Виготовлення анімованого рекламного банера

Привіт, друзі! У даній статті ми розглянемо виготовлення анімованого рекламного банера з допомогою програми Easy GIF Animator за лічені хвилини.

У ИнфоБизнес та інших областях заробітку через Інтернет, банерну рекламу ніхто не відміняв, вона працювала і поки буде працювати У ИнфоБизнес та інших областях заробітку через Інтернет, банерну рекламу ніхто не відміняв, вона працювала і поки буде працювати. Для розміщення рекламних банерів, в тому числі і анімованих, на рекламних біржах і сайтах, вони як мінімум у Вас повинні бути.

Де їх взяти? Правильно можна замовити і купити на фрілансі, але це буде коштувати грошей, до того ж швидко їх не зроблять. А можна зробити рекламні банери, в тому числі і анімовані, самостійно.

Навіть якщо у Вас є готові рекламні банери, наприклад для просування партнерських посилань, краще зробити унікальні, по ним краще будуть кликати. Таким чином, заробіток на партнерках буде вище. Та й для просування своїх продуктів в ИнфоБизнес, такий вид реклами добре допоможе - перевірено.

У попередніх статтях, ми докладно розглянули, як зробити статичний і анімований рекламні банери. Якщо Ви не читали попередні статті, то можна прочитати їх « Виготовлення рекламного банера своїми руками »(Статичний) і« Анімований банер своїми руками за 5 хвилин »(Анімований). Оскільки ми створили анімовані рекламні банери розміром 468х60, вставляти картинку в такий маленький формат незручно, були зроблені тільки записи рекламного характеру.

Якщо робити рекламний банер більшого розміру, то без картинки він буде виглядати гірше, значить рекламні банери розміром 200х200, 240х400 і інші великі розміри треба наповнити картинкою.

Розглянемо виготовлення анімованого рекламного банера розміром 200х200, він досить ходовий і його часто використовують на біржі банерної реклами Rotaban .

Для створення анімованого рекламного банера з картинками нам необхідно виконати роботу в два етапи:

  • створити картинки майбутнього банера, які будуть перемикатися (2 - 4);
  • створити анімоване зображення.

Для створення картинок можна вибрати будь-який графічний редактор, а для створення анімації вибираємо програму «Easy GIF Animator». Про те, де взяти зазначену програму, як її встановити і як нею користуватися, докладно написано в попередній статті .

Отже, готуємо чотири анімованих картинки і зберігаємо їх в папку на комп'ютер (можна дві, можна три). Картинки будемо робити в програмі Pixlr, Ви можете робити їх в будь-якому графічному редакторі, який Вам подобається. Нагадаю, що безкоштовна програма Pixlr це практично онлайн фотошоп, яка набагато простіше, хоча її можливості досить великі. Про те, як працювати з цією програмою, робити картинки в ній писалося на блозі, Ви можете прочитати попередні статті « Онлайн редактор Pixlr »І« Унікальні картинки для статей блогу «.

Якщо Ви не хочете витрачати час на створення картинок, Ви можете просто взяти формат (розмір) майбутнього банера і зробити в поле майбутнього банера рекламні записи. Типу «скачати», «купити» і т. Д. Записи робимо послідовні. Спочатку викладаємо проблему, а наступний кадр відобразить рішення проблеми.

Отже, картинки ми виготовили, тепер переходимо до створення анімованого банера. Відкриваємо програму «Easy GIF Animator» і вибираємо режим «Insert Image» (вставити зображення).

Відкриваємо програму «Easy GIF Animator» і вибираємо режим «Insert Image» (вставити зображення)

У вікні виділяємо раніше створені чотири картинки і натискаємо «Відкрити». Як видно зі скрін, вибрані картинки відобразилися в лівій колонці програми створення банера.

Як видно зі скрін, вибрані картинки відобразилися в лівій колонці програми створення банера

Тепер в програмі «Easy GIF Animator» натискаємо кнопку попереднього перегляду «Preview» і натискаємо кнопку Play під картинкою в центрі вікна. Проект рекламного банера відображається в анімованому режимі. За замовчуванням час перемикання обраних чотирьох картинок становить 0,5 секунди, це дуже швидко, відвідувач не встигне прочитати записи. Тому час перемикання бажано встановити 2-3 секунди. Велика тривалість перемикання теж ні до чого, відвідувач перейде далі, так і не прочитавши зміст усього рекламного банера.

Для установки часу уповільнення перемикання зображень анімованого рекламного банера, натискаємо кнопку «Frame Properties» (властивості кадру). Якщо в поле «Delay» (затримка), записано 100, то це означає, що затримка виставлена ​​1 сек, якщо 200, це 2 сек і т.д. Виставляємо 200 або 300 одиниць (2-3 сек). Час затримки виставляється для кожного зображення окремо, для цього натискаємо на обрану картинку і встановлюємо час, потім наступну картинку. Час затримки можна вибирати різний для різних картинок, одна відкриватися буде швидко, інша повільніше.

Тепер натискаємо «Animation Properties» (властивість анімації), натискаємо кнопку Play і перевіряємо роботу створеного анімованого рекламного банера. Звертаю увагу - функція «Repeat Forever» (повторювати завжди) повинна бути включена. Створення анімованого рекламного банера завершено, зберігаємо його на комп'ютер. Це можна зробити або натиснувши на дискетку, або натиснути «Файл» і «Save as ...».

Як бачите левову частку часу треба затратити на створення чотирьох картинок, у мене це зайняло хвилин 20, а створення анімованого рекламного банера в програмі «Easy GIF Animator» займає хвилини трі.Смотріте відео:

Таким чином, Ви легко і просто, і головне безкоштовно, можете створити анімований рекламний банер будь-якого розміру, з будь-якими зображеннями і текстом.

Сподіваюся, створені Вами анімовані рекламні банери допоможуть Вам заробити більше грошей в партнерському маркетингу, ИнфоБизнес, реселлінг та інших нішах, пов'язаних із заробітком через Інтернет. Удачі вам!!!

З повагою, Іван Кунпан.

Переглядів: 668

Де їх взяти?
IRC (Internet Relay Chat)