Змініть настройки iPhone, і збільште в 2 рази тривалість роботи батареї

  1. Секрети, які допоможуть продовжити термін роботи акумулятора iPhone
  2. Кілька очевидних, але дуже важливих порад по експлуатації iPhone

Ще недавно власники iPhone і iPad відчували себе «на коні» - в їх руках була відмінна техніка, яка, схоже, не мала недоліків! Сьогодні щастя користувачів, які активно використовують айфони, кілька запаморочилось. Їх iPhone працює без підзарядки менше доби!

Як же мені збільшити термін роботи батареї iPhone?

Мало, хто знає, що техніка Apple може витрачати енергію з різною швидкістю. Освойте головні функції свого пристрою і «приручити» енергію!

Секрети, які допоможуть продовжити термін роботи акумулятора iPhone

1. Контролюйте її!

«Маленький» заряд енергії - це не величина. Щоб продовжити термін роботи батареї, моніторьте динаміку її витрати. Увімкніть iPhone, увійдіть в Настройки -> Основні -> Статистика. Далі слід відвідати розділ Використання акумулятора. Активуйте Заряд в процентах. Тепер ви будете орієнтуватися не на смугу типовий іконки, а на цифрове відображення заряду. Відштовхуватися від цих даних значно зручніше! У розділі Використання акумулятора ви побачите дані по відсоткам споживаної енергії тим чи іншим сервісом - утримайтеся від використання самих "вимогливих" сервісів, якщо бачите, що батарея майже "на нулі".

У розділі Використання акумулятора ви побачите дані по відсоткам споживаної енергії тим чи іншим сервісом - утримайтеся від використання самих вимогливих сервісів, якщо бачите, що батарея майже на нулі

2. Отстройте яскравість екрану

Ви підозрювали, що великий екран з яскравим підсвічуванням «з'їдає» багато батареї? Ви мали рацію. Встановіть яскравість на значення 50%. Вимкніть автояркость. Відчуйте помітну економію. До речі, компанія Apple офіційно рекомендувала регулювання яскравості екрану, як найпростіше і ефективний засіб продовження життя батареї.

Встановити яскравість можна в Настройки -> Екран і яскравість. Перемістіть повзунок вліво до позначки 50% або до рівня, поки очі не почнуть втомлюватися. Переведіть статус Автояскравість (режим автоматичного коректування яскравості при різній зовнішньої освітленості) в тих же налаштуваннях.

Переведіть статус Автояскравість (режим автоматичного коректування яскравості при різній зовнішньої освітленості) в тих же налаштуваннях

3. Задумайтесь про необхідність бездротового зв'язку

Ніхто не сперечається про важливість Bluetooth і Wi-Fi - сервіси сканують ефір, перевіряючи наявність зв'язку з іншими пристроями. Але це не робить менш корисною одну звичку. Вийшов з дому (кафе, ресторану з безкоштовним доступом) - вимкнув Wi-Fi. Отримав економію в 30-40% акумулятора. Щоб відключити бездротові з'єднання, зайдіть в меню швидкого доступу, вибірково деактивуйте сервіси.

4. Може, відключити оновлення контенту?

Подумайте, чи так принципово вам знати про погоду і ціни на акції apple в цю секунду - за замовчуванням ці, як і багато інших не менш «цікаві» фати оновлюються у фоновому режимі. Якщо не принципово - зайдіть в Настройки -> Основні, а звідти - в Оновлення контенту.

Якщо не принципово - зайдіть в Настройки -> Основні, а звідти - в Оновлення контенту

5. Нафіг Push-повідомлення в електронкою і додатках!

Тільки 8% користувачів реально потребують повідомлення про нові повідомлення в НЕ запущених на даний час додатках. Якщо ви ставитеся до решти 92%, обов'язково зайдіть в Настройки -> Пошта, адреси, календарі -> Завантаження даних і поставте Push у вимкнений стан. Щоб не турбували повідомлення від інших сервісів, відвідайте відповідний пункт налаштувань «Повідомлення» і виберіть позиції, які варто відключити.

!!! Для більшої економії відкоригуйте формат сигналу - вимкніть звукове сповіщення і демонстрацію іконки (параметри встановлені за замовчуванням).

Для більшої економії відкоригуйте формат сигналу - вимкніть звукове сповіщення і демонстрацію іконки (параметри встановлені за замовчуванням)

6. Це спірне перевага - GPS ...

Використовувати модуль GPS і можливість визначення місця розташування (Геолокація) досить розумно, але тільки не тоді, коли ми говоримо про збереження батареї. Знайте! Геолокація і другорядні сервіси, (карти місцевості, супутникова навігація) споживають дуууже багато енергії, і якщо перша позиція дійсно корисна, то в доцільності постійно включеної карти місцевості ми трохи сумніваємося. Відключити геолокації і заощадити 25-30% заряду пристрою можна в Настройки -> Конфіденційність.

7. Вимкніть паралакс

Parallax (паралакс) - прикольна штука. Весела, красива і незвичайна. Але так чи вона необхідна, коли мова заходить про тривалій роботі айфона? Відключити сервіс, пристойно «куша» батарею, можна в Настройки -> Основні -> Універсальний доступ. Поставте на позначку «вкл.» Параметр Зменшення руху.

» Параметр Зменшення руху

8. Блокуйте свій iPhone.

Пам'ятайте, що блокування iPhone (коли ви їм не користуєтесь, звичайно) гарантовано запобігає реагування пристрою на випадкові дотики до дисплея і значно (3-5%) знижує витрату заряду батареї. Рекомендуємо блокувати екран на 1-2 хвилини. Зайдіть для цього в меню Налаштування -> Основні -> Автоматичне, встановивши бажаний період автоблокування.

9. Виключення звукового супроводу клавіатури

Нічого дивного, що при озвучуванні тапов по клавіатурі iPhone споживається певний заряд пристрою. Те ж стосується і вібрації, що використовується багатьма іграми і програмами. Вимкнення даних привілеїв подарує вашому акумулятора додаткової енергії! Вимикайте непотрібні сигнали можна в меню Налаштування -> Звуки.

Вимикайте непотрібні сигнали можна в меню Налаштування -> Звуки

Кілька очевидних, але дуже важливих порад по експлуатації iPhone

- Використовуйте iPhone регулярно. Нехай літієвий акумулятор девайса знаходиться в ідеальному стані, яке можливе лише за умов постійного руху його електронів.

- Слідкуйте за температурним режимом. На роботі акумулятора негативно позначаються як перегрів, так і переохолодження.

- Проганяйте акумулятор iPhone раз на місяць. Повноцінний цикл підзарядки (стовідсоткова зарядка-стовідсоткова низького рівня заряду акумулятора) однозначно піде на користь вашому iPhone.

Якщо, незважаючи на всі старання, батарея айфон продовжує засмучувати, сервісний центр «Технарі» із задоволенням усуне цю Печалька, здійснивши ремонт iPhone і подарувавши вашому девайсу новий акумулятор iPhone.

Як же мені збільшити термін роботи батареї iPhone?
4. Може, відключити оновлення контенту?
Але так чи вона необхідна, коли мова заходить про тривалій роботі айфона?
IRC (Internet Relay Chat)