Розблокування Windows: Як прибрати банер блокування Windows?

  1. Як «банер здирник» потрапляє на комп'ютер?
  2. Як розблокувати Windows?
  3. Спосіб №1: Як розблокувати Windows за допомогою чистки системного реєстру
  4. Спосіб №2: Як розблокувати Windows за допомогою утиліт (антивірусного ПО)
  5. Програми для розблокування Windows

Як сьогодні люди тільки не намагаються заробити грошей, та й побільше, забуваючи те людське, що вклав в нас Господь Як сьогодні люди тільки не намагаються заробити грошей, та й побільше, забуваючи те людське, що вклав в нас Господь. Просто дивує, наскільки люди втрачають, обманюючи і обкрадаючи інших. Адже Закон нашого світу, який говорить: «Що людина посіє, те й пожне» ще ніхто не скасував. А через якийсь час виникають питання: «За що?».

У даній статті, дорогі читачі, я розповім вам про один з шахрайських дій, спрямованого на обкрадання ваших кишень - коли комп'ютер атакує випущений «розумними» людьми вірус блокує ОС Windows, причому не важливо, як версія у Вас операційна система - XP, 7, 8, 10 або інші. Напевно Ви знаєте про що я, чи не так, принаймні думаю що багато хто з Вас стикався з подібною неприємністю? Так, так, я говорю про банері-здирників, який з'являється відразу після включення комп'ютера і блокує Windows. На цьому банері може бути написано, що мовляв ви подивилися якийсь заборонене відео, і тепер Вам треба терміново відправити кому-то грошей, наприклад через Webmoney, і у відповідь отримати СМС з кодом розблокування операційної системи.

Навіть не думайте нікому нічого платити, тому що ніякі СМС з кодом розблокування Ви не надішлють. Нехай цими зловмисниками краще Господь розбирається, а я Вам тим часом постараюся допомогти розблокувати комп'ютер.

Як «банер здирник» потрапляє на комп'ютер?

1. Вірус «Банер вимагач» може потрапити на комп'ютер разом з безкоштовними програмами або іграми, викачаними з сумнівних джерел.

2. Якщо Ви качаєте з інтернету фото, музику, відео і т.д., і ці файли мають розширення .exe (ім'я-файла.exe), замість відповідних .jpg, .mp3, .avi, .mkv (назва_пакунка .jpg).

3. Якщо на деяких сайтах Ви бачите банер, який говорить, що мовляв Вам треба щось оновити або перевстановити, і натискаючи на які Ви переходите нема на офіційні сайти Ваших програм, а на їх клони.

4. Якщо на комп'ютері / ноутбуці не встановлено антивірус, тоді вірус може потрапити до електронної пошти просто зі сторінки різних сайтів.

Як розблокувати Windows?

Розблокувати Windows, тобто прибрати банер здирник, через якого комп'ютер заблокований за допомогою таких дій:

1. Переустановити Windows.
2. Почистити реєстр Windows, тобто прибрати банер з автозавантаження системи.
3. За допомогою завантажувального диска зі спеціальним антивірусним софтом (програмами) для видалення вірусів з системи.

У сьогоднішньому пості мова піде про другий спосіб - прибрати банер здирник з автозавантаження операційної системи.

Спосіб №1: Як розблокувати Windows за допомогою чистки системного реєстру

Як би складно це не звучало, насправді все просто. Просто дотримуйтеся подальшої інструкції, і будьте уважними.

1. Заходимо в безпечний режим роботи Windows. Для цього, після включення ПК, під час завантаження операційної системи натисніть клавішу «F8». Повинен з'явитися чорний екран, на якому можна вибрати варіанти завантаження системи. Вибирайте «Безпечний режим».

Вибирайте «Безпечний режим»

2. Коли Windows завантажиться, натисніть клавіші «Win + R». Або ж «Пуск - Виконати».

3. У віконці введіть: regedit

Важливо! Якщо в «безпечному режимі» також з'являється банер здирник, тоді знову перезавантажте ПК і через «F8», в меню виберіть «Безпечний режим з підтримкою командного рядка». Коли ПК завантажиться і з'явитися чорний екран з миготливим курсором, наберіть також «regedit», і натисніть «Enter». З'явитися той же вікно з реєстром.

4. Переходимо за адресою: HKEY_LOCAL_MACHINE \ Software \ Microsoft \ WinNT \ CurrentVersion \ Winlogon, і перевіряємо, щоб у такому значенні мали такі настройки:

Shell - навпаки має бути тільки «explorer.exe».
Userinit - навпаки має бути тільки «C: \ Windows \ system32 \ userinit.exe,». Якщо Windows не встановлено на диск C :, то буква тут буде інша.

Якщо значення відрізняються, тоді виправте, щоб вийшло так, як я написав вище. Для цього натисніть правою клавішею на рядок, в якій потрібно змінити значення, і виберіть «Змінити».

5. Переходимо за адресою: HKEY_CURRENT_USER \ Software \ Microsoft \ Windows NT \ CurrentVersion \ Winlogon. Дивимося, щоб тут не було записів «Shell» і «Userinit». Якщо є, видаляємо їх.

6. Перевіряємо наступні адреси на наявність підозрілих записів, типу - fgkthsinlr.exe, які необхідно видалити:

HKEY_LOCAL_MACHINE \ Software \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Run
HKEY_LOCAL_MACHINE \ Software \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ RunOnce
HKEY_CURRENT_USER \ Software \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Run
HKEY_CURRENT_USER \ Software \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ RunOnce

Якщо Ви не впевнені, що той запис, яку Ви виявили, є вірусом, тоді натисніть на неї правою клавішею мишки, і виберіть «Змінити». Значення поставте «1». Таким чином, Ви вимкніть цей запис, і якщо щось піде не так, зможете все виправити.

7. Перезавантажуємо комп'ютер і радіємо! Windows вже має бути розблокований.

Спосіб №2: Як розблокувати Windows за допомогою утиліт (антивірусного ПО)

Якщо Вам було складно розібратися з розблокуванням комп'ютера методом чистки системного реєстру Windows, тоді можете спробувати використовувати спеціальні антивірусні утиліти (програми), за допомогою яких це можна зробити за все в кілька кліків.

Програми для розблокування Windows

- AntiWinLocker LiveCD: Завантажити можна за цим посиланням:
- Kaspersky Rescue Disk: Завантажити можна за цим посиланням:
- Dr.Web LiveDisk. Завантажити можна за цим посиланням:
- утиліта AVZ. Завантажити можна за цим посиланням:

В основному порядок дій щодо розблокування комп'ютера за допомогою утиліт зводитися до запису їх образів на флешку (USB накопичувач), включити завантаження комп'ютера з USB, і у спливаючих вікнах просто натиснути «Старт», «Анти SMS», «Очистити» і т.д .

Детальніше про цих програмах я напишу пізніше, а на сьогодні все. Якщо у Вас щось не вийшло, пишіть в коментарях, спробуємо розібратися разом.

Обговорити «банери-вимагачі» на форумі ...

Як «банер здирник» потрапляє на комп'ютер?
Як розблокувати Windows?
А через якийсь час виникають питання: «За що?
Напевно Ви знаєте про що я, чи не так, принаймні думаю що багато хто з Вас стикався з подібною неприємністю?
Як «банер здирник» потрапляє на комп'ютер?
Як розблокувати Windows?
IRC (Internet Relay Chat)