Лікування і видалення вірусів, банерів, SMS блокерів, шпигунів.

 1. Комп'ютерні віруси
 2. Ознаки вірусів в комп'ютері
 3. Лікування вірусів в комп'ютерах і ноутбуках
 4. Як правильно видалити віруси
 5. видалення шпигунів
 6. Видалення MBR вірусів
 7. Антивірус не знаходить віруси
 8. Лже-антивіруси
 9. Рейтинг антивірусів
 10. Безкоштовні утиліти видалення вірусів
 11. Видалення рекламних програм
 12. шкідливі програми
 13. антивірусний захист
 14. Ціни на лікування вірусів в комп'ютері

Частою причиною непрацездатності комп'ютера і ноутбука є проникнення шкідливих програм. Сучасні комп'ютерні віруси небезпечніше ранніх, вони добре захищають себе, блокуючи антивіруси і їх установку. SMS вірус блокує екран так, що не можна запустити жодну програму. Самостійно видалити його проблематично, тому що лікування від вірусів потрібне комплексне. Адже віруси зазвичай проникають в комп'ютер пачками.

видалення вірусів - тривала процедура, що займає від кількох годин до дня. Ми є партнерами лабораторії Касперського. Тому кваліфіковано зможемо видалити віруси, шпигуни, заставки та банери, а також рекламні програми. Причому зі збереженням даних. Потім встановимо антивірусний захист.

Комп'ютерні віруси

Зараз поширення набули такі шкідливі програми: віруси, трояни, мережеві черв'яки, СМС-блокери, кейлогери, кодировщики файлів, шпигуни . для відновлення закодованих файлів потрібні спеціальні програми. У 2015 році було більше 50 млн. Шкідливих програм, 80% яких - трояни.

У разі відсутності на комп'ютері оновленого антивіруса дуже швидко віруси можуть потрапити до вас через інтернет, флешки. Найнебезпечніші віруси - нові (від старих є захист), у них великі можливості, і, поки їх сигнатур немає в антивірусних базах, становлять велику загрозу.

Ознаки вірусів в комп'ютері

Ознаками вірусів в ноутбуці і комп'ютері можуть бути наступні симптоми: Ознаками вірусів в ноутбуці і комп'ютері можуть бути наступні симптоми:

 • не завантажується антивірус;
 • комп'ютер регулярно перезавантажується, зависає, гальмує, або взагалі не завантажується,
 • екран заблокований СМС блокером з вимогою послати SMS;
 • відсутня звук, мережа, пропав інтернет, флешки не виявляються,
 • некоректно працюють програми, не запускаються, не бачаться деякі диски;
 • якщо змінився пошуковик;
 • комп'ютер розсилає спам, а також дуже висока мережева активність;
 • закодувалися файли - фото, відео та ін.
 • не вимикається або не перезапускається комп'ютер через пуск.

Як не заразиться вірусами .

Детальніше про віруси . Пишіть нам, якщо ці ознаки є у вас і потрібна допомога.

Лікування вірусів в комп'ютерах і ноутбуках

Процес лікування непросте і займає кілька етапів Процес лікування непросте і займає кілька етапів. Але після лікування вірусів деякі системні файли можуть виявитися зіпсованими і потрібно перевстановлення Windows.

Як правильно видалити віруси

Якщо комп'ютер заражений, то часто лікування вірусів на ньому ж неефективне. Якщо навіть вдасться поставити антивірус і видалити активні віруси , Після перезавантаження вони можуть з'явитися знову.

Щоб правильно видалити віруси, повинен мати дозвіл на всіх областей диска, інакше віруси можуть залишитися в захищених областях Windows, де антивірус не зможе їх видалити через відсутність доступу. Якщо система пише «Доступ до цих файлів заблокований», то для видалення вірусів з цих областей потрібно зняти захист, або використовувати спеціальні утиліти.

видалення шпигунів

Завершувати перевірку потрібно на самому комп'ютері, потім слід видалити шпигуни і перевірити Windows на працездатність. Шпигуни - це процеси, їх можна виявити тільки на працюючій системі. Поки вони не запустяться, їх не виявити. Шпигуни добре видаляються Спайбот, який потрібно запускати кілька разів, щоб виявити процес, який запускає шпигунів.

На СМС віруси деякі вимагачі роблять гроші, вимагаючи відправити СМС на певний номер для розблокування На СМС віруси деякі вимагачі роблять гроші, вимагаючи відправити СМС на певний номер для розблокування. Код не прийде, цим ви тільки допоможете здирникам. Для видалення СМС вірусів краще зняти жорсткий диск і пролікувати всі його на іншому комп'ютері.

Видалення MBR вірусів

Нові MBR віруси не видаляються антивірусами, оскільки завантажуються до Windows. Вони роблять заміну в завантажувальної області MBR і виводять повідомлення про блокування комп'ютера. Не допоможуть навіть перевстановлення Windows і форматування. Відновити завантажувальний запис можна програмою bootice , Запускаючи її з завантажувальної флешки або диска.

Антивірус не знаходить віруси

Коли антивірус пропускає віруси, потрібно перевірити дату поновлення бази. Якщо база нова, то краще замінити антивірус. Ми виявили, що NOD32 пропускав російські СМС-блокери, а Касперський і DR WEB їх виявили. Краще використовувати в Росії в якості захисту наші програми.

Якщо віруси блокують установку антивіруса, заносячи в реєстр Windows ключі блокування, лікування не видаляє ці ключі і антивіруси все одно не встановлюються. Усунути це можна перевстановлення Windows, або чищенням реєстру. Після видалення в системі можуть залишитися наслідки вірусів - не запускаються окремі програми, не працює інтернет, не видаляються папки, файли та ін. Коли віруси не дають встановити антивірус , Потрібно ці віруси видалити, після лікування вірусів захист легко встановиться.

Лже-антивіруси

Дуже поширені лже-антивіруси, є реальними шкідливими програмами. Повідомлення «Комп'ютер знаходиться під загрозою, необхідно оновити антивірус-2015» говорить про спробу зараження. Останнім часом шкідливі коди намагаються потрапити в комп'ютери під виглядом оновлень відомих програм, наприклад, Adobe. Чи не оновлюйтеся з невідомих сайтів.

Зміна пошукової системи, наприклад, на Delta Search, Ask.com або Oursurfing.com, без вашого дозволу також може бути ознакою зараження комп'ютера трояном, вірусом, шпигунами і причиною заміни антивіруса. Oursurfing.com заражає всі браузери, замінює сторінки і нові вкладки браузера на свою пошукову систему з рекламою, маскується під Microsoft Installer. Spybot, Adwcleaner не допомагають - після перезавантаження активність з'являється знову. для видалення Oursurfing.com допоможе утиліта Microsoft Autoruns.

Рейтинг антивірусів

Безпека даних залежить від антивіруса. За даними наших майстрів рейтинг популярності антивірусів такий:

 1. Касперський
 2. NOD32
 3. DRWEB

Для запобігання проникнення вірусів і шпигунів в комп'ютер корисно встановлювати резидентні блокувальники, які дозволяють виробляти зміни в реєстрі Windows тільки з дозволу користувача.

Безкоштовні утиліти видалення вірусів

Для видалення вірусів, які не блокують роботу комп'ютера (миша, клавіатуру, екран) можна використовувати утиліти від DRWEB, наприклад Cureit або від Касперського Virus Removal Tool . Їх недоліки - можна скористатися один раз, а для роботи і також профілактики вони не призначені. Безкоштовний антивірус або регулярно вимагає пошуку ключа, або не ефективний, пропускає віруси.

Видалення рекламних програм

Рекламні програми, хоч і не віруси, але також заважають в роботі і гальмують комп'ютер. Як видалити рекламні програми і сайти з браузерів, служб, реєстру, завдань.

шкідливі програми

Існують ще й шкідливі програми, наприклад, менеджер браузерів від Яндекс, які можуть доставити користувачеві масу неприємностей. Менеджер браузерів зокрема може зробити на час ваш принтер непрацездатним - навіть після приєднання принтера до іншого комп'ютера принтер не працюватиме без перезавантаження.

антивірусний захист

Як надійного захисту ми рекомендуємо купити Касперського Як надійного захисту ми рекомендуємо купити Касперського. Він, схоже, є зараз кращим антивірусом для Росії. Ми - офіційні партнери. Тепер у нас можна купити все програми Касперського за ціною виробника. Ціни на програми: антивірус Касперського на рік 1200 руб. Продовження Касперського 1000 руб.
Перед установкою нового антивіруса потрібно обов'язково видалити старий. Але деякі антивіруси складно видалити повністю, наприклад, Norton. Він залишається в реєстрі і не дає встановити інші антивіруси. Видалити Norton можна відповідною утилітою.

Ціни на лікування вірусів в комп'ютері

Послуга ціна руб. Лікування комп'ютера або ноутбука 1200 Видалення шпигунів 300 Установка антивіруса (робота) 150 Відновлення операційної системи після пошкодження 1500 Установка Spybot 200

Написати про проблему тут.

IRC (Internet Relay Chat)