Безкоштовне створення банерів для сайту в онлайн сервісах

  1. Що таке банер?
  2. створення банерів
  3. Безкоштовне створення банерів в онлайн сервісах

Як користувачеві Інтернету вам кожен день доводиться бачити рекламні банери, подобається вам це чи ні Як користувачеві Інтернету вам кожен день доводиться бачити рекламні банери, подобається вам це чи ні. Реклама впевнено заповнила інтернет-простір, зі сторінок буквально кожного сайту на нас дивляться барвисті і затягають банери.

Щодня в мережі з'являються тисячі нових сайтів, і в якийсь момент часу у кожного з їхніх авторів виникає питання: як зробити банер для сайту?

Створення банерів вимагає серйозного ставлення, тому що красивий рекламний блок - це візитка сайту, і солідність в іміджі!

Часто відвідувачі вперше потрапляють на сайт, переходячи по рекламному банеру, ведучому на цей сайт. Безпосередньо по банеру складається перше враження про сайт і рекламній пропозиції, що безумовно впливає на рішення користувача клікнути на банер і перейти на сайт рекламодавця.

Що таке банер?

Інтернет-банер являє собою текстовий блок або графічне зображення, частіше анимированное, яке є посиланням на рекламований сайт. Звичайні відвідувачі мережі, які не мають власного сайту, часом негативно відносяться до банерів (як втім і будь-якого іншого виду реклами). А ось для власників інтернет-бізнесу банерна реклама - це спосіб залучення відвідувачів на сайт і формування свого іміджу. Банер для них до сих пір залишається популярною формою реклами та активно використовується в розвитку бізнесу.

Банери використовують не тільки для власної реклами, але і як спосіб отримання прибутку. Користувачі, що мають сайт в інтернеті, розміщують рекламні банери на своїх сайтах, це можуть бути і бізнес-сайти, і некомерційні ресурси. Хоча все ж банерна реклама поступається в ефективності багатьох видів інтернет-реклами, банер проте є затребуваним носієм реклами, який використовує практично кожен сайтовладелец.

Залежно від способу створення виділяють різні види банерів - jreg, gif, flash і ін. Банер може бути статичним або анімованим. Найчастіше використовують анімацію оскільки її ефективність набагато вище. Розміри банера, його ширина і висота в пікселях, в принципі, нічим не обмежені. Однак існують загальноприйняті формати банерів, яких дотримуються більшість сайтовладельцев.

створення банерів

Створення банерів насправді є завданням досить простий, і вирішити її можна кількома шляхами:

  • Замовити банер у фахівців
  • Створити банер в фотошопі або іншому графічному редакторі
  • Скористатися програмою для створення банерів
  • Зробити банер онлайн, використовуючи безкоштовний онлайн сервіс

У першому випадку виготовлення банерів, природно, буде коштувати грошей. Вартість невелика і може починатися від декількох сотень рублів. Головне в цьому варіанті - знайти гідного фахівця, який зможе якісно втілити ваші ідеї.

У другому випадку створення банерів зажадає від вас вміння працювати в програмі фотошоп. Якщо таких знань немає, то можна спробувати освоїти цю програму, і вона стане в нагоді вам ще не раз.

Наступний спосіб дуже простий: зробити рекламний блок допоможе спеціальна програма для створення банерів. Подібних програм досить багато, їх можна знайти на сайтах, що пропонують софт. Мінусом в даному випадку є необхідність завантажувати та встановлювати саму програму, так і кінцевий результат не завжди відповідає очікуванням.

Безкоштовне створення банерів в онлайн сервісах

Найлегший спосіб - скористатися безкоштовним сервісом і самому зробити банер онлайн. Цей варіант підійде всім, хто не бажає віддавати гроші фахівцям, хто не має навичок роботи в фотошопі, хто не хоче шукати і завантажувати спеціальні програми для створення банерів.

В онлайн сервісі від вас буде потрібно відредагувати готовий шаблон під свої запити і завантажити банер, що вийшов в результаті ваших дій. При цьому ви отримує свій банер безкоштовно!

Сервіс створення банерів BannerFans   - англомовний ресурс з багатомовним інтерфейсом, включаючи російську Сервіс створення банерів BannerFans - англомовний ресурс з багатомовним інтерфейсом, включаючи російську. Доступні формати банерів: png, jpg і gif. Підтримка кирилиці дає можливість використовувати російські букви в тексті, що є безумовним гідністю цього сервісу. Переміщення тексту по банеру в режимі drag'n'drop (перетягуючи мишкою). Детальніше

Що таке банер?
Що таке банер?
IRC (Internet Relay Chat)