видалення банера з робочого столу

  1. Принцип роботи вірусу
  2. 1. Найкращий спосіб видалення вірусу - це правка реєстру
  3. 2. Другий спосіб видалення вірусу з робочого столу - за допомогою спеціальних утиліт

Банер - вид комп'ютерного шахрайства, який з'явився порівняно недавно і його популярність постійно зростає. Якщо Ви стали жертвою цього найчастіше банера і Ваш комп'ютер заблокований, тоді в цій статті ми розповімо Вам як зняти, розблокувати, видалити вірус з робочого столу, не вдаючись до допомоги майстрів.

як зняти, розблокувати, видалити вірус з робочого столу,

Антивіруси найчастіше не захищають від вірусу банера.

Принцип роботи вірусу

З мережі Інтернет до вас на комп'ютер завантажується програма, яка блокує доступ до системи, інформуючи Вас, про те, що Ви є порушником закону, переглядали порнографію і т.п. Це робиться для того, щоб натиснути на вашу совість і змусити відправити зловмисникові якусь суму грошей, при отриманні яких він нібито вишле Вам код розблокування.
Перші версії даного вірусу дійсно мали код розблокування, але тільки вірус не відключався повністю, а через тиждень-другий знову давав про себе знати, вимагаючи повторного відправлення грошей. Зараз, найчастіше, ніякі коди не допомагають і банер - вимагач блокує Вашу систему грунтовно і надовго.
«Ахтунг, що робити ?, допоможіть» - найголовніше не панікуйте:
1. Ні в якому разі не біжіть класти гроші на рахунок, вказаний в банері.
2. Не відправляйте SMS на зазначені номери.
3. Не вірте тому, що Ваш комп'ютер буде відформатований.
4. Зараження вірусом не вимагає переустановлення операційної системи, що б Ви не говорили.
В іншому випадку - гаманець спорожніє, а проблема залишиться. Головне завдання шахраїв - залякати користувача з метою отримання прибутку. Упевнений що багато ловилися вже на цю вудку.

1. Найкращий спосіб видалення вірусу - це правка реєстру

Не лякайтеся)), це дуже просто і не займе багато часу. Чи не хочете цим займатися, зателефонуйте нам і ми все зробимо за Вас (8-918-474-111-5). Зробимо все по порядку. Що б отримати доступ до реєстру, потрібно завантажити комп'ютер в безпечному режимі з підтримкою командного рядка, для цього при включенні комп'ютера натисніть клавішу F8 і в меню завантаження вибрати Безпечний режим з підтримкою командного рядка.

Чекаємо завантаження командного рядка і вводимо в ній regedit
Чекаємо завантаження командного рядка і вводимо в ній regedit.exe і тиснемо Enter. Відкрився редактор реєстру - тут і оселився наш вірус, а точніше прописався. Перевіримо можливі місця знаходження вірусу і викуримо його. »
1. HKEY_CURRENT_USER / Software / Microsoft / Windows / CurrentVersion / Run

тут ми бачимо список програм автозавантаження (запускаються разом з операційною системою), а також їх розташування на вашому ПК (що б потім видалити їх з диска)
тут ми бачимо список програм автозавантаження (запускаються разом з операційною системою), а також їх розташування на вашому ПК (що б потім видалити їх з диска). Всі підозрілі програми потрібно видалити (правою кнопкою миші і видалити) і запам'ятати шлях до них (наприклад: grg54545.exe, bh.exe по шляху C: / Documents and Settings /; C: / Windows / System і т.д.)
2.HKEY_LOCAL_MACHINE / Software / Microsoft / Windows / CurrentVersion / Run - повторюємо вищевикладене.
3. HKEY_CURRENT_USER / Software / Microsoft / Windows NT / CurrentVersion / Winlogon -

тут не повинно бути параметрів Shell і Userinit
тут не повинно бути параметрів Shell і Userinit. При їх виявленні, сміливо видаляйте.
4. HKEY_LOCAL_MACHINE / Software / Microsoft / WindowsNT / CurrentVersion / Winlogon - навпаки повинні бути присутніми і відповідати цим значенням
Userinit - C: Windowssystem32userinit.exe
Shell - explorer.exe

Якщо це не так, то виправляйте вручну
Якщо це не так, то виправляйте вручну. Все виправили? Тепер закриваємо редактор реєстру і вводимо в командному рядку Explorer.exe і тиснемо enter, що б запустити робочий стіл. Видаляємо файли, шляхи яких ми запам'ятовували, перезавантажується. Вуаля! Все повинно працювати.

2. Другий спосіб видалення вірусу з робочого столу - за допомогою спеціальних утиліт

Для цього Вам потрібен буде незаражений робочий комп'ютер, інтернет, чистий диск або флешка. Качаєте образ, записуєте його на флешку або диск і завантажуєтесь з диска, але про це пізніше. утиліти: Kaspersky , Avg , Dr.Web

Тепер ми можемо самі прибирати банери з робочого столу без смс, грошових витрат і виклику майстра. Успіхів!
Шахраї постійно розвиваються і створюють нові віруси, тому бувають випадки (рідко), коли ці методи не допомагають. Пишіть в коментарях, на форумі, розберемо в найкоротші терміни.

«Ахтунг, що робити ?
Все виправили?
IRC (Internet Relay Chat)