Простий спосіб повністю прибрати рекламу в Скайпі | Bloginfo

 1. Простий спосіб повністю прибрати рекламу в Скайпі Сьогодні буде невеликий, але корисний пост. І...
 2. Повне відключення реклами в Skype
 3. Простий спосіб повністю прибрати рекламу в Скайпі
 4. Відключення реклами в Skype штатними засобами програми
 5. Повне відключення реклами в Skype
 6. Простий спосіб повністю прибрати рекламу в Скайпі
 7. Відключення реклами в Skype штатними засобами програми
 8. Повне відключення реклами в Skype

Простий спосіб повністю прибрати рекламу в Скайпі

Сьогодні буде невеликий, але корисний пост. І як зрозуміло з заголовка, мова піде про рекламу в Скайпі. А точніше про те, як її видалити.

Всі ми знаємо, що пару років тому Skype викупила корпорація-монстр Microsoft. І це стало початком кінця для Скайпу. Далі поясню чому ..

По-перше, у зв'язку з мультігігантской популяризацією смартфонів і планшетів, ринок заполонили різного роду "вбивці" Skype і ОПСОСов - Viber, WhatsApp і т.д.

І Скайп зараз просто не може гідно з ними конкурувати. А це як раз і є "по-друге" - після покупки Skype Майкрософтом, програма і сервіс ставали все гірше і гірше. В першу чергу, звичайно, це поява дратівливою реклами. До другої - це нескінченні "дірки" в безпеці. Ну і, нарешті, той факт, що Microsoft завжди тісно співпрацює зі спецслужбами та владою не грає на користь Skype. А раніше, до речі, він вважався дуже захищеним від прослуховування сервісом.

Що ж, залишимо питання безпеки і конфіденційності фахівцям в даній області, і поговоримо про те, як же відключити рекламу в Skype. Адже з цим завданням може впоратися будь-який бажаючий.

Відразу хочу сказати, що може бути комусь і глибоко фіолетово на показ настирливої ​​реклами, але я особисто її не люблю. Та й багато хто теж. Особливо коли вона набуває приблизно такий вигляд:

Мало того, що це реклама, так це ще ніщо інше, як справжнісінька фішингова реклама! Тобто вона маскується під якусь внутрішню функцію додатка (в даному прикладі під внутрішній дзвінок). Особливо обурює тут імітація реальних кнопок. Плюс до всього "натискання" будь-який з них викличе необхідну дію - відкриття сайту рекламодавця. Адже недосвідчений користувач навряд чи відразу зрозуміє, що це не реальні кнопки, а всього лише банер. І, швидше за все, "натисне" на "Відмовитися", тому що "Той, хто телефонує" йому не знайомий. А дія все одно буде виконано.

Не знаю як ви, але я категорично проти такого роду реклами. Тому давайте її рубати на корені. Всю. І ту, що показується при дзвінку, і ту, що під списком контактів, і ту, про яку ми тільки що говорили. Всю!

Відключення реклами в Skype штатними засобами програми

На жаль, не всі користувачі знають про те, що в самому Скайпі передбачена функція часткового відключення показу реклами. Ось нею ми і скористаємося. Для цього в меню "Інструменти" вибираємо "Налаштування". У вікні налаштувань знаходимо вкладку "Сповіщення", вибираємо пункт "Повідомлення і оповіщення" і знімаємо "галочки" з двох пунктів:

 • Допомога та поради від Skype
 • Рекламні акції

Допомога та поради від Skype  Рекламні акції

Далі потрібно перезапустити Скайп. І після цієї нескладної маніпуляції рекламний банер під списком контактів вас більше не потривожить:

І після цієї нескладної маніпуляції рекламний банер під списком контактів вас більше не потривожить:

Але є один момент. Реклама може не зникнути відразу ж, тому що вона буде довантажувати з кешу. І можливо буде потрібно видалення тимчасових файлів інтернету. Зробити це можна або спеціальними програмами, типу CCleaner, або штатними засобами ОС Windows: Панель управління - Властивості браузера - Вкладка "Загальні".

Там є розділ "Журнал браузера". Тисніть на кнопку "Видалити ...":

Потім відзначте пункт "Тимчасові файли Інтернету та веб-сайтів" (можете відзначити і інші пункти). Ну і знову тисніть "Видалити":

Також в настройках Скайпу не зайвим буде відключити показ цільової реклами Microsoft на підставі даних про вік і стать, зазначених в особистих даних Skype.

Для цього в меню "Інструменти" вибираємо "Налаштування ..." і переходимо на вкладку "Безпека" (точніше на подвкладку "Налаштування безпеки") і відкриваємо додаткові налаштування:

 і переходимо на вкладку Безпека (точніше на подвкладку Налаштування безпеки) і відкриваємо додаткові налаштування:

В відкрилися настройках знімаємо "галочки" з непотрібних пунктів. Зокрема з пункту "Дозволити показ цільової реклами Microsoft ....":

:

От і все. Штатними засобами нам вдалося частково заблокувати рекламу в Скайпі. Але ми підемо ще далі ...

Повне відключення реклами в Skype

Вбудовані "антирекламні" функції Скайпу видаляють рекламу в повному обсязі. Тому ми скористаємося простим рішенням для її повного блокування. А допоможе нам в цьому чарівний файл hosts.

Все, що нам потрібно зробити, це прописати в нього рядки: 127.0.0.1 rad.msn.com і 127.0.0.1 preview.msn.com (кожну з нового рядка).

У Windows 7 цей файл знаходиться в директорії: C: \ Windows \ System32 \ drivers \ etc

Файл hosts не має розширення, відкривати його потрібно Блокнотом або іншим текстовим редактором. У самому файлі знаходиться якесь у закоментувавши рядків з описом та інструкціями, а також рядок localhost`а (опціонально). Ось після неї, тобто в саму останню сходинку і потрібно додати зіставлення IP-адреси 127.0.0.1 вузлу rad.msn.com:

com:

Таким чином, ми просто напросто вказуємо операційній системі на те, що адреса рекламного сервера Microsoft rad.msn.com є нічим іншим, як нашим же комп'ютером (тобто локальним хостом). Отже, ніякого звернення в зовнішній інтернет не відбувається. Ну і природно, реклама просто не завантажується.

Взагалі, через файл hosts можна заблокувати будь-який сайт. Хочете заборонити своїм дітям відвідування сайту ВКонтакте? Та легко! Досить прописати рядок 127.0.0.1 vk.com в файлі hosts і цей сайт буде недоступний:

Але пам'ятайте! Даний файл досить часто використовується різними шкідливим ПЗ в своїх корисливих цілях. Наприклад, там можуть знаходитися записи типу: 58.13.102.16 vk.com (IP-адреса я написав, що називається, "від балди"). І такий запис означає, що реальний вузол (в нашому випадку - сайт ВКонтакте) відповідає не своєму справжньому IP-адресою, а перенаправляється на вказаний у файлі айпішник.

Наслідком цього є така картина: ви вбиваєте в адресний рядок браузера vk.com, але насправді потрапляєте на зовсім інший сайт (фішингових), який зовні нічим не відрізняється від оригінального. Вводите на цьому лже-сайті свій логін / пароль, і ... вони успішно відправляються в руки зловмисників. Ось така проста схема.

Ну да ладно, це вже виходить за рамки даної статті. Просто запам'ятайте, що в файлі hosts не повинно бути ніяких сторонніх записів, яких ви самі не вносили.

На цьому статтю можна було б завершувати, але є одне але. При редагуванні файлу hosts вас можуть підстерігати деякі несподіванки. А точніше неможливість його відредагувати і зберегти. Як тоді бути? Опишу коротко кілька можливих варіантів.

Найпростіше - це запустити "Блокнот" від імені Адміністратора і вже з нього відкрити потрібний нам файл ( "Файл" - "Відкрити ..." - виберіть завантажений hosts). Також можна відкрити цей файл через командний рядок (обов'язково від імені Адміністратора) і прописати в ній наступне: notepad C: \ Windows \ System32 \ drivers \ etc \ hosts

І в тому і в іншому випадку файл буде відкритий Блокнотом від імені адміна, і, отже, у вас будуть права на його зміну і на збереження цих самих змін.

Крім того, у самого файлу hosts може стояти атрибут "Тільки для читання", що теж не дозволить його правити. З цим "боротися" дуже просто - зніміть даний атрибут, внесіть зміни, збережіть, і заново виставте "Тільки для читання".

Ось і вся процедура відключення реклами в Skype. На все про все йде не більше 5 хвилин, а то й менше. Користуйтеся на здоров'я.

NB! Хочу зробити кілька доповнень до статті:

 1. Про те, як повністю заборонити рекламу в Скайпі я дізнався зовсім випадково на блозі Олександра Киричука http://nowaday.info/ . Дуже хороший блог, на якому багато всього корисного і цікавого. Дуже рекомендую. Правда пише Саша українською мовою. Але заради цінної інформації можна і перекладачем скористатися =) Хоча і без нього все досить зрозуміло. Ну, а всім тим, для кого українська мова є рідною, тим більше рекомендую.
 2. Для блокування всілякої інтернет-реклами існує також і спеціальний софт, наприклад, AdGuard. Дуже хороша програма, рекомендую. В майбутньому про неї напишу статтю.

На цьому все, друзі. До нових зустрічей на просторах мережі.

З повагою, Саша Майер

Доповнення від 07.08.2014:

Більш ранні версії Skype більше не будуть працювати. Користувачі повинні в обов'язковому порядку оновити ПЗ.

Користувачі повинні в обов'язковому порядку оновити ПЗ

Стверджується, що головна причина цього - відсутність в старих версіях безлічі важливих опцій. Але ми-то з вами розуміємо, що дві головні причини це:

 1. У найбільш старих версіях відсутня реклама
 2. У старих версіях відсутні новітні закладки для стеження.

Доповнення від 29.09.2014:

У коментарях до статті запропоновані додаткові варіанти для блокування реклами в Скайпі. Пробуйте, експериментуйте: тут додаткові хости для файлу hosts, а тут варіант блокування через властивості Internet Explorer (без правки hosts).

Простий спосіб повністю прибрати рекламу в Скайпі

Сьогодні буде невеликий, але корисний пост. І як зрозуміло з заголовка, мова піде про рекламу в Скайпі. А точніше про те, як її видалити.

Всі ми знаємо, що пару років тому Skype викупила корпорація-монстр Microsoft. І це стало початком кінця для Скайпу. Далі поясню чому ..

По-перше, у зв'язку з мультігігантской популяризацією смартфонів і планшетів, ринок заполонили різного роду "вбивці" Skype і ОПСОСов - Viber, WhatsApp і т.д.

І Скайп зараз просто не може гідно з ними конкурувати. А це як раз і є "по-друге" - після покупки Skype Майкрософтом, програма і сервіс ставали все гірше і гірше. В першу чергу, звичайно, це поява дратівливою реклами. До другої - це нескінченні "дірки" в безпеці. Ну і, нарешті, той факт, що Microsoft завжди тісно співпрацює зі спецслужбами та владою не грає на користь Skype. А раніше, до речі, він вважався дуже захищеним від прослуховування сервісом.

Що ж, залишимо питання безпеки і конфіденційності фахівцям в даній області, і поговоримо про те, як же відключити рекламу в Skype. Адже з цим завданням може впоратися будь-який бажаючий.

Відразу хочу сказати, що може бути комусь і глибоко фіолетово на показ настирливої ​​реклами, але я особисто її не люблю. Та й багато хто теж. Особливо коли вона набуває приблизно такий вигляд:

Мало того, що це реклама, так це ще ніщо інше, як справжнісінька фішингова реклама! Тобто вона маскується під якусь внутрішню функцію додатка (в даному прикладі під внутрішній дзвінок). Особливо обурює тут імітація реальних кнопок. Плюс до всього "натискання" будь-який з них викличе необхідну дію - відкриття сайту рекламодавця. Адже недосвідчений користувач навряд чи відразу зрозуміє, що це не реальні кнопки, а всього лише банер. І, швидше за все, "натисне" на "Відмовитися", тому що "Той, хто телефонує" йому не знайомий. А дія все одно буде виконано.

Не знаю як ви, але я категорично проти такого роду реклами. Тому давайте її рубати на корені. Всю. І ту, що показується при дзвінку, і ту, що під списком контактів, і ту, про яку ми тільки що говорили. Всю!

Відключення реклами в Skype штатними засобами програми

На жаль, не всі користувачі знають про те, що в самому Скайпі передбачена функція часткового відключення показу реклами. Ось нею ми і скористаємося. Для цього в меню "Інструменти" вибираємо "Налаштування". У вікні налаштувань знаходимо вкладку "Сповіщення", вибираємо пункт "Повідомлення і оповіщення" і знімаємо "галочки" з двох пунктів:

 • Допомога та поради від Skype
 • Рекламні акції

Допомога та поради від Skype  Рекламні акції

Далі потрібно перезапустити Скайп. І після цієї нескладної маніпуляції рекламний банер під списком контактів вас більше не потривожить:

І після цієї нескладної маніпуляції рекламний банер під списком контактів вас більше не потривожить:

Але є один момент. Реклама може не зникнути відразу ж, тому що вона буде довантажувати з кешу. І можливо буде потрібно видалення тимчасових файлів інтернету. Зробити це можна або спеціальними програмами, типу CCleaner, або штатними засобами ОС Windows: Панель управління - Властивості браузера - Вкладка "Загальні".

Там є розділ "Журнал браузера". Тисніть на кнопку "Видалити ...":

Потім відзначте пункт "Тимчасові файли Інтернету та веб-сайтів" (можете відзначити і інші пункти). Ну і знову тисніть "Видалити":

Також в настройках Скайпу не зайвим буде відключити показ цільової реклами Microsoft на підставі даних про вік і стать, зазначених в особистих даних Skype.

Для цього в меню "Інструменти" вибираємо "Налаштування ..." і переходимо на вкладку "Безпека" (точніше на подвкладку "Налаштування безпеки") і відкриваємо додаткові налаштування:

 і переходимо на вкладку Безпека (точніше на подвкладку Налаштування безпеки) і відкриваємо додаткові налаштування:

В відкрилися настройках знімаємо "галочки" з непотрібних пунктів. Зокрема з пункту "Дозволити показ цільової реклами Microsoft ....":

:

От і все. Штатними засобами нам вдалося частково заблокувати рекламу в Скайпі. Але ми підемо ще далі ...

Повне відключення реклами в Skype

Вбудовані "антирекламні" функції Скайпу видаляють рекламу в повному обсязі. Тому ми скористаємося простим рішенням для її повного блокування. А допоможе нам в цьому чарівний файл hosts.

Все, що нам потрібно зробити, це прописати в нього рядки: 127.0.0.1 rad.msn.com і 127.0.0.1 preview.msn.com (кожну з нового рядка).

У Windows 7 цей файл знаходиться в директорії: C: \ Windows \ System32 \ drivers \ etc

Файл hosts не має розширення, відкривати його потрібно Блокнотом або іншим текстовим редактором. У самому файлі знаходиться якесь у закоментувавши рядків з описом та інструкціями, а також рядок localhost`а (опціонально). Ось після неї, тобто в саму останню сходинку і потрібно додати зіставлення IP-адреси 127.0.0.1 вузлу rad.msn.com:

com:

Таким чином, ми просто напросто вказуємо операційній системі на те, що адреса рекламного сервера Microsoft rad.msn.com є нічим іншим, як нашим же комп'ютером (тобто локальним хостом). Отже, ніякого звернення в зовнішній інтернет не відбувається. Ну і природно, реклама просто не завантажується.

Взагалі, через файл hosts можна заблокувати будь-який сайт. Хочете заборонити своїм дітям відвідування сайту ВКонтакте? Та легко! Досить прописати рядок 127.0.0.1 vk.com в файлі hosts і цей сайт буде недоступний:

Але пам'ятайте! Даний файл досить часто використовується різними шкідливим ПЗ в своїх корисливих цілях. Наприклад, там можуть знаходитися записи типу: 58.13.102.16 vk.com (IP-адреса я написав, що називається, "від балди"). І такий запис означає, що реальний вузол (в нашому випадку - сайт ВКонтакте) відповідає не своєму справжньому IP-адресою, а перенаправляється на вказаний у файлі айпішник.

Наслідком цього є така картина: ви вбиваєте в адресний рядок браузера vk.com, але насправді потрапляєте на зовсім інший сайт (фішингових), який зовні нічим не відрізняється від оригінального. Вводите на цьому лже-сайті свій логін / пароль, і ... вони успішно відправляються в руки зловмисників. Ось така проста схема.

Ну да ладно, це вже виходить за рамки даної статті. Просто запам'ятайте, що в файлі hosts не повинно бути ніяких сторонніх записів, яких ви самі не вносили.

На цьому статтю можна було б завершувати, але є одне але. При редагуванні файлу hosts вас можуть підстерігати деякі несподіванки. А точніше неможливість його відредагувати і зберегти. Як тоді бути? Опишу коротко кілька можливих варіантів.

Найпростіше - це запустити "Блокнот" від імені Адміністратора і вже з нього відкрити потрібний нам файл ( "Файл" - "Відкрити ..." - виберіть завантажений hosts). Також можна відкрити цей файл через командний рядок (обов'язково від імені Адміністратора) і прописати в ній наступне: notepad C: \ Windows \ System32 \ drivers \ etc \ hosts

І в тому і в іншому випадку файл буде відкритий Блокнотом від імені адміна, і, отже, у вас будуть права на його зміну і на збереження цих самих змін.

Крім того, у самого файлу hosts може стояти атрибут "Тільки для читання", що теж не дозволить його правити. З цим "боротися" дуже просто - зніміть даний атрибут, внесіть зміни, збережіть, і заново виставте "Тільки для читання".

Ось і вся процедура відключення реклами в Skype. На все про все йде не більше 5 хвилин, а то й менше. Користуйтеся на здоров'я.

NB! Хочу зробити кілька доповнень до статті:

 1. Про те, як повністю заборонити рекламу в Скайпі я дізнався зовсім випадково на блозі Олександра Киричука http://nowaday.info/ . Дуже хороший блог, на якому багато всього корисного і цікавого. Дуже рекомендую. Правда пише Саша українською мовою. Але заради цінної інформації можна і перекладачем скористатися =) Хоча і без нього все досить зрозуміло. Ну, а всім тим, для кого українська мова є рідною, тим більше рекомендую.
 2. Для блокування всілякої інтернет-реклами існує також і спеціальний софт, наприклад, AdGuard. Дуже хороша програма, рекомендую. В майбутньому про неї напишу статтю.

На цьому все, друзі. До нових зустрічей на просторах мережі.

З повагою, Саша Майер

Доповнення від 07.08.2014:

Більш ранні версії Skype більше не будуть працювати. Користувачі повинні в обов'язковому порядку оновити ПЗ.

Користувачі повинні в обов'язковому порядку оновити ПЗ

Стверджується, що головна причина цього - відсутність в старих версіях безлічі важливих опцій. Але ми-то з вами розуміємо, що дві головні причини це:

 1. У найбільш старих версіях відсутня реклама
 2. У старих версіях відсутні новітні закладки для стеження.

Доповнення від 29.09.2014:

У коментарях до статті запропоновані додаткові варіанти для блокування реклами в Скайпі. Пробуйте, експериментуйте: тут додаткові хости для файлу hosts, а тут варіант блокування через властивості Internet Explorer (без правки hosts).

Простий спосіб повністю прибрати рекламу в Скайпі

Сьогодні буде невеликий, але корисний пост. І як зрозуміло з заголовка, мова піде про рекламу в Скайпі. А точніше про те, як її видалити.

Всі ми знаємо, що пару років тому Skype викупила корпорація-монстр Microsoft. І це стало початком кінця для Скайпу. Далі поясню чому ..

По-перше, у зв'язку з мультігігантской популяризацією смартфонів і планшетів, ринок заполонили різного роду "вбивці" Skype і ОПСОСов - Viber, WhatsApp і т.д.

І Скайп зараз просто не може гідно з ними конкурувати. А це як раз і є "по-друге" - після покупки Skype Майкрософтом, програма і сервіс ставали все гірше і гірше. В першу чергу, звичайно, це поява дратівливою реклами. До другої - це нескінченні "дірки" в безпеці. Ну і, нарешті, той факт, що Microsoft завжди тісно співпрацює зі спецслужбами та владою не грає на користь Skype. А раніше, до речі, він вважався дуже захищеним від прослуховування сервісом.

Що ж, залишимо питання безпеки і конфіденційності фахівцям в даній області, і поговоримо про те, як же відключити рекламу в Skype. Адже з цим завданням може впоратися будь-який бажаючий.

Відразу хочу сказати, що може бути комусь і глибоко фіолетово на показ настирливої ​​реклами, але я особисто її не люблю. Та й багато хто теж. Особливо коли вона набуває приблизно такий вигляд:

Мало того, що це реклама, так це ще ніщо інше, як справжнісінька фішингова реклама! Тобто вона маскується під якусь внутрішню функцію додатка (в даному прикладі під внутрішній дзвінок). Особливо обурює тут імітація реальних кнопок. Плюс до всього "натискання" будь-який з них викличе необхідну дію - відкриття сайту рекламодавця. Адже недосвідчений користувач навряд чи відразу зрозуміє, що це не реальні кнопки, а всього лише банер. І, швидше за все, "натисне" на "Відмовитися", тому що "Той, хто телефонує" йому не знайомий. А дія все одно буде виконано.

Не знаю як ви, але я категорично проти такого роду реклами. Тому давайте її рубати на корені. Всю. І ту, що показується при дзвінку, і ту, що під списком контактів, і ту, про яку ми тільки що говорили. Всю!

Відключення реклами в Skype штатними засобами програми

На жаль, не всі користувачі знають про те, що в самому Скайпі передбачена функція часткового відключення показу реклами. Ось нею ми і скористаємося. Для цього в меню "Інструменти" вибираємо "Налаштування". У вікні налаштувань знаходимо вкладку "Сповіщення", вибираємо пункт "Повідомлення і оповіщення" і знімаємо "галочки" з двох пунктів:

 • Допомога та поради від Skype
 • Рекламні акції

Допомога та поради від Skype  Рекламні акції

Далі потрібно перезапустити Скайп. І після цієї нескладної маніпуляції рекламний банер під списком контактів вас більше не потривожить:

І після цієї нескладної маніпуляції рекламний банер під списком контактів вас більше не потривожить:

Але є один момент. Реклама може не зникнути відразу ж, тому що вона буде довантажувати з кешу. І можливо буде потрібно видалення тимчасових файлів інтернету. Зробити це можна або спеціальними програмами, типу CCleaner, або штатними засобами ОС Windows: Панель управління - Властивості браузера - Вкладка "Загальні".

Там є розділ "Журнал браузера". Тисніть на кнопку "Видалити ...":

Потім відзначте пункт "Тимчасові файли Інтернету та веб-сайтів" (можете відзначити і інші пункти). Ну і знову тисніть "Видалити":

Також в настройках Скайпу не зайвим буде відключити показ цільової реклами Microsoft на підставі даних про вік і стать, зазначених в особистих даних Skype.

Для цього в меню "Інструменти" вибираємо "Налаштування ..." і переходимо на вкладку "Безпека" (точніше на подвкладку "Налаштування безпеки") і відкриваємо додаткові налаштування:

 і переходимо на вкладку Безпека (точніше на подвкладку Налаштування безпеки) і відкриваємо додаткові налаштування:

В відкрилися настройках знімаємо "галочки" з непотрібних пунктів. Зокрема з пункту "Дозволити показ цільової реклами Microsoft ....":

:

От і все. Штатними засобами нам вдалося частково заблокувати рекламу в Скайпі. Але ми підемо ще далі ...

Повне відключення реклами в Skype

Вбудовані "антирекламні" функції Скайпу видаляють рекламу в повному обсязі. Тому ми скористаємося простим рішенням для її повного блокування. А допоможе нам в цьому чарівний файл hosts.

Все, що нам потрібно зробити, це прописати в нього рядки: 127.0.0.1 rad.msn.com і 127.0.0.1 preview.msn.com (кожну з нового рядка).

У Windows 7 цей файл знаходиться в директорії: C: \ Windows \ System32 \ drivers \ etc

Файл hosts не має розширення, відкривати його потрібно Блокнотом або іншим текстовим редактором. У самому файлі знаходиться якесь у закоментувавши рядків з описом та інструкціями, а також рядок localhost`а (опціонально). Ось після неї, тобто в саму останню сходинку і потрібно додати зіставлення IP-адреси 127.0.0.1 вузлу rad.msn.com:

com:

Таким чином, ми просто напросто вказуємо операційній системі на те, що адреса рекламного сервера Microsoft rad.msn.com є нічим іншим, як нашим же комп'ютером (тобто локальним хостом). Отже, ніякого звернення в зовнішній інтернет не відбувається. Ну і природно, реклама просто не завантажується.

Взагалі, через файл hosts можна заблокувати будь-який сайт. Хочете заборонити своїм дітям відвідування сайту ВКонтакте? Та легко! Досить прописати рядок 127.0.0.1 vk.com в файлі hosts і цей сайт буде недоступний:

Але пам'ятайте! Даний файл досить часто використовується різними шкідливим ПЗ в своїх корисливих цілях. Наприклад, там можуть знаходитися записи типу: 58.13.102.16 vk.com (IP-адреса я написав, що називається, "від балди"). І такий запис означає, що реальний вузол (в нашому випадку - сайт ВКонтакте) відповідає не своєму справжньому IP-адресою, а перенаправляється на вказаний у файлі айпішник.

Наслідком цього є така картина: ви вбиваєте в адресний рядок браузера vk.com, але насправді потрапляєте на зовсім інший сайт (фішингових), який зовні нічим не відрізняється від оригінального. Вводите на цьому лже-сайті свій логін / пароль, і ... вони успішно відправляються в руки зловмисників. Ось така проста схема.

Ну да ладно, це вже виходить за рамки даної статті. Просто запам'ятайте, що в файлі hosts не повинно бути ніяких сторонніх записів, яких ви самі не вносили.

На цьому статтю можна було б завершувати, але є одне але. При редагуванні файлу hosts вас можуть підстерігати деякі несподіванки. А точніше неможливість його відредагувати і зберегти. Як тоді бути? Опишу коротко кілька можливих варіантів.

Найпростіше - це запустити "Блокнот" від імені Адміністратора і вже з нього відкрити потрібний нам файл ( "Файл" - "Відкрити ..." - виберіть завантажений hosts). Також можна відкрити цей файл через командний рядок (обов'язково від імені Адміністратора) і прописати в ній наступне: notepad C: \ Windows \ System32 \ drivers \ etc \ hosts

І в тому і в іншому випадку файл буде відкритий Блокнотом від імені адміна, і, отже, у вас будуть права на його зміну і на збереження цих самих змін.

Крім того, у самого файлу hosts може стояти атрибут "Тільки для читання", що теж не дозволить його правити. З цим "боротися" дуже просто - зніміть даний атрибут, внесіть зміни, збережіть, і заново виставте "Тільки для читання".

Ось і вся процедура відключення реклами в Skype. На все про все йде не більше 5 хвилин, а то й менше. Користуйтеся на здоров'я.

NB! Хочу зробити кілька доповнень до статті:

 1. Про те, як повністю заборонити рекламу в Скайпі я дізнався зовсім випадково на блозі Олександра Киричука http://nowaday.info/ . Дуже хороший блог, на якому багато всього корисного і цікавого. Дуже рекомендую. Правда пише Саша українською мовою. Але заради цінної інформації можна і перекладачем скористатися =) Хоча і без нього все досить зрозуміло. Ну, а всім тим, для кого українська мова є рідною, тим більше рекомендую.
 2. Для блокування всілякої інтернет-реклами існує також і спеціальний софт, наприклад, AdGuard. Дуже хороша програма, рекомендую. В майбутньому про неї напишу статтю.

На цьому все, друзі. До нових зустрічей на просторах мережі.

З повагою, Саша Майер

Доповнення від 07.08.2014:

Більш ранні версії Skype більше не будуть працювати. Користувачі повинні в обов'язковому порядку оновити ПЗ.

Користувачі повинні в обов'язковому порядку оновити ПЗ

Стверджується, що головна причина цього - відсутність в старих версіях безлічі важливих опцій. Але ми-то з вами розуміємо, що дві головні причини це:

 1. У найбільш старих версіях відсутня реклама
 2. У старих версіях відсутні новітні закладки для стеження.

Доповнення від 29.09.2014:

У коментарях до статті запропоновані додаткові варіанти для блокування реклами в Скайпі. Пробуйте, експериментуйте: тут додаткові хости для файлу hosts, а тут варіант блокування через властивості Internet Explorer (без правки hosts).

Хочете заборонити своїм дітям відвідування сайту ВКонтакте?
Як тоді бути?
Хочете заборонити своїм дітям відвідування сайту ВКонтакте?
Як тоді бути?
Хочете заборонити своїм дітям відвідування сайту ВКонтакте?
Як тоді бути?
IRC (Internet Relay Chat)