Скільки можна заробити на своєму сайті? Приклади і цифри (2019 upd.)

 1. Скільки можна заробити на своєму сайті? Приклади і цифри (2019 upd.) Зміст статті Привіт друзі...
 2. вважаємо
 3. 2. Контекстна реклама
 4. Як на ній заробити?
 5. вважаємо
 6. 3. Партнерська програма.
 7. Скільки на ній можна заробити?
 8. вважаємо
 9. 4. Розміщення статей та оглядів за гроші
 10. Скільки можна заробити?
 11. 5. Платний розділ
 12. Разом
 13. Скільки можна заробити на своєму сайті? Приклади і цифри (2019 upd.)
 14. види заробітку
 15. вважаємо
 16. 2. Контекстна реклама
 17. Як на ній заробити?
 18. вважаємо
 19. 3. Партнерська програма.
 20. Скільки на ній можна заробити?
 21. вважаємо
 22. 4. Розміщення статей та оглядів за гроші
 23. Скільки можна заробити?
 24. 5. Платний розділ
 25. Разом
 26. Скільки можна заробити на своєму сайті? Приклади і цифри (2019 upd.)
 27. види заробітку
 28. вважаємо
 29. 2. Контекстна реклама
 30. Як на ній заробити?
 31. вважаємо
 32. 3. Партнерська програма.
 33. Скільки на ній можна заробити?
 34. вважаємо
 35. 4. Розміщення статей та оглядів за гроші
 36. Скільки можна заробити?
 37. 5. Платний розділ
 38. Разом

Скільки можна заробити на своєму сайті? Приклади і цифри (2019 upd.)

Зміст статті

Привіт друзі і передплатники мого блогу. Зараз я хочу Вам розповісти про те, скільки можна заробити на своєму сайті. Розповім про види реклами, які способи можна застосовувати, і скільки можна з них "вичавити" :).

Скажу відразу, я не буду розбирати теми нелегального отримання грошей з сайтів. А ось зосереджуся я на п'яти білих, найпопулярніших і легальних видах заробітку.

Відкрито прийом заявок на два моїх курсу по

просування сайтів (Сайтів послуг, інтернет-магазинів та ін.) І заробітку на своїх сайтах . Рекомендую ознайомитися!

Уявімо, що Ви вже маєте невеликий сайт, скажімо, кулінарної тематики. Ви пишіть всякі статті, викладаєте смачні рецепти і хочете почати отримувати зі свого сайту хоч якусь денежку. Я Вам в цьому допоможу. Поїхали!

види заробітку

1. Банерна реклама

Це графічне зображення рекламного характеру. Банери це один з найдавніших видів реклами не тільки в інтернеті. Банери Ви можете зустріти як на вулиці, так і на кожному другому сайті в мережі інтернет.

Приклад банера:

Банер на головній сторінці Яндекса

Скільки платять? Ціна за банерну рекламу жорстко прив'язана до тематики Вашого сайту. Також безпосередньо на ціну впливає розмір банера. Чим він більший - тим він дорожчий. Наприклад, якщо у Вас сайт кулінарної тематики, то ціна за 1000 показів, буде 20-30 рублів.

А ось є у Вас вузькоспеціалізований сайт, а ще краще комерційний, наприклад "форекс", або медицина, або авто. Те ціна за 1000 показів може бути від 100-200 рублів і вище, аж до 500 руб.

вважаємо

Кожен користувач в середньому дивиться 2 сторінки на сайті. Тобто 1 користувач робить 2 перегляду.

До Вас на сайт заходить 3000 чоловік в день. 3000 * 2 = 6000 переглядів в день. 6000 * 30 днів = 180 000 переглядів.

180 000 переглядів * 50 рублів = 9000 руб. у місяць. (При відвідуваності 3000 осіб. На добу).

Так само не забуваємо, що банерів на сайт можна поставити 2-3 штуки (більше не потрібно). Основна складність монетизації банерами в тому, що Вам доведеться шукати прямого рекламодавця самому, готувати комерційну пропозицію, доводити, що Ваша майданчик найкраща і клієнту варто розміститися у Вас. Плюс морока з договорами, податками і т.д.

При належній відвідуваності, прямі рекламодавці дають дуже хороший дохід, але цим треба займатися щільно. Чи не для новачків.

CPM (аббр. Від англ. Cost-Per-Thousand (M - римська цифра) - ціна за тисячу показів) - це рекламна модель, в якій ціна встановлюється за тисячу показів банера рекламодавця, іншими словами, показ рекламного блоку одній тисячі відвідувачів.

2. Контекстна реклама

Це текстові оголошення, які показуються в спеціально блоці на сайті. Оголошення підбираються виходячи з того, які запити раніше Ви робили в пошуковику.

Наприклад, якщо Ви годину назад шукали "де купити гітару Gibson", то можете помітити, що тепер майже на всіх сайтах Вам ввижається реклама гітар Gibson.

Виглядає такий вид реклами так:

Виглядає такий вид реклами так:

Приклад контекстної реклами від Яндекс Директ (РСЯ)

Контекстну рекламу Ви можете бачити як на сайті Яндекс (вона називається Яндекс. Директ), так і на сайті Google (вона називається Google Adwords), а також на звичайних сайтах.

Як на ній заробити?

 1. Реєструєтеся і додаєте свій сайт до Рекламної мережі Яндекса;
 2. Створюєте рекламний блок в конструкторі коду;
 3. Встановлюєте код на сайт і починаєте отримувати прибуток.

Відведіть на сайті спеціальні місця, де буде виводитися реклама. Наприклад, у Вас буде 3 місця під рекламу: перед статтею і після статті (якщо у Вас статейний сайт або блог), і 1 блок всередині статті, під яким небудь важливим елементом.

вважаємо

Ви отримуєте гроші тільки тоді, коли відвідувачі Вашого сайту, клацають по рекламі. І від того, скільки людей клікнув по рекламі (за посиланням в оголошенні) залежить Ваш заробіток.

- Резонне питання, а скільки я зароблю з одного кліка? Припустимо я поставив блок контекстної реклами, до мене зайшов мій знайомий і клікнув по рекламі, скільки я отримаю?

Відповідаю: ціна за клік, безпосередньо залежить від тематики Вашого сайту і від того, який запити Ваш знайомий вводив раніше в пошук. Середня ціна одного кліка: від 3 до 50 рублів.

Є тематики, де вартість кліка може досягати і 100-500 руб і вище!

- А скільки в середньому людей клікають по оголошеннях?

В середньому, з 100 відвідувачів зайшли до Вас на сайті, клацають 3. Тут все дуже сильно залежить від місця, де Ви розмістили рекламу, від CPM. Якщо Ви засунули її в кінець сайту, ближче до "підвалу", то природно, її будуть менше помічати і менше по ній кликати.

Але не можна впадати в іншу крайність, не потрібно ставити рекламу всюди, до статті, в всередині, в кінці і так далі. Пам'ятайте, люди приходять до Вас на сайті за інформацією, а не заради реклами. Заспамленності рекламної сайти пошукові системи фільтрують. Ви ризикуєте втратити позиції і трафік з пошукових систем, не перевантажуйте сайт рекламою. Цілком достатньо буде 3-5 блоків на сторінку.

Припустимо у Вас є той же самий кулінарний сайт з 3000 відвідувачами на добу. Якщо з 100 чоловік клацають по рекламі 3, то з 3000 виходить 90.

90 кліків по ~ 5 руб. = 450 руб. на добу. Цілком непогано 🙂

В місяць виходить: 13 500 руб. Також не забувайте, що трафік на сайті протягом тижня сильно змінюється, і зазвичай у вихідні дні відвідуваність сайтів падає, в понеділок-вівторок - виростає.

Зареєструватися можна ось тут:

 • Контекстна реклама від Яндекса: partner.yandex.ru
 • Контекстна реклама від Google: google.com/adsense

UPD 2018. Вкрай рекомендую ознайомитися з новою технологією Яндекса - RTB .

3. Партнерська програма.

Або просто "партнерка" - це вид співпраці, коли продавець ділиться з Вами прибутком, а Ви замість поставляє до нього клієнтів.

Приклад: Є якийсь Вася Пупкін-Невський і продає він свій супер-курс "100 страв з курячої грудки". Курс є в електронному форматі і на дисках DVD. І ось Вася Вам говорить, якщо ти приведеш мені клієнта і він купить у мене курс, я заплачу тобі 30% від покупки. У підсумку, і я зароблю і ти. Всім вигідно, всі задоволені.

Видів партнерських програм дуже багато. Ви можете рекламувати послуги Авіа компанії, і заробляти на продажах квитків. Можете рекламувати послуги косметичних фірм, і також отримувати відсоток від їх продажу. Можете рекламувати книги якогось інтернет-магазину, і його власник буде платити Вам комісійні.

"Партнерські" є майже у кожного великого магазину, сервісу, компанії або курсу. Так що, якою б сайт у Вас не був, Ви знайдете для нього відповідну "партнерку".

Скільки на ній можна заробити?

Тут розкид цін також дуже великий. В інтернеті існує сотні сайтів, які пропонують свої партнерки. Я покажу приклад на дуже популярною партнерській програмі інфо-продуктів (навчальні курси на DVD, популярні не так давно).

Приклад: у вас все також є кулінарний сайт з відвідуваністю в 1000 чоловік.

 • Знаходьте в інтернеті платні курси по Вашій тематиці;
 • Реєструєте в партнерській програмі;
 • В особистому кабінеті Вам дають банери або посилання для реклами з унікальним ідентифікатором (Вашим id);
 • Банери або посилання розміщуєте на своєму сайті.

Тепер, коли користувачі Вашого сайті клацають по банеру курсу, перейдуть на сайт його власника і куплять його, Ви отримаєте свої комісійні.

вважаємо

Отже, найприємніше. Припустимо, курс коштує 3000 рублів. Стандартний відсоток комісійних - 30%. 3000 * 25% = 900 руб.

Ось саме 900 руб. Ви і будете отримувати, якщо хтось збирає курс, перейшовши по Вашому посиланню або банеру.

У підсумку, чим більше буде відвідуваність Вашого сайту, тим більше людей куплять курс, або інший продукт, який ви обрали для реклами.

4. Розміщення статей та оглядів за гроші

Метод підходить практично до всіх сайтів, і полягає він ось у чому. Ви можете ПЛАТНО розміщувати на СВОЄМУ сайті ЧУЖІ рекламні матеріали.

Це відбувається наступним чином: до Вас звертається якийсь Вася Пупкін-Невський, і пропонує розмістити його рекламну статтю на Вашому сайті.

Для чого?

 • Завдяки таким рекламним статтями, люди можу рекламувати свій сайт, компанію, послугу;
 • Як правило в таких статтях є посилання, які добре впливають на рейтинг сайту, що просувається.

Як визначити, яку ціну запитувати за розміщення статті?

Все просто, знайдіть через той же Яндекс схожі сайти (Ваших конкуренти), і знайдете сторінки, які присвячені рекламі. І порівняйте, скільки вони беруть грошей за подібну послуги, і поставте трохи нижче.

Самий Важливий фактор, при оцінці вартість рекламної статті - це відвідуваність Вашого сайту. А також його тематика і його SEO-показники (тІЦ і PageRank). Чим вони Вище, тим дорожче можете продавати рекламу.

Ps дізнатися SEO-показники можете в сервісі pr-cy.ru. А також можете додати свій сайт в систему Miralinks.ru. Раджу не сильно захоплюватися рекламними постами, це може знизити рейтинг вашого сайту в пошукових системах, та й користувачам не дуже сподобається.

Скільки можна заробити?

Для кулінарного сайту з відвідуваністю 1000 чоловік на добу, середня ціна буде 300-500 руб. за розміщення 1 рекламної статті. За місяць в середньому Ви розмістите близько 5-10 рекламних постів.

Разом: ~ 3000 руб. у місяць.

Реєстрація в Miralinks.ru.

Недавній СТРИМ на тему заробітку на своїх сайтів.

5. Платний розділ

Що це означає? Припустимо, у Вас є якась ексклюзивна інформація, наприклад "супер рецепти шашликів", або як купувати сковорідки з 50% знижкою, або як не платити за газ на кухні. Та не важливо, головне у Вас є цікава, нова, і головне корисна інформація, з який Ви хочете поділитися.

Ви можете створити на своєму сайті, або блозі, або форумі, спеціальний платний розділ. А пускати туди людей Ви будете тільки за невелику плату. Наприклад, 5 $. Або 20, або 100 $. Все залежить від того, що Ви будете пропонувати.

Для кулінарного сайту, ціна може бути невеликою. А під тесть Ви продаєте авторський матеріал на комерційну тематику (наприклад, як збільшити збільшити відвідуваність сайту в 2 рази, або як збільшити вартість кліка в контекстній рекламі на своєму сайті в 3 рази). Ось за таку інформацію грошей можна брати в рази більше. Головне, щоб вона була корисна і актуальна.

Разом

І на солодке, давайте порахуємо, скільки ж можна заробити на сайті.

дано:

 • Тематика: Будинок / діти;
 • Відвідуваність: 3000 в добу.

Використовуємо всі 5 методів і отримуємо суму:

1. Розміщення банерів: 9 000 руб .;

2. Контекстна реклама: 13 500 руб.

3. Партнерська програма: ~ 5 продажів, це 4 500 руб;

4. Рекламні статті: 3 000 руб;

5. Платний розділ: ~ 10 покупок, це 50 $ (3 000 руб).

Разом: 33 000 руб.

Цілком непогана зарплата 🙂

Тільки не спокушайтеся, і не думайте, що нічого не потрібно робити і гроші самі потечуть рікою. Не забувайте, що сайт потрібно розвивати, оптимізувати для пошукових систем. Потрібно замовляти унікальні статті, а це зарплата копирайтерам. Потрібно платити за хостинг і домен, потрібно вкладати в просування і всіляко рекламувати, щоб відвідуваність його не падала, а тільки росла.

І дай бог, чистими у Вас залишиться половина з цих грошей. Але, ніхто не забороняє Вам створити 10 подібних сайтів на різні теми 😉

ps Якщо кому буде цікаво, напишіть в коментах, розповім про інші, менш популярні види заробітку на своїх сайтах.

На сьогодні все. З Вами був Ярошок Дмитро, підписуйтесь на канал !

Скільки можна заробити на своєму сайті? Приклади і цифри (2019 upd.)

Зміст статті

Привіт друзі і передплатники мого блогу. Зараз я хочу Вам розповісти про те, скільки можна заробити на своєму сайті. Розповім про види реклами, які способи можна застосовувати, і скільки можна з них "вичавити" :).

Скажу відразу, я не буду розбирати теми нелегального отримання грошей з сайтів. А ось зосереджуся я на п'яти білих, найпопулярніших і легальних видах заробітку.

Відкрито прийом заявок на два моїх курсу по

просування сайтів (Сайтів послуг, інтернет-магазинів та ін.) І заробітку на своїх сайтах . Рекомендую ознайомитися!

Уявімо, що Ви вже маєте невеликий сайт, скажімо, кулінарної тематики. Ви пишіть всякі статті, викладаєте смачні рецепти і хочете почати отримувати зі свого сайту хоч якусь денежку. Я Вам в цьому допоможу. Поїхали!

види заробітку

1. Банерна реклама

Це графічне зображення рекламного характеру. Банери це один з найдавніших видів реклами не тільки в інтернеті. Банери Ви можете зустріти як на вулиці, так і на кожному другому сайті в мережі інтернет.

Приклад банера:

Банер на головній сторінці Яндекса

Скільки платять? Ціна за банерну рекламу жорстко прив'язана до тематики Вашого сайту. Також безпосередньо на ціну впливає розмір банера. Чим він більший - тим він дорожчий. Наприклад, якщо у Вас сайт кулінарної тематики, то ціна за 1000 показів, буде 20-30 рублів.

А ось є у Вас вузькоспеціалізований сайт, а ще краще комерційний, наприклад "форекс", або медицина, або авто. Те ціна за 1000 показів може бути від 100-200 рублів і вище, аж до 500 руб.

вважаємо

Кожен користувач в середньому дивиться 2 сторінки на сайті. Тобто 1 користувач робить 2 перегляду.

До Вас на сайт заходить 3000 чоловік в день. 3000 * 2 = 6000 переглядів в день. 6000 * 30 днів = 180 000 переглядів.

180 000 переглядів * 50 рублів = 9000 руб. у місяць. (При відвідуваності 3000 осіб. На добу).

Так само не забуваємо, що банерів на сайт можна поставити 2-3 штуки (більше не потрібно). Основна складність монетизації банерами в тому, що Вам доведеться шукати прямого рекламодавця самому, готувати комерційну пропозицію, доводити, що Ваша майданчик найкраща і клієнту варто розміститися у Вас. Плюс морока з договорами, податками і т.д.

При належній відвідуваності, прямі рекламодавці дають дуже хороший дохід, але цим треба займатися щільно. Чи не для новачків.

CPM (аббр. Від англ. Cost-Per-Thousand (M - римська цифра) - ціна за тисячу показів) - це рекламна модель, в якій ціна встановлюється за тисячу показів банера рекламодавця, іншими словами, показ рекламного блоку одній тисячі відвідувачів.

2. Контекстна реклама

Це текстові оголошення, які показуються в спеціально блоці на сайті. Оголошення підбираються виходячи з того, які запити раніше Ви робили в пошуковику.

Наприклад, якщо Ви годину назад шукали "де купити гітару Gibson", то можете помітити, що тепер майже на всіх сайтах Вам ввижається реклама гітар Gibson.

Виглядає такий вид реклами так:

Виглядає такий вид реклами так:

Приклад контекстної реклами від Яндекс Директ (РСЯ)

Контекстну рекламу Ви можете бачити як на сайті Яндекс (вона називається Яндекс. Директ), так і на сайті Google (вона називається Google Adwords), а також на звичайних сайтах.

Як на ній заробити?

 1. Реєструєтеся і додаєте свій сайт до Рекламної мережі Яндекса;
 2. Створюєте рекламний блок в конструкторі коду;
 3. Встановлюєте код на сайт і починаєте отримувати прибуток.

Відведіть на сайті спеціальні місця, де буде виводитися реклама. Наприклад, у Вас буде 3 місця під рекламу: перед статтею і після статті (якщо у Вас статейний сайт або блог), і 1 блок всередині статті, під яким небудь важливим елементом.

вважаємо

Ви отримуєте гроші тільки тоді, коли відвідувачі Вашого сайту, клацають по рекламі. І від того, скільки людей клікнув по рекламі (за посиланням в оголошенні) залежить Ваш заробіток.

- Резонне питання, а скільки я зароблю з одного кліка? Припустимо я поставив блок контекстної реклами, до мене зайшов мій знайомий і клікнув по рекламі, скільки я отримаю?

Відповідаю: ціна за клік, безпосередньо залежить від тематики Вашого сайту і від того, який запити Ваш знайомий вводив раніше в пошук. Середня ціна одного кліка: від 3 до 50 рублів.

Є тематики, де вартість кліка може досягати і 100-500 руб і вище!

- А скільки в середньому людей клікають по оголошеннях?

В середньому, з 100 відвідувачів зайшли до Вас на сайті, клацають 3. Тут все дуже сильно залежить від місця, де Ви розмістили рекламу, від CPM. Якщо Ви засунули її в кінець сайту, ближче до "підвалу", то природно, її будуть менше помічати і менше по ній кликати.

Але не можна впадати в іншу крайність, не потрібно ставити рекламу всюди, до статті, в всередині, в кінці і так далі. Пам'ятайте, люди приходять до Вас на сайті за інформацією, а не заради реклами. Заспамленності рекламної сайти пошукові системи фільтрують. Ви ризикуєте втратити позиції і трафік з пошукових систем, не перевантажуйте сайт рекламою. Цілком достатньо буде 3-5 блоків на сторінку.

Припустимо у Вас є той же самий кулінарний сайт з 3000 відвідувачами на добу. Якщо з 100 чоловік клацають по рекламі 3, то з 3000 виходить 90.

90 кліків по ~ 5 руб. = 450 руб. на добу. Цілком непогано 🙂

В місяць виходить: 13 500 руб. Також не забувайте, що трафік на сайті протягом тижня сильно змінюється, і зазвичай у вихідні дні відвідуваність сайтів падає, в понеділок-вівторок - виростає.

Зареєструватися можна ось тут:

 • Контекстна реклама від Яндекса: partner.yandex.ru
 • Контекстна реклама від Google: google.com/adsense

UPD 2018. Вкрай рекомендую ознайомитися з новою технологією Яндекса - RTB .

3. Партнерська програма.

Або просто "партнерка" - це вид співпраці, коли продавець ділиться з Вами прибутком, а Ви замість поставляє до нього клієнтів.

Приклад: Є якийсь Вася Пупкін-Невський і продає він свій супер-курс "100 страв з курячої грудки". Курс є в електронному форматі і на дисках DVD. І ось Вася Вам говорить, якщо ти приведеш мені клієнта і він купить у мене курс, я заплачу тобі 30% від покупки. У підсумку, і я зароблю і ти. Всім вигідно, всі задоволені.

Видів партнерських програм дуже багато. Ви можете рекламувати послуги Авіа компанії, і заробляти на продажах квитків. Можете рекламувати послуги косметичних фірм, і також отримувати відсоток від їх продажу. Можете рекламувати книги якогось інтернет-магазину, і його власник буде платити Вам комісійні.

"Партнерські" є майже у кожного великого магазину, сервісу, компанії або курсу. Так що, якою б сайт у Вас не був, Ви знайдете для нього відповідну "партнерку".

Скільки на ній можна заробити?

Тут розкид цін також дуже великий. В інтернеті існує сотні сайтів, які пропонують свої партнерки. Я покажу приклад на дуже популярною партнерській програмі інфо-продуктів (навчальні курси на DVD, популярні не так давно).

Приклад: у вас все також є кулінарний сайт з відвідуваністю в 1000 чоловік.

 • Знаходьте в інтернеті платні курси по Вашій тематиці;
 • Реєструєте в партнерській програмі;
 • В особистому кабінеті Вам дають банери або посилання для реклами з унікальним ідентифікатором (Вашим id);
 • Банери або посилання розміщуєте на своєму сайті.

Тепер, коли користувачі Вашого сайті клацають по банеру курсу, перейдуть на сайт його власника і куплять його, Ви отримаєте свої комісійні.

вважаємо

Отже, найприємніше. Припустимо, курс коштує 3000 рублів. Стандартний відсоток комісійних - 30%. 3000 * 25% = 900 руб.

Ось саме 900 руб. Ви і будете отримувати, якщо хтось збирає курс, перейшовши по Вашому посиланню або банеру.

У підсумку, чим більше буде відвідуваність Вашого сайту, тим більше людей куплять курс, або інший продукт, який ви обрали для реклами.

4. Розміщення статей та оглядів за гроші

Метод підходить практично до всіх сайтів, і полягає він ось у чому. Ви можете ПЛАТНО розміщувати на СВОЄМУ сайті ЧУЖІ рекламні матеріали.

Це відбувається наступним чином: до Вас звертається якийсь Вася Пупкін-Невський, і пропонує розмістити його рекламну статтю на Вашому сайті.

Для чого?

 • Завдяки таким рекламним статтями, люди можу рекламувати свій сайт, компанію, послугу;
 • Як правило в таких статтях є посилання, які добре впливають на рейтинг сайту, що просувається.

Як визначити, яку ціну запитувати за розміщення статті?

Все просто, знайдіть через той же Яндекс схожі сайти (Ваших конкуренти), і знайдете сторінки, які присвячені рекламі. І порівняйте, скільки вони беруть грошей за подібну послуги, і поставте трохи нижче.

Самий Важливий фактор, при оцінці вартість рекламної статті - це відвідуваність Вашого сайту. А також його тематика і його SEO-показники (тІЦ і PageRank). Чим вони Вище, тим дорожче можете продавати рекламу.

Ps дізнатися SEO-показники можете в сервісі pr-cy.ru. А також можете додати свій сайт в систему Miralinks.ru. Раджу не сильно захоплюватися рекламними постами, це може знизити рейтинг вашого сайту в пошукових системах, та й користувачам не дуже сподобається.

Скільки можна заробити?

Для кулінарного сайту з відвідуваністю 1000 чоловік на добу, середня ціна буде 300-500 руб. за розміщення 1 рекламної статті. За місяць в середньому Ви розмістите близько 5-10 рекламних постів.

Разом: ~ 3000 руб. у місяць.

Реєстрація в Miralinks.ru.

Недавній СТРИМ на тему заробітку на своїх сайтів.

5. Платний розділ

Що це означає? Припустимо, у Вас є якась ексклюзивна інформація, наприклад "супер рецепти шашликів", або як купувати сковорідки з 50% знижкою, або як не платити за газ на кухні. Та не важливо, головне у Вас є цікава, нова, і головне корисна інформація, з який Ви хочете поділитися.

Ви можете створити на своєму сайті, або блозі, або форумі, спеціальний платний розділ. А пускати туди людей Ви будете тільки за невелику плату. Наприклад, 5 $. Або 20, або 100 $. Все залежить від того, що Ви будете пропонувати.

Для кулінарного сайту, ціна може бути невеликою. А під тесть Ви продаєте авторський матеріал на комерційну тематику (наприклад, як збільшити збільшити відвідуваність сайту в 2 рази, або як збільшити вартість кліка в контекстній рекламі на своєму сайті в 3 рази). Ось за таку інформацію грошей можна брати в рази більше. Головне, щоб вона була корисна і актуальна.

Разом

І на солодке, давайте порахуємо, скільки ж можна заробити на сайті.

дано:

 • Тематика: Будинок / діти;
 • Відвідуваність: 3000 в добу.

Використовуємо всі 5 методів і отримуємо суму:

1. Розміщення банерів: 9 000 руб .;

2. Контекстна реклама: 13 500 руб.

3. Партнерська програма: ~ 5 продажів, це 4 500 руб;

4. Рекламні статті: 3 000 руб;

5. Платний розділ: ~ 10 покупок, це 50 $ (3 000 руб).

Разом: 33 000 руб.

Цілком непогана зарплата 🙂

Тільки не спокушайтеся, і не думайте, що нічого не потрібно робити і гроші самі потечуть рікою. Не забувайте, що сайт потрібно розвивати, оптимізувати для пошукових систем. Потрібно замовляти унікальні статті, а це зарплата копирайтерам. Потрібно платити за хостинг і домен, потрібно вкладати в просування і всіляко рекламувати, щоб відвідуваність його не падала, а тільки росла.

І дай бог, чистими у Вас залишиться половина з цих грошей. Але, ніхто не забороняє Вам створити 10 подібних сайтів на різні теми 😉

ps Якщо кому буде цікаво, напишіть в коментах, розповім про інші, менш популярні види заробітку на своїх сайтах.

На сьогодні все. З Вами був Ярошок Дмитро, підписуйтесь на канал !

Скільки можна заробити на своєму сайті? Приклади і цифри (2019 upd.)

Зміст статті

Привіт друзі і передплатники мого блогу. Зараз я хочу Вам розповісти про те, скільки можна заробити на своєму сайті. Розповім про види реклами, які способи можна застосовувати, і скільки можна з них "вичавити" :).

Скажу відразу, я не буду розбирати теми нелегального отримання грошей з сайтів. А ось зосереджуся я на п'яти білих, найпопулярніших і легальних видах заробітку.

Відкрито прийом заявок на два моїх курсу по

просування сайтів (Сайтів послуг, інтернет-магазинів та ін.) І заробітку на своїх сайтах . Рекомендую ознайомитися!

Уявімо, що Ви вже маєте невеликий сайт, скажімо, кулінарної тематики. Ви пишіть всякі статті, викладаєте смачні рецепти і хочете почати отримувати зі свого сайту хоч якусь денежку. Я Вам в цьому допоможу. Поїхали!

види заробітку

1. Банерна реклама

Це графічне зображення рекламного характеру. Банери це один з найдавніших видів реклами не тільки в інтернеті. Банери Ви можете зустріти як на вулиці, так і на кожному другому сайті в мережі інтернет.

Приклад банера:

Банер на головній сторінці Яндекса

Скільки платять? Ціна за банерну рекламу жорстко прив'язана до тематики Вашого сайту. Також безпосередньо на ціну впливає розмір банера. Чим він більший - тим він дорожчий. Наприклад, якщо у Вас сайт кулінарної тематики, то ціна за 1000 показів, буде 20-30 рублів.

А ось є у Вас вузькоспеціалізований сайт, а ще краще комерційний, наприклад "форекс", або медицина, або авто. Те ціна за 1000 показів може бути від 100-200 рублів і вище, аж до 500 руб.

вважаємо

Кожен користувач в середньому дивиться 2 сторінки на сайті. Тобто 1 користувач робить 2 перегляду.

До Вас на сайт заходить 3000 чоловік в день. 3000 * 2 = 6000 переглядів в день. 6000 * 30 днів = 180 000 переглядів.

180 000 переглядів * 50 рублів = 9000 руб. у місяць. (При відвідуваності 3000 осіб. На добу).

Так само не забуваємо, що банерів на сайт можна поставити 2-3 штуки (більше не потрібно). Основна складність монетизації банерами в тому, що Вам доведеться шукати прямого рекламодавця самому, готувати комерційну пропозицію, доводити, що Ваша майданчик найкраща і клієнту варто розміститися у Вас. Плюс морока з договорами, податками і т.д.

При належній відвідуваності, прямі рекламодавці дають дуже хороший дохід, але цим треба займатися щільно. Чи не для новачків.

CPM (аббр. Від англ. Cost-Per-Thousand (M - римська цифра) - ціна за тисячу показів) - це рекламна модель, в якій ціна встановлюється за тисячу показів банера рекламодавця, іншими словами, показ рекламного блоку одній тисячі відвідувачів.

2. Контекстна реклама

Це текстові оголошення, які показуються в спеціально блоці на сайті. Оголошення підбираються виходячи з того, які запити раніше Ви робили в пошуковику.

Наприклад, якщо Ви годину назад шукали "де купити гітару Gibson", то можете помітити, що тепер майже на всіх сайтах Вам ввижається реклама гітар Gibson.

Виглядає такий вид реклами так:

Виглядає такий вид реклами так:

Приклад контекстної реклами від Яндекс Директ (РСЯ)

Контекстну рекламу Ви можете бачити як на сайті Яндекс (вона називається Яндекс. Директ), так і на сайті Google (вона називається Google Adwords), а також на звичайних сайтах.

Як на ній заробити?

 1. Реєструєтеся і додаєте свій сайт до Рекламної мережі Яндекса;
 2. Створюєте рекламний блок в конструкторі коду;
 3. Встановлюєте код на сайт і починаєте отримувати прибуток.

Відведіть на сайті спеціальні місця, де буде виводитися реклама. Наприклад, у Вас буде 3 місця під рекламу: перед статтею і після статті (якщо у Вас статейний сайт або блог), і 1 блок всередині статті, під яким небудь важливим елементом.

вважаємо

Ви отримуєте гроші тільки тоді, коли відвідувачі Вашого сайту, клацають по рекламі. І від того, скільки людей клікнув по рекламі (за посиланням в оголошенні) залежить Ваш заробіток.

- Резонне питання, а скільки я зароблю з одного кліка? Припустимо я поставив блок контекстної реклами, до мене зайшов мій знайомий і клікнув по рекламі, скільки я отримаю?

Відповідаю: ціна за клік, безпосередньо залежить від тематики Вашого сайту і від того, який запити Ваш знайомий вводив раніше в пошук. Середня ціна одного кліка: від 3 до 50 рублів.

Є тематики, де вартість кліка може досягати і 100-500 руб і вище!

- А скільки в середньому людей клікають по оголошеннях?

В середньому, з 100 відвідувачів зайшли до Вас на сайті, клацають 3. Тут все дуже сильно залежить від місця, де Ви розмістили рекламу, від CPM. Якщо Ви засунули її в кінець сайту, ближче до "підвалу", то природно, її будуть менше помічати і менше по ній кликати.

Але не можна впадати в іншу крайність, не потрібно ставити рекламу всюди, до статті, в всередині, в кінці і так далі. Пам'ятайте, люди приходять до Вас на сайті за інформацією, а не заради реклами. Заспамленності рекламної сайти пошукові системи фільтрують. Ви ризикуєте втратити позиції і трафік з пошукових систем, не перевантажуйте сайт рекламою. Цілком достатньо буде 3-5 блоків на сторінку.

Припустимо у Вас є той же самий кулінарний сайт з 3000 відвідувачами на добу. Якщо з 100 чоловік клацають по рекламі 3, то з 3000 виходить 90.

90 кліків по ~ 5 руб. = 450 руб. на добу. Цілком непогано 🙂

В місяць виходить: 13 500 руб. Також не забувайте, що трафік на сайті протягом тижня сильно змінюється, і зазвичай у вихідні дні відвідуваність сайтів падає, в понеділок-вівторок - виростає.

Зареєструватися можна ось тут:

 • Контекстна реклама від Яндекса: partner.yandex.ru
 • Контекстна реклама від Google: google.com/adsense

UPD 2018. Вкрай рекомендую ознайомитися з новою технологією Яндекса - RTB .

3. Партнерська програма.

Або просто "партнерка" - це вид співпраці, коли продавець ділиться з Вами прибутком, а Ви замість поставляє до нього клієнтів.

Приклад: Є якийсь Вася Пупкін-Невський і продає він свій супер-курс "100 страв з курячої грудки". Курс є в електронному форматі і на дисках DVD. І ось Вася Вам говорить, якщо ти приведеш мені клієнта і він купить у мене курс, я заплачу тобі 30% від покупки. У підсумку, і я зароблю і ти. Всім вигідно, всі задоволені.

Видів партнерських програм дуже багато. Ви можете рекламувати послуги Авіа компанії, і заробляти на продажах квитків. Можете рекламувати послуги косметичних фірм, і також отримувати відсоток від їх продажу. Можете рекламувати книги якогось інтернет-магазину, і його власник буде платити Вам комісійні.

"Партнерські" є майже у кожного великого магазину, сервісу, компанії або курсу. Так що, якою б сайт у Вас не був, Ви знайдете для нього відповідну "партнерку".

Скільки на ній можна заробити?

Тут розкид цін також дуже великий. В інтернеті існує сотні сайтів, які пропонують свої партнерки. Я покажу приклад на дуже популярною партнерській програмі інфо-продуктів (навчальні курси на DVD, популярні не так давно).

Приклад: у вас все також є кулінарний сайт з відвідуваністю в 1000 чоловік.

 • Знаходьте в інтернеті платні курси по Вашій тематиці;
 • Реєструєте в партнерській програмі;
 • В особистому кабінеті Вам дають банери або посилання для реклами з унікальним ідентифікатором (Вашим id);
 • Банери або посилання розміщуєте на своєму сайті.

Тепер, коли користувачі Вашого сайті клацають по банеру курсу, перейдуть на сайт його власника і куплять його, Ви отримаєте свої комісійні.

вважаємо

Отже, найприємніше. Припустимо, курс коштує 3000 рублів. Стандартний відсоток комісійних - 30%. 3000 * 25% = 900 руб.

Ось саме 900 руб. Ви і будете отримувати, якщо хтось збирає курс, перейшовши по Вашому посиланню або банеру.

У підсумку, чим більше буде відвідуваність Вашого сайту, тим більше людей куплять курс, або інший продукт, який ви обрали для реклами.

4. Розміщення статей та оглядів за гроші

Метод підходить практично до всіх сайтів, і полягає він ось у чому. Ви можете ПЛАТНО розміщувати на СВОЄМУ сайті ЧУЖІ рекламні матеріали.

Це відбувається наступним чином: до Вас звертається якийсь Вася Пупкін-Невський, і пропонує розмістити його рекламну статтю на Вашому сайті.

Для чого?

 • Завдяки таким рекламним статтями, люди можу рекламувати свій сайт, компанію, послугу;
 • Як правило в таких статтях є посилання, які добре впливають на рейтинг сайту, що просувається.

Як визначити, яку ціну запитувати за розміщення статті?

Все просто, знайдіть через той же Яндекс схожі сайти (Ваших конкуренти), і знайдете сторінки, які присвячені рекламі. І порівняйте, скільки вони беруть грошей за подібну послуги, і поставте трохи нижче.

Самий Важливий фактор, при оцінці вартість рекламної статті - це відвідуваність Вашого сайту. А також його тематика і його SEO-показники (тІЦ і PageRank). Чим вони Вище, тим дорожче можете продавати рекламу.

Ps дізнатися SEO-показники можете в сервісі pr-cy.ru. А також можете додати свій сайт в систему Miralinks.ru. Раджу не сильно захоплюватися рекламними постами, це може знизити рейтинг вашого сайту в пошукових системах, та й користувачам не дуже сподобається.

Скільки можна заробити?

Для кулінарного сайту з відвідуваністю 1000 чоловік на добу, середня ціна буде 300-500 руб. за розміщення 1 рекламної статті. За місяць в середньому Ви розмістите близько 5-10 рекламних постів.

Разом: ~ 3000 руб. у місяць.

Реєстрація в Miralinks.ru.

Недавній СТРИМ на тему заробітку на своїх сайтів.

5. Платний розділ

Що це означає? Припустимо, у Вас є якась ексклюзивна інформація, наприклад "супер рецепти шашликів", або як купувати сковорідки з 50% знижкою, або як не платити за газ на кухні. Та не важливо, головне у Вас є цікава, нова, і головне корисна інформація, з який Ви хочете поділитися.

Ви можете створити на своєму сайті, або блозі, або форумі, спеціальний платний розділ. А пускати туди людей Ви будете тільки за невелику плату. Наприклад, 5 $. Або 20, або 100 $. Все залежить від того, що Ви будете пропонувати.

Для кулінарного сайту, ціна може бути невеликою. А під тесть Ви продаєте авторський матеріал на комерційну тематику (наприклад, як збільшити збільшити відвідуваність сайту в 2 рази, або як збільшити вартість кліка в контекстній рекламі на своєму сайті в 3 рази). Ось за таку інформацію грошей можна брати в рази більше. Головне, щоб вона була корисна і актуальна.

Разом

І на солодке, давайте порахуємо, скільки ж можна заробити на сайті.

дано:

 • Тематика: Будинок / діти;
 • Відвідуваність: 3000 в добу.

Використовуємо всі 5 методів і отримуємо суму:

1. Розміщення банерів: 9 000 руб .;

2. Контекстна реклама: 13 500 руб.

3. Партнерська програма: ~ 5 продажів, це 4 500 руб;

4. Рекламні статті: 3 000 руб;

5. Платний розділ: ~ 10 покупок, це 50 $ (3 000 руб).

Разом: 33 000 руб.

Цілком непогана зарплата 🙂

Тільки не спокушайтеся, і не думайте, що нічого не потрібно робити і гроші самі потечуть рікою. Не забувайте, що сайт потрібно розвивати, оптимізувати для пошукових систем. Потрібно замовляти унікальні статті, а це зарплата копирайтерам. Потрібно платити за хостинг і домен, потрібно вкладати в просування і всіляко рекламувати, щоб відвідуваність його не падала, а тільки росла.

І дай бог, чистими у Вас залишиться половина з цих грошей. Але, ніхто не забороняє Вам створити 10 подібних сайтів на різні теми 😉

ps Якщо кому буде цікаво, напишіть в коментах, розповім про інші, менш популярні види заробітку на своїх сайтах.

На сьогодні все. З Вами був Ярошок Дмитро, підписуйтесь на канал !

Скільки можна заробити на своєму сайті?
Скільки на ній можна заробити?
Скільки на ній можна заробити?
Скільки на ній можна заробити?
Як на ній заробити?
Резонне питання, а скільки я зароблю з одного кліка?
Припустимо я поставив блок контекстної реклами, до мене зайшов мій знайомий і клікнув по рекламі, скільки я отримаю?
А скільки в середньому людей клікають по оголошеннях?
Скільки на ній можна заробити?
Для чого?
IRC (Internet Relay Chat)