IT Підказки

За останній тиждень до мене двічі звернулися з проханням розблокувати банер, точніше розблокувати комп'ютер від банера. В обох випадках видається банер "комп'ютер заблокований поповните рахунок МТС ...". Нижче screen банера:

Ясна річ, рахунок поповнювати ми не будемо ... Нічого годувати творців банерів.

Розблокувати даний банер не складно і не довго:

  1. Завантажуємося з завантажувального диска LiveCD і т.п.
  2. Проганяємо uVS (Universal Virus Sniffer) я використав v3.61. Чудова безкоштовна програма, респект автору.
  3. Запускаємо uVS (файл start.exe).
  4. Перед початком сканування, необхідно вибрати каталог Windows для сканування, зазвичай C: \ WINDOWS.
  5. Далі тиснемо на кнопку «Запустити під поточним користувачем», ну або кнопку «Запустити з вибором користувача», uVS знайде все підозріле. Даблклік на підозрілому файлі і отримуємо повну інформацію. Зрозуміло, що Mail.Ru Агент встановлений пару років назад видаляти не варто. А файл з ім'ям подібним 22CC6C32.exe або FFFFFFVVVVV.exe і датою створення збігається з датою блокування комп'ютера нічого доброго не несе. Тому видаляємо їх і все посилання на файли, для цього тиснемо правою клавішею миші на підозрілому файлі і в меню вибираємо пункт «Видалити всі посилання разом з файлом».
  6. Замінюємо ворожий userinit.exe на нормальний.
  7. Бажано ще перевірити комп'ютер на віруси, я зазвичай використовую безкоштовну антивірусну утиліту CureIt, можна Kaspersky Virus Removal Tool, залежить від смаків і уподобань.

Перезавантажуємо комп'ютер. Банер "комп'ютер заблокований поповните рахунок МТС ..." ви більше не побачите.

Сподіваюся цей пост буде вам корисний.

До речі, якщо ви хочете захистити ваш комп'ютер від банерів, прочитайте статтю: « Комп'ютер заблокований, як захистити Windows від банерів ».Схожі статті:IRC (Internet Relay Chat)