Програми для створення банера (+ Відео)

20.10.2017

Добрий день, дорогі читачі сайту. У минулих статтях дізналися, як створити банер безкоштовно онлайн і чим користуватися. У цьому огляді поговоримо, як можна зробити банер, не використовуючи онлайн-сервіси. Для цього потрібна програма для створення банера. Про них і піде мова.

Завантажити можна з офіційної продукту. Проста програма для створення банерів, розрахована для початківців користувачів, які не мають професійних навичок. У ній наголошується на анімовані картинки, кнопки. На головній сторінці представлено:

На головній сторінці представлено:

 1. Створити нову анімацію. За допомогою майстра можете скласти довільну анімовану картинку
 2. Створити анімований банер. Вказуєте розміри його або вибираєте з попередньо встановлених, градієнт кольору, фон, зображення, пишіть текст для першого зображення, другого і третього. Задаєте темп показу цього тексту і зберігаєте готовий файл
 3. Створити анімовану кнопку. Майстер допоможе зробити і налаштувати анімацію для кнопки. Представлені шаблони, якими можете скористатися
 4. Create from Video. Створення анімованого зображення з відеофайлу

Інтерфейс простий і інтуїтивно зрозумілий. Прикладом можу послужити я. Тому що, ніколи не робив анімованих банерів, а за допомогою її зробив його за 5 хвилин, так би мовити, в кілька кліків.

плюси:

 1. Проста в використання. Будь-який користувач зможе розібратися з нею за кілька хвилин
 2. Російськомовний інтерфейс, якість перекладу на висоті.
 3. Для роботи з банерами та кнопками на допомогу приходить майстер створення анімації. Завдяки чому, процес зводиться до декількох кліків миші
 4. Є можливість використовувати в якості картинки фрагмент відеофайлу

недоліки:

 1. Платна. Надається 30-денний термін ознайомлення
 2. Можна зберігати готовий файл тільки в одному форматі .gif
 3. Немає готових шаблонів в якості прикладів

Завантажити можна за цим. Ще одна програма для створення банера. Він також пропонує робити анімовані зображення, кнопки. Розмір зображення можна задавати самому або вибирати з попередньо встановлених. Так само, як і Easy GIF Animator цей редактор дозволяє використовувати в якості фону або картинку, або відео.

Майстер виготовлення анімації набагато слабкіше, ніж у першого софта і можливостей у нього менше. Крім цього, інтерфейс не такий доброзичливий. Щоб користуватися цією програмою, потрібно мати певні навички роботи з графічними додатками.

переваги:

 1. Багато інструментів для створення анімованих зображень
 2. Є майстер, який постарається допомогти в кілька кліків зробити банер
 3. Більший вибір інструментарію для редагування зображень

мінуси:

 1. платна
 2. Здібності Wizarda не можуть охопити всіх можливостей проги. Тому новачкові буде важко зробити якісний банер, використовую його. Доведеться вручну редагувати отриманий файл
 3. Користувачам потрібно володіти певними початковими навичками.

Ще одна популярна програма для банерів. Завантажити її можна. Її недоліком є ​​відсутність підтримки російської мови. Творці її стверджують, що з нею розібратися дуже просто. Але, на своєму прикладі хочу сказати, що, не знаючи іноземних мов і не маючи навичок роботи з подібною графічною оболонкою, розібратися не так і просто. Немає і доступного помічника (Wizard), який полегшить роботу.

Немає і доступного помічника (Wizard), який полегшить роботу

З її можливостей потрібно відзначити:

 1. Флеш і GIF-анімація. Зібрані в ній функції PowerPoint і Флеш аніматорів
 2. Вона призначена не тільки для створення анімованих банерів, але і для презентацій у форматі flash

недоліки:

 1. платна програмка
 2. Ні російської мови. Через це не просто розібратися з інтерфейсом
 3. Немає помічника для створення банера в кілька кліків

Для полегшення знайомства з SOTHINK SWF EASY пропоную видеоурок

для скачування. Тут зібрані багато функцій для редагування анімованих, картинок, заставок і презентацій. Але і як попередник вона не має російської мови в підтримці. Тому, простому користувачеві розібратися з нею буде проблематично.

Зберігати можна в JPG, PNG, Gif форматах, використовувати FTP з'єднання для завантаження файлів на сервер.

Для розуміння роботи з Banner Maker викладаю відео

IRC (Internet Relay Chat)