Якщо iPhone швидко розряджається

  1. Оновлення ПЗ
  2. Відключення фонового оновлення програм
  3. відключення Геолокації
  4. Вимкніть Wi-Fi, 3G і LTE
  5. відключення 3G
  6. Відключення Wi-Fi
  7. Вимкніть Автояскравість на iPhone
  8. вимкніть Siri

Багато власників пристрою Apple iPhone в процесі експлуатації стикаються з проблемою швидкої розрядки акумулятора свого смартфона, що призводить до необхідності заряджати акумулятор по кілька разів на день, а при знаходженні на робочому місці, багато і зовсім не відключають пристрій від зарядки. Що б вирішити проблему, пов'язану з тим, що Ваш iPhone швидко розряджається, необхідно в першу чергу розібратися з причинами такого малоприємного явища як швидка розрядка акумуляторної батареї iPhone. На щастя для нас, операційна система iOS, яка працює на iPhone і iPad, просто налаштовується, непотрібні параметри легко відключаються, що дозволяє збільшити час роботи iPhone, зменшивши його енергоспоживання.

У цій статті розповімо:

Чому швидко розряджається iPhone 4s

Чому швидко розряджається iPhone 5

Чому швидко розряджається iPhone 5S

Чому швидко розряджається iPhone 6 і iPhone 6 Plus

Зменшення часу роботи iPhone може відбуватися з кількох причин. Основними причинами швидкої розрядки акумулятора iPhone, є: використання 3G або LTE інтернет з'єднання, тривалі розмови по телефону і додатки працюють у фоновому режимі, які регулярно підключаються до мережі інтернет оновлюючи свої дані і встановлюють оновлення. Так само багато користувачів, досить часто задаються питанням: Що більше розряджає акумулятор на iPhones 3G або LTE? Відповідь - LTE. Якщо ваш iPhone гріється і швидко розряджається просто у фоновому режимі, поки лежить в кишені, то причина якраз найімовірніше в постійно працюють у фоновому режимі додатках.

Якщо Ваш iPhone швидко розряджається, то це не означає, що вже пора міняти акумуляторну батарею на нову, для початку потрібно спробувати збільшити час роботи iPhone, шляхом його налаштування. У цій статті ми розповімо як це зробити, а робиться це все швидко і дуже просто, завдяки нашим покроковим інструкціям. Рекомендовані способи повинні бути ефективні, оскільки всі вони були випробувані на власному досвіді.

Якщо Ваш iPhone швидко розряджається, просто виконайте рекомендації зазначені нижче.

Оновлення ПЗ

Якщо Ваш iPhone гріється і швидко розряджається, то для початку необхідно перевірити пункт меню Оновлення ПО, для цього відкрийте «Налаштування» → «Основні» → «Оновлення ПЗ». Якщо у Вас iOS 7.1.2, значить точно є доступні оновлення (як на скріншоті нижче, доступне оновлення позначено 1), Вам рекомендується оновитися, оскільки Apple регулярно випускають оновлення для операційної системи iOS, які є більш оптимізованими, встановлюючи які можна збільшити час роботи телефону від акумулятора.

Відключення фонового оновлення програм

За замовчуванням в налаштуваннях iPhone включений доступ до мережі інтернет в фоновому режимі, для досить великої кількості додатків. Завдяки тому, що в фоновому режимі виробляються оновлення контенту додатків, стає зручніше працювати, оскільки під час запуску програми, ви бачите вже оновлений контент, значить немає необхідності чекати поки він оновиться. Якщо iPhone став швидко розряджатися, відключайте фонове оновлення контенту додатків через інтернет.

Для того що б відключити фонове оновлення додатків, перейдіть в:

"Налаштування" → "Основні" → "Оновлення контенту"

В меню «Оновлення контенту», у Вас є можливість заборонити оновлення програм їх контенту при підключенні до мережі інтернет через Wi-Fi або стільникову мережу. Ви можете вимкнути всі програми або ж деяку частину, при необхідності максимально збільшити час роботи телефону, відключайте все.

відключення Геолокації

Служби геолокації постійно працюють у фоновому режимі, значно витрачають заряд акумуляторної батареї iPhone, оскільки для того, що б визначити Вашу приблизну геопозіцію служби геолокації використовують дані GPS, Bluetooth, Wi-Fi і геопозиційному дані з усіх веж стільникового зв'язку. З цього, якщо навіть Ваш новий iPhone швидко розряджається, спробуйте відключити геолокацію в iPhone і перевірити на скільки збільшився час роботи ваше телефону від одного заряду батареї.

Для того, що б відключити служби геолокації в iPhone, перейдіть:

"Налаштування" → "Конфіденційність" → "Служби геолокації"

В налаштуваннях геолокації можна відключити геолокацію у всіх додатків, поділитися геопозіціей і вибрати режим роботи служби геолокації для встановлених на iPhone додатків.

В налаштуваннях геолокації можна відключити геолокацію у всіх додатків, поділитися геопозіціей і вибрати режим роботи служби геолокації для встановлених на iPhone додатків

Найоптимальнішим буде вибрати варіант «При використанні програми», що дозволить використовувати додатків вашу поточну позицію лише тоді, коли програма запущена і відображається на екрані телефону.

Вимкніть Wi-Fi, 3G і LTE

Якщо підключення до мережі інтернет не потрібно то відключайте 3G і LTE, якщо ви перебуваєте поза зоною Wi-Fi, то і його вимкніть. Це дозволить значно збільшити час роботи iPhone.

відключення 3G

"Налаштування" → "Стільниковий зв'язок"

Відключення Wi-Fi

"Основні" → "Налаштування" → "Wi-Fi" Основні → Налаштування → Wi-Fi

Вимкніть Автояскравість на iPhone

Функція «автояркость», так само сприяє швидкій розрядці iPhone, хоч і в меншому ступені, в порівнянні з вищенаведеними.

"Налаштування" → "Екран і яскравість"

Налаштування → Екран і яскравість

вимкніть Siri

Вимкніть «Siri», якщо ви не нею користуєтеся, це так само дозволить збільшити час роботи iPhone і дозволить йому менше розряджатися.

Якщо почав швидко розряджатися iPhone і вищенаведені поради вам не допомогли, то залишається лише замінити батарею iPhone на нову і насолоджуватися довгим часом роботи пристрою, як в перший час після покупки.

Підтримайте наш проект Trends.Digital поставивши Like і приєднуйтесь до нас в Facebook , ВКонтакте , Twitter , Щоб бути в курсі останніх новин і тенденцій зі світу Digital.

Так само багато користувачів, досить часто задаються питанням: Що більше розряджає акумулятор на iPhones 3G або LTE?
IRC (Internet Relay Chat)