На сайті МВС України запущена база даних крадених телефонів

Дізнатися про "кримінальне минуле" будь-якого телефону відтепер можна прямо в Інтернеті: Міністерство внутрішніх справ України запустило онлайн-базу крадених телефонів.

Щоб перевірити підозрілий апарат, користувачеві навіть не потрібно реєструватися на сайті .

У спеціальному вікні вводяться 14 або 15 цифр коду IMEI мобільного телефону. Уточнимо, що для визначення коду IMEI, який записаний в пам'ять телефону, користувачеві потрібно набрати комбінацію * # 06 #.

У разі, якщо користувач має справу з краденим пристроєм, на сайті з'являється відповідна інформація. У разі, якщо телефон "чистий" - база не видасть ніякої інформації про нього.

У разі, якщо телефон чистий - база не видасть ніякої інформації про нього

Тепер перед покупкою телефону "з рук" його можна легко перевірити

Крім інформації про мобільних телефонах на сайті присутні бази даних по зброї, автомобілів, безвісти зниклим людям і інші відомості від МВС.

Тим часом, представники МВС попереджають , Що в Україні прийшов новий вид шахрайства: аферисти виманюють у людей в соціальних мережах відверті фотографії, після чого шантажують знімками зображених на них людей.

Познайомившись в соціальній мережі з цікавлять вас людиною, слід врахувати, що під його личиною може ховатися аферист. Шантаж по фотографії - відносно новий вид злочину в Україні. Доменний реєстратор №1 в Україні imena.ua

IRC (Internet Relay Chat)