Чи живий "терорист №1"?

Минуло вже чотири роки з моменту передбачуваної смерті колишнього "терориста №1" Усами бен Ладена . Передбачуваної тому, що в ході деяких розслідувань правдивість цього питання ставиться під сумнів. Минуло вже чотири роки з моменту передбачуваної   смерті колишнього терориста №1 Усами бен Ладена

Джерело: АР

Портал WikiLeaks опублікував документи, в яких йдеться про те, що син Бен Ладена Абдулла надсилав керівництву США запит, де цікавився про те, чому йому не надали свідоцтва про смерть батька. Зазвичай американські спецслужби надають подібні документи відразу.

WikiLeaks відкрив доступ до деяких документів Саудівської Аравії, вихідці з якої підозрюються в здійсненні терактів 9/11 , Про що писала Правда.Ру. У них наводилося і лист американського генерального консула в Ер-Ріяді, Глена Кайзера, який відповів Абдуллі бен Ладену, що за фактом смерті його батька такого документа випущено не було.

У матеріалах вільних дослідників вказується, що минулого літа Білий дім віддав розпорядження минулого літа почати антитерористичну операцію в горах північного Вазірістану - прикордонної і невизнаної області на північному заході Пакистану, поблизу якої, згідно поки офіційної версії, був знищений Усама бен Ладен.

Ці відомості кидають тінь сумніву на факт знищення лідера "Аль-Каїди", пише Sputnik News. Що робити, якщо протягом багатьох років він вважався мертвим, а версія британських і американських спецслужб була подвійним блефом? Чи міг він бути залишеним в живих західними союзниками для того, щоб привід боротьби з тероризмом, який багато країн використовують для вторгнення в неугодні політичні режими, зберігався?

Ці відомості поки не коментуються політичними представниками світових урядів, однак факти, зібрані WikiLeaks, змушують замислюватися про прозорість цієї справи.

Читайте також:

Військова компанія Blackwater з США мала контакти з колишнім членом "Аль-Каїди" і нинішньому прихильником ІГ

NBC: Пакистан знав адресу Бен Ладена, але не видавав його

ЗМІ: США збрехали про героїчну затриманні бін Ладена, його тримали в полоні з 2006 року

Читайте останні новини Pravda.Ru на сьогодні

Читайте новина на англомовної версії Pravda.Ru

Що робити, якщо протягом багатьох років він вважався мертвим, а версія британських і американських спецслужб була подвійним блефом?
Чи міг він бути залишеним в живих західними союзниками для того, щоб привід боротьби з тероризмом, який багато країн використовують для вторгнення в неугодні політичні режими, зберігався?
IRC (Internet Relay Chat)