Бета-версія гри Counter-Strike вийде через місяць

Скріншот нової гри Counter-Strike

Втім, ми вже здогадалися, адже на дворі листопад. До кінця жовтня в Мережі повинна була з'явитися загальнодоступна "бета". На жаль, під час закритого етапу, в якому "брали участь професійні гравці в Counter-Strike 1.6" (по правді сказати, це був навіть не закритий, а внутрішній етап тестування, доступ до якого відкрили лише найвідомішим "кіберспортсменом"), виявилося занадто багато недоречностей. Ну а повноцінний закритий етап, присвячений серверної частини гри, "почнеться найближчим часом". Девелопери обіцяють, що в ньому візьмуть участь (умови поки не зовсім зрозумілі) в цілому близько 10 тисяч чоловік; планується, що їм "видадуть" на пробу одну-дві карти.

"Чи можна сподіватися на відкрите тестування? - Так, але не зараз, не в найближчі місяці. Ми зрозуміли, що нас просто завалили б звітами з помилками і скаргами, тому вирішили трохи пригальмувати тестування, щоб усунути всі недоліки" - заявив керівник проекту Чет Фалізек (Chet Faliszek).

Реліз призначено на початок 2012 року. У списку платформ - ПК, "Макінтош", Xbox 360 і PS3. Розробка ведеться разом зі студією Hidden Path.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Quot;Чи можна сподіватися на відкрите тестування?
IRC (Internet Relay Chat)