Швидко розряджається iPhone

  1. Фонові процеси і повідомлення
  2. Bluetooth і служби геолокації
  3. Відключення Push повідомлень для пошти, контактів і календарів
  4. Пошук Spotlight
  5. яскравість екрану
  6. висновок

Зовсім недавно я писав статтю про те,   як продовжити час роботи Android від батареї Зовсім недавно я писав статтю про те, як продовжити час роботи Android від батареї . Цього разу поговоримо про те, що робити якщо швидко розряджається батарея на iPhone.

Незважаючи на те, що в цілому у пристроїв Apple з часом автономної роботи все добре, це не означає, що не можна його трохи поліпшити. Особливо актуальним це може бути для вже побачили види телефонів, які стали швидко розряджатися. Див. також: Що робити, якщо швидко розряджається ноутбук .

Всі описані нижче дії будуть полягати в тому, щоб відключити окремі функції iPhone, які за замовчуванням включені і одночасно з великою ймовірністю не потрібні вам як користувачу.

Оновлення: починаючи з iOS 9 в настройках з'явився пункт для включення режиму енергозбереження. Незважаючи на те, що інформація нижче не втратила своєї актуальності, багато з перерахованого тепер відключається автоматично при включенні даного режиму.

Фонові процеси і повідомлення

Один з найбільш енергоємних процесів на iPhone - фонове оновлення контенту додатків і повідомлення. І ці речі можна відключити.

Якщо ви зайдете на вашому iPhone в Настройки - Основні - Оновлення контенту, то з великою ймовірністю побачите там список з значного числа додатків, для яких дозволено фонове оновлення. А заодно і підказку від Apple «Час роботи акумулятора можна збільшити, виключивши програми».

А заодно і підказку від Apple «Час роботи акумулятора можна збільшити, виключивши програми»

Зробіть це для тих програм, яким, на ваш погляд, не варто було б постійно чекати поновлення і використовувати Інтернет, а значить і розряджати батарею. Або для всіх відразу.

Теж саме стосується повідомлень: не варто тримати включеною функцію повідомлень для тих програм, оповіщення від яких вам не потрібні. Відключити це можна в Настройки - Повідомлення, вибравши конкретне застосування.

Bluetooth і служби геолокації

Якщо Wi-Fi вам потрібен майже постійно (хоча і його можна відключати, коли ви їм не користуєтесь), то сказати те ж саме про Bluetooth і службах позиціонування (GPS, ГЛОНАСС і інші) не можна, за винятком деяких випадків (наприклад, Bluetooth потрібен, якщо ви постійно користуєтеся функцією Handoff або безпровідною гарнітурою).

Тому, якщо батарея на вашому iPhone швидко сідає, то має сенс вимикайте бездротові можливості, які не використовуються або використовуються рідко.

Тому, якщо батарея на вашому iPhone швидко сідає, то має сенс вимикайте бездротові можливості, які не використовуються або використовуються рідко

Bluetooth можна відключити або через налаштування, або відкривши пункт управління (потягнути за нижню кромку екрану вгору).

Bluetooth можна відключити або через налаштування, або відкривши пункт управління (потягнути за нижню кромку екрану вгору)

Відключити служби геолокації ви можете також в налаштуваннях iPhone, в розділі «Конфіденційність». Зробити це можна для окремих додатків, для яких визначення місцеположення вам не потрібно.

Зробити це можна для окремих додатків, для яких визначення місцеположення вам не потрібно

Сюди ж можна віднести і передачу даних по мобільній мережі, причому одразу в двох аспектах:

  1. Якщо вам не потрібно весь час бути онлайн, відключайте і включайте Стільникові дані по необхідності (Настройки - Стільниковий зв'язок - Мобільні дані).
  2. За замовчуванням на останніх моделях iPhone включено використання LTE, однак в більшості регіонів нашої країни з поганим прийомом 4G, має сенс перейти на 3G (Настройки - Стільниковий зв'язок - Голос).

Ці два пункти також можуть помітно вплинути на час роботи iPhone без підзарядки.

Відключення Push повідомлень для пошти, контактів і календарів

Не знаю, якою мірою це може бути застосовано (деяким дійсно потрібно завжди знати, що прийшов новий лист), але відключення завантаження даних за допомогою Push повідомлень також може заощадити вам заряд.

Для того, щоб відключити їх, зайдіть в настройки - Пошта, контакти, календарі - Завантаження даних. І вимкніть Push. Також ви можете налаштувати оновлення цих даних вручну, або з певним інтервалом часу нижче, в тих же налаштуваннях (це буде працювати при відключеній функції Push).

Також ви можете налаштувати оновлення цих даних вручну, або з певним інтервалом часу нижче, в тих же налаштуваннях (це буде працювати при відключеній функції Push)

Пошук Spotlight

Ви часто використовуєте пошук Spotlight на iPhone? Якщо, як і я, ніколи, то краще вимкнути його для всіх непотрібних розташувань, щоб він не займався індексацією, а значить і не витрачав батарею. Для цього, зайдіть в Настройки - Основні - пошук Spotlight і по одному відключіть всі непотрібні місця пошуку.

яскравість екрану

Екран - та частина iPhone, яка вимагає дійсно багато енергії. За замовчуванням звичайно буває включена автоматична настройка яскравості екрану. В цілому, це оптимальний варіант, але якщо вам потрібно терміново отримати кілька зайвих хвилин роботи - ви можете трохи приглушити яскравість.

Для цього, зайдіть в настройки - екран і яскравість, вимкніть автояркость і встановіть комфортне значення вручну: чим тьмяніше буде екран, тим довше протягне телефон.

висновок

Якщо ваш iPhone став швидко розряджатися, причому явних причин для цього ви не бачите, то можливі різні варіанти. Варто спробувати його перезавантажити, можливо - навіть скинути (відновити в iTunes), однак частіше така проблема виникає через зношування акумулятора, особливо якщо ви часто розряджається його майже до нуля (цього варто уникати, і вже точно не слід «прокачувати» батарею, наслухавшись порад «знавців»), а телефону вже рік або близько того.

А раптом і це буде цікаво:

IRC (Internet Relay Chat)