Як зробити індикатор заряду батареї Android більш інформативним

Можна довго сперечатися про необхідність тих чи інших функцій у вашому мобільному телефоні, але ніхто не буде заперечувати, що ємність його батареї є життєво важливою характеристикою. Від того, скільки зможе протягнути ваш телефон в активному стані, залежить ваша можливість перебувати на зв'язку, грати в ігри, слухати музику, читати книги, орієнтуватися на місцевості і так далі.

На жаль, дефолтна індикація стану батареї у вигляді зафарбовування кольором крихітного значка дає досить розпливчасте уявлення про її стан. Куди краще, якби заряд відображався у вигляді конкретних чисел. Утиліта Battery Overlay Percent заповнює цю прогалину в інтерфейсі Android .

Є багато різних утиліт для відображення точного заряду батареї. Але зазвичай вони роблять це або за допомогою віджета на робочому столі, що не завжди зручно, або за допомогою власного значка на панелі повідомлень, що призводить до існування відразу двох індикаторів - системного та іншого. Battery Overlay Percent позбавлений цих недоліків і вміє демонструвати рівень стану батареї у відсотках прямо поверх стандартного значка.

Коли ви встановите і запустіть Battery Overlay Percent в перший раз, він спробує самостійно оцінити становище значка заряду і відобразити значення в процентах поверх нього. Однак, якщо у нього це не вийшло, то ви можете задати розташування індикатора в налаштуваннях самостійно. Там же ви можете налаштувати розмір числа і його колір. Крім цього, є можливість зайти в налаштування програми і змінити деякі інші параметри, які ви бачите на першому скріншоті.

Battery Overlay Percent поширюється безкоштовно і працює на всіх системах з Android 2.1 і вище. Прав суперкористувача не потрібно.

Ціна: Безкоштовно

IRC (Internet Relay Chat)