Програма для створення банерів: огляд 11 варіантів + ​​приклад

 1. Що таке банери і яка область їх застосування?
 2. 1. Визначення поняття.
 3. 2. Різновиди і формати банерів.
 4. 3. Від чого залежить ефективність банерів в рекламі?
 5. Яка програма для створення банерів найкраща: ТОП-11 ресурсів
 6. №1. EASY GIF ANIMATOR.
 7. №2. BANNER MAKER PRO.
 8. №3. ARTWEAVER.
 9. №4. ULEAD GIF ANIMATOR.
 10. №5. ADOBE FLASH CS5 PROFESSIONAL.
 11. №6. GIMP.
 12. №7. PAINT.NET.
 13. №8. AURORA 3D ANIMATION MAKER.
 14. №9. SOTHINK SWF QUICKER.
 15. №10. FLEX GIF ANIMATOR.
 16. №11. SWF TEXT.
 17. Практичний приклад використання програми Aurora 3D Animation Maker для створення банерів
 18. 15 порад новачкам, як створити хороший банер

Програма для створення банерів: як з нею працювати + переваги банерної реклами + 5 ознак успішного банера + приклад створення банера + список з 11 кращих програм + 15 рад новачкам.

Багато з нас бачили в інтернеті великі барвисті картинки, іменовані банерами, при натисканні на які вас перекидало на різні сайти. Даний рекламний хід - один з найдієвіших + його поширення в мережі зростає з кожним днем.

Сьогодні ми розповімо, яка програма для створення банерів найкраща, а також надамо практичний приклад зі створення даного рекламного продукту.

Що таке банери і яка область їх застосування?


Дата першого появи банера в мережі - 1994 рік, але тоді мало хто усвідомлював, що таке нововведення незабаром виведе мережевий маркетинг на новий рівень.

Спочатку плакати викликали інтерес, але з наростанням тиску в сфері агресивної реклами зараз наявність банерів на весь екран - ознака поганого смаку сайту.

1. Визначення поняття.

Банер - з англійської перекладається як «транспарант», а на практиці це звичайне зображення з вбудованою гіперпосиланням всередині.

Термін прийшов з друкованих видань - на газетних шпальтах читачі ще в 80-90 зустрічали подібного роду рекламу. Як тільки світова павутина почала розвиватися семимильними кроками, банери вирішили перекочувати і туди.

Основні завдання банерної реклами:

 • викликання інтересу потенційних покупців до певних марок товарів в інтернеті;
 • активне просування нових напрямків в сферах послуг і товарів, які не мали популярності раніше;
 • збільшення попиту на продукцію за рахунок агресивності подачі інформації - людям сильніше заповниться яскрава реклама, ніж контекстна посилання, наприклад.

Для бізнесу / іншої комерційної діяльності створення і використання банерів - необхідний рекламний крок, що дозволяє на 30-40% підвищити рівень продажів.

Поширення банерної реклами - одна з головних прерогатив маркетингових агентств, і пов'язано це з перевагами даного інструменту подачі інформації.

Переваги банерної реклами:

 1. Ціна.

  За собівартістю замовити банер на сайт набагато дешевше, ніж використовувати інші методи просування продукції.

 2. Однобічність.

  Створення банера - робота, яка потребує великого штату співробітників. Досить однієї людини, який добре володіє графічним редактором, щоб зробити стоїть продукт за стислі терміни.

 3. Ненав'язливість.

  Хоча банерна реклама і позиціонується, як великі картинки на половину екрану, але так було раніше. Нинішній підхід до створення дозволяє зробити барвистий анімований банер невеликого розміру, який запам'ятається людині тільки з позитивної точки зору.

 4. Спрямованість.

  людина може створювати банери під певну тематику і глядацьку аудиторію. З огляду на терміни виготовлення, такий підхід допоможе коректувати смаки рекламодавці і відвідувачів протягом 1 -2 днів.

Банерну рекламу ще люблять називати «медійної» за рахунок яскравості і можливості анимированной подачі.

З розвитком Flash-технології, програм для створення красивих банерів стало в рази більше. А які з них кращі, ми розберемо трохи пізніше.

2. Різновиди і формати банерів.


Поєднання таргетированной і банерної реклами - одна з найкращих маркетингових зв'язок, що дозволяє значно збільшувати обсяги продажів за рахунок об'єднання декількох методів подачі продукції + до всього ведеться облік тематики сайту.

Самостійне створення рекламних плакатів з використанням програм має закладені шаблони - не варто обмежувати себе лише ними. Нижче ми наводимо таблицю, в якій ви можете ознайомиться зі списком стандартних розмірів банерів.

№ Назва банера Розмір 1 Дошка пошани 728 x 90 2 Довгий 468 x 60 3 Великий прямокутник 336 x 280 4 Середній прямокутник 300 x 250 5 Великий вертикальний прямокутник 300 x 600 6 Квадрат 250 x 250 7 Вертикальний прямокутник 240 x 400 8 Полубаннер 234 x 60 9 Малий прямокутник 180 x 150 10 Широкий хмарочос 160 x 600 11 Hебоскреб 120 x 600 12 Кнопка 125 x 125 13 Вертикальний 120 x 240 14 варіант кнопки 120 x 90 15 Ще один варіант кнопки 120 x 60 16 Смуга 88 x 31

Більше 80% розмірів доступні при роботі в таких системах, як Google Adsense і Яндекс.

Запам'ятайте: якщо ви подаєте банер нестандартного розміру в рекламну систему, вам може загрожувати відмова в його розповсюдженні. Деякі рекламні агентства роблять ще гірше - самостійно спотворюють банер без збереження пропорцій, тим самим знижуючи його якість в рази. Така реклама буде не те, що залучати, а швидше відлякувати клієнтів.

Крім розміру, створення банерів базується ще й на способі його реалізації. Якщо раніше були доступні лише картинки з гіперпосиланнями, то з розвитком програмних засобів розширилися і варіації подачі.

Способи створення:

 • Статичний - картинка в форматі .jpg або .png, що супроводжується гіперпосиланням. З точки зору власника сайту, даний варіант - один з кращих, так як займає мало місця, а значить, не гальмує швидкість завантаження сторінки.
 • Анімований - анімована картинка в форматі .gif. Перевага перед статикою - додавання анімаційних ефектів, які на статичному сайті зможуть привернути увагу відвідувача. Швидкість зміни кадрів і їх кількість потрібно врахувати під час процесу створення.
 • Flash - найбільш ефективний варіант, що супроводжується високим розміром файлів. Мультимедійні банери привертають увагу своєю красою і насиченістю, але разом з тим, наявність на сайті більше 2-х таких реклам буде відчутно позначатися на швидкості завантаження сторінки.

З точки зору оптимізації завантаження сторінки і подачі реклами, створення анімованого банера - найкраще рішення.

Статичні мало що відрізняє від картинок, тому користувачі можуть їх просто пропускати повз. Flash-реалізація занадто сильно уповільнює завантаження сторінок - використовуйте її лише в тому випадку, якщо не боїтеся втратити 4-8% своїх постійних відвідувачів.

3. Від чого залежить ефективність банерів в рекламі?


Не варто думати, що будь-яка наляпісто картинка може вважатися якісним банером. Над розробкою стоїть банерної реклами кроплять не одну добу безперервно. Дуже складно вмістити на маленькому клаптику простору суть товару / послуги.

Досвідчених покупців все важче залучати на торгові сайти . Якісні банери повинні відповідати загальноприйнятим критеріям, які щорічно удосконалюються і доповнюються новими умовами.

Ознаки успішного банера:

 1. Привертає увагу.

  І це не означає, що кожен елемент має бути суцільно миготливий і понад яскравий. Перенасиченість викликає тільки роздратування з боку користувача. Плакат повинен ненав'язливо звертати на себе увагу, тим самим стимулюючи до подальшого розгляду його наповнення вже на сайті рекламодавця.

 2. Зацікавлює.

  Суха подача тексту з картинкою, нехай навіть є анімація, не зможе зараз зацікавити практично нікого. Вітається оригінальність ідеї і нотки гумору.

 3. Спонукає до переходу на сайт.

  Якщо видати все відразу, людині нема чого буде йти далі - все, що було йому цікаво, він дізнався. При створенні банерів недомовленість зіграє вам тільки на руку.

 4. Стимулює до покупки.

  Вигода і користь від покупки / послуги - головне, що слід видавати людині, яка не має уявлення про якість продукту. Опис переваг подавайте коротко і лаконічно, додаючи інформацію тематичними картинками.

 5. Викликає довіру.

  Необхідна умова при розкручуванні бренду або подачі продукції маловідомої компанії. Намагайтеся враховувати психологію квітів і уникати тонів, що можуть викликати у людини недовіру до виробника.

Важливо не тільки створення, але і особливості розташування на сайті. Рекламні агентства складають прайс-лист не тільки відштовхуючись від типу банера. У розрахунок йде розташування і розмір плаката.

При розміщенні врахуйте:

 • Імовірність переходу за посиланням пропорційна величині банера. Найоптимальнішим розміром в даному відношенні вважається 240х400 пікселів.
 • Найбільше привертає увагу банерна реклама, що розміщується в шапці сайту - саме туди дивиться відвідувач при перовому переході на ресурс.
 • Банери з анімацією краще привертають увагу, незалежно від місця розташування. Спрацьовують безумовні рефлекси людини - він мімовольно звертає увагу на рух.

З огляду на все різноманіття різновидів, форматів і способів подачі, новачкові дуже важко визначитися, яка програма для створення банерів найкраща. Якщо для статики зійде практично будь-який графічний редактор, то на мультимедійні плакати необхідно вже спеціалізоване програмне забезпечення.

Давайте ж розберемо це питання більш детально.

Яка програма для створення банерів найкраща: ТОП-11 ресурсів

У мережі велика різноманітність програм для створення банерів на будь-який смак. Є як простенькі продукти, з якими впорається будь-який новачок, так і справжні «монстри», що дозволяють втілити в життя будь-які задуми автора.

До вашої уваги перелік кращих програм, які можна зараз знайти в інтернеті. При відборі ми керувалися якістю вихідного продукту, відгуками в мережі, а також типом ліцензії. Повністю платних продуктів тут ви не побачите.

№1. EASY GIF ANIMATOR.


Програма для створення банерів: як з нею працювати + переваги банерної реклами + 5 ознак успішного банера + приклад створення банера + список з 11 кращих програм + 15 рад новачкам

Де завантажити: https://www.easygifanimator.net/ Статус: Платна. Спеціалізація: Створення статичних, анімованих банерів.

Програма з великою кількістю налаштувань, спрямована на створення як статичних, так і анімаційних продуктів. Інтерфейс побудований у вигляді стрічкового конвеєра, що спрощує роботу в багато разів. Володіє великим набором інструментів для перетворення і наведення краси в проекті.

Переваги в створенні банерної реклами:

 • можливість займатися редагуванням покадрово;
 • додавання ефектів чергування кадрів;
 • зберігати готовий проект можна як в GIF, так і AVI;
 • тестова версія на 20 використань - зручно для тих, хто разово вирішив використовувати програму для створення банерів.

Єдиний мінус - крива русифікація програми, так як більшість елементів меню відображаються однаково англійською. Розробники обіцяють, що в найближчому майбутньому дана проблема буде вирішена.

Швидкість освоєння новачком і функціонал програми роблять її хорошим інструментом для створення як простих, так і більш просунутих банерів.

№2. BANNER MAKER PRO.

BANNER MAKER PRO

Де завантажити: http://www.bannermakerpro.com/ Статус: Платна. Спеціалізація: Створення статичних, анімованих банерів.

Програма володіє зрозумілим інтерфейсом і функцією одночасного предпросмотра більше 90 одиниць графічних елементів. Для освоєння не потрібні навички графічного дизайнера - всі функції прості і виконуються покроково, тим не менш, цей факт не відображається негативно на підсумковому продукті.

Переваги в створенні банерної реклами:

 • широкий вибір в оформленні;
 • можна створювати банери абсолютно будь-якого розміру;
 • графіка вставляється на сторінку за спрощеною схемою;
 • висока якість видаваного зображення, яке важко відрізнити від розробленого професіоналами.

Щомісяця проводяться поновлення програми, після чого додаються все нові і нові елементи оформлення як тексту, так і графічних об'єктів. Доступно 4 формату збереження, але робота з Flash не підтримується.

№3. ARTWEAVER.

ARTWEAVER

Де завантажити: https://www.artweaver.de/en Статус: Платна. Спеціалізація: Створення статичних, анімованих банерів.

Графічний редактор, який можна використовувати для створення банерів. Розроблено росіянином і поширюється на безкоштовній основі з базовим набором функцій, для доступу до розширеної версії необхідно заплатити 35 $.

Переваги в створенні банерної реклами:

 • великий вибір графічних інструментів обробки зображень;
 • можливість створення банерів декількома людьми одночасно (потрібна реєстрація на сервері програми);
 • великий набір кистей для авторської промальовування.

Якщо є практика малювання на планшеті, то дана програма створена для вас. Підтримка плагінів дозволить тонко налаштувати роботу програми під себе і видавати якісні авторські роботи. Artweaver - краще рішення для творчих особистостей.

№4. ULEAD GIF ANIMATOR.

ULEAD GIF ANIMATOR

Де завантажити: http://www.softportal.com/software-430-ulead-gif-animator.html Статус: Умовно-безкоштовна. Спеціалізація: Створення анімованих банерів.

Програма розрахована на створення анімованих банерів з красивими переходами. У стандартній подачі користувач може використовувати більше 15 плагінів + є можливість установки додаткових, але ця функція доступна в платній версії продукту, яка коштує 50 $.

Оновлення системи вже не випускаються більш 3-х років, але це не заважає програмі триматися в 10-ці кращих за рахунок функціоналу і простоти у використанні.

Переваги в створенні банерної реклами:

 • зручна розкадровка, що спрощує створення анімованих рекламних плакатів;
 • велика кількість динамічних ефектів;
 • оптимізація кінцевого зображення;
 • синхронізація з фільтрами Фотошопа;
 • великий вибір форматів для збереження.

Програма дозволяє працювати без обмежень протягом 15 днів, після чого буде потрібно її реєстрація. Якщо ви не плануєте займатися створенням банерів на постійній основі, даний варіант цілком прийнятний.

Кінцевий результат праць можна зберегти як в стандартному GIF, так і в якості HTML-коду, що спростить впровадження банера на сайт.

№5. ADOBE FLASH CS5 PROFESSIONAL.

ADOBE FLASH CS5 PROFESSIONAL

Де завантажити: http://www.adobe.com/products/animate.html Статус: Умовно-безкоштовна. Спеціалізація: Створення статичних, анімованих банерів + Flash-обробка.

Одна з найбільш «сильних» програм для створення банерів на будь-який смак. Крім стандартного набору інструментів по графічній обробці, є функціонал для створення повноцінних Flash-роликів. У мережі можна знайти сотні плагінів, здатних задовольнити смаки навіть найбільш вимогливих авторів.

Переваги в створенні банерної реклами:

 • створення проектів з високою якістю анімації і графіки;
 • працює з форматом FLA;
 • спеціальні палітри, які дозволяють досягати «живий» анімації;
 • готовий Flash-банер користувач може відразу ж перетворити у вбудований скрипт, використовуючи інструмент ActionScript;
 • Flash-ролик можна покращувати за рахунок додавання в нього музичного супроводу.

Програма працює в тріал-періоді всього 30 днів, але в інтернеті існує безліч вже «крякнутий» версій. Вартість повної версії програми - 700 $. Для стабільної роботи продукту потрібно 512 МБ ОЗУ + процесор не нижче Intel Pentium 4.

№6. GIMP.

GIMP

Де завантажити: https://www.gimp.org/ Статус: Безкоштовна. Спеціалізація: Створення статичних, анімованих банерів.

Абсолютно безкоштовний аналог Adobe, створений для UNIX систем. З огляду на зростаючий до неї інтерес, було прийнято рішення не обмежуватися версією тільки для Linux. Нині будь-який бажаючий під управлінням Windows або Mac має можливість користуватися цією програмою на своїх пристроях.

Переваги в створенні банерної реклами:

 • на голову вище за інших редакторів в растровій графіці;
 • велика кількість безкоштовних плагінів для створення неповторних анімованих ефектів в банерах;
 • інструментарій для роботи з планшетами, що дозволяють малювати самостійно;
 • величезний вибір форматів збереження готового проекту.

За загальним функціоналу програма поступається Adobe (немає можливості створювати Flash-анімацію), але різниця в 700 $ змушує схилити чашу терезів саме в бік програми GIMP.

Завантаження інтерфейсу відбувається за 4-10 секунд. За час свого існування, умільцями було створено таку кількість плагінів (код відкритий), що користувач може сам до невпізнанності змінити початковий продукт і перетворити його в копію Adobe Flash.

№7. PAINT.NET.

NET

Де завантажити: https://www.getpaint.net/index.html Статус: Безкоштовна. Спеціалізація: Створення статичних банерів.

Повністю задовольнить тих, хто спеціалізується на створенні статичних банерів. Функціонал програми досить широкий + поширюється продукт на безкоштовній основі. Ті, хто хоч раз стикався з графічними редакторами, відразу оцінять наповнення програми - нічого зайвого, але в той же час можливостей в обробці це не ущемляє.

Переваги в створенні банерної реклами:

 • висока якість малюнків;
 • інтерфейс дозволяє розібратися за пару хвилин;
 • якісна палітра.

Що таке тізерна реклама: види, переваги, недоліки

Для стабільної роботи програми потрібно від 1 ГБ ОЗУ і установка .NET Framework 4.5. Обсяг займаного місця на жорсткому диску - всього 30 МБ! Для професійної графіки потрібно установка допоміжних плагінів.

№8. AURORA 3D ANIMATION MAKER.

AURORA 3D ANIMATION MAKER

Де завантажити: http://www.presentation-3d.com/products/animation-3d.html Статус: Умовно-безкоштовна. Спеціалізація: Створення статичних і анімованих банерів + Flash-обробка.

Повний комплекс функцій для створення високоякісних банерів. Легкий в освоєнні інтерфейс дозволяє моментально приступати до роботи. Велика кількість шаблонів і ефектів дає можливість створити якісний логотип / рекламний банер всього за 10-15 хвилин.

При анімації користувач робить тонке налаштування періодичності, швидкості, плавності переходів та інших параметрів GIF-проекту.

Переваги в створенні банерної реклами:

 • зручна розкадровка;
 • можливість створювати тривимірну анімацію;
 • зміна текстури, розміру, ефектів частин об'єктів;
 • більше 2000 вбудованих об'ємних фігур.

Програма володіє інструментами, які дозволяють швидко розміщувати готовий банер на сайті + можливістю збереження в форматі SWF (Flash).

Єдиний мінус - ціна в 2 500 рублів. Пробний період - 10 днів. Під час використання тестової версії очі періодично муляє спливаюче вікно з оповіщенням про покупку повної версії продукту.

№9. SOTHINK SWF QUICKER.

SOTHINK SWF QUICKER

Де завантажити: http://www.sothink.com/ Статус: Умовно-безкоштовна. Спеціалізація: Створення Flash-банерів.

Вузькоспеціалізована платна програма для створення Flash-банерів. Ціна повної версії - 90 $. Якщо ви вирішили створити гарний ролик, цей варіант - один з кращих. На відміну від Adobe, тут простіше розібратися в інтерфейсі + кількість змінних шаблонів на порядок вище. Вбудований редактор скриптів допоможе змінювати навіть чужі банери.

Переваги в створенні банерної реклами:

 • створення повноцінних Flash-банерів;
 • користувач може при створенні в програмі редагувати навіть незначні об'єкти (буква, лінії і так далі);
  створення власних шаблонів;
 • редагування ActionScript через вбудований редактор;
 • більше 90 вбудованих анімаційних ефектів.

Готовий ролик програма дозволяє відразу вивантажити на сайт - для цієї мети використовується вбудований плагін publish Wizard. Щоб SWF-файл потрапив на сторінки веб-оглядача, дотримуйтесь покрокової інструкції всередині плагіна.

Використовувати програму безкоштовно можна не більше 30 діб. Трохи заважає вікно нагадування, постійно вискакує у тріалу продукту.

Скільки коштує реклама на ТБ, в ВК, на МДК і на Радіо?

№10. FLEX GIF ANIMATOR.

FLEX GIF ANIMATOR

Де завантажити: https://flex-gif-animator.en.softonic.com/?ex=BB-39.6 Статус: Платна. Спеціалізація: Створення статичних, анімованих банерів + Flash.

Програма для малювання банерів з нуля з можливістю перетворення кадрів в анімацію. Набір вбудованих кистей і ефектів дозволяють досягти високої якості виходить рекламного продукту. Користувач може малювати на планшеті і моментально перетворювати зображення в кадри анімації.

Переваги в створенні банерної реклами:

 • створення динамічних банерів;
 • 3D-ефекти для всіх об'єктів в реальному часі;
 • анімацію тривимірних елементів;
 • додавання звуку.

Програма працює безкоштовно протягом 30 днів і супроводжується вікном нагадування. Крім GIF і SWF форматів, підтримується висновок файлу в Quictime і AVI. Працювати тут буде зручно як новачкам, так і професійним дизайнерам - функціонал продукту задовольнить всіх.

№11. SWF TEXT.

SWF TEXT

Де завантажити: http://easyflash.org/flashresourses/flashsoft/718-swftext-14-portable-rus.html Статус: Безкоштовна. Спеціалізація: Створення анімованих банерів + Flash.

Нехитрий редактор для створення анімованого тексту в форматі SWF. Має більш 150 текстових ефектів + ​​40 фоновими. Програма розрахована більше на новачків - більшість дій автоматизовано.

Переваги в створенні банерної реклами:

 • анімація на прозорому тлі;
 • стиснення Flash-ролика для оптимізації;
 • додавання музики.

Готові проекти зберігаються в форматах GIF, SWF і AVI. Підтримки продукту вже немає і оновлень також. Якщо раніше додаток вимагало реєстрацію, зараз в мережі повно сайтів, де можна скачати вже пропатченних версію, яка потребує виконання жодних додаткових дій.

Робіть вибір в залежності від поставлених цілей. Якщо для створення статичного банера краще використовувати потужний графічний редактор з можливістю малювання, то на Flash більше підійде вузькоспеціалізована програма.

Практичний приклад використання програми Aurora 3D Animation Maker для створення банерів

Ми вирішили трохи докладніше розповісти, як користуватися подібними програмами, а найкраще це робити на прикладі.

Вибір зупинився на редакторі Aurora 3D Animation Maker. Він - один з кращих в створенні анімаційних банерів. Особливо це стосується подачі текстової інформації.

Як користуватися цією програмою для створення банерів:

 1. Спочатку, скачайте програму з офіційного ресурсу (посилання є вище) і проведіть її установку на ваш комп'ютер. Алгоритм не відрізняється від установки інших програмних продуктів, з якими ви стикалися раніше.
 2. Ім'я користувача і організацію вказувати не обов'язково, підійде навіть звичайний набір символів.

 3. Далі перед користувачем відкриється інтерфейс програми для створення банерів. Велика кількість інструментів можна помітити відразу ж. Найважливіший - меню (1), через яке і здійснюється процес створення.

  Для зручності, деякий панелі з меню були винесені. Зліва знаходиться панель роботи з елементами (2), а знизу - швидкий доступ до програвання анімації (3). Всі зміни відображаються в режимі реального часу на головній робочій області програми (4).

 4. Всі зміни відображаються в режимі реального часу на головній робочій області програми (4)

 5. Для роботи з текстовою інформацією доведеться часто звертатися до зміни розміру і накреслення - дані функції доступні з панелі швидкого доступу або через контекстне меню при наведенні на елемент. Тут же користувач перемикається між режимами 2D / 3D.

  Крім шрифту, змінюється зображення тексту, а також з'являється можливість додавати тіні.

 6. Крім шрифту, змінюється зображення тексту, а також з'являється можливість додавати тіні

 7. У правій частині інтерфейсу є розширені елементи верхньої панелі і меню. Саме тут проводиться тонка настройка змісту банера при його створенні. Велика кількість шаблонів + можливість самостійної корекції дозволяють створювати тисячі варіацій дизайну.
 8. Велика кількість шаблонів + можливість самостійної корекції дозволяють створювати тисячі варіацій дизайну

 9. Колір, накреслення, формат - головні складові, що роблять текст банера неповторним. Працюючи з об'ємними фігурами, ви зможете змінювати значення скоса, фронтального виду і навіть тіні.

  Для любителів текстур є свій розділ. Варіацій в заливці вбудовано дуже багато + є можливість завантажити свої.

 10. Варіацій в заливці вбудовано дуже багато + є можливість завантажити свої

 11. Обтічність об'ємного тексту легко підкоригувати у вкладці «Скос». Тонка настройка дозволить надати найбільш прийнятний вид як тексту, так і додаються формам. Реалізувати авторську задумку стане в рази простіше.
 12. Реалізувати авторську задумку стане в рази простіше

 13. Що стосується перетворення і зміни типу форм, є зміна параметрів заливки заднього фону тексту, а також бокових / фронтальних скосів фігур і тексту.

  Позиціонувати елемент по 3 осях в просторі можна як в позитивну, так і негативну сторону - ефект буде дуже цікавий. За рахунок параметра «глибина» користувач коригує показник по осі Y, тим самим збільшуючи товщину букв.

 14. За рахунок параметра «глибина» користувач коригує показник по осі Y, тим самим збільшуючи товщину букв

 15. У розділі «Дизайн» проводиться тонка настройка параметрів програми для створення банерів. Додається відображення, спотворюється форма фігури / тексту, коригується зміна тіней під час анімації тексту. Параметрів дуже багато, щоб досягти бажаного ефекту, доведеться неабияк попітніти.
 16. Параметрів дуже багато, щоб досягти бажаного ефекту, доведеться неабияк попітніти

 17. У розділі «Анімація» проводиться настройка руху тексту. Траєкторія є як шаблонна, так і авторська. Значення затримки виставляються самостійно. Стилізацію і довжину дуг пересування також встановлює сам користувач.

  За допомогою галочки «Світло Анімація» є можливість анімувати не тільки об'єкт, а й його тінь.

 18. За допомогою галочки «Світло Анімація» є можливість анімувати не тільки об'єкт, а й його тінь

 19. Гра з освітленням може здивувати своїми результатами. Можливості програми в даному плані дуже широкі - точні значення задаються по кожній з 3-х осей. Кут нахилу і колір також може змінюватися і паралельно анімовані.
 20. Кут нахилу і колір також може змінюватися і паралельно анімовані

 21. Готовий проект можна зберегти через експорт. Якщо ви робили статичний банер, використовуйте «Експорт зображення», а якщо анімований - «Експорт анімації». Анімований банер зберігається в форматі AVI.
 22. Анімований банер зберігається в форматі AVI

 23. Банер готовий. Далі залишиться оптимізувати розмір і закинути його на сайт з супроводом гіперпосилання.

  Як створити свій сайт безкоштовно самому?

  Програма володіє дуже великою кількістю можливостей, які найкраще пізнавати самому. Щоб на середньому рівні управлятися з Aurora 3d Animation Maker, досить витратити 5-6 годин особистого часу.

Ваші банери будуть заворожувати не тільки відвідувачів сайту, але навіть рекламодавців. Загалом, пробуйте і діліться результатами в коментарях.

Ідея використовувати розглянуті програми вам чомусь не підійшла?

Дізнайтеся, як зробити анімований банер в Photoshop:

15 порад новачкам, як створити хороший банер

Відсутність досвіду - головний ворог новачків при створенні банерів. Навіть просунуті програми не допоможуть, якщо людина не має уявлення, як зробити банер самостійно.

Ми бачимо в мережі красиві картинки, але не думаємо про те, що на деякі проекти пішли цілими днями важкої роботи. Але як отримати відразу хороший результат?

Поради щодо створення банерів:

 1. Не робіть «важких» банерів. Оптимальний розмір - не більше 100 Кб. Чим вище обсяг даних при завантаженні сторінки, тим довше доведеться чекати користувачеві.
 2. Враховуйте особливості людської психології - анімований банер має більш високі шанси привернути увагу, ніж статичний.
 3. Розміщувати банер найкраще по центру сайту.
 4. Використовуйте спонукають до дії написи - «Жми!», «Пуск» і так далі.
 5. Інтерактивні банери збільшують приплив клієнтів на 20-30%.
 6. Залучайте користувачів безкоштовними і бонусними пропозиціями.
 7. Колір банера не повинен «виїдати» очі.
 8. Зображення дівчат збільшує кількість переходів, так як більше 70% користувачів - чоловіча частина населення.
 9. Багато слів на банері - погано. Використовуйте тільки суть.
 10. Тривалість ролика не повинна бути більше 5-7 секунд.
 11. Банери з розкриваються списками мають підвищений інтерес.
 12. Прозорість банера і поєднання із загальним дизайном сайту збільшує його ефективність вдвічі.
 13. На сайті не повинно бути багато однакових банерів за розміром або наповненню.
 14. Інтрига - запорука успіху для будь-якого баннера.
 15. Питання про банері в тексті змусять людину звернути на нього увагу. Головне - вміло приховати прийом.

Використовуйте цей список для створення ідеального банера, який зможе привернути увагу більшості відвідувачів вашого сайту. Врахувати всі нюанси дуже складно, але, якщо вдасться виконати хоча б половину вимог, шанс на успіх значно зросте.

Сьогодні ми розглянули, як працюють програми для створення банерів, а також надали перелік найбільш стоять продуктів, за допомогою яких навіть новачок зможе створити банер на свій смак.

Що таке банери і яка область їх застосування?
3. Від чого залежить ефективність банерів в рекламі?
Що таке банери і яка область їх застосування?
3. Від чого залежить ефективність банерів в рекламі?
Скільки коштує реклама на ТБ, в ВК, на МДК і на Радіо?
Com/?
Як створити свій сайт безкоштовно самому?
Ідея використовувати розглянуті програми вам чомусь не підійшла?
Але як отримати відразу хороший результат?
IRC (Internet Relay Chat)