Комп'ютер заблокований вірусом. Як видалити банер без смс

  1. Комп'ютер заблокований вірусом.
  2. Антибаннер на флешці.
  3. Як видалити банер без смс.

Багато різних способів, як прибрати смс-банер, можна зустріти в мережі Багато різних способів, як прибрати смс-банер, можна зустріти в мережі. Більшість з них досить складні для не сильно просунутого користувача. Але, як і в стані шахраїв, так і в загонах борців з вимагачами, відбувається постійне вдосконалення технологій. У одних вигострюються методи викачування грошей з наївних громадян, інші постійно повинні допрацьовувати інструменти проти шкідливих програм. І ось, одного із таких інструментів, для видалення банера без відправки sms, піде сьогодні мова. Якщо вам вже набридло, кожен раз заново операційну систему після блокування робочого столу банером, то буде цікаво.

Комп'ютер заблокований вірусом.

Природно, якщо комп'ютер вже заблокований вірусом-здирником, зробити на ньому носій з програмою-деблоккером у вас вже не вийти. В цьому випадку потрібно скористатися іншим персональним комп'ютером, наприклад, на роботі або у друзів. Якщо на робочому столі виліз такий банер і не дає ні чого відкрити, це ще не означає, що ви відвідували якісь заборонені сайти, кожен з нас, постійно ризикує підхопити на свій комп'ютер вірус такого характеру. Тому раджу всім, створити флешку з утилітою для розблокування Windows, завжди готову до боротьби з здирником.

Антибаннер на флешці.

Операції з видалення смс-банера проводяться з носія інформації (диск або флешка), при завантаженні з-під BIOS. І тому, ми маємо створити завантажувальний флешку з програмою для ліквідації банера.

Існує дуже проста у використанні утиліта - AntiSMSusb . Ця програма робить флешку завантажувальної і заливає на неї штамп завантаження з самою програмою, яка буде лікувати ваш комп'ютер - AntiSMS_iso

Після того, як ви вже скачали обидва архіву, розпаковуємо їх в одну папку. Запускаємо AntiSMSusb. Але перед цим, вставляємо в USB-роз'єм комп'ютера флешку, з якої завчасно перенесена вся корисна інформація, так як вона буде відформатована утилітою AntiSMSusb. Вибираємо нашу флешку, ставимо галку «форматувати», відзначаємо «Grub4Dos» і натискаємо «Старт»

Програма швидко підготує завантажувальний носій і тут же почне копіювати образ AntiSMS_iso.

Не мине й хвилини, ви побачите ось таке повідомлення.

Це означає все пройшло вдало і можна застосовувати цю флешку для видалення банера без смс.
На нашому сайті є стаття, як налаштує комп'ютер для завантаження з флешки , Для тих хто жодного разу цього не робив.

Як видалити банер без смс.

Якщо БІОС ви налаштували вірно, то при наступному включенні комп'ютера, почнеться завантаження з флешки .

Образ містить міні Windows, який завантажується без установки на комп'ютер. Це завантаження абсолютно не залежить від тієї системи, яка вже встановлена ​​на вашому жорсткому диску. І ось нарешті завантаження закінчена і перед вашим поглядом постане звичайний робочий стіл Windows XP. Але нас цікавить тільки один значок на робочому столі - це «AntiSMS». Як я вже обіцяв, цей спосіб видалення банера без смс дуже простий і вам всього лише потрібно, клікнути по значку з перекресленим телефоном. Програма почне лікування комп'ютера від вірусу вимагає оплати.

Через короткий проміжок часу, буде видано повідомлення про завершення процесу. Тепер залишилося тільки перевірити результат. Вимкніть комп'ютер в звичайному режимі. Після виключення, витягніть завантажувальний флешку з Антібаннер і знову запустіть комп'ютер. Має розпочатися завантаження вашої операційної системи. Якщо банер пропав і система працездатна раджу почистити систему від вірусів . Ну, а якщо цей спосіб виявився недієвим і вимагач так і блокує метод можна за допомогою ESET-Live . Сподіваюся, все розповів гранично дохідливо і питань не виникне.

IRC (Internet Relay Chat)