Blog Everad

Чи не фотошопом єдиним.

У конструкторі можна виготовити цифровий матеріал для реклами, анімаційної листівки, анімованого банера, зображення для веб-сайту, виготовити банери для рекламної кампанії, вітальні зображення і багато іншого.

Можна використовувати як свої матеріали так і предзагруженной:

 • Зробити фон - (завантажити картинку або вибрати з набору в конструкторі);
 • Написати текст (слогани);
 • Завантажити свій логотип;
 • Створити кнопку;
 • Отримати банер і код в свій особистий кабінет (без будь-яких обмежень).

Сервіс BannerBoo - зручний інструмент для всіх, хто хоче швидко зробити професійний анімований HTML5 банер, в рази знизивши його вартість.

 • Застосовуйте готові шаблони і елементи графіки (іконки, кнопки, логотипи);
 • Одним натисканням додавайте анімацію і використовуйте ефекти для гіф-зображень;
 • Завантажуйте власну графіку.

Ви зможете розмістити матеріали в хмарі і в будь-який момент внести правки в макет. Готові банери інтегруйте на сайт у вигляді коду - сторінки будуть відображатися на планшетах, смартфонах і інших гаджетах.

Конструктор банерів Canva надає на вибір безліч приголомшливих макетів банерів для соціальних мереж, Etsy, eBay, електронних листів і багато чого іншого. Вам потрібно лише вибрати зображення, шрифти та кольори на свій смак, щоб створити професійний банер за лічені хвилини.

Всі банери автоматично форматуються під потрібні розміри на кожній платформе.Іспользуйте власний розмір банера або візьміть готові шаблони під Twitter, Facebook, Pinterest, Tumblr і багато іншого.

Іспользуйте власний розмір банера або візьміть готові шаблони під Twitter, Facebook, Pinterest, Tumblr і багато іншого

Простенький онлайн редактор банерів, в якому є все необхідне: установка стандартних і користувальницьких розмірів, функції роботи з текстом, кольором і графічними об'єктами, можливість завантаження зображень з комп'ютера. При створенні макета банера ви можете скористатися добіркою картинок з безкоштовного клипарта і фотографій з платного фотостоку.

Також є великий набір готових шаблонів від простого банера, до плаката або наклейки.
Також є великий набір готових шаблонів від простого банера, до плаката або наклейки

Максимально простий онлайн-конструктор, де можна моментально створити необхідний банер докладаючи мінімум зусиль. Онлайн конструктор банерів Дозволяє визначитися:

 • З формою і величиною банера;
 • Видом і розміром шрифту;
 • Кольором і товщиною кордону;
 • Наявністю або відсутністю візуальних ефектів.

Крім того, ви можете вибрати або одноколірний фон, або завантажити власне зображення. Застосувати налаштування просто - для цього достатньо натиснути або помаранчеву кнопку праворуч, або комбінацію клавіш CTRL + Z. Підсумком двохвилинній роботи з онлайн конструктором банерів стане пряме посилання на банер або його HTML код.

Якщо ж вам з яких-небудь причин не вистачить цього списку, то ось ще кілька додаткових сервісів, які відрізняються максимальною простотою дизайну і мінімально необхідним набором функцій:

https://rx24.ru/sozdat-banner-onlajn - примітивне створення банера в два кліка.
http://www.bannerfans.com/banner_maker.php - функціональний конструктор в мінімалістичному дизайні на англ.яз.
http://linuxenvy.com/bprentice/Banners/Banners.html - генератор банерів, з невеликою бібліотекою готових зображень, на англ.яз і мінімальним набором функцій.

IRC (Internet Relay Chat)