

Формат реклами: Clickunder (bodyclick), Slider-банер (Adspot), класичні банери (Flash), відеореклама, мобільна реклама та формати з можливістю створити сайт онлайн-кінотеатру з нуля

Виплати: Мінімальна сума для виплати - 25 рублів. Виплати проводяться два рази на місяць в період з 10 по 15 і з 15 по 20 числа. Замовлення виплат здійснюється з 1 по 9 і з 21 до 1 числа включно. Платять на гаманці: WMR; WMZ; Qiwi; Яндекс гроші.

Реєстрація: Зареєструватися в Advmaker.ru

Детальніше...

Переглядів: 6214

Опис: ADVERTUR - партнерська програма від команди Profit-Partner, відповідно якість реклами, ставлення до клієнтів і дохід з сайту - все тримається на дуже високому рівні Опис: ADVERTUR - партнерська програма від команди Profit-Partner, відповідно якість реклами, ставлення до клієнтів і дохід з сайту - все тримається на дуже високому рівні.

Вебмайстрам пропонують заробити на сайті, розміщуючи банерну рекламу (всі популярні формати). За рахунок використання RTB-технологій відвідувачам буде показана найбільш дорога реклама, що дозволить збільшити дохід в рази. Крім того дають безкоштовні консультації по СЕО, розміщення рекламних блоків (підвищення конверсії) та встановлення коду.

Реєстрація: Зареєструватися в Advertur.ru

Детальніше...

Переглядів: 5997

Опис: Нова рекламна мережа, працювати почали з червня 2014 року Опис: Нова рекламна мережа, працювати почали з червня 2014 року. Пропонують 5 рекламних форматів для реклами і заробітку на сайті: Топлайн і Боттомлайн (спливаючі смужки вгорі і внизу сайту), куточок, Слайдер і Message банер (імітація повідомлення в соцмережах). Мінімальна заявлена ​​вартість переходу для вебмастера - 20 копійок. Для сайтів з якісним трафіком вартість переходу вище.

Реєстрація: Зареєструватися в Ginads.com

Детальніше...

Переглядів: 4154

Опис: Представляють тизерну і банерну рекламу Опис: Представляють тизерну і банерну рекламу. Приймають сайти з еротичним змістом. Платять від 40 копійок за клік по тизер.

Правила участі: Від 500 унікальних відвідувачів на добу. Трафік з Росії не менше 60%. Наявність лічильника з відкритою статистикою (або надати пароль). Сайти на безкоштовному хостингу приймаються на розсуд модератора.

Формат реклами: Тізерна реклама, банери, slider-банер, click-under

Виплати: Мінімум для виплати - 100 рублів, платять за запитом 2 рази в місяць.

Реєстрація: Зареєструватися в Adhub.ru

Детальніше...

Переглядів: 3510

Опис: KADAM - джерело трафіку, який пропонує своїм клієнтам 7 видів реклами, серед яких тизери, банери, clickunder, відео та ін Опис: KADAM - джерело трафіку, який пропонує своїм клієнтам 7 видів реклами, серед яких тизери, банери, clickunder, відео та ін. Працюють тільки з якісними сайтами, що забезпечує високий CTR і відсоток конверсій для рекламодавців.

Є можливість налаштувати рекламну компанію з оплатою за кліки (CPC), покази (CPM), або за конверсії (Kadam Smart Ads). KSA дозволяє отримувати безкоштовний трафік або створити автоматизовану Рекламну Кампанію, яка буде оптимізуватися на автопілоті. Потрібно тільки поставити потрібні налаштування.

Окрему увагу варто відзначити в статистиці. Пробивши і ефективність по кожному майданчику видно відразу і в одному місці. На даний момент з ними співпрацюють понад сотню тисяч майданчиків і мобільних додатків по всьому світу. Активно заходять тизери та банери під десктопні та мобільні пристрої. Після недавнього оновлення всередині системи, значно підвищилася якість трафіку, про що говорять практично всі рекламодавці.

Для арбітражніков доступна вітрина офферу на якій публікуються тільки ті оффер, які Kadam перевіряє особисто на своєму трафіку, з уже налаштованої аналітикою, кейсами та креативу.

Реєстрація: Зареєструватися в Kadam.net

Детальніше...

Переглядів: 1902

Опис: MOBSTER - рекламна мережа, яка працює з мобільним (веб-браузери) і десктоп трафіком шляхом розміщення банера на сайтах Опис: MOBSTER - рекламна мережа, яка працює з мобільним (веб-браузери) і десктоп трафіком шляхом розміщення банера на сайтах. Немає підписок і іншою шкідливою реклами, тому про санкції з боку пошукової мережі можна не переживати.

Трафік міжнародний, СНД близько 80%. Розмір прибутку залежить від тематичної спрямованості ресурсу і якості трафіку. Надаються кілька рекламних форматів. Наприклад, мобільний Sticker Bottom не вимагає додаткового місця на сайті і не дратує користувача, тому вже встиг полюбиться партнерам.

Технічні особливості форматів: адаптація під розмір і орієнтацію екрану, підтримка основних touch-подій, оптимізація навантаження на CPU, адаптація з урахуванням PPI пристрою. Націлювання: місце розташування (країна, область, місто), тимчасові проміжки, пристрої та операційні системи, виробник і модель пристрою. Налаштування геотаргетинга не вимагає участі вебмастера, не потрібна TDS. Реферальная програма - 5% доходу з трафіку залучених вебмайстрів.

Реєстрація: Зареєструватися в Mobster.agency

Детальніше...

Переглядів: 1457

Опис: UNGADS - це міжнародна рекламна мережа, яка працює за схемою CPM - оплата за кожну 1000 показів оголошення Опис: UNGADS - це міжнародна рекламна мережа, яка працює за схемою CPM - оплата за кожну 1000 показів оголошення. Формат промо-матеріалів - банери і popunder, а також мобільний пуш-ап, прямі посилання, реклама на всю величину екрану смартфона. У мережі зареєстровано більше 500 тисяч вебмайстрів. Доступні майданчики з трафіком з 190 країн і 6 континентів.

Трафік розподіляється по тематиках: ігри, гемблінг і беттинг, eCommerce, програмне забезпечення, мобільні додатки, дейтинг і інші. Крім теми рекламодавець може вибрати, користувачам яких пристроїв показувати рекламу і з яким типом інтернет-з'єднання (wi-fi, 3G), в який час дня і дні тижня.

Реєстрація: Зареєструватися в Ungads.com

Детальніше...

Переглядів: 1160

Опис: ADCASH - велика міжнародна рекламна мережа (в компанії працює близько 200 чоловік в 18 країнах світу) для заробітку на сайті будь-якої тематики, а також на відео-порталі або мобільному додатку Опис: ADCASH - велика міжнародна рекламна мережа (в компанії працює близько 200 чоловік в 18 країнах світу) для заробітку на сайті будь-якої тематики, а також на відео-порталі або мобільному додатку. Пропонують величезну кількість найпопулярніших на сьогоднішній день форматів реклами, які дозволяють монетизувати як веб-трафік, так і мобільний трафік. Використовують власний движок для показу найбільш актуальною реклами. Є способи захисту від блокувальників реклами Adblock.

Рекламодавцям пропонують кілька варіантів оплати реклами: за кліки CPC, за покази CPM, за перегляди відеороликів. Є докладні націлювання: ГЕО, браузери, ОС, інтереси аудиторії, ключові слова, ретаргетінг.

Реєстрація: Зареєструватися в Adcash.com

Детальніше...

Переглядів: 871

Опис: MAXTARGET - партнерська програма, що працює з сервісом SEOPULT Опис: MAXTARGET - партнерська програма, що працює з сервісом SEOPULT. Код цієї програми виводить ваші коди Яндекса або Google, і навіть у разі відсутності рекламодавця ви отримуєте дохід на цих майданчиках.

Вебмайстрам пропонують заробити, розміщуючи класичні розміри банерної реклами - 240х400, 300х250, 728х90. Також для спрощення верстки завжди можна вивести адаптивний блок реклами, найбільш звичний по Google або Яндексу. Гроші нараховуються за пошуковий трафік, оплата за моделлю CPM - до 200 руб. за 1000 показів. Показ - кожен перегляд сторінки відвідувачем з пошукових систем Яндекс або Google.

Реєстрація: Зареєструватися в Maxtarget.ru

Детальніше...

Переглядів: 712

Опис: ADFORCE - банерна рекламна мережа Опис: ADFORCE - банерна рекламна мережа. Вебмайстрам платять за 1000 показів встановленого на сайт банера (CPM). CPM розраховується системою в автоматичному режимі і залежить від якості трафіку партнера. В середньому за 1000 показів нараховується від 15р. Надають статистику по доходу і показам.

Пропонують такі формати банерів: Miner (за допомогою цього коду користувач буде Майні криптовалюта для власника сайту в фоновому режимі), Flash-банер, Vk-message (оголошення невеликого розміру, що з'являється в лівому нижньому кутку), Slider-банер (що спливає інтерактивний банер) , Clickunder (другорядне вікно з сайтом рекламодавця, що відкривається після кліка користувача по будь-якій точці ресурсу), Відеоролик (демонструється на плеєрі перед переглядом ролика).

Реєстрація: Зареєструватися в Adforce.team

Детальніше...

Переглядів: 73

Опис: RtbSape - топові рекламодавці Росії і всього СНД в одному місці Опис: RtbSape - топові рекламодавці Росії і всього СНД в одному місці. Пропонують 15 рекламних форматів, серед яких два варіанти відеобанера, три варіанти мобільних банерів і десять найпопулярніших форматів для десктопів.

Платять за CPM. Середній дохід за покази банерів на робочому столі становить 10-15 рублів. Мобільні банери - 12-14 рублів. Формат відео - від 50 рублів.

За даними партнерської програми, вони викуповують практично 100% трафіку сайту. Сумарно, в місяць викуповують більш 1 000 000 000 показів у 25 000 вебмайстрів. Працюють з 2008 року. Більш 10 000 рекламодавців, серед яких 15 дійсно гіганти: Criteo, Between, OTM, Republer, Targetix, AdRiver та ін.

Реєстрація: Зареєструватися в RtbSape.com

Детальніше...

IRC (Internet Relay Chat)