Сервіс від Касперського для розблокування Windows

Привіт, друзі! Я коли писав статтю " Windows заблокований? Видаляємо вірус-вимагач за допомогою сервісу від Dr.Web "То забув написати про схожий сервісі від« Лабораторії Касперського ». Втім мета цього сервісу така ж як і у Dr.Web і ESET. Це допомога в розблокуванні комп'ютерів, які були заряджені вірусом-здирником, який заблокував Windows.

Web

Я вже писав про багатьох способах, якими можна боротися з банерами-вимагачами, ось наприклад ще один " Прибираємо банер-вимагач за допомогою Dr.Web LiveCD ". Але цей вірус настільки шкідливий, що видалити його не дуже то й просто. І там де наприклад сервіс від Dr.Web не допоміг підібрати код розблокування для MBRlock і Winlock, то сервіс від Касперського може допомогти, ну або навпаки.

[NEW] Рейтинги F1 на початок 2019 року:
ноутбуки

, роутери для будинку , Power bank , SSD , Smart TV приставки з підтримкою 4K UHD , ігрові відеокарти , процесори для ПК , підсилювачі Wi-Fi , смартфони до 10000 рублів , планшети для інтернет-серфінгу , антивіруси Давайте зараз докладніше розглянемо цей сервіс, називається він "Kaspersky Deblocker". Знаходиться за адресою sms.kaspersky.ru і виглядає дуже просто і красиво.

Припустимо наш комп'ютер заражений ось таким вірусом:

Припустимо наш комп'ютер заражений ось таким вірусом:

Там обов'язково повинен бути номер, на який потрібно перевести гроші. Ні в якому разі не переказуєте гроші на номери, який вказані в вікнах банерів-вимагачів. Пароль не прийде!

Заходимо на сайт сервісу Kaspersky Deblocker (посилання вище), і в вікно пошуку, вводимо номер на який вірус просить перевести гроші. Натискаємо кнопку "Отримати код".

Нижче з'являтися результати пошуку. Шукаємо по картинках вірус яким заражений наш комп'ютер, біля картинки вірусу повинен бути код для розблокування. Беремо цей код і прописуємо в вікні вірусу. Буває так, що поруч з кодом є описи, або посилання на статтю. Обов'язково зверніть на це увагу.

Пошук по номеру може і не видати результатів. Не варто засмучуватися, спробуйте інші сервіси (наприклад від Dr.Web і ESET) і способи розблокування комп'ютера від цього вірусу.

IRC (Internet Relay Chat)