В Інтернеті з'явилася база даних користувачів, які люблять завантажувати безкоштовне кіно

Користувачі Мережі можуть переглянути список файлів, завантажених з їх IP-адреси

Власники інформаційного порталу YouHaveDownloaded.com створили власну базу даних користувачів торрент сервісів. Скориставшись пошуковою системою порталу, будь-який бажаючий може переглянути список файлів, викачаних з того чи іншого IP-адреси за допомогою торрент трекерів.

Скориставшись пошуковою системою порталу, будь-який бажаючий може переглянути список файлів, викачаних з того чи іншого IP-адреси за допомогою торрент трекерів

Скріншот першої сторінки сайту rutracker.org

«Здрастуй пірат, IP- (ваш IP-адресу)! Ти занесений в нашу базу даних. Ти любиш качати торенти, адже так? По крайней мере, хтось в твоєму домі любить ... Судячи з нашими записами ти скачав декілька файлів. Деякі з них ти можеш побачити в таблиці нижче ... Звичайно, ми впевнені, що ти не порушував ніяких законів і скачував тільки легальний контент », - звучить вітальне повідомлення на вищезгаданому сайті.

Власники нового сервісу не пред'являють «піратам» будь-яких претензій, і навіть надають можливість видалити себе зі списку. Для того, щоб пройти процедуру видалення свого IP-адреси з бази даних, користувачеві необхідно авторизуватися на сервісі через свою обліковий запис в Facebook, а також підтвердити, що зазначені файли були завантажені саме їм.

Крім того, будь-який бажаючий може помістити цей сервіс на сторінці свого web-сайту, скориставшись спеціальним посиланням в розділі Scare your friends (налякати друзів), передає securitylab.ru .

Але є й інші шляхи "викриття" і боротьби з торрент-піратами. Ще в серпні компанії MPAA і RIAA уклали угоду з найбільшими інтернет-провайдерами США, в рамках якого вони будуть співпрацювати в сфері боротьби з файлообмінними мережами. Підписана угода, яка називається Copyright Alerts, передбачає відправку попереджень користувачам, які порушують закон.Предусмотрено право 6 попереджень, після яких оператор зв'язку зможе вибрати одну із запропонованих заходів покарання, скажімо, зниження швидкості доступу до мережі Інтернет.

Треба сказати, що сьогодні з піратством ведеться війна на самих різних напрямках. Ще один спосіб боротьби з "ігровим" піратством придумали розробники гри Serious Sam 3. За задумом, якщо програма визначить, що версія гри піратська, в ході гри з'являється гігантський непереможний червоний скорпіон, який буде вас переслідувати, поки ви не помрете.

Розробники з Croteam не стали коментувати незвичайну захист від піратів, заявивши, що вони вважають за краще, щоб скорпіон говорив сам за себе, повідомляє zhelezyaka.com з посиланням на Daily Mail .

com   з посиланням на   Daily Mail

Фото: http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2011/12/08/article-2071622-0F1B28BE00000578-263_468x367.jpg

Ти любиш качати торенти, адже так?
IRC (Internet Relay Chat)