Онлайн - Dr.Web. Як розблокувати Windows від вірусу вимагача.

 1. Онлайн - Dr.Web. Як розблокувати Windows від вірусу вимагача.
 2. Як безкоштовно розблокувати Windows від вірусу вимагача Trojan.Winlock?.
 3. Розблокувати Windows іншими безкоштовними антивірусними онлайн-сервісами.
 4. ESET LLC (антивірус NOD32)
 5. Лабораторія Касперського і VirusInfo
 6. Онлайн - Dr.Web. Як розблокувати Windows від вірусу вимагача.
 7. Як безкоштовно розблокувати Windows від вірусу вимагача Trojan.Winlock?.
 8. Розблокувати Windows іншими безкоштовними антивірусними онлайн-сервісами.
 9. ESET LLC (антивірус NOD32)
 10. Лабораторія Касперського і VirusInfo
 11. Онлайн - Dr.Web. Як розблокувати Windows від вірусу вимагача.
 12. Як безкоштовно розблокувати Windows від вірусу вимагача Trojan.Winlock?.
 13. Розблокувати Windows іншими безкоштовними антивірусними онлайн-сервісами.
 14. ESET LLC (антивірус NOD32)
 15. Лабораторія Касперського і VirusInfo

Онлайн - Dr.Web. Як розблокувати Windows від вірусу вимагача.

Ау! Windows заблокований! Вимагач Trojan.Winlock. Розблокувати.

Якщо у Вас на екрані монітора, в один прекрасний день, з'явився напис "Windows заблокований!" (Windows чоловічого роду?), Причому причини блокування банальні і можливо описані в самому вікні блокування вірусу Trojan.Winlock - "неправомірний доступ до матеріалів пір-кого змісту ... " і т.д. см. скріншот вікна Winlock .

При вигляді цього щастя, у користувача, що знаходиться в предшоковом стані, поступово народжується питання - Як розблокувати Windows , Та ще без оплати, та ще й і щоб ця гидота не стерли цей ... ну в загальному самі знаєте який Windows, "правила експлуатації" якої порушено (хто-небудь бачив ці правила?).

Читаємо: на "чеку Ви знайдете ... код", де його шукати? Може це податковий номер (ІПН) даного ІП (масштабно працюють!) Або сам термінал в частці, а може бути він і є злодій-вимагач і вірус в одному терміналі, який кожному горе-юзеру за 1000 руб друкує циферки активації.

А остання фраза: "Спроба перевстановити систему призведе до порушень роботи вашого комп'ютера!", Вбиває остаточно і безповоротно всі надії врятуватися від вірусу, куди вже якнайбільше порушень в роботі системи, якщо тут і зараз взагалі ніяк? а там, потім ще?

Але, наберемося мужності і повернемося до тексту блокувальника, що призвів нашого користувача в стресовий стан.

Далі повний шедевр - "дії суперечать КК РФ, а також порушенням ліцензійної угоди по експлуатації ПО корпорації Microsoft".

Ці "дії", швидше за відносяться до автора вірусу Trojan.Winlock, а не до бідолахи користувачеві, який і так уже в передінфарктному стані повзе до терміналу з тисячної купюрою в руках в надії розблокувати комп'ютер.

А виходячи з вердикту вирусописатели він порушив ще й: ліцензію "по експлуатації ПО" цілої корпорації! Повна програма порушень всього і вся, а значить пора купувати індульгенцію.

Цей лякаючий текст у вікні, написаний напевно про всяк випадок, щоб щасливчик заблокованого комп'ютера, не надумав скаржитися в органи, адже за протиріччя КК РФ, там вже точно по голівці не погладять!

- уперечить КК?! Порушував експлуатацію ?! - тоді відповідай, такий-сякий, по повній програмі, перед усією Російської Федерації і томиком КК РФ по голові тебе, щоб наступного разу несуперечливий.

Виявляється є ще і якесь таємне угоду "по експлуатації ПО" між Microsoft і ... кимось ?, про який знає тільки автор-доброзичливець (хоче добра, це не лайливе слово!) Захищає інтереси маленької, бідненький і ніким не захищеної зарубіжної корпорації розташованої десь за море окіяну.

Повна графоманія, якщо і лякати, так треба було і лякати по-справжньому, серйозно, типу:

рожевий зайчик, у вигляді довгоногої дівиці з бутафорськими заячими вухами, яка б показала еротичний стриптиз на робочому столі Вашого комп'ютера і манірно пропонує безпрецедентну акцію (тільки сьогодні і зараз!) безкоштовної розблокування комп'ютера за покупку касового чека в найближчому терміналі на суму 1000 руб,
за 2000 руб - безкоштовно активувати 2-а комп'ютера,
а за 3000 руб. безкоштовно роздягнеться догола тільки у Вас, та ще й на робочому столі, персонального Вашого комп'ютера!

Супер! Є за що платити, а то поповни номер, а якщо номер не поповниться? раптом номер уже повний, ... бред какой-то. Так, а де знижки дають ?, де бонуси нарешті?

Перестанемо читати цю нісенітницю і перейдемо до відповіді на питання:

Як безкоштовно розблокувати Windows від вірусу вимагача Trojan.Winlock?.

Увага. Для крутих спеців, які не бажають читати як розблокувати Windows, даємо найпростіший спосіб видалення вірусу - видаліть всі розділи диска, Форматуйте вінчестер і Ви отримаєте майже 100 відсоткову гарантію знищення ворогині, якщо звичайно завантажувальний диск не заражена, але можна і цього уникнути низькорівневим форматуванням , якщо мікросхема не заражені, і т.д. поки не дійдемо до китайського виробника.

Наведемо зображення екрану монітора з вікном вірусу Trojan.WinlockTrojan.

Найпростіший спосіб розблокувати свою улюблену Windows безкоштовно і легко, це перейти на сайт онлайн-сервісу антивіруса, використовуючи будь-який ще живий комп'ютер з виходом в інтернет, в крайньому випадку зробіть дзвінок другу.

На сторінці розробників антивіруса Dr.Web у віконці: "Сервіс розблокування комп'ютерів", ввести номер, в даному випадку номер телефону з тексту вимагача, вірусу-блокувальника: "поповнити номер абонента МТС: 79874498961".

Як Ви розумієте, все тут реально і вірус Trojan.Winlock, і абонент 79874498961, який є справжнім злочинцем з реальними реквізитами, адресою і паспортними даними, адже безготівкові гроші завжди мають конкретну адресу, навіть якщо паспорт фальшивий і оптом скуповуються тел.номери.

Та й сайти (домени реєструються в Росії і оплачуються за паспортними даними) поширюють даний шкідливий код не ховаються і не ховаються по кутках, а дуже навіть шановані пошуковими системами і радують користувачів інтернету такими і сякими фішками

Не всі власники вірусних сайтів шалені шкідники, безліч сайтів просто зламані і заражені вірусами. Та й останнім часом треба віддати належне, пошукова система Яндекс попереджає користувача про заражені сайти.

Скріншот сторінки Dr.Web - "Сервіс розблокування комп'ютерів"

Після введення цифр номера вимагача, натискаємо кнопку "Шукати коди" і якщо пощастить, то абсолютно безкоштовно отримаємо необхідний код для розблокування багатостраждальної Windows.

Але в даний момент, засмучення, не виходить швидко отримати код від онлайн-сервісу антивіруса Dr.Web і звільнитися від вікна вірусу-здирника з його безглуздими написами апокаліпсису.

І антивірусний сервіс Dr.Web пропонує перейти до наступного кроку - визначити назву вірусу по зображенню.

Переходимо за отриманим посиланням і на першій же сторінці сервісу антивіруса Dr.Web, знаходимо точно таке ж зображення вікна вірусу блокувальника Trojan.Winlock з відповідним змістом (зміст на всіх картинках практично однаково, відчувається рука "поета").

Поруч з ідентифікованим знімком, на веб-сторінці антивіруса Dr.Web, розташований стовпець кодів активацій, з якого і вибираємо необхідні цифри для введення на заблокованому комп'ютері.

Випадкова вибірка кодів розблокування, не вирішила проблему.

Тоді, монотонно і по порядку, починаємо вводити і перевіряти цифри для активації.

Дуже незручно елозить курсором по кнопках у вікні заблокованого комп'ютера, руху якого, обмежені вірусної програмою. Але на п'ятій або шостій спробі вірус проковтнув циферки і з'явився довгоочікуваний робочий стіл змученої неробством Windows.

Ага! (Або типу: вау, крутий перець)

Бах! і знову та ж смішна картинка перекриває відкриті вікна на робочому столі.

На стовпі висить мочало, починаймо її знову.

Немає бажання займатися перебором, вводимо ті ж цифри, вірус нежадібна, розблокував доступ.

Чекаємо, може ще чого-небудь отчубучіт. Немає мовчить, заспокоївся. Ніякого різноманіття. Нудота, чесний якийсь вірус, не за поняттями.

Але якщо варіант з готовими кодами розблокування Windows не спрацював або Вас він просто не цікавить, то сервіс Dr.Web пропонує скористатися безкоштовними завантажувальними дисками (Ви повинні завантажити образ диска і записати його): Dr.Web LiveCD або Dr.Web LiveUSB, на базі Linux.

Після завантаження з вибраного носія, Ви можете відсканувати комп'ютер безкоштовною антивірусною програмою Dr.Web.

Фото меню завантажувача Dr.Web LiveCD

За допомогою завжди оновлюється антивірусної бази Dr.Web на онлайн-сервісі можна безкоштовно перевірити на віруси окремі файли і посилання на веб-сторінки, причому для всіх популярних браузерів існує і окремий плагін антивіруса Dr.Web LinkChecker

Якщо код розблокування Ви що не підібрали, не впадайте у відчай, є альтернативні розблокувальників і можливість безкоштовно відправити код, фахівцям зі сторінки

Ось і все, приповідка закінчилася і починається казка.

Для очищення і видалення залишилися вірусів скористаємося наступним загальним алгоритмом:

 • Відключаємо у властивостях комп'ютера відновлення системи, для видалення збережених системою вірусів.
 • За допомогою утиліти очищення "сміття" - CCleaner або їй подібними ToolwizCare і т.д., видаляємо весь непотріб: кеш, тимчасові файли і т.д. У смітті водяться не тільки хробаки та троянці.
 • Запускаємо сканування всіх дисків антивірусом, а краще по черзі прогнати різними антивірусами (благо безкоштовних і тріальних версій в інтернеті вистачає). Та й завантажитися для сканування комп'ютера, дуже не завадило б з іншого носія (HDD, CD, DVD, USB). Розмови про те, який антивірус краще або гірше це розмова сліпого з глухим.
 • Фото екрана комп'ютера з завантаженим Dr.Web LiveCD

  Знімок екрану монітора комп'ютера - "Робочий стіл Dr.Web LiveCD"

 • Далі перевіряємо і відновлюємо настройки Windows, якщо вони були змінені або пошкоджені тим чи іншим вірусом.

Останній пункт з перерахованого вище ні ким із фахівців практично не робиться, занадто накладно, занадто багато роботи і потрібні специфічні знання з налаштування та адміністрування Windows.
- Та й мало-мало що Ви самі натворили ще до того, як? Виправиш, а потім вислуховуй компліменти.

Розблокувати Windows іншими безкоштовними антивірусними онлайн-сервісами.

лабораторія Касперського

Лабораторія Касперського, сторінка Deblocker: "Видалення банера з робочого столу, розблокування Windows":

Лабораторія Касперського, сторінка: "Утиліта Kaspersky WindowsUnlocker для боротьби з програмами-вимагачами",
тут знаходиться вся інформація про роботу з WindowsUnlocker, а також можна завантажити спеціальну версію образу Kaspersky Rescue Disk (CD диск) або Kaspersky USB Rescue Disk (USB пристрій) для лікування комп'ютера:
Посилання на антивірусні програми, див. В нижній частині сторінки на

ESET LLC (антивірус NOD32)

Компанія ESET, LLC (антивірус NOD32), розблокування Windows -

ESET Online Scanner, сторінка онлайн-сканування антивірусом ESET NOD32 -

Безкоштовний завантажувальний диск LiveCD ESET NOD32 для відновлення операційної системи -

Лабораторія Касперського і VirusInfo

Спільний безкоштовний онлайн-сервіс "Лабораторія Касперського" і порталу VirusInfo.

Сторінка сервісу "деактивації здирників-блокерів" -

Ось такий короткий алгоритм, а займає часу .... Так, що згадуємо чудові вірші Корнія Чуковського:

"Маленькі діти! Ні за що на світі Не ходите в Африку, В Африку гуляти! В Африці акули, В Африці горили, В Африці великі Злі крокодили Будуть вас кусати, Бити і ображати, - Не ходіть, діти, В Африку гуляти. В Африці розбійник, В Африці лиходій, В Африці жахливий Бар-ма-лей! "

Основа психології створення шкідливих програм (читай віруси, трояни, і ін. Варі) проста: спочатку змусити користувача натиснути кнопочку і інфікувати комп'ютер, далі залякати користувача, а потім за гроші вирішити проблему.


Онлайн - Dr.Web. Як розблокувати Windows від вірусу вимагача.

Ау! Windows заблокований! Вимагач Trojan.Winlock. Розблокувати.

Якщо у Вас на екрані монітора, в один прекрасний день, з'явився напис "Windows заблокований!" (Windows чоловічого роду?), Причому причини блокування банальні і можливо описані в самому вікні блокування вірусу Trojan.Winlock - "неправомірний доступ до матеріалів пір-кого змісту ... " і т.д. см. скріншот вікна Winlock .

При вигляді цього щастя, у користувача, що знаходиться в предшоковом стані, поступово народжується питання - Як розблокувати Windows , Та ще без оплати, та ще й і щоб ця гидота не стерли цей ... ну в загальному самі знаєте який Windows, "правила експлуатації" якої порушено (хто-небудь бачив ці правила?).

Читаємо: на "чеку Ви знайдете ... код", де його шукати? Може це податковий номер (ІПН) даного ІП (масштабно працюють!) Або сам термінал в частці, а може бути він і є злодій-вимагач і вірус в одному терміналі, який кожному горе-юзеру за 1000 руб друкує циферки активації.

А остання фраза: "Спроба перевстановити систему призведе до порушень роботи вашого комп'ютера!", Вбиває остаточно і безповоротно всі надії врятуватися від вірусу, куди вже якнайбільше порушень в роботі системи, якщо тут і зараз взагалі ніяк? а там, потім ще?

Але, наберемося мужності і повернемося до тексту блокувальника, що призвів нашого користувача в стресовий стан.

Далі повний шедевр - "дії суперечать КК РФ, а також порушенням ліцензійної угоди по експлуатації ПО корпорації Microsoft".

Ці "дії", швидше за відносяться до автора вірусу Trojan.Winlock, а не до бідолахи користувачеві, який і так уже в передінфарктному стані повзе до терміналу з тисячної купюрою в руках в надії розблокувати комп'ютер.

А виходячи з вердикту вирусописатели він порушив ще й: ліцензію "по експлуатації ПО" цілої корпорації! Повна програма порушень всього і вся, а значить пора купувати індульгенцію.

Цей лякаючий текст у вікні, написаний напевно про всяк випадок, щоб щасливчик заблокованого комп'ютера, не надумав скаржитися в органи, адже за протиріччя КК РФ, там вже точно по голівці не погладять!

- уперечить КК?! Порушував експлуатацію ?! - тоді відповідай, такий-сякий, по повній програмі, перед усією Російської Федерації і томиком КК РФ по голові тебе, щоб наступного разу несуперечливий.

Виявляється є ще і якесь таємне угоду "по експлуатації ПО" між Microsoft і ... кимось ?, про який знає тільки автор-доброзичливець (хоче добра, це не лайливе слово!) Захищає інтереси маленької, бідненький і ніким не захищеної зарубіжної корпорації розташованої десь за море окіяну.

Повна графоманія, якщо і лякати, так треба було і лякати по-справжньому, серйозно, типу:

рожевий зайчик, у вигляді довгоногої дівиці з бутафорськими заячими вухами, яка б показала еротичний стриптиз на робочому столі Вашого комп'ютера і манірно пропонує безпрецедентну акцію (тільки сьогодні і зараз!) безкоштовної розблокування комп'ютера за покупку касового чека в найближчому терміналі на суму 1000 руб,
за 2000 руб - безкоштовно активувати 2-а комп'ютера,
а за 3000 руб. безкоштовно роздягнеться догола тільки у Вас, та ще й на робочому столі, персонального Вашого комп'ютера!

Супер! Є за що платити, а то поповни номер, а якщо номер не поповниться? раптом номер уже повний, ... бред какой-то. Так, а де знижки дають ?, де бонуси нарешті?

Перестанемо читати цю нісенітницю і перейдемо до відповіді на питання:

Як безкоштовно розблокувати Windows від вірусу вимагача Trojan.Winlock?.

Увага. Для крутих спеців, які не бажають читати як розблокувати Windows, даємо найпростіший спосіб видалення вірусу - видаліть всі розділи диска, Форматуйте вінчестер і Ви отримаєте майже 100 відсоткову гарантію знищення ворогині, якщо звичайно завантажувальний диск не заражена, але можна і цього уникнути низькорівневим форматуванням , якщо мікросхема не заражені, і т.д. поки не дійдемо до китайського виробника.

Наведемо зображення екрану монітора з вікном вірусу Trojan.WinlockTrojan.

Найпростіший спосіб розблокувати свою улюблену Windows безкоштовно і легко, це перейти на сайт онлайн-сервісу антивіруса, використовуючи будь-який ще живий комп'ютер з виходом в інтернет, в крайньому випадку зробіть дзвінок другу.

На сторінці розробників антивіруса Dr.Web у віконці: "Сервіс розблокування комп'ютерів", ввести номер, в даному випадку номер телефону з тексту вимагача, вірусу-блокувальника: "поповнити номер абонента МТС: 79874498961".

Як Ви розумієте, все тут реально і вірус Trojan.Winlock, і абонент 79874498961, який є справжнім злочинцем з реальними реквізитами, адресою і паспортними даними, адже безготівкові гроші завжди мають конкретну адресу, навіть якщо паспорт фальшивий і оптом скуповуються тел.номери.

Та й сайти (домени реєструються в Росії і оплачуються за паспортними даними) поширюють даний шкідливий код не ховаються і не ховаються по кутках, а дуже навіть шановані пошуковими системами і радують користувачів інтернету такими і сякими фішками

Не всі власники вірусних сайтів шалені шкідники, безліч сайтів просто зламані і заражені вірусами. Та й останнім часом треба віддати належне, пошукова система Яндекс попереджає користувача про заражені сайти.

Скріншот сторінки Dr.Web - "Сервіс розблокування комп'ютерів"

Після введення цифр номера вимагача, натискаємо кнопку "Шукати коди" і якщо пощастить, то абсолютно безкоштовно отримаємо необхідний код для розблокування багатостраждальної Windows.

Але в даний момент, засмучення, не виходить швидко отримати код від онлайн-сервісу антивіруса Dr.Web і звільнитися від вікна вірусу-здирника з його безглуздими написами апокаліпсису.

І антивірусний сервіс Dr.Web пропонує перейти до наступного кроку - визначити назву вірусу по зображенню.

Переходимо за отриманим посиланням і на першій же сторінці сервісу антивіруса Dr.Web, знаходимо точно таке ж зображення вікна вірусу блокувальника Trojan.Winlock з відповідним змістом (зміст на всіх картинках практично однаково, відчувається рука "поета").

Поруч з ідентифікованим знімком, на веб-сторінці антивіруса Dr.Web, розташований стовпець кодів активацій, з якого і вибираємо необхідні цифри для введення на заблокованому комп'ютері.

Випадкова вибірка кодів розблокування, не вирішила проблему.

Тоді, монотонно і по порядку, починаємо вводити і перевіряти цифри для активації.

Дуже незручно елозить курсором по кнопках у вікні заблокованого комп'ютера, руху якого, обмежені вірусної програмою. Але на п'ятій або шостій спробі вірус проковтнув циферки і з'явився довгоочікуваний робочий стіл змученої неробством Windows.

Ага! (Або типу: вау, крутий перець)

Бах! і знову та ж смішна картинка перекриває відкриті вікна на робочому столі.

На стовпі висить мочало, починаймо її знову.

Немає бажання займатися перебором, вводимо ті ж цифри, вірус нежадібна, розблокував доступ.

Чекаємо, може ще чого-небудь отчубучіт. Немає мовчить, заспокоївся. Ніякого різноманіття. Нудота, чесний якийсь вірус, не за поняттями.

Але якщо варіант з готовими кодами розблокування Windows не спрацював або Вас він просто не цікавить, то сервіс Dr.Web пропонує скористатися безкоштовними завантажувальними дисками (Ви повинні завантажити образ диска і записати його): Dr.Web LiveCD або Dr.Web LiveUSB, на базі Linux.

Після завантаження з вибраного носія, Ви можете відсканувати комп'ютер безкоштовною антивірусною програмою Dr.Web.

Фото меню завантажувача Dr.Web LiveCD

За допомогою завжди оновлюється антивірусної бази Dr.Web на онлайн-сервісі можна безкоштовно перевірити на віруси окремі файли і посилання на веб-сторінки, причому для всіх популярних браузерів існує і окремий плагін антивіруса Dr.Web LinkChecker

Якщо код розблокування Ви що не підібрали, не впадайте у відчай, є альтернативні розблокувальників і можливість безкоштовно відправити код, фахівцям зі сторінки

Ось і все, приповідка закінчилася і починається казка.

Для очищення і видалення залишилися вірусів скористаємося наступним загальним алгоритмом:

 • Відключаємо у властивостях комп'ютера відновлення системи, для видалення збережених системою вірусів.
 • За допомогою утиліти очищення "сміття" - CCleaner або їй подібними ToolwizCare і т.д., видаляємо весь непотріб: кеш, тимчасові файли і т.д. У смітті водяться не тільки хробаки та троянці.
 • Запускаємо сканування всіх дисків антивірусом, а краще по черзі прогнати різними антивірусами (благо безкоштовних і тріальних версій в інтернеті вистачає). Та й завантажитися для сканування комп'ютера, дуже не завадило б з іншого носія (HDD, CD, DVD, USB). Розмови про те, який антивірус краще або гірше це розмова сліпого з глухим.
 • Фото екрана комп'ютера з завантаженим Dr.Web LiveCD

  Знімок екрану монітора комп'ютера - "Робочий стіл Dr.Web LiveCD"

 • Далі перевіряємо і відновлюємо настройки Windows, якщо вони були змінені або пошкоджені тим чи іншим вірусом.

Останній пункт з перерахованого вище ні ким із фахівців практично не робиться, занадто накладно, занадто багато роботи і потрібні специфічні знання з налаштування та адміністрування Windows.
- Та й мало-мало що Ви самі натворили ще до того, як? Виправиш, а потім вислуховуй компліменти.

Розблокувати Windows іншими безкоштовними антивірусними онлайн-сервісами.

лабораторія Касперського

Лабораторія Касперського, сторінка Deblocker: "Видалення банера з робочого столу, розблокування Windows":

Лабораторія Касперського, сторінка: "Утиліта Kaspersky WindowsUnlocker для боротьби з програмами-вимагачами",
тут знаходиться вся інформація про роботу з WindowsUnlocker, а також можна завантажити спеціальну версію образу Kaspersky Rescue Disk (CD диск) або Kaspersky USB Rescue Disk (USB пристрій) для лікування комп'ютера:
Посилання на антивірусні програми, див. В нижній частині сторінки на

ESET LLC (антивірус NOD32)

Компанія ESET, LLC (антивірус NOD32), розблокування Windows -

ESET Online Scanner, сторінка онлайн-сканування антивірусом ESET NOD32 -

Безкоштовний завантажувальний диск LiveCD ESET NOD32 для відновлення операційної системи -

Лабораторія Касперського і VirusInfo

Спільний безкоштовний онлайн-сервіс "Лабораторія Касперського" і порталу VirusInfo.

Сторінка сервісу "деактивації здирників-блокерів" -

Ось такий короткий алгоритм, а займає часу .... Так, що згадуємо чудові вірші Корнія Чуковського:

"Маленькі діти! Ні за що на світі Не ходите в Африку, В Африку гуляти! В Африці акули, В Африці горили, В Африці великі Злі крокодили Будуть вас кусати, Бити і ображати, - Не ходіть, діти, В Африку гуляти. В Африці розбійник, В Африці лиходій, В Африці жахливий Бар-ма-лей! "

Основа психології створення шкідливих програм (читай віруси, трояни, і ін. Варі) проста: спочатку змусити користувача натиснути кнопочку і інфікувати комп'ютер, далі залякати користувача, а потім за гроші вирішити проблему.


Онлайн - Dr.Web. Як розблокувати Windows від вірусу вимагача.

Ау! Windows заблокований! Вимагач Trojan.Winlock. Розблокувати.

Якщо у Вас на екрані монітора, в один прекрасний день, з'явився напис "Windows заблокований!" (Windows чоловічого роду?), Причому причини блокування банальні і можливо описані в самому вікні блокування вірусу Trojan.Winlock - "неправомірний доступ до матеріалів пір-кого змісту ... " і т.д. см. скріншот вікна Winlock .

При вигляді цього щастя, у користувача, що знаходиться в предшоковом стані, поступово народжується питання - Як розблокувати Windows , Та ще без оплати, та ще й і щоб ця гидота не стерли цей ... ну в загальному самі знаєте який Windows, "правила експлуатації" якої порушено (хто-небудь бачив ці правила?).

Читаємо: на "чеку Ви знайдете ... код", де його шукати? Може це податковий номер (ІПН) даного ІП (масштабно працюють!) Або сам термінал в частці, а може бути він і є злодій-вимагач і вірус в одному терміналі, який кожному горе-юзеру за 1000 руб друкує циферки активації.

А остання фраза: "Спроба перевстановити систему призведе до порушень роботи вашого комп'ютера!", Вбиває остаточно і безповоротно всі надії врятуватися від вірусу, куди вже якнайбільше порушень в роботі системи, якщо тут і зараз взагалі ніяк? а там, потім ще?

Але, наберемося мужності і повернемося до тексту блокувальника, що призвів нашого користувача в стресовий стан.

Далі повний шедевр - "дії суперечать КК РФ, а також порушенням ліцензійної угоди по експлуатації ПО корпорації Microsoft".

Ці "дії", швидше за відносяться до автора вірусу Trojan.Winlock, а не до бідолахи користувачеві, який і так уже в передінфарктному стані повзе до терміналу з тисячної купюрою в руках в надії розблокувати комп'ютер.

А виходячи з вердикту вирусописатели він порушив ще й: ліцензію "по експлуатації ПО" цілої корпорації! Повна програма порушень всього і вся, а значить пора купувати індульгенцію.

Цей лякаючий текст у вікні, написаний напевно про всяк випадок, щоб щасливчик заблокованого комп'ютера, не надумав скаржитися в органи, адже за протиріччя КК РФ, там вже точно по голівці не погладять!

- уперечить КК?! Порушував експлуатацію ?! - тоді відповідай, такий-сякий, по повній програмі, перед усією Російської Федерації і томиком КК РФ по голові тебе, щоб наступного разу несуперечливий.

Виявляється є ще і якесь таємне угоду "по експлуатації ПО" між Microsoft і ... кимось ?, про який знає тільки автор-доброзичливець (хоче добра, це не лайливе слово!) Захищає інтереси маленької, бідненький і ніким не захищеної зарубіжної корпорації розташованої десь за море окіяну.

Повна графоманія, якщо і лякати, так треба було і лякати по-справжньому, серйозно, типу:

рожевий зайчик, у вигляді довгоногої дівиці з бутафорськими заячими вухами, яка б показала еротичний стриптиз на робочому столі Вашого комп'ютера і манірно пропонує безпрецедентну акцію (тільки сьогодні і зараз!) безкоштовної розблокування комп'ютера за покупку касового чека в найближчому терміналі на суму 1000 руб,
за 2000 руб - безкоштовно активувати 2-а комп'ютера,
а за 3000 руб. безкоштовно роздягнеться догола тільки у Вас, та ще й на робочому столі, персонального Вашого комп'ютера!

Супер! Є за що платити, а то поповни номер, а якщо номер не поповниться? раптом номер уже повний, ... бред какой-то. Так, а де знижки дають ?, де бонуси нарешті?

Перестанемо читати цю нісенітницю і перейдемо до відповіді на питання:

Як безкоштовно розблокувати Windows від вірусу вимагача Trojan.Winlock?.

Увага. Для крутих спеців, які не бажають читати як розблокувати Windows, даємо найпростіший спосіб видалення вірусу - видаліть всі розділи диска, Форматуйте вінчестер і Ви отримаєте майже 100 відсоткову гарантію знищення ворогині, якщо звичайно завантажувальний диск не заражена, але можна і цього уникнути низькорівневим форматуванням , якщо мікросхема не заражені, і т.д. поки не дійдемо до китайського виробника.

Наведемо зображення екрану монітора з вікном вірусу Trojan.WinlockTrojan.

Найпростіший спосіб розблокувати свою улюблену Windows безкоштовно і легко, це перейти на сайт онлайн-сервісу антивіруса, використовуючи будь-який ще живий комп'ютер з виходом в інтернет, в крайньому випадку зробіть дзвінок другу.

На сторінці розробників антивіруса Dr.Web у віконці: "Сервіс розблокування комп'ютерів", ввести номер, в даному випадку номер телефону з тексту вимагача, вірусу-блокувальника: "поповнити номер абонента МТС: 79874498961".

Як Ви розумієте, все тут реально і вірус Trojan.Winlock, і абонент 79874498961, який є справжнім злочинцем з реальними реквізитами, адресою і паспортними даними, адже безготівкові гроші завжди мають конкретну адресу, навіть якщо паспорт фальшивий і оптом скуповуються тел.номери.

Та й сайти (домени реєструються в Росії і оплачуються за паспортними даними) поширюють даний шкідливий код не ховаються і не ховаються по кутках, а дуже навіть шановані пошуковими системами і радують користувачів інтернету такими і сякими фішками

Не всі власники вірусних сайтів шалені шкідники, безліч сайтів просто зламані і заражені вірусами. Та й останнім часом треба віддати належне, пошукова система Яндекс попереджає користувача про заражені сайти.

Скріншот сторінки Dr.Web - "Сервіс розблокування комп'ютерів"

Після введення цифр номера вимагача, натискаємо кнопку "Шукати коди" і якщо пощастить, то абсолютно безкоштовно отримаємо необхідний код для розблокування багатостраждальної Windows.

Але в даний момент, засмучення, не виходить швидко отримати код від онлайн-сервісу антивіруса Dr.Web і звільнитися від вікна вірусу-здирника з його безглуздими написами апокаліпсису.

І антивірусний сервіс Dr.Web пропонує перейти до наступного кроку - визначити назву вірусу по зображенню.

Переходимо за отриманим посиланням і на першій же сторінці сервісу антивіруса Dr.Web, знаходимо точно таке ж зображення вікна вірусу блокувальника Trojan.Winlock з відповідним змістом (зміст на всіх картинках практично однаково, відчувається рука "поета").

Поруч з ідентифікованим знімком, на веб-сторінці антивіруса Dr.Web, розташований стовпець кодів активацій, з якого і вибираємо необхідні цифри для введення на заблокованому комп'ютері.

Випадкова вибірка кодів розблокування, не вирішила проблему.

Тоді, монотонно і по порядку, починаємо вводити і перевіряти цифри для активації.

Дуже незручно елозить курсором по кнопках у вікні заблокованого комп'ютера, руху якого, обмежені вірусної програмою. Але на п'ятій або шостій спробі вірус проковтнув циферки і з'явився довгоочікуваний робочий стіл змученої неробством Windows.

Ага! (Або типу: вау, крутий перець)

Бах! і знову та ж смішна картинка перекриває відкриті вікна на робочому столі.

На стовпі висить мочало, починаймо її знову.

Немає бажання займатися перебором, вводимо ті ж цифри, вірус нежадібна, розблокував доступ.

Чекаємо, може ще чого-небудь отчубучіт. Немає мовчить, заспокоївся. Ніякого різноманіття. Нудота, чесний якийсь вірус, не за поняттями.

Але якщо варіант з готовими кодами розблокування Windows не спрацював або Вас він просто не цікавить, то сервіс Dr.Web пропонує скористатися безкоштовними завантажувальними дисками (Ви повинні завантажити образ диска і записати його): Dr.Web LiveCD або Dr.Web LiveUSB, на базі Linux.

Після завантаження з вибраного носія, Ви можете відсканувати комп'ютер безкоштовною антивірусною програмою Dr.Web.

Фото меню завантажувача Dr.Web LiveCD

За допомогою завжди оновлюється антивірусної бази Dr.Web на онлайн-сервісі можна безкоштовно перевірити на віруси окремі файли і посилання на веб-сторінки, причому для всіх популярних браузерів існує і окремий плагін антивіруса Dr.Web LinkChecker

Якщо код розблокування Ви що не підібрали, не впадайте у відчай, є альтернативні розблокувальників і можливість безкоштовно відправити код, фахівцям зі сторінки

Ось і все, приповідка закінчилася і починається казка.

Для очищення і видалення залишилися вірусів скористаємося наступним загальним алгоритмом:

 • Відключаємо у властивостях комп'ютера відновлення системи, для видалення збережених системою вірусів.
 • За допомогою утиліти очищення "сміття" - CCleaner або їй подібними ToolwizCare і т.д., видаляємо весь непотріб: кеш, тимчасові файли і т.д. У смітті водяться не тільки хробаки та троянці.
 • Запускаємо сканування всіх дисків антивірусом, а краще по черзі прогнати різними антивірусами (благо безкоштовних і тріальних версій в інтернеті вистачає). Та й завантажитися для сканування комп'ютера, дуже не завадило б з іншого носія (HDD, CD, DVD, USB). Розмови про те, який антивірус краще або гірше це розмова сліпого з глухим.
 • Фото екрана комп'ютера з завантаженим Dr.Web LiveCD

  Знімок екрану монітора комп'ютера - "Робочий стіл Dr.Web LiveCD"

 • Далі перевіряємо і відновлюємо настройки Windows, якщо вони були змінені або пошкоджені тим чи іншим вірусом.

Останній пункт з перерахованого вище ні ким із фахівців практично не робиться, занадто накладно, занадто багато роботи і потрібні специфічні знання з налаштування та адміністрування Windows.
- Та й мало-мало що Ви самі натворили ще до того, як? Виправиш, а потім вислуховуй компліменти.

Розблокувати Windows іншими безкоштовними антивірусними онлайн-сервісами.

лабораторія Касперського

Лабораторія Касперського, сторінка Deblocker: "Видалення банера з робочого столу, розблокування Windows":

Лабораторія Касперського, сторінка: "Утиліта Kaspersky WindowsUnlocker для боротьби з програмами-вимагачами",
тут знаходиться вся інформація про роботу з WindowsUnlocker, а також можна завантажити спеціальну версію образу Kaspersky Rescue Disk (CD диск) або Kaspersky USB Rescue Disk (USB пристрій) для лікування комп'ютера:
Посилання на антивірусні програми, див. В нижній частині сторінки на

ESET LLC (антивірус NOD32)

Компанія ESET, LLC (антивірус NOD32), розблокування Windows -

ESET Online Scanner, сторінка онлайн-сканування антивірусом ESET NOD32 -

Безкоштовний завантажувальний диск LiveCD ESET NOD32 для відновлення операційної системи -

Лабораторія Касперського і VirusInfo

Спільний безкоштовний онлайн-сервіс "Лабораторія Касперського" і порталу VirusInfo.

Сторінка сервісу "деактивації здирників-блокерів" -

Ось такий короткий алгоритм, а займає часу .... Так, що згадуємо чудові вірші Корнія Чуковського:

"Маленькі діти! Ні за що на світі Не ходите в Африку, В Африку гуляти! В Африці акули, В Африці горили, В Африці великі Злі крокодили Будуть вас кусати, Бити і ображати, - Не ходіть, діти, В Африку гуляти. В Африці розбійник, В Африці лиходій, В Африці жахливий Бар-ма-лей! "

Основа психології створення шкідливих програм (читай віруси, трояни, і ін. Варі) проста: спочатку змусити користувача натиснути кнопочку і інфікувати комп'ютер, далі залякати користувача, а потім за гроші вирішити проблему.


Winlock?
Winlock?
Winlock?
Windows чоловічого роду?
О-небудь бачив ці правила?
А там, потім ще?
?уперечить КК?
Порушував експлуатацію ?
Кимось ?
Так, а де знижки дають ?
IRC (Internet Relay Chat)