баннера

  1. банера

банера

Баннера - найдешевший, і в той же час один з найефективніших видів зовнішньої реклами. Реклама на банерах вигідно відрізняється від інших типів зовнішньої реклами швидким виготовленням та монтажем. Завдяки сучасним технологіям виготовлення банерній тканині та повнокольорового широкоформатного друку можливе виготовлення банерів будь-якого розміру і складності. Швидке виготовлення і простота установки, а також стійкість банерів до атмосферних і температурних впливів, дозволяють розміщувати ці рекламні носії на вулицях міста на будь-який термін - від однієї-двох тижнів до багатьох місяців.

П реімущества реклами на банері:

- Велика рекламна поверхня .

- Зниження витрат на зовнішню рекламу.

- Можливості розміщення будь-якого зображення на банері. Талановитий дизайнер може залучити максимальну кількість замовників.

- Можливості провести монтаж практично на будь-який фасад.

- Можливості частої заміни рекламної інформації на банерній конструкції.

Основні варіанти використання банерів:

Лицьова частина рекламних світлових коробів. Найпоширеніший спосіб виготовлення вивіски -натяжка банерній тканині (вінілу) на лицьову частину вивіски. Це ефективний і відносно недорогий вид реклами Є варіанти виконання рекламної вивіски для вуличних умов експлуатації і для приміщення. Даний тип рекламної вивіски також можна додатково підсвітити прожекторами / неоном або світлодіодними стрічками.

Панно (Брандмауер). Один з найпоширеніших варіантів конструкцій. Цей вид банерів не має власної задньої стінки і закріплюється на фасаді за допомогою люверсів і рами. Найчастіше вживана технологія монтажу середніх і великих банерних полотен - монтаж банера на трубах. Особливість банерних конструкцій, що споруджуються із застосуванням даної технології, полягає в застосуванні баннерного полотна з кишенями по периметру, в які заводиться металева труба, яка, в свою чергу, розтягує полотно за допомогою системи натягу і кріплення банера.

Псевдо фасад. Це банерна установка, виготовлена ​​з металоконструкцій, який кріпиться до фасаду будівлі, і натягнутого полотна. На банері друкується зображення фасаду, візуально схожого з реальним фасадом. Як полотна може використовуватися вінілова тканина (в нежитловому будинку) або сітка (в житловому будинку). Сітка пропускає більше повітря і світла, але має меншу вітрове навантаження.

Перетяжки. Такі банера є одним з найбільш популярних і ефективних рекламних засобів, що пояснюється його найбільш вигідним місцем розташування. На відміну від інших рекламних носіїв, перетяжки знаходяться в полі прямої видимості водіїв, так як встановлюються безпосередньо над проїзною частиною. Такі рекламні засоби кріпляться до фасадів будівель або до стовпів за допомогою системи тросів. Найчастіше перетяжки використовуються в інформаційних цілях, для анонсування заходів, акцій і концертів, а також під час проведення комплексних рекламних кампаній в підтримку нового продукту або розпродажі.

IRC (Internet Relay Chat)