Сам собі дизайнер: як створити банер онлайн

Як і всі фрілансери, за своєю суттю я - дуже лінива. І коли постало питання про створення рекламного банера PARMODE для розміщення на іншому сайті, я стала в ступор. І не від того, що не знаю, що таке банер. Якщо ви не в курсі, це рекламна картинка або гифка, яку поміщають на онлайн порталах.

Якщо ви не в курсі, це рекламна картинка або гифка, яку поміщають на онлайн порталах

Вся справа в тому, що у мене немає бажання, часу, а головне - великих сум (!), Щоб замовляти розробку банера у веб-студії. Тим більше, хотілося чогось лаконічного і без надмірностей. Благо, через знайомих натрапила на онлайн-конструктор банерів BannerBoo . Такий, знаєте, для чайників. Навіть якщо ви не програміст, у вас все вийде - тут прям червоним текстом. Ну і я повелася. І не дарма!

Загалом, навіть якщо в вашій голові зараз прослизнула думка: «О, Боги, так мені все ж щось доведеться робити?», Не лякайтеся. Там все настільки просто, що впорається навіть ваша мама. Як зробити онлайн банер самому, я зараз детально розповім на власному прикладі.

Отже, для початку заходимо на сайт https://bannerboo.com/ru/ , Регімся і підключаємо собі тарифний план. УВАГА: там є безкоштовний :) Тиснемо «Зробити банер» і погнали.

УВАГА: там є безкоштовний :) Тиснемо «Зробити банер» і погнали

Створюємо кампанію з назвою (щоб потім не плутатися в своїх банерах) ...

Створюємо кампанію з назвою (щоб потім не плутатися в своїх банерах)

... і вибираємо розмір банера (я відразу знала, що мені потрібен 300х250).

і вибираємо розмір банера (я відразу знала, що мені потрібен 300х250)

Звичайно, я б могла задурити і придумати власний дизайн, але знову-таки, пам'ятаємо, що я лінива попа, а тому, звичайно, відразу до шаблонів.

Звичайно, я б могла задурити і придумати власний дизайн, але знову-таки, пам'ятаємо, що я лінива попа, а тому, звичайно, відразу до шаблонів

Так як анімувати мені, власне, нема чого, вибрала шаблон статичного банера. І понеслася душа в рай.

І понеслася душа в рай

Натискаючи на шари під шаблоном, або ж на сам шаблон, ви бачите, що вам потрібно видалити, де поміняти колір, розмір, шрифт, ТЕКСТ і т.д. Замінюйте все, що там є. Для мене особисто заковика став шрифт і розміщення слів. Спочатку виходила лажа повна.

Спочатку виходила лажа повна

Потім, зрозумівши, що з Дюшескі Ferrero rocher не зроблю, вирішила бути простіше і бити точно в ціль. Задоволена і задоволена результат відразу зберегла собі на ноут.

Задоволена і задоволена результат відразу зберегла собі на ноут

Примітка: якщо робите статичний банер онлайн, то досить буде зберегти PNG. Анімований банер тут також можна зберегти у форматі гифки, а також скопіювати код. Якщо ви в упор не бачите де він, то ось же:

Якщо ви в упор не бачите де він, то ось же:

З огляду на концепцію сайту, де хочу розміщуватися, мені цього позаочі. Однак якщо ви бажаєте більш серйозного вихлопу, то можна посидіти трохи довше, ніж 15 хв, щоб задурити над шрифтом і правильними зображеннями. Однак меседж залишається незмінним: якщо вираз «Та шо там його робити!» - ваш слоган по життю, значить онлайн-конструктор банерів BannerBoo - точно для вас. Тому що дійсно: зробити рекламний банер самому - це не фантастика, а сама справжня реальність. Навіть якщо ваших навичок вистачає лише, щоб поміняти аватарку в Фейсбуці.

IRC (Internet Relay Chat)