9 способів продовжити термін служби акумулятора iPhone 6s і iPhone 6S Plus

 1. Технічні характеристики
 2. Чого очікувати від акумулятора?
 3. Заряд в процентах
 4. 1. Використання акумулятора
 5. Доступ до функції "Використання акумулятора" на iPhone 6s або iPhone 6s Plus
 6. Знаходимо вимогливі додатки
 7. Що далі
 8. 2. Служби геолокації
 9. Використання геолокації тільки під час використання програми
 10. 3. Оновлення контенту
 11. 4. Функція Push в додатку Пошта
 12. 5. Перевірка стільникового сигналу
 13. 6. Економічний режим
 14. 7. Основні настройки
 15. Віджети Центру нагадувань
 16. Відключення динамічних шпалер
 17. Відключення ефектів руху, параллакса
 18. Відключення автоматичного оновлення App Store
 19. Відключення непотрібних елементів Spotlight
 20. відключення Push
 21. інші поради
 22. Скидання налаштувань мережі
 23. Підтримуємо роботу батареї
 24. 9. Повний скидання iPhone

iPhone 6s і iPhone 6s Plus забезпечені батареєю трохи меншого обсягу, ніж iPhone 6 і iPhone 6 Plus. Однак Apple стверджує, що навіть з менш об'ємним акумулятором час роботи нових iPhone залишиться таким же, як у торішніх моделей, завдяки економічному процесору A9, покращений стільниковий приймач і іншим технічним нововведенням.

Якщо ж ви все-таки вважаєте, що ваш новенький iPhone 6s або iPhone 6s Plus "тримає зарядку" недостатньо - у нас є кілька способів це виправити.

Технічні характеристики

iPhone 6s Plus йде в комплекті з акумулятором напругою 3.82 вольт і ємністю 10.45 ват-годин (2750 міліампер-годин); iPhone 6s - з батареєю 3.82 В і 6.55 Вт * ч (1715 мА * ч). Для порівняння, характеристики батарей айфонів попереднього покоління становили 3.82 В, 11.1 Вт * ч (2915 мА * ч) для iPhone 6 Plus і 3.82 В, 6.91 Вт * ч (1810 мА * ч) для iPhone 6.

Чого очікувати від акумулятора?

Перед тим як перейти до способів продовжити життя батареї, важливо було б з'ясувати, скільки в принципі може працювати ваш новий iPhone, щоб зрозуміти, чи обґрунтовані побоювання з приводу часу його роботи. Ось інформація з офіційного сайту Apple.

Звичайно, ці оцінки залежать від того, як саме ви використовуєте свій iPhone: наприклад, якщо ви слухаєте музику оффлайн за допомогою музичного додатка, а не завантажуєте її через LTE / 3G / Wi-Fi, заряду акумулятора вистачить на значно довший термін.

Час використання пристрою і час, проведений в режимі очікування, можна відстежити в секції Після останньої повної зарядки в Настройках (Настройки -> Акумулятор).

Час використання пристрою і час, проведений в режимі очікування, можна відстежити в секції Після останньої повної зарядки в Настройках (Настройки -> Акумулятор)

"Використання" - це час "неспання" iPhone після останньої зарядки. Пристрій "не спить" під час розмови, перегляду пошти, прослуховування музики, використання інтернету, обміну повідомленнями, а також, наприклад, при автоматичному оновленні пошти в режимі очікування.

Заряд в процентах

За замовчуванням, iOS відображає рівень заряду акумулятора в правому верхньому куті екрану. Ви можете відстежувати його більш ефективно, включивши відображення заряду у відсотках. Щоб це зробити, перейдіть в Налаштування -> Акумулятор і включіть перемикач Заряд в процентах.

Тепер, коли ви знаєте, скільки може пропрацювати ваш акумулятор, і можете відстежувати заряд у відсотках, ось 9 способів ефективного управління і поліпшення часу роботи батареї.

1. Використання акумулятора

Перш за все потрібно зрозуміти, на що витрачається заряд акумулятора. В iOS 8 Apple представила функцію "Використання акумулятора", що дозволяє стежити за витратами енергії кожним з додатків. В iOS 9 ця функція була значно поліпшена. Тепер вона показує, скільки часу ту чи іншу програму використовувалося, а також було задіяно в режимі очікування. За рахунок цього можна виявити найбільш ненажерливі додатки.

Доступ до функції "Використання акумулятора" на iPhone 6s або iPhone 6s Plus

 • запустіть Налаштування
 • Перейдіть в Акумулятор

запустіть Налаштування  Перейдіть в Акумулятор

Тут ви можете побачити програми і служби (такі як Блокування і "Додому"), які витрачають заряд вашого акумулятора. За замовчуванням, відображаються додатки, які споживали енергію протягом останніх 24 годин. Також можна подивитися список програм, які споживали енергію за останні 4 дні; для цього натисніть на кнопку Останні 4 дні. Натиснувши на кнопку із зображенням годин, ви побачите, скільки часу додатки використовувалися і перебували в режимі очікування.

Знаходимо вимогливі додатки

"Використання акумулятора" дозволяє нам дізнатися, скільки енергії споживається різними додатками і сервісами. Слід зауважити, що програма, буде потрібно велика кількість заряду батареї, не обов'язково "багато їсть" або не оптимізовані. Можливо, просто ви часто її використовуєте, або вона працювала в режимі очікування.

Викликати розумні побоювання можуть програми, які містяться у верхній частині списку, до того ж нечасто вами використовувані. iPhone також може повідомити вам, як саме додаток витрачало енергію; наприклад, на попередньому скріншоті Пошта споживала енергію в режимі очікування.

Що далі

Припустимо, ви знайшли додаток, витрати занадто багато енергії. Ось кілька речей, які ви можете зробити, особливо в разі, коли додаток зроблено стороннім розробником:

 • Якщо цей додаток не життєво важливо, просто видаліть його
 • Додатки можуть працювати в режимі очікування. Можливо, має сенс назовсім вимикати програми на кшталт VoIP, навігації та онлайн-радіо, коли ви їх не використовуєте; такі додатки споживають велику кількість заряду. Варто зауважити, що краще вимикати ті додатки, які вам дійсно не потрібні. Шкідливо відключати взагалі все, це також може негативно позначитися на часі роботи вашого акумулятора. Відключити додаток можна, натиснувши двічі на кнопку Додому, знайшовши його в розпочатому в списку та потягнувши його іконку вгору.

Відключити додаток можна, натиснувши двічі на кнопку Додому, знайшовши його в розпочатому в списку та потягнувши його іконку вгору

 • Якщо потрібно, щоб функція додаток, можливо, варто відключити для нього геолокацію (Настройки -> Конфіденційність -> Служби геолокації) і відновлення (Настройки -> Основні -> Оновлення контенту), щоб скоротити витрату енергії. Далі ми докладно розглянемо, як це робиться.

2. Служби геолокації

При установці програми вона часто запитує дозвіл на доступ до додаткових можливостей (таким як геолокація), і ми часто не думаючи даємо це дозвіл. Однак додатки з геолокації можуть споживати дуже багато енергії. Тому має сенс з'ясувати, яким додаткам варто дозволити доступ до відстеження вашого становища.

Кращий метод - вимкніть спершу геолокацію для всіх додатків. Це можна зробити через Конфіденційність -> Служби геолокації. Після того як геолокація відключена, виберіть ті додатки, яким можна дозволити доступ, і включіть геолокацію для кожного з них. Крім того, зверніть увагу на нову функцію, введену в iOS 8.

Використання геолокації тільки під час використання програми

В iOS 8 до налаштувань геолокації була додана нова функція "При використанні програми", вона має сенс - додаток отримує доступ до геолокації під час його безпосереднього використання, а не завжди. Це може бути корисно для додатків типу App Store , Яким не потрібно постійне відстежування геопозіціі.

Ви можете побачити, які програми недавно використовували геолокацію, в Настройки -> Конфіденційність -> Служби геолокації. Додатки, недавно використовували вашу геопозіцію, будуть відзначені стрілкою компаса. Натиснувши на додаток, ви побачите налаштування геолокації для нього; натисніть на При використанні програми, щоб встановити цей параметр для додатка. Таким чином, геолокація для нього буде включена лише тоді, коли воно само (або його частина) буде доступно на екрані телефону. Як можна побачити на скріншоті нижче, iOS підказує, що геолокація потрібна додатком App Store для "знаходження релевантних програм, доступних поблизу".

Як можна побачити на скріншоті нижче, iOS підказує, що геолокація потрібна додатком App Store для знаходження релевантних програм, доступних поблизу

На жаль, навіть через рік після введення цієї функції вона підтримується не всіма виробниками, так що ця опція може бути недоступна для деяких додатків.

Якщо ви випадково відключили геолокацію для додатка, що потребує в ній, запит на дозвіл знову з'явиться при наступному його запуску.

3. Оновлення контенту

Apple додала розумну систему багатозадачності в iOS 7, ця система дозволяє додаткам оперувати з даними в режимі очікування. Хоча Apple постійно працює над оптимізацією споживання енергії, цілком можливо, що більш старим iOS-пристроїв не вистачало цієї функції. Щоб відключити фонові поновлення, перейдіть в Налаштування -> Основні -> Оновлення контенту і відключіть їх для додатків на зразок Facebook і інших додатків, які в них не дуже потребують. Фонові поновлення - чудова річ, але вона потрібна не всім.

Одним з найбільших джерел проблем з зарядом акумулятора, якщо вірити колишньому співробітнику Apple, є додаток Facebook; він рекомендує вимикати для цього додатка геолокацію і оновлення контенту. У деяких випадках поліпшення енергоспоживання за рахунок цього дійсно відчутно. Facebook продовжує працювати над оптимізацією свого застосування, так що, можливо, в майбутньому не доведеться цього робити.

Facebook продовжує працювати над оптимізацією свого застосування, так що, можливо, в майбутньому не доведеться цього робити

4. Функція Push в додатку Пошта

Push може бути причиною швидкого витрати заряду батареї. Щоб дізнатися, чи включена ця опція, перейдіть в Налаштування -> Пошта, адреси, календарі -> Завантаження даних.

Налаштування Push означає, що ви отримуєте миттєві нагадування при отриманні нової пошти, якщо ж включена Вибірка, то пошук пошти буде проводитися кожні 15 хвилин, 30 хвилин, щогодини або при включенні програму Mail (вручну).

Налаштування Push означає, що ви отримуєте миттєві нагадування при отриманні нової пошти, якщо ж включена Вибірка, то пошук пошти буде проводитися кожні 15 хвилин, 30 хвилин, щогодини або при включенні програму Mail (вручну)

Якщо ви використовуєте кілька поштових акаунтів, розумно буде відключити Push для тих з них, які не потребують миттєвої нотифікації про нові повідомлення, і переключитися на Вибірку. Чим більший обраний інтервал вибірки, тим краще для акумулятора, тому нагадування можна налаштувати відповідно до важливістю кожного email-аккаунта.

5. Перевірка стільникового сигналу

Якщо ви живете або працюєте в місці з поганим покриттям або без LTE, розумно відключити його, щоб пошук LTE-сигнала витрачав даремно заряд акумулятора. Для цього перейдіть в Налаштування -> Основні -> Стільникові дані -> Включити LTE / 4G і натисніть на Викл.

6. Економічний режим

Якщо ваш телефон майже розряджений, але є можливість через деякий час підключити його до джерела живлення, включіть режим економії енергії. Це можна зробити через Настройки -> Акумулятор, натиснувши на відповідний вимикач. Економічний режим дозволяє скоротити споживання енергії шляхом відключення пошуку нової пошти, фонового оновлення, автоматичних завантажень і деяких візуальних ефектів. За словами Apple, цей режим може забезпечити 3 додаткових години роботи пристрою.

Ви отримаєте автоматичний запит на перехід в економічний режим, як тільки заряд акумулятора опуститься нижче 20%, і цей режим буде відключений, коли заряд акумуляторної батареї більш ніж на 80%.

7. Основні настройки

Зауважимо, що такі методи передбачають відключення тих речей, які не потрібні особисто вам. Ми не рекомендуємо вам відключати якісь функції лише заради зменшення споживання енергії, адже навіщо тоді взагалі використовувати iPhone?

Віджети Центру нагадувань

Центр нагадувань може містити такі віджети, як Огляд на сьогодні, Огляд на завтра, віджет курсів валют і будь-які інші додані вами віджети. Перегляньте список віджетів і видаліть ті з них, в яких не дуже потребуєте, адже вони можуть витрачати енергію в тому числі на геолокацію.

Проведіть пальцем вниз, починаючи від верхньої частини екрану, щоб відкрити Центр нагадувань. Далі потрібно перейти на вкладку Сьогодні і натиснути на кнопку Змінити. Натискання на червону кнопку в вікні відключить відповідний віджет.

Натискання на червону кнопку в вікні відключить відповідний віджет

Відключення динамічних шпалер

У iOS 7 були представлені динамічні, тобто анімовані шпалери для основного екрану і екрану режиму очікування. Такі шпалери навантажують процесор і споживають енергію акумулятора. Якщо у вас включені динамічні шпалери і при цьому ви відчуваєте, що батареї не вистачає, їх можна змінити через Настройки -> Шпалери -> Вибрати нові шпалери; досить вибрати статичні шпалери в знімки або будь-яку з ваших фотографій. На iPhone 6s і iPhone 6s Plus також можна вибрати живі шпалери, але вони теж можуть споживати зайву енергію, так як анімуються при натисканні.

Відключення ефектів руху, параллакса

Apple додала кілька динамічних і фізичних ефектів в інтерфейс iOS 7, щоб зробити деякі його елементи більш зрозумілими. Деякі з цих ефектів задіють навіть гіроскоп, що призводить до збільшення енерговитрат. Ці ефекти можуть бути відключені в Настройки -> Основні -> Універсальний доступ -> Зменшення руху натисканням на перемикач.

Відключення автоматичного оновлення App Store

Додатки, завантажені через App Store, автоматично оновлюються у фоновому режимі, але якщо вам це не дуже потрібно, цю функцію можна відключити, перейшовши в Налаштування -> iTunes, App Store, перегорнувши до розділу Автоматичні завантаження і натиснувши на вимикач Оновлення. У цьому ж вікні можна заборонити використання стільникового зв'язку для автоматичних завантажень і iTunes Match.

Відключення непотрібних елементів Spotlight

Spotlight може здійснювати пошук різної інформації серед Додатків, Контактів, Музики, подкасти, Пошти, Подій і т.д., але вам він може бути потрібен, наприклад, тільки для Додатків, Контактів і Музики. Вимкніть пошук серед непотрібного вам контенту в Настройки -> Основні -> Пошук Spotlight.

відключення Push

Якщо ви одержуєте велику кількість push-нагадувань, це може позначитися на вашому акумуляторі, тому вимкніть Push для нечасто використовуваних додатків через Настройки -> Нагадування натисканням на відповідну програму зі списку.

інші поради

 • Якщо ви рідко використовуєте Bluetooth, вимкніть його в Настройки -> Основні -> Bluetooth.
 • Зменшіть час автоблокування, щоб підсвічування екрану вимикалася швидше. Налаштувати автоблокування можна через Настройки -> Основні -> Автоматичне; доступні опції - 30 секунд (iOS 9), 1, 2, 3, 4, 5 хвилин.
 • Звичайно, ви знаєте, що Wi-Fi витрачає заряд батареї, але не всім відомо, що при цьому одним з найбільш споживають енергію процесів є пошук доступних мереж. Якщо пошук здійснюється регулярно, це не може не позначитися на стані вашої батареї. Для відключення цієї функції запустіть Налаштування, перейдіть в Wi- Fi і вимкніть Підтверджувати підключення. Зауважимо, що в цьому випадку iPhone буде підключатися до знайомих мереж автоматично, але якщо жодна з них не доступна, то мережу потрібно вибирати в ручному режимі. За замовчуванням ця функція відключена.
 • Зменшення яскравості екрану може збільшити термін його служби. Налаштувати яскравість можна самостійно як вам зручно, або ж можна включити опцію Автояскравість, пристосовуватися екран до зовнішнього освітлення. Для цього треба зайти в Настройки -> Яскравість і екран. За замовчуванням ця опція включена.
 • Вимкніть геолокацію для служб Діагностика та використання, встановити часовий пояс, Геолокаційні iAd (Настройки -> Конфіденційність -> Служби геолокації -> Системні служби).

8. Усунення неполадок

перезапуск iPhone

Натисніть і утримуйте кнопки блокування і Додому одночасно протягом не менше 10 секунд, поки не з'явиться логотип Apple.

Скидання налаштувань мережі

Перенастройте мережу в Настройки -> Основні -> Скидання -> Скинути настройки мережі. Таким чином скинуться всі мережеві настройки, включаючи паролі, VPN і APN.

Підтримуємо роботу батареї

Apple рекомендує проходити через повний цикл розрядки / зарядки (повністю витратити заряд акумулятора і потім повністю зарядити його) хоча б раз на місяць. Так що, якщо ви такого ще не робили, саме час спробувати. Це дозволяє більш точно калібрувати індикатор заряду батареї.

9. Повний скидання iPhone

Спосіб не ідеальний, швидше за крайній захід. Якщо ви вдавалися до використання бекапа вашого iPhone, то проблеми з акумулятором можуть бути обумовлені помилками в цьому бекапе. Спробуйте скинути iPhone (Настройки -> Основні -> Скидання -> Стерти контент і налаштування) і налаштувати телефон заново (не з бекапа). Перед тим як це зробити, зробіть бекап вашого iPhone через iTunes або iCloud, або ж збережіть контент (фото, відео) вручну за допомогою Dropbox або Google+.

Деякі користувачі стверджують, що акумулятор на їх пристрої став працювати довше після повного відкату.

Люди іноді недовірливо ставляться до подібних статей, оскільки їх автори рекомендують просто відключати функції. Однак наша мета - не радити вам відключити все, а дати інформацію про багатьох різних настройках, щоб ви могли відмовитися від того, що вам не потрібно, заради продовження часу роботи пристрою.

На скільки вистачає вашого iPhone 6s або iPhone 6s Plus? Чи може він протриматися весь день без підзарядки?

Чи не пропускайте новини Apple - підписуйтесь на наш Telegram-канал , А також на YouTube-канал .

Засновник IT-HERE.RU. Головний по джейлбрейку iPhone. Пишу про твики, джейлбрейк і експлойти iOS. Також пишу інструкції для всіх iOS і macOS-пристроїв.

Ми не рекомендуємо вам відключати якісь функції лише заради зменшення споживання енергії, адже навіщо тоді взагалі використовувати iPhone?
На скільки вистачає вашого iPhone 6s або iPhone 6s Plus?
Чи може він протриматися весь день без підзарядки?
IRC (Internet Relay Chat)