Інструкції в картинках по позбавленню від банера

Реєстрація на сайті Супер низькі ціни Реєстрація на сайті Супер низькі ціни   Швидка допомога Швидка комп'ютерна допомога для Жовтневого - Залізничного району м Красноярськ Швидка допомога Швидка комп'ютерна допомога для Жовтневого - Залізничного району м Красноярськ. Всі види робіт. +7 913 538 86 14


WINDOWS ЗАБЛОКОВАНІ!

Ваш комп'ютер заблокований за перегляд, копіювання і тиражування відеоматеріалів містять елементи педофілії і насильства над дітьми. Для зняття блокування Вам необхідно сплатити штраф у розмірі 400 рублів на номер телефону Білайн:

79649023754

Штраф можна оплатити в будь-якому терміналі оплати мобільного зв'язку.

У разі оплати суми, що дорівнює штрафу або перевищує її на фіскальному чеку терміналу буде надрукований код розблокування. Його потрібно ввести в поле в нижній частині вікна і натиснути кнопку «Розблокувати». Після зняття блокування Ви повинні видалити всі матеріали містять елементи насильства та педофілії. Якщо протягом 12 годин штраф не буде сплачено, всі дані на Вашому персональному комп'ютері, видаляється назавжди, а справа буде передана до суду для розгляду по статті 242 ч. 1 КК РФ.

Банер вимагач грошей від абонента Білайн +79649890197 на суму 2000 рублів.

При спробі подивитися фільм онлайн причепився банер.

При завантаження комп'ютера і в звичайному режимі і в режимі захисту від збоїв, в місце робочого столу, з'являється банер з текстом:

Windows заблокований!

Додатком Microsoft Security Essentials був зафіксований неправомірний доступ до матеріалів порнографічного змісту, а також, копіювання і тиражування відеоматеріалів містять елементи насильства або педофілії. Дані дії суперечать КК РФ, а також є порушенням ліцензійної угоди по експлуатації ПО корпорації Microsoft. За вищезгаданих причин функціонування системи було призупинено.

Для активації системи необхідно:

Поповнити номер абонента Білайн: +79654225463 на суму 2500 рублів.

Розрахунок проводиться в будь-якому з терміналів для оплати стільникового зв'язку. На виданому терміналом чеку Ви знайдете ваш персональний код. Код слід ввести в розташованому нижче полі.

При завантаження комп'ютера і в звичайному режимі і в режимі захисту від збоїв, в місце робочого столу, з'являється банер з текстом:
Windows заблокований!

Додатком Microsoft Security Essentials був зафіксований неправомірний доступ до матеріалів порнографічного змісту, а також, копіювання і тиражування відеоматеріалів містять елементи насильства або педофілії. Дані дії суперечать КК РФ, а також є порушенням ліцензійної угоди по експлуатації ПО корпорації Microsoft. За вищезгаданих причин функціонування системи було призупинено.

Для активації системи необхідно:

Поповнити номер абонента Білайн: +79653579127 на суму 2500 рублів.

ERD Commander - це набір програм, що працюють в середовищі WindowsPE. WinPE дозволяє виконати завантаження системи зі знімного носія, що дає можливість запустити комп'ютер навіть в разі тотального пошкодження файлів існуючої на диску ОС, життєво необхідних для її старту. Будучи «майже справжньою» 32-бітової Windows, WinPE забезпечує повний доступ до NTFS-томів, системного реєстру, параметрам настройки і драйверам. Стандартний віконний інтерфейс ERD Commander, подібний зі звичним Робочим столом, дозволяє легко і ефективно використовувати пропоновані їм інструменти.

Вже багато разів писали, про вхід в однокласники, вконтакте, але проблеми у людей все ще залишаються. Ось ще одна спроба описати дії, якщо Вас не пускає в Ваш профіль.

І так Однокласники:

http://odnoklassniki.ru/ - так виглядає сторінка однокласників при вході.

Як повернути стартову сторінку в Internet Explorer, Mozilla Firefox, Opera, Google Chrome, і прибрати ru-minecraft. org, yambler. net

Після установки гри Minecraft з сайту ht tp: // ru-minecraft. org / все браузери стали відкривати стартову сторінку ht tp: // ru-minecraft. org / або ht tp: // yambler. net /.

Притому, що у властивостях Internet Explorer стартова сторінка about: blank, в інших браузерах, стартова сторінка, все що завгодно, тільки не ru-minecraft.org або yambler.net, проте противні сайти відкриваються разом з запуском браузера.

Як позбавиться, від непрошених сторінок?

Черговий вимагач грошей від билайн 79067307529 79652915926.

При завантаження комп'ютера вискакує банер

Для створення завантажувального USB носія нам буде потрібно завантажити 2 архіву і виконати пару дій.

Включаєте в один прекрасний день Ви свій комп'ютер, а там банер такий гарний в стилі Windows вимагає сплатити якомусь абоненту МТС 400 рублів, що б Ви змогли продовжити дивитися дитяче і гей порно. Погрожує якщо протягом 10 годин Ви введете код, то всі дані, включаючи Windows і bios будуть безповоротно видалені, а при спробі перевстановити систему судячи з усього вірус потичет комп'ютер паяльником. Маячня повна.

Днями зіткнуться з черговим здирником вимагає сплатити штраф у розмірі 500 рублів (або більше Днями зіткнуться з черговим здирником вимагає сплатити штраф у розмірі 500 рублів (або більше   ) На номер Білайн 8-965-375-26-06, 8-906-096-86-64, 8-906-798-30-76, 8-964-780-76-19 він же МТС 8-988- 503-97-70, 8-988-503-98-02, 8-988-503-97-02, 8-988-503-97-50, 8-988-503-97-64, 8-988- 503-97-01 ) На номер Білайн 8-965-375-26-06, 8-906-096-86-64, 8-906-798-30-76, 8-964-780-76-19 він же МТС 8-988- 503-97-70, 8-988-503-98-02, 8-988-503-97-02, 8-988-503-97-50, 8-988-503-97-64, 8-988- 503-97-01.

Я так припускаю, що вірус при підключеному інтернеті лізе на ресурс господаря вимагача і викачує оновлену версію себе, а за одне і новий номер на який потрібно надсилати гроші.

Вчора принесли комп'ютер, у якого відразу після проходження етапу визначення обладнання БІОС, завантажувалася зловісна напис червоними літерами на чорному тлі, дослівно не пам'ятаю, але сенс такий, що ваш комп'ютер містить матеріали дитячої порнографії і тому заблокований, що б розблокувати необхідно через термінал поповнити рахунок абонента Білайн 89091585520 і нібито на чеку буде код розблокування. Ну, хто хоче перевірити буде там код чи ні можуть собі або родичу, у якого Білайн, поповнити рахунок на зазначену суму, я думаю безмозкої машині все одно кому поповнюють рахунок, цифри вона друкує однаково, а ось чи вистачить вам мізків з цих цифр скласти код, адже код може бути і в номері телефону вимагача, тільки потрібно цифри місцями переставити.

Коли часто доводиться ходити в гості до людей, що б подивитися комп'ютер, стає просто необхідно мати при собі завантажувальний флешку.

Перепробувавши купу варіантів по створенню завантажувальних USB носіїв, зупинився на варіанті люб'язно наданим OSZONE.NET.

«MultiBoot USB - Мультізагрузочний флешка» - Це збірка утиліт, за допомогою якого в 3-5 кліка мишкою створюєш завантажувальний USB носій з можливість встановлювати з нього Windows 2000 / XP / 2003/2008 / Vista / WIN7 x86 x64, а так же відновлювати ці Операційні системи.

Ось свіжий зразок білайнівським вимагача.

При завантаженні відразу бачимо, ось таку картинку. Просять поповнити рахунок абонента БИЛАЙН № 89032691528 на суму 400 рублів.

Основний універсальний інструмент при боротьбі з вірусами і блокерами це чиста завантаження. Чисте завантаження - це завантаження з будь-якого не заражених носія, за допомогою якого ми отримуємо доступ до вінчестера і реєстру зараженого комп'ютера.

ERD Commander - це набір програм, що працюють в середовищі WindowsPE. WinPE дозволяє виконати завантаження системи зі знімного носія, що дає можливість запустити комп'ютер навіть в разі тотального пошкодження файлів існуючої на диску ОС, життєво необхідних для її старту. Будучи «майже справжньою» 32-бітової Windows, WinPE забезпечує повний доступ до NTFS-томів, системного реєстру, параметрам настройки і драйверам. Стандартний віконний інтерфейс ERD Commander, подібний зі звичним Робочим столом, дозволяє легко і ефективно використовувати пропоновані їм інструменти. Більш детальну інформацію про роботу ERD Commander

Пропоную спосіб позбавлення від банера вимагача смс не вводити коду розблокування, а методом видалення шкідливої ​​програми.

Для цього необхідно створити свій завантажувальний диск, або завантажувальний флешку, для роботи з реєстром комп'ютера, і файлами. Не лякайтеся все не так страшно і складно, як здається, впоратися може і дитина.

Підхопили Ви, скажімо ось таке чудо, де просять відправити смс з текстом 1011225 на номер 5121.

А ось і продовження, як і було обіцяно.

Поки ми боролися з відомими нам банерами, з'явилися інші. Довелося шукати методи боротьби і з ними. Ось зразок такого банера.

Скрипти для відновлення роботи Windows XP після зараження вірусом.

Взято з сайту www.smallprogs.ru

У Вас не працює належним чином комп'ютер? Тоді цей скрипт допоможе Вам позбутися від проблем на комп'ютері!

Потерпілим від SMS - здирників присвячується!

Час, проведений в Інтернеті взагалі і на CForum зокрема показало, що є багато різновидів банерів, так званих SMS - здирників, які раз у раз доставляють масу неприємностей користувачам Інтернет.

Більшість з них вимагають відправити SMS повідомлення на короткий номер і потім ввести в віконце в банері отриманий у відповідному SMS повідомленні код. Що тут можна сказати. На більш ніж 160 сторінках форуму ми не зустріли жодного підтвердження того, що у відповідь на надіслане SMS повідомлення прийшов код, який вирішив би проблему. Тому, методом наукового умовиводи ми прийшли до висновку, що це - черговий, як би це правильніше висловитися, ЛОХОТРОН.

Нам не захотілося бути лохами, і ми вирішили з цим явищем впоратися власними силами. Були проведені дослідження (наукові, звичайно ж), ми спеціально самі себе (чи то пак свої комп'ютери) заражали різними банерами, з однією метою - вивчити цю гидоту і знайти способи боротьби з нею застосовуючи, по можливості, «підручні засоби». Під підручними засобами тут мається на увазі, що є у нас (або у Вас) заражена система (Windows природно) ну і пара - трійка доступних в мережі безкоштовних антивірусних програм і утиліт.

І ще один вид вимагання по засобом відправ смс.

Якщо ви зайшли в контакт або на однокласників, а там красується напис типу ваша сторінка заблокована для розблокування надішліть смс на номер, або ви вводите логін і пароль, а вас не пускає на вашу сторінку, то перевірте по тій чи посиланням ви заходите на сторінку ось посилання на однокласників http://odnoklassniki.ru/, ось посилання в контакті http://vkontakte.ru, були випадки коли вірус змінював посилання в обраних на інший сайт. Якщо адреса вказана вірно, а ситуація не змінилася, то зайдіть в C: \ WINDOWS \ system32 \ drivers \ etc знайдіть файл hosts, відкрийте його за допомогою блокнота або відкрийте блокнот, в меню блокнота натисніть Файл - Відкрити, скопіюйте та вставте текс% WINDIR % \ system32 \ drivers \ etc \ hosts в рядок ім'я файлу, натисніть Enter. Текст повинен виглядати так:

Текст повинен виглядати так:

Хто на сайті

Зараз 178 гостей і жодного зареєстрованого користувача на сайті

Як позбавиться, від непрошених сторінок?
IRC (Internet Relay Chat)