Прибрати рекламу в браузері (Chrome, Firefox, Opera, Yandex)

 1. Як прибрати рекламу і спливаючі вікна в браузері
 2. 1. Деінсталювати невідомі, підозрілі і невикористовувані програми
 3. Windows 95, 98, XP, Vista, 7
 4. Windows 8
 5. Windows 10
 6. 2. Прибрати рекламу в браузері, використовуючи AdwCleaner
 7. 3. Прибрати спливаючі вікна і рекламу, використовуючи Malwarebytes Anti-malware
 8. 4. Прибрати рекламу в Chrome, скинувши настройки браузера
 9. 5. Прибрати рекламу в Firefox, скинувши настройки браузера
 10. 6. Прибрати рекламу в Internet Explorer, скинувши настройки браузера
 11. 7. Прибрати рекламу при запуску браузерів, очистивши їх ярлики
 12. 8. Заблокувати показ реклами
 13. 9. Перевірити планувальник завдань
 14. Для того щоб в майбутньому більше не заразити комп'ютер, будь ласка дотримуйтесь трьом невеликим радам

Схоже що нав'язлива реклама на сайтах вам вже набридла, правильно? Або на вашому комп'ютері стали відкриватися спливаючі вікна з рекламою, під час перегляду звичайних сайтів, на яких раніше ніякої реклами не було взагалі? Частково, це вискакує нахабну рекламу в Google Chrome, Mozilla Firefox, Internet Explorer, Opera і Яндекс браузері можу прибрати вбудовані блокувальники спливаючих вікон, але це спрацьовує не завжди. Більш того, подібна реклама може з'являтися зовсім в несподіваних місцях, наприклад при перегляді результатів пошуку в Гуглі, Маілов-ру або Яндексі. Крім цього, можливі випадки, коли підмінюються посилання і при кліці на них, замість потрібного вам сайту, відкривається зовсім невідомий сайт з рекламою.

Крім цього, можливі випадки, коли підмінюються посилання і при кліці на них, замість потрібного вам сайту, відкривається зовсім невідомий сайт з рекламою

Якщо описані проблеми звучать знайомо, і ви зіткнулися з нав'язливою рекламою, то хочу сказати, що причиною появи цієї реклами і нав'язливих спливаючих вікон, часто є проникнення на комп'ютер так званого рекламного ПЗ або рекламного вірусу. Саме ця прихована програма відповідальна за появу реклами і за те, що вона настільки нав'язлива. Тому немає особливого сенсу скаржитися на власників веб сайтів з рекламою, так як найімовірніше вони не знають, що автори рекламних вірусів показують їх рекламу таким примусовим способом.

Але не тільки по великій кількості реклами в Chrome, Firefox, IE, Яндекс браузері, Opera або Edge можна зробити висновок про те, що на комп'ютер проник рекламний вірус. Є ще кілька найпоширеніших симптомів зараження:

 • рекламні банери і посилання вставлені на всіх сайтах, які ви відвідуєте;
 • при кліці по посиланнях, ви помічаєте що відкриваються зовсім не ті сайти, на які ведуть посилання;
 • в браузері з'являються безліч спливаючих вікон пропонують оновити ваш флеш плеєр, завантажити оновлення Java або встановити оптимізатор Windows;
 • невідомі програми самі встановилися на комп'ютер.

Крім сказаного вище, хочу ще додати, що в більшості випадків, рекламне по тільки показує рекламу, і більше себе ніяк не проявляє. Тобто інших ознак, які були описані вище немає. Таким чином, якщо в області повідомлень панелі інструментів немає невідомих іконок, а на робочому столі не з'явилися ярлики невідомих програм, то це не означає що ваш комп'ютер не має встановленого рекламного по. Єдине, що ще побічно може допомогти вам визначити наявність рекламного вірусу - це уповільнення роботи комп'ютера і падіння швидкості завантаження сторінок в Інтернеті.

Як-же рекламний вірус проник на мій комп'ютер? Ви можете задати собі таке питання. Дуже просто, часто рекламне по вбудовано в безкоштовні програми, особливо ті, які користуються великою популярністю. Наприклад, менеджери закачувань, різноманітні конвертери документів і картинок, набори шрифтів і так далі. Але це не означає що потрібно повністю відмовитися від безкоштовного по, просто необхідно дуже уважно ставиться до всього, що ви завантажуєте з Інтернету. А при установці нових програм, повністю читати все, що повідомляє майстер установки. Більш того, при інсталяції нової програми, вибирайте тільки режим ручного або вибіркової установки. Саме в цьому режимі ви зможете проконтролювати, що і куди буде встановлено. Крім цього, тут ви зможете відмовитися від установки додаткових компонентів, які і викликають появу реклами.

Якщо ваш комп'ютер заражений рекламним вірусом або ви помітили один з ознак зараження, які були наведені раніше, то вам слід скористатися інструкцією, яка приведена нижче. Вона дозволить вам очистити комп'ютер від рекламного по і прибрати нав'язливу рекламу і спливаючі вікна в Chrome, Firefox, IE, Яндекс браузері, Opera або Edge.

Як прибрати рекламу і спливаючі вікна в браузері

Ця інструкція - покрокове керівництво, яке допоможе вам прибрати рекламу у всіх браузерах, включаючи Хром, Оперу, Файрфокс, Інтернет Експлорер і інші. Кроки описані нижче прекрасно працюють на всіх версіях операційної системи Windows (Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10). Якщо ви вважаєте що ваш комп'ютер чистий і на ньому немає ніяких рекламних вірусів, тоді відразу переходите до кроку, який описує спосіб як заблокувати нав'язливу рекламу . Хоча, ми все-таки рекомендуємо виконати всю інструкції. По ходу виконання інструкції вам може знадобитися закрити браузер або перезавантажити комп'ютер, тому ми рекомендуємо зробити закладку на цю сторінку або роздрукувати все керівництво на принтері. Якщо на будь-якому з етапів, у вас виникнуть питання, то напишіть коментар нижче або зверніться на наш форум. Команда нашого сайту завжди буде рада допомогти вам.

 1. Деінсталювати невідомі, підозрілі і невикористовувані програми
 2. Прибрати рекламу в браузері, використовуючи AdwCleaner
 3. Прибрати спливаючі вікна і рекламу, використовуючи Malwarebytes Anti-malware
 4. Прибрати рекламу в Chrome, скинувши настройки браузера
 5. Прибрати рекламу в Firefox, скинувши настройки браузера
 6. Прибрати рекламу в Internet Explorer, скинувши настройки браузера
 7. Прибрати рекламу при запуску браузерів, очистивши їх ярлики
 8. Заблокувати показ реклами
 9. Перевірити планувальник завдань

1. Деінсталювати невідомі, підозрілі і невикористовувані програми

Як вже було сказано вище, часто причиною появи нав'язливої ​​реклами є спеціально розроблені програми. Тому ми рекомендуємо на першому етапі видалення реклами, як раз перевірити список встановлених програм, спробувати знайти паразита генеруючого рекламу і видалити його.

Windows 95, 98, XP, Vista, 7

Натисніть Пуск або натисніть кнопку Windows на клавіатурі. В меню, яке відкриється, виберіть Панель керування.


Windows 8

Клацніть по кнопці Windows.

У правому верхньому куті знайдіть і клацніть по іконці Пошук.

В поле введення наберіть «Панель управління».

Натисніть Enter.

Windows 10

Клацніть по кнопці пошуку Клацніть по кнопці пошуку

В поле введення наберіть «Панель управління».

В поле введення наберіть «Панель управління»

Натисніть Enter.

Перед вами з'явиться вміст Панелі управління. Тут виберіть пункт «Видалення програми». Як показано на нижче наведеному прикладі.

В результаті ваших дій, вам буде продемонстрований список всіх встановлених програм. Уважно його перегляньте і деінсталюйте все невідомі, підозрілі, а так само не використовуються вами програми. Для спрощення пошуку підозрілих програм, ми рекомендуємо впорядкувати список додатків за датою установки.

Якщо переглядаючи список ви знайшли програму, на ім'я якої не можете згадати що вона робить, то перевірте її на нашому сайті (через пошук) або за допомогою Гугла. Знайшовши додаток, яке потрібно видалити, виберіть його, клікнувши по ньому лівою клавішею миші, а потім натисніть кнопку «Видалити / Змінити».

Знайшовши додаток, яке потрібно видалити, виберіть його, клікнувши по ньому лівою клавішею миші, а потім натисніть кнопку «Видалити / Змінити»

Далі дотримуйтеся вказівок операційної системи.

2. Прибрати рекламу в браузері, використовуючи AdwCleaner

На цьому кроці ми використовуємо невелику, але дуже корисну і зручну утиліту, яка називається AdwCleaner. Це невелика програма, яка не вимагає установки на ваш комп'ютер і розроблена групою програмістів спеціально для того, щоб знаходити і видаляти рекламні і потенційно непотрібні програми. AdwCleaner не конфліктує з антивірусом, так що можете користуватися цією програмою разом з ним. Ще раз повторюся, видаляти вашу антивірусну програму, на час використання програми AdwCleaner, не потрібно.

Завантажте програму AdwCleaner клікнувши за наступним посиланням.

завантажити AdwCleaner

Завантажено 876 330 раз (а)
Версія: 7.3
Автор: Malwarebytes, Xplode
Категорія: Безпека
Дата поновлення: Апрель 4, 2019

Коли програма скочується, запустіть її. Ви побачите головне вікно AdwCleaner.

Ви побачите головне вікно AdwCleaner

Для початку перевірки комп'ютера натисніть кнопку «Сканувати». Перед тим як перевірити ваш комп'ютер на наявність рекламного вірусів та іншого шкідливого по, AdwCleaner перевірить наявність оновлень і якщо вони є, то завантажить їх. Потім програма напад до перевірки вашої системи. Коли вона буде завершена, ви побачите список знайдених компонентів рекламного по і інших паразитів.

Коли вона буде завершена, ви побачите список знайдених компонентів рекламного по і інших паразитів

Щоб приступити до очищення вашої системи від зловредів, вам досить натиснути кнопку «Очищення». AdwCleaner приступить до лікування вашого комп'ютера і видалить всі знайдені компоненти шкідливих програм і таким чином допоможе вам прибрати нав'язливу рекламу в Chrome, Mozilla Firefox, Internet Explorer, Opera і Яндекс браузері. Як і закінчення лікування, перезавантажте свій комп'ютер.

3. Прибрати спливаючі вікна і рекламу, використовуючи Malwarebytes Anti-malware

Якщо програма AdwCleaner не впоралася або просто ви бажаєте перевірити ваш комп'ютер більш досконально, ми рекомендуємо використовувати програму Malwarebytes Anti-malware. Це широко відома програма, яка була розроблена для боротьби з різноманітними рекламними і шкідливими програмами. Як і AdwCleaner, вона не конфліктує з антивірусом і може бути використана одночасно з ним. Хочу підкреслити, деінсталювати вашу антивірусну програму не потрібно.

Завантажте програму Malwarebytes Anti-malware, клікнувши за наступним посиланням.

Завантажити Malwarebytes Anti-Malware

Завантажено 342252 раз (а)
Версія: 3.7.1
Автор: Malwarebytes
Категорія: Безпека
Дата поновлення: Лютий 5, 2019

Після того як програма завантажиться, запустіть її. Перед вами відкриється Майстер установки програми. Будь ласка дотримуйтесь його вказівок. Міняти в настройках нічого не потрібно.

Міняти в настройках нічого не потрібно

Коли установка програми на ваш комп'ютер буде завершена, ви побачите головне вікно програми.

Коли установка програми на ваш комп'ютер буде завершена, ви побачите головне вікно програми

Malwarebytes Anti-malware спробує зробити автоматичне оновлення. Будь ласка дочекайтеся його закінчення. Коли оновлення буде закінчено, натисніть кнопку «Запустити перевірку». Anti-malware приступить до сканування вашої системи.

Anti-malware приступить до сканування вашої системи

Коли сканування буде завершено, програма продемонструє вам список знайдених частин шкідливих і рекламних програм.

Коли сканування буде завершено, програма продемонструє вам список знайдених частин шкідливих і рекламних програм

Для того щоб приступити до процедури видалення шкідливих програм і таким чином прибрати нав'язливу рекламу з усіх браузерів, просто клікніть по кнопці «Видалити вибране». Коли процес лікування вашого комп'ютера завершиться, Anti-malware може попросити у вас дозволу на перезавантаження комп'ютера.

4. Прибрати рекламу в Chrome, скинувши настройки браузера

Закінчивши процес видалення шкідливих програм викликають появу нав'язливої ​​реклами, вам потрібно зробити ще одне - скинути настройки Хрома. Це дозволить вам відключити шкідливі розширення і відновити настройки браузера до значень прийнятим за замовчуванням. При цьому, ваші особисті дані, такі як закладки і паролі, будуть збережені.

Відкрийте головне меню Хрома, якшо по кнопці у вигляді трьох горизонтальних смужок ( Відкрийте головне меню Хрома, якшо по кнопці у вигляді трьох горизонтальних смужок (  ) ). З'явиться меню як на наступній картинці.

З'явиться меню як на наступній картинці

Тут клікніть пункт Налаштування. Сторінку, яку відкриє перед вами браузер, перейдіть вниз і знайдіть посилання «Показати додаткові налаштування». Клацніть по ній. Вам буде показаний список додаткових налаштувань. Прокрутіть сторінку ще нижче і знайдіть кнопку «Скидання налаштувань». Натисніть її. Гугл Хром попросить вас підтвердити свої дії.

Гугл Хром попросить вас підтвердити свої дії

У діалоговому вікні клацніть на кнопці «Скинути». Цим ви запустите процедуру відновлення налаштувань браузера до первинних і таким чином зробите ще один важливий крок, щоб остаточно прибрати нав'язливу рекламу.

5. Прибрати рекламу в Firefox, скинувши настройки браузера

Якщо ви використовуєте цей браузер, то потрібно обов'язково виконати цей крок - скинути настройки браузера Файрфокс до значень прийнятим за замовчуванням. Це дозволить вам відключити шкідливі розширення і таким чином прибрати рекламу, яку вони генерували. При цьому, ваші особисті дані, такі як закладки і паролі, будуть збережені.

Відкрийте основне меню Хрома, якшо по кнопці у вигляді трьох горизонтальних смужок ( Відкрийте основне меню Хрома, якшо по кнопці у вигляді трьох горизонтальних смужок (  ) ). У меню, клікніть по іконці у вигляді знака питання ( ). Це викличе меню Довідка, як показано на малюнку нижче.

Це викличе меню Довідка, як показано на малюнку нижче

Знайдіть пункт «Інформація для вирішення проблем» і виберіть його. У завантажиться сторінка, знайдіть розділ «Налагодження Firefox» і клацніть на кнопці «Очистити Firefox». Програма попросить вас підтвердити свої дії.

Програма попросить вас підтвердити свої дії

Клацніть "Очистити Firefox» знову. Своїми діями ви відновите початкові настройки браузера і таким чином приберете нав'язливу рекламу з нього.

6. Прибрати рекламу в Internet Explorer, скинувши настройки браузера

Якщо ви віддаєте перевагу браузер Інтернет Експлорер і постійно користуєтеся їм, то виконавши цей крок ви приберете рекламу, яка була викликана установкою шкідливих і рекламних розширень.

Відкрийте головне меню браузера, натиснувши кнопку у вигляді шестерінки ( Відкрийте головне меню браузера, натиснувши кнопку у вигляді шестерінки (  ) ). Тут виберіть пункт «Властивості браузера».

Тут виберіть пункт «Властивості браузера»

У вікні, виберіть вкладку «Додатково» і клацніть на кнопці «Скидання». Ви побачите діалогове вікно «Скинути настройки Internet Explorer». Для повного очищення налаштувань браузера вам необхідно поставити галочку в пункті «Видалити особисті настройки». Зробивши це, натисніть кнопку «Скидання».

Зробивши це, натисніть кнопку «Скидання»

Коли процес відновлення налаштувань браузера до вихідного стану (яке було в момент після установки операційної системи) завершиться, клікніть по кнопці «Закрити». Для того щоб зміни вступили в силу, вам необхідно перезавантажити операційну систему. Виконавши цей крок, ви зможете прибрати рекламу з Internet Explorer, яку викликали шкідливі і рекламні розширення браузера.

7. Прибрати рекламу при запуску браузерів, очистивши їх ярлики

Бувають випадки, коли антивірусні програми, а так само AdwCleaner і Malwarebytes Anti-malware нічого не знаходять, настройки браузерів ви скинули, але цими діями прибрати рекламу не вийшло. Кожен раз коли ви запускаєте свій улюблений браузер, в ньому насамперед відкривається рекламний сайт. Це відбувається з однієї простої причини - рекламний вірус змінив ярлики браузерів.

Для того, щоб очистити ярлик браузера, вам необхідно клікнути по ньому правою кнопкою миші і вибрати пункт «Властивості».

Для того, щоб очистити ярлик браузера, вам необхідно клікнути по ньому правою кнопкою миші і вибрати пункт «Властивості»

У вікні, виберіть вкладку «Ярлик» і на ній знайдіть поле «Об'єкт». Клацніть всередині нього лівою клавішею миші, з'явиться вертикальна лінія - покажчик курсору, клавішами переміщення курсора (стрілка -> на клавіатурі) перемістить його максимально вправо. Ви побачите там доданий текст, який починається з «http: //». Вам його потрібно видалити повністю.

Вам його потрібно видалити повністю

Після того як ви видалили адресу рекламного сайту з ярлика браузера, клікніть по кнопці «OK», щоб зберегти зміни. Таким чином вам необхідно пройти всі ярлики і таким чином прибрати автоматичне завантаження рекламного сайту.

8. Заблокувати показ реклами

Щоб підвищити захист вашого персонального комп'ютера, додатково до антивірусної і антіспайварной програмами, вам необхідно використовувати програму, яка буде блокувати навзчівую рекламу, спливаючі вікна, а так само завантаження небезпечних і вводять в оману веб-сторінок. Так як, це додаток буде блокувати завантаження нав'язливої ​​реклами, то це прискорить відкриття всіх веб-сайтів і крім того, до зменшення споживання веб трафіку.

Завантажте програму AdGuard, клікнувши за наступним посиланням.

завантажити Adguard

Завантажено 164 806 раз (а)
Автор: © Adguard
Категорія: Безпека
Дата поновлення: Лип 17, 2018

Коли процес завантаження завершиться, запустіть завантажений файл, клікнувши по ньому двічі. Вам буде продемонстровано вікно Майстра установки.

Вам буде продемонстровано вікно Майстра установки

Натисніть кнопку «Я приймаю умови», після чого дотримуйтесь вказівок програми. Коли процедура інсталяції завершиться ви побачите вікно, як показано на прикладі нижче.

Коли процедура інсталяції завершиться ви побачите вікно, як показано на прикладі нижче

Вам достатньо нада кнопку «Пропустити», щоб закрити Майстер установки і почати використовувати програму в стандартному режимі. Якщо ви бажаєте ознайомитися з усіма можливостями програми AdGuard і внести зміни в налаштування, то натисніть кнопку Почати.

При кожному запуску операційної системи, AdGuard буде запускатися автоматично і прибере нав'язливу рекламу, а так же заблокує завантаження шкідливих і вводять в оману веб сайтів. У будь-який момент, ви можете познайомиться з усіма можливостями програми або змінити її налаштування, досить двічі кликнути по іконці AdGuard, яка знаходитися на вашому робочому столі.

9. Перевірити планувальник завдань

На останньому етапі очищення комп'ютера, ми рекомендуємо, щоб переглянути Бібліотеку планувальника завдань і видалити всі завдання, які були створені шкідливими програмами. Цим ви приберете автоматичне відкриття рекламних сайтів при включенні комп'ютера або через рівні проміжки часу.

Натисніть на клавіатурі одночасно Windows і R (російська К). Відкриється невелике вікно з заголовком Виконати. У рядку введення введіть «taskschd.msc» (без лапок) і натисніть Enter. Перед вами з'явиться вікно Планувальника завдань. У лівій його частині виберіть пункт «Бібліотека планувальника завдань», як показано на наступному прикладі.

У лівій його частині виберіть пункт «Бібліотека планувальника завдань», як показано на наступному прикладі

У середній частині ви побачите список встановлених завдань. Виберіть перше завдання, а в його властивостях, які відкриються трохи нижче виберіть вкладку Дії. Звертайте увагу на те, що запускає це завдання. Знайшли щось подібне «explorer.exe hxxp: // адреса сайту» або «chrome.exe hxxp: // адреса сайту», то це завдання можна сміливо видаляти. Якщо ви не впевнені, що запускає завдання, то перевірте його через наш сайт (за допомогою пошуку) або в пошуковій системі, за назвою запускається файлу. Якщо файл - компонент вірусу або шкідливої ​​програми, то це завдання теж сміливо можна видаляти.

Визначили Із завдання, Пожалуйста нужно ВИДАЛИТИ, клацніть по ньом правою клавішею міші та віберіть пункт ВИДАЛИТИ. Цей крок виконайте кілька разів, якщо ви знайшли кілька завдань, які були створені шкідливими програмами. Приклад видалення завдання, створеного рекламним вірусом показаний на малюнку нижче.

Видаливши всі завдання, закрийте вікно Планувальника завдань.

Виконавши цю інструкцію, ви приберете всю нав'язливу рекламу в Chrome, Firefox, Internet Explorer, Яндекс браузері, Opera або Edge. На жаль, автори рекламних додатків постійно їх оновлюють, ускладнюючи лікування комп'ютера. Тому, в разі якщо ця інструкція вам не допомогла, значить ви заразилися новою версією рекламного вірусу і тоді кращий варіант - звернутися на наш форум .

Для того щоб в майбутньому більше не заразити комп'ютер, будь ласка дотримуйтесь трьом невеликим радам

 • При установці нових програм на свій комп'ютер, завжди читайте правила їх використання, а так само всі повідомлення, які програма буде вам показувати. Намагайтеся не робити інсталяцію з настройками за замовчуванням!
 • Тримайте антивірусні і антіспайварние програми оновленими до останніх версій. Так само зверніть увагу на те, що у вас включено автоматичне оновлення Windows і всі доступні оновлення вже встановлені. Якщо ви не впевнені, то вам необхідно відвідати сайт Windows Update, де вам підкажуть як і що потрібно оновити в Windows.
 • Якщо ви використовуєте Java, Adobe Acrobat Reader, Adobe Flash Player, то обов'язково їх оновлювати вчасно.

Або на вашому комп'ютері стали відкриватися спливаючі вікна з рекламою, під час перегляду звичайних сайтів, на яких раніше ніякої реклами не було взагалі?
Як-же рекламний вірус проник на мій комп'ютер?
IRC (Internet Relay Chat)